Cytat Napisał mkm silesia Zobacz post
no to już wiemy że jesteś sprzedawcą Alpha i z stąd ten cop 2,5
nie mierz wszystkich swoją miarą
miarą sprzedawcy forumowego
ostro na privach jedziesz z ofertami, mi chyba chciałeś doradzić
znajdź kogoś co mu coś na priv wysłałem ofertę lub poradę a dostaniesz u mnie zniżkę na info gdzie kupić tanio PC
ja tu Klientów nie szukam
ja tu serwera nie sprzedam choć dobrze grzeje, ale jest głośny
Alhpe podałem bo mają w Pzn przedstawicielstwo i w Wielkopolsce wiec blisko do serwisu ja mam, ale mnie nie stać!
Ja nikomu Alhy nie sprzedam w cenie droższego tCap ale jakbym sobie kupowął to bym na azjatę nei spojrzał bo do piet Alphie nie dorówna
Jak ktoś chce nie szkua w www.google.com
Ja na priva namiarów na sklepy przesyłać nie będę
a są sklepy gdzie po francusku, węgiersku i niemiecku wypada umieć czytać żeby dobrą cenę znaleźć, sam angielski nie starczy
odpowiadam wszystkim (na bezpodstawne zraz zarzuty, żem poliglota). nie znam węgierskiego ale są wybrane sklepy w HU po angielsku
jak dalej poszukacie to i do nich taniej znajdziecie jak ktoś wam na Węgrzech pomoże
się studiował, sie ma znajomych w całej europie, to mi pomagają a ja im. proste.

mała różnica w cenie? Na Allegro chcą od 20 K,firmy instalatorski krzyczą za to 23K. Czy może znasz kogoś co mi obniży cenę za tą PC do 17K z dowozem pod dom? bez montażu.
dla mnie 15% od Allegro i ponad 25% taniej firm instalotrskich to kupa kasy.

jak chcecie pomóc to podajcie przepisy bo JA SIĘ NIE ZNAM czy i który Cap ma w sobie pompę CWU, tak żebym potem żadnego zaworu trójdorgowego (czy jakoś tak) oraz osobnej CWU nie montował. Bo taki bym sobie wycenił. Dla jaj oczywiście.

JA JUŻ KOŃCZĘ TEMAT, miłych komentarzy. Podajcie te tCapy z pompką CWU to cos chociaż mi pomożecie. 1 faza. Bo chyba takie są?