dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    halosza

    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Posty
    1

    Domyślnie Przyłączenie do sieci - działka bez drogi

    Mam taki problem: rodzice przekazali mi działkę pod budowę, znajdującą się za ich domem. W planie zagospodarowania przestrzennego jest droga, przy której chcielibyśmy postawić dom.

    Wygląda to tak:



    Czyli: rodzice mają dom przy drodze. Dom planowany ma być przy drodze, która jest tylko w planie zagospodarowania przestrzennego. Około 40 metrów od planowanej drogi jest słup elektryczny, ale podobno zakład energetyczny może przyłączyć prąd tylko do krańca działki, która znajduje się przy zrealizowanej drodze, więc wypada, że będzie to obok domu rodziców. Wówczas musielibyśmy na własną rękę prowadzić linię energetyczna pod ziemią na długości ok. 120 m - tyle dzieli kraniec dzialki rodzicow z naszym planowanym domem. Podejrzewam, że byłoby dużym kosztem i problemem - skrzynka byłaby na posesji rodziców. Chciałbym zapytać się czy istnieje możliwość postawienia skrzynki elektrycznej przy domu, obok planowanej drogi czy musi być ona zrealizowana?
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	konspekt.jpg
Wyświetleń:	268
Rozmiar:	6,6 KB
ID:	255522  

  2. #2
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Konrad Podgórski

    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    powiat Legionowski
    Posty
    351

    Domyślnie

    Przyłączam się do pytania, mam podobną sytuację

  3. #3

    Domyślnie

    witam. w poblizu mojej dzialki rownież byla w planach droga. powstała po 20 latach. poza tym, właśnie na moim przykładzie wiem,że to że droga jest w planach to nie znaczy ,że działka po której ma przebiegać ta droga, jest własnością gminy, a to jest najważniejsze.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony