dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    astramus

    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    50-573
    Posty
    2

    Domyślnie Problem z wkrętarką makita - pomóżcie.

    Witajcie. To mój pierwszy post a piszę go aby uzyskać poradę od osób bardziej doświadczonych. Otóż, posiadam od dłuższego czasu wkrętarkę makity, używana w zaciszu domowym, do żadnych obciążających prac - skręcanie dachu, szaf, woliery, wiercenie w drewnie, metalu. Od jakiegoś czasu zauważyłem, że na drugim biegu, podczas puszczania spustu wkrętarki da się usłyszeć trzeszczenie połączone z pukaniem. Sytuacji takiej nie ma na pierwszym biegu. Zauważyłem również, że trzeszczenia nie słychać gdy na drugim biegu przytrzymuję tą metalową obręcz przy uchwycie do wierteł. Wstawiam również link do filmiku obrazującego tę przypadłość. Czy ktoś się z tym spotkał ? Czy to uszkodzona przekładnia i mam szukać nowej wkrętarki ? Proszę o pomoc.

    http://youtu.be/8m-ta0wUB_M

  2. #2
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar mnocon
    Zarejestrowany
    May 2012
    Skąd
    Slask
    Posty
    53
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    30

    Domyślnie

    astramus
    zadzwon do serwisu, moze sie okazac ze naprawde bedzie kosztowala pare groszy a Ty chcesz kupowac nowa.
    Dom energooszczędny
    Dziennik budowy
    Dziennik Budowy - Komentarze
    Pompa ciepla Viessmann 300-g 10 KW + Bufor, wentylacja mechaniczna rekuperatorem Viessmann 300-f, DZ 6 x 100m poziomy Ogrzewamy ok 250 m2 podłogi Sciany silka 24/styro 20cm 031, podloga 2x10cm 037, dach 2x10 031, stropy 2x5 037 okna większość stale + ciepły montaż i ciepły parapet - srednio 08
    Dom energooszczędny tzn prawie dostaliśmy certyfikat

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony