dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    maylo

    Zarejestrowany
    May 2014
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    90-001
    Posty
    1

    Domyślnie Przewód kominowy jako wentylacja

    Witam!
    Mieszkam w kamienicy, od zawsze było tam ogrzewanie węglowe (piec w pokoju) , kilka lat temu ogrzewanie zostało zmienione na elektryczne, a isteniejący przewód kominowy został wykorzystany jako wentylacja z racji zwiekszonej wilgotności - jak to w kamienicach .Kilka miesiecy temu wprowadził się nowy lokator nad mną i robiąc remont nie zgłaszając tego nigdzie przekuł się do "mojego" przewodu kominowego , zapewne nawet bym o tym nie wiedział gdyby nie dym wydopoywający się z kratki wentylacyjnej... Kominiarze mówią że nic nie mogą zrobić w tej sprawie bo ogrzewanie ważniejsze a ja mam wtempie natychmiastowym zamurować wentylacje... Czy tak powinno być i czy wszytko jest na pewno zgodne z prawem ? osoba nad mną może zignorwać dotychczasowy posiadany przez siebie przewód kominowy i wykuć " dziurę " gdzie chce bo ogrzewanie najwazniejsze ?

  2. #2

    Domyślnie

    no nie jest to tak ze ktos moze podlaczac sie pod twoj przewod kominowy. kazdy lokal powinien miec osobny przewod kominowy z tego co wiem
    pozdrawiam

    Andrzej

    Zapraszam na moja budowe na http://z500.pl/plac-budowy/Z216/355/...ony-garaz.html

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony