dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Wyczyszczenie starej podłogi bez cyklinowania

    Witam, mam szybkie pytanie:
    na działce mam starą podłogę z desek na legarach, podobno surowe drewno, które rzekomo było co jakiś czas ługowane i być może pastowane. Chciałbym ją na szybko jakoś odnowić - nie mam ambicji na błyszczący równy parkiet - chcę tylko przywrócić tej burej powierzchni wygląd drewna. Cyklinowanie raczej nie wchodzi w grę, ubytki i szpary też na razie zostawiam. Głównie chciałbym tą podłogę najpierw jakoś wyczyścić a potem zaolejować.
    Pytanie jak najlepiej zmyć z drewna stary brud - czy są do tego jakieś specjalne środki?

    P.S. Jutro jadę na działkę, więc będę wdzięczny za szybkie podpowiedzi. Przepraszam, jeśli zadaję popularne pytanie, użyłem wyszukiwarki, nic nie znalazłem, ale to może z braku czasu.
    Ostatnio edytowane przez misha81 ; 27-04-2014 o 19:09

  2. #2

    Domyślnie

    Użyj odszarzacza firmy Bona a po jego wyschnięciu nałóż olej. Więcej na www.bona.com

  3. #3
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    dom50

    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    02-120
    Posty
    1

    Domyślnie

    odnawianie podłóg Legionowo - jest wiele metod na odnowienie, wybierz taką która najlepiej Ci odpowiada

  4. #4
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    ewka_so

    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Skąd
    Częstochowa
    Kod pocztowy
    42-200
    Posty
    57

    Domyślnie

    wiesz co ja mam swoją podłogę z Balticwood i czyszczę ją zawsze środkami z ich strony - http://www.balticwood.pl/pol/p/srodki-do-pielegnacji-5 zerknij tam, ewentualnie możesz zawsze się podpytać ich, myślę, że zawsze Ci doradzą, przecież są to eksperci.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony