dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 98

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #10
    Arturo72
    Guest
    Arturo72

    Domyślnie

    Cytat Napisał tmann* Zobacz post
    Arturo... wyobraz sobie to: kazda plyta jest indywidualnie obliczona, sa rozne wspolczynniki, które zdecydują o cene za m², wiec, jeśli ktoś chce się dowiedzieć, ile nasze plyty kosztują, to wlasnie w moim PLATNYM profilu znajdzie namiary. Jedyny który tu zasyfuje forum, jesteś na razie TY, bo merytorycznie od Ciebie nic madrego jeszcze nie widziałem. A może teraz daj już spokoj, bo zasyfujesz kolejny watek.
    Każdy inwestor chciałby poznać koszty płyty songoku,brzeziaka czy jakiegokolwiek innego inwestora.
    Ja mimo,że mam szczególne i bardzo ciężkie warunki gruntowe a tym samym koszt płyty byłby niższy na normalnych warunkach podałem swój rzeczywisty koszt płyty i nie widzę powodu dla którego ktoś inny nie podałby swojego kosztu,bez ściemy i bez naiwnego marketingu,żeby tylko łapać jeleni.
    Będziesz konkurencyjny,będziesz miał klientów,będziesz ściemniał nie będziesz miał klientów.
    Tobie powinno zależeć na tym,żeby relacja była pełna a nie tylko jako bajeczka opowiedziana nie mającym pojęcia inwestorom.

    Widzę,że na forum schemat sprzedawców czegokolwiek jest standartowy,ściemnić za wszelką cenę inwestora,bez podania szczegółów a nie mający pojęcia inwestor cieszy się z tego co dostał niepowtarzalnego od szczególnego i wyróżnionego sprzedawcy tego czegoś...
    Ostatnio edytowane przez Arturo72 ; 30-04-2014 o 22:15

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony