dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 5
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 98
  1. #41
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.629
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arturo72 Zobacz post
    Ot co

    Chcę tylko poznać koszty płyty songoku...narazie bez odpowiedzi.
    No to jesgo spytaj.
    Ja nie chciałbym, aby to moi wykonawcy pisali ile wydałem na dany etap budowy mojego domu.
    A jeśli songoku nie chce dzielić sie ta wiedzą, to powimieniec to uszanować.

    Mozesz tylko napisać, ze wykonanie plyty wraz z projektem na świetnym styropianie Genderka powinno kosztiwac np 350z-380zl/m2, kto daje wiecej, przepłaca
    Ostatnio edytowane przez fotohobby ; 01-05-2014 o 08:33
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  2. #42

    Domyślnie

    hahaha się temat rozrósł

    oj Arturo, Arturo zgadzam się z przedmówcami - powinieneś złożyć wizytę w szpitalu bez klamek

    Popełniłem ten temat właśnie po to aby inwestor szukający dobrego wykonawcy wiedział, że ja byłem/jestem zadowolony z Thomasa. Tylko tyle. Nie mam zamiaru się z Tobą przekomarzać bo i tak wiesz lepiej!

    Od mojego portfela się odpie*dol, ja Ci do miski nie zaglądam. Może jeszcze chcesz PIT zobaczyć..?
    Nie rób z ludzi idiotów - nie wiem jak u Ciebie, ale u mnie są telefony, są maile i ze znalezieniem Thomasa nie ma problemu.

    Ja Ci nie pasuje temat to nie czytaj i przełknij, że na tym forum są ludzie, którzy potrafią też pochwalić a nie tylko narzekać.
    Zauważ, że wspomniałem również o drobnym potknięciu ekipy - gdyby to miał być lukier na zamówienie to raczej takich rzeczy bym nie napisał.

    Moja budowa jest realna, namacalna, efekty pracy Thomasa również a Ty pieniaczu dalej sobie trolluj zza klawiatury...

    pozdrawiam zdrowo myślących
    Marcin

  3. #43
    Arturo72
    Guest
    Arturo72

    Domyślnie

    Cytat Napisał songoku_xxx Zobacz post
    Od mojego portfela się odpie*dol, ja Ci do miski nie zaglądam. Może jeszcze chcesz PIT zobaczyć..?
    Ja Ci nie pasuje temat to nie czytaj i przełknij, że na tym forum są ludzie, którzy potrafią też pochwalić a nie tylko narzekać.
    Marcin
    Ale ja do Twojego portfela nic nie mam,chciałbym się dowiedzieć ile wyniosła Cię Twoja płyta,nawet niech to będzie w przeliczeniu na m2 pow.zabudowy.
    Chciałbyś pomóc swoim zadowoleniem innym inwestorom to nie widzę problemu żebyś podał także koszty tego zadowolenia,praktycznie kazdy inwestor tak robi.
    Na forum jest temat Legalettu,gdzie większość była także zadowolona z ich płyt systemowych ale temat kosztów tam też był tematem tabu.
    Moja płyta została u nich wyceniona na 108tys.zł

  4. #44
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.629
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    I jeszcze jedno, Arturo...

    Piszesz, że to forum dla inwestorów, nie sprzedawców.... Ale swego czasu nie przeszkadzalo Ci to, w posiadaniu płatnego profilu ArturWi, równolegle z prywatnym Arturo72 ?
    Czymu nie, skoro były widoki, zeby troche sianka przytulić ?

    Ciekawe też, dlaczego wtedy nie przestrzegałeś użytkowników przez swoim wspolnikiem, mikim121, ktory jeszcze przed przeprowadzka na Podbeskidzie robil szemrane interesy i ktory także w naszym regionie uzytkowników oszukiwal i zwodził.
    Nie wiedziales, o tym misiaczku ?
    Wiedziałes, co nie przeszkadzało ci bywać na budowach i rozmawiac na temat pomp....
    Bo sianko miało być....

    Jesteś obłudnym hipokrytą, a Twoja wiarygodnosc na tym forum siegnęła dna....
    Ostatnio edytowane przez fotohobby ; 01-05-2014 o 12:59
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  5. #45
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar tmann*
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Skąd
    Sokołów
    Kod pocztowy
    05-806
    Posty
    1.100

    Domyślnie

    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post
    I jeszcze jedno, Arturo...

    Piszesz, że to forum dla inwestorów, nje sprzedawców.... Ale swego czasu nie przeszkadzalo Ci to, w posiadaniu płatnego profilu ArturWi, równolegle z prywatnym Arturo72 ?
    Czymu nie, skoro były widoki, zeby troche sianka przytulić ?

    Ciekawe też, dlaczego wtedy nie przestrzegałeś użytkowników przez swoim wspolnikiem, mikim121, ktory jeszcze przed przeprowadzka na Podbeskidzie robil szemrane interesy i ktory także w naszym regionie uzytkowników oszukiwal i zwodził.
    Nie wiedziales, o tym misiaczku ?
    Wiedziałes, co nie przeszkadzało ci bywać na budowach i rozmawiac na temat pomp....
    Bo sianko miało być....

    Jesteś obłudnym hipokrytą, a Twoja wiarygodnosc na tym forum siegnęła dna....
    ooooo... a tu wychodzą konkrety...
    Brinkmann Bodenplatte LLC Sp.K. w Sokołowie
    email: [email protected]



  6. #46
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.629
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał tmann* Zobacz post
    ooooo... a tu wychodzą konkrety...
    No właśnie... Naciąć, to swego czasu można było sie nie na "na Brinkmanna" , a na spólke "Cieply Dom", ktorej Arturo swego czasu prezesował
    Jakoś wtedy zadnego z inwestorów przed nią nie ostrzegal...
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  7. #47

    Domyślnie

    Cytat Napisał songoku_xxx Zobacz post
    hahaha się temat rozrósł

    oj Arturo, Arturo zgadzam się z przedmówcami - powinieneś złożyć wizytę w szpitalu bez klamek

    Popełniłem ten temat właśnie po to aby inwestor szukający dobrego wykonawcy wiedział, że ja byłem/jestem zadowolony z Thomasa. Tylko tyle. Nie mam zamiaru się z Tobą przekomarzać bo i tak wiesz lepiej!

    Od mojego portfela się odpie*dol, ja Ci do miski nie zaglądam. Może jeszcze chcesz PIT zobaczyć..?
    Nie rób z ludzi idiotów - nie wiem jak u Ciebie, ale u mnie są telefony, są maile i ze znalezieniem Thomasa nie ma problemu.

    Ja Ci nie pasuje temat to nie czytaj i przełknij, że na tym forum są ludzie, którzy potrafią też pochwalić a nie tylko narzekać.
    Zauważ, że wspomniałem również o drobnym potknięciu ekipy - gdyby to miał być lukier na zamówienie to raczej takich rzeczy bym nie napisał.

    Moja budowa jest realna, namacalna, efekty pracy Thomasa również a Ty pieniaczu dalej sobie trolluj zza klawiatury...

    pozdrawiam zdrowo myślących
    Marcin


    Cytat Napisał tmann* Zobacz post
    ooooo... a tu wychodzą konkrety...
    teraz to juz wychodzi szydlo z worka, to bylo do przewidzenia ze cos za tym stoi. Albo ktos musi miec w tym interes albo jest zerwal sie ze specjalnego szpitala. Najpierw myslalem ze to drugie ale teraz to widze ze oze jednak to pierwsze
    pozdrawiam

    Andrzej

    Zapraszam na moja budowe na http://z500.pl/plac-budowy/Z216/355/...ony-garaz.html

  8. #48
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar tmann*
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Skąd
    Sokołów
    Kod pocztowy
    05-806
    Posty
    1.100

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arturo72 Zobacz post
    Nie Ty jeden mnie posądzasz o "konkurencję",niejednokrotnie posądzali mnie o to sprzedawcy kotłów na ekogroszek bo byłem i jestem przeciwny syfowi w domu,sprzedawcy pomp ciepła w kosmicznych cenach bo nie jestem zwolennikiem systemu grzewczego nie zasadnego ekonomicznie i kilku innych rzeczy.
    Arturo72(adwokat diabła) jest uniwersalny i stwarza konkurencję dla każdego reklamującego się i robiącego inwestora w bambuko bo sprzedaje,wyrabia,produkuje wszytko dla domu
    Teraz to w calkiem innym swietle się czyta
    Ostatnio edytowane przez tmann* ; 01-05-2014 o 10:28
    Brinkmann Bodenplatte LLC Sp.K. w Sokołowie
    email: [email protected]



  9. #49

    Domyślnie

    a miał być taki miły temat...

    Z góry przepraszam, ale mam zamiar popełniać kolejne tego typu tematy jeśli będę zadowolony/niezadowolony z ekipy

  10. #50

    Domyślnie

    Twój pierwszy post jest na poziomie reklamy proszku do prania " wyprałam w proszku V.. , P.. , czy A.. , pranie było tak czyste , że dostałam orgazmu " . Piszesz , że powodem była energooszczędność , najprawdopodobniej Thomas cię tak skroił na tej płycie , że twoi wnukowie się doczekają na nie w porównaniu do tradycyjnego fundamentu .

  11. #51
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar tmann*
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Skąd
    Sokołów
    Kod pocztowy
    05-806
    Posty
    1.100

    Domyślnie

    Ile kont ten Artur ma??? Jakaś plaga normalnie

  12. #52
    Arturo72
    Guest
    Arturo72

    Domyślnie

    Cytat Napisał tmann* Zobacz post
    Ile kont ten Artur ma??? Jakaś plaga normalnie
    Jedno ale jak widzisz,inwestorów a nie tylko mnie interesuje co za ile:
    Cytat Napisał grzes124 Zobacz post
    Dobra robota
    Możesz coś napisać o kosztach?
    Cytat Napisał grzes124 Zobacz post
    W takim razie porozmawiajmy jak inwestorzy, ci o pieniądzach lubią mówić
    Bo zdecydowana większość na forum to inwestorzy,którzy jednak liczą koszty a tutaj to tajemnica.
    Tak jak gti napisał
    "położyłem dachówkę na dach,zarąbista sprawa ale nie powiem wam ile kosztowała,musicie sami się dowiedzieć u mojego dekarza "
    Ostatnio edytowane przez Arturo72 ; 01-05-2014 o 13:46

  13. #53
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar tmann*
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Skąd
    Sokołów
    Kod pocztowy
    05-806
    Posty
    1.100

    Domyślnie

    A ile u ciebie pompa ciepła kosztuje?
    Oczywiscie taka realna, nie "wirtualna"

  14. #54
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar mic81
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Słubice
    Kod pocztowy
    69-100
    Posty
    972

    Domyślnie

    mam płytę od Brinkamann Consulting - szczegóły w DB - większych uwag nie mam
    Projekt Z287L o pow. 146 m2 (w tym garaż i pom techn 28 m2) -parterowy z poddaszem nieużyt na stropie ok. 25 cm pur. Ściany nośne izodom2000. Ściany wew. silka 12. Podłoga - płyta fundamentowa 20cm XPS 300 [kPa] Dach- dwuspadowy. GWC WM + recu. podłogowka glikolowa, CWU - boiler max 300 L.
    Dziennik budowy z komentarzami http://forum.muratordom.pl/showthrea...11#post6251811

  15. #55
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.629
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arturo72 Zobacz post
    Jedno ale jak widzisz,inwestorów a nie tylko mnie interesuje co za ile:

    Po pierwsze, nie "inwestorów", a "inwestora", po drugie zawsze jest PW i tam prawdopodobieństwo uzyskania odpowiedzi jest raczej większe, panie "obrońco inwestorów"

    Co do kont - Arturo ma jedno aktywne.
    Zawsze jedno. Jak go zbanują, to nadal ma jedno aktywne
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  16. #56

    Domyślnie

    gti11 gratuluje szybkości i celności kalkulacji

    To nawet zabawne, że ktoś chce analizować moje zadowolenie przez pryzmat pieniędzy. Jest jakaś umowna granica ceny płyty poniżej, której można być zadowolonym a powyżej już nie? Ciekawe gdzie?

    Zapłaciłem tyle ile uważałem, że było warto. Nikt mi lufy do głowy nie przystawiał. Życie mnie nauczyło, że nadmierny ekshibicjonizm przed nieznajomymi to nic dobrego.

    Więc jeszcze raz napiszę "WON MI OD MOJEGO PORTFELA"
    Arturo idź spuść z kija bo chyba nie możesz znieść, że nie Ciebie chwalą
    Na inne pytania z chęcią odpowiem

  17. #57

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arturo72 Zobacz post
    A to,że brinkman wmawia nie świadomym inwestorom,że EPS200 nie nadaje się pod płytę uważasz za uczciwe ?
    TAK! tmann ma racje!

    Cytat Napisał Arturo72 Zobacz post
    To,ze brinkman wmawia nie świadomym inwestorom,że sami producenci EPS piszą,że EPS nie nadaje się pod płytę uważasz za uczciwe ?
    TAK! Sam zagłębiałem się w temat niezależnie od tego forum i tak tmann ma racje!

    Cytat Napisał Arturo72 Zobacz post
    To,że brinkman wmawia nie świadomym inwestorom,że polscy konstruktorzy,którzy zaprojektowali EPS200 pod płytą to osły i nieuki uważasz za ucziwe ?
    Nie znalazlem posta w ktorym by tak stwierdzil. Nie zmienia to faktu, ze w najlepszym wypadku ryzykuja, ze plyta straci wlasciwosci termoizolacyjne

    Cytat Napisał Arturo72 Zobacz post
    Wg brinkmana mój konstruktor,który zaprojektował EPS200 pod płytą to oszust i nieuk ,jest to uczciwe ?
    Może co poniektórzy są mało rozgarnięci i mało inteligentni ale brinkman pisze tak wprost o polskich konstruktorach.
    Czy ty masz jakies narodowe kompleksy???? jasne, polscy konstruktorzy sa najlepsi a piloci to nawet na drzwiach od stodoly wyladuja.
    Twoj konstruktor zrobil ci optymalizacje po cenie i tyle - gdyby EPS mial takie wlasciwosci jak XPS to by kosztowal tez tyle samo i nazywal sie XPS.

    Cytat Napisał Arturo72 Zobacz post
    To jest "nadzianie się" nie świadomych inwestorów na brinkmana...
    Mam swoj rozumek i argumenty tmann'a mnie przekonuja. Ciesze sie, ze trafilem na jego watki na tym forum! Poza tym Thomas Brinkmann sluzyl mi darmowymi radami przez telefon bez ograniczen. Duzo czasu mu zmarnowalem i on to robil to calkowicie za darmo!
    Ostatecznie wybralem oferte ecoinwest ale i tak jestem przekonany, ze obie te firmy sa "pro".

    pozdrawiam,
    mx

  18. #58
    Arturo72
    Guest
    Arturo72

    Domyślnie

    Cytat Napisał mx76 Zobacz post
    Ostatecznie wybralem oferte ecoinwest ale i tak jestem przekonany, ze obie te firmy sa "pro".
    pozdrawiam,
    mx
    Przed wyborem wykonawcy mojej płyty rzuciłem zapytanie do k.slagi czyli ecoinwest(2010r) i podobnie jak brinkman pływał w temacie płyty jak i zabezpieczeń na szkody górnicze i był przy tym bardzo drogi.
    Także powodzenia z takim wyborem konstruktorów...

  19. #59
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar tmann*
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Skąd
    Sokołów
    Kod pocztowy
    05-806
    Posty
    1.100

    Domyślnie

    Jakos nie pamiętam zapytanie od Artura Wi...

    Nie pływam w tym temacie, po prostu mi się nie chce. Ogolnie nie polecam budowanie na kretowisko, (wiem, wiem, dzialki sa tanie...) a skoro kopalnie nie uznaja fibrobetonu, byłoby to nieuczciwie wobec inwestora, jeśli bym zaoferowal taka technologie. Poza tym, wiele razy pisałem, szkody górnicze wymagają trochę inne rozwiązanie techniczne, których po prostu nie zaoferujemy, mamy wystarczająco dużo pracy na "normalnych" gruntach.\

    A ile kosztuje pompa ciepla w firmie CieplyDom? Taka realna, nie wirtualna? Bez zaliczek i z gwarancja? Inwestorzy chcą to wiedzieć.
    Ostatnio edytowane przez tmann* ; 03-05-2014 o 19:16
    Brinkmann Bodenplatte LLC Sp.K. w Sokołowie
    email: [email protected]



  20. #60

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arturo72 Zobacz post
    Przed wyborem wykonawcy mojej płyty rzuciłem zapytanie do k.slagi czyli ecoinwest(2010r) i podobnie jak brinkman pływał w temacie płyty jak i zabezpieczeń na szkody górnicze i był przy tym bardzo drogi.
    Także powodzenia z takim wyborem konstruktorów...
    Moglbys rozwinac zdanie "plywal w temacie plyty"? Nie za bardzo wiem jak to rozumiec...
    Z uslug jakiej firmy skorzystales? To moze byc ostatecznie uzyteczna informacja dla inwestrow a nie bezpodstawne i emocjonalne ataki na tmann'a...

    pozdrawiam,
    mx
    Ostatnio edytowane przez mx76 ; 03-05-2014 o 19:15

Strona 3 z 5

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony