A my kupiliśmy 2 miesiące temu pralkę LG F2WV7S8P1 w tej chwili i w tedy za 2499 zł ale na nocnej promocji i z kartą dużej rodziny kupiliśmy ją o 450 zł taniej.
Jestem z niej zadowolony w 100%, ma funkcję łączenia się z smartphone, także żonka może zając się innymi rzeczami, a po zakończeniu prania pojawia się jej powiadomienie na smartphonie. Pralka posiada cichy silnik inwerterowy, przez co jest bardzo cicho, jedynie kiedy zadziała pompa od wody, uświadamiasz sobie że pralka pracuje. Ma też czujniki do wyważenia prania. Zaskoczyło mnie to, jak podczas prania dwóch kołder, które podczas prania nie sprawiły pralce problemu, ale już przed procesem wirowania, pralka zatrzymała się, bo nie mogła wyważyć bębna tzn. znaleźć środka ciężkości ( jak to przeczytałem w instrukcji ), należało wtedy wyjąć jedną kołdrę lub ją inaczej usadowić w bębnie. Duży plus za takie czujniki, bo gdyby ich nie było pralka wirowała by niewłaściwie wyważone pranie, przez co bardziej odczuły by to amortyzatory czy inne podzespoły.