dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 4
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 75
  1. #41

    Domyślnie

    Witam wszystkich

    Potrzebuję wzór rosądnej umowy z wykonawcą, stan surowy otwarty. Będę wdzięczna za pomoc.

    Pozdrawiam
    Wiola

  2. #42

    Domyślnie

    Cytat Napisał Wiola
    Witam wszystkich

    Potrzebuję wzór rosądnej umowy z wykonawcą, stan surowy otwarty. Będę wdzięczna za pomoc.

    Pozdrawiam
    Wiola
    Wysłałem Ci naszą na priva. Jest z internetu i zaadaptowana do naszych potzrzeb.

  3. #43

    Domyślnie

    Witam

    Medyk: dziękuję bardzo, jestem bardzo wdzięczna.

    Pozdrawiam
    Wiola

  4. #44
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Napisał MEDYK
    Cytat Napisał Wiola
    Witam wszystkich

    Potrzebuję wzór rosądnej umowy z wykonawcą, stan surowy otwarty. Będę wdzięczna za pomoc.

    Pozdrawiam
    Wiola
    Wysłałem Ci naszą na priva. Jest z internetu i zaadaptowana do naszych potzrzeb.
    Witaj!

    Mogę też prosić?
    Pozdrawiam
    Przemo

  5. #45
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    LES

    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    2

    Domyślnie

    NIE ZGADZAM SIĘ Z WPOWIEDZIAMI ŻE UMOWA NIC NIE DAJE.
    KŁADŁEM DACH DOSTAWCA PRZYSŁAŁ(RAUUTARUKI)BLACHĘ W DWÓCH
    ODCIENIACH.NORMALNA REKLAMACJA NIE SKUTKOWAŁA.MIAŁEM UMOWĘ Z WYKONAWCĄ ŻE JA DOSTARCZAM TOWAR,ZA OPÓZNIENIA
    PŁACĘ KARY UMOWNE(5000ZL).PO PRZEDSTAWIENI UMOWY U DOSTAWCY BLACHY I ZARZĄDANIU POKRYCIA KAR REKLAMACJĘ
    ZREALIZOWALI WYMIENILI CAŁĄ BLACHĘ 300M2.UMOWA STANDARTOWA DRUKOWANA W MURATORZE

  6. #46

    Domyślnie

    Cześć Medyku!
    Właśnie szukam ekipy i przydałaby mi się taka umowa.Można prosić?

  7. #47

    Domyślnie

    Medyk:
    CZy ja też mogę prosić . Jestem umówiony z budowlańcem i chciałbym wiedzieć o czym gadać.

  8. #48

    Domyślnie

    Czy podpisywaliście umowy z wykonawcami, którzy nie wystawiali potem rachunku za prace ???? (żeby uniknąć VATU)
    Wybudowac dom i nie kipnąc z głodu to dopiero sztuka

  9. #49

    Domyślnie prosba

    Cytat Napisał MEDYK
    Cytat Napisał Wiola
    Witam wszystkich

    Potrzebuję wzór rosądnej umowy z wykonawcą, stan surowy otwarty. Będę wdzięczna za pomoc.

    Pozdrawiam
    Wiola
    Wysłałem Ci naszą na priva. Jest z internetu i zaadaptowana do naszych potzrzeb.
    Jesli mozesz to mi te wyslij na priv pozdrawiam
    malgosia

  10. #50
    ELITA FORUM (min. 1000)
    abromba

    Zarejestrowany
    Sep 2004
    Posty
    1.705
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Przede wszystkim najpierw zajrzyjcie do kodeksu cywilnego - umowa o roboty budowlane i umowa o dzieło. Wiele zapisów naprawdę nie jest potrzebnych, jeżeli na końcu zamieścicie wzmiankę np. "w zostałym zakresie do umowy o roboty budowlane zawartej między stronami mają zastosowanie przepisy kodeksu cywilnego. Wiele osób, w tym także Murator, namiętnie wpisuje te wszystkie zapisy o odpowiedzialności za szkody na placu budowy, konieczności powiadamiania o wadach powierzonych materiałów. To nie jest złe, ale może niepotrzebnie wprowadzić nerwową atmosferę, a przecież np odpowiedzialność za szkody na terenie budowy wynika z kc - ale musicie dopilnowac protokolarnego przekazania wykonawcy terenu budowy (przy generalnym wykonawcy).

  11. #51
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    avocado

    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    117
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    27

    Domyślnie

    Bardzo dziękuję za wzór umowy, dziś ją wręczyłam mojemu wykonawcy

  12. #52

    Domyślnie

    Do Inwestora czy ta umowa jest do stanu surowego?? a co z pilnowaniem materialow?? wtedy ktos z ekipy misial by siedziec non stop na budowie?
    chyba nierealne trzeba by jakiegos struza wynajac.

  13. #53

    Domyślnie

    Przeslijcie mi na priv wzór umowy. Please !!

    Pzdr

  14. #54

    Domyślnie

    A dlaczego nie uproscic sprawy i wyslac tutaj wzor tej umowy aby kazdy zainteresowany mogl sobie zrobic wydruk?

  15. #55

    Domyślnie

    Oczywiście ja również apeluję aby wpisywać wzory umów ,bo przecież ten wątek po to został założony,a nie wyłącznie wysyłać sobie na priva.Założeniem forum jest służenie sobie pomocą , a przy okazji by ktoś jeszcze z tego mógł skorzystać.
    Pozdrawiam wszystkich budujących!!!

  16. #56

    Domyślnie

    witam wszystkich !!!
    W ubiegłum tygodniu kupiłam dom w stanie surowym,i od 15.03 chce zaczynac roboty w środku,bardzo bym prosiła o wzór umowy na wykonanie prac wykończeniowych na e-mail:[email protected]
    kupiłam dom!

  17. #57
    Guest

    Domyślnie

    marta miller napisala
    A dlaczego nie uproscic sprawy i wyslac tutaj wzor tej umowy aby kazdy zainteresowany mogl sobie zrobic wydruk?
    Jestem za!

  18. #58
    Guest

    Domyślnie

    --------------------------------------------------------------------------------

    marta miller napisala
    Cytat:
    A dlaczego nie uproscic sprawy i wyslac tutaj wzor tej umowy aby kazdy zainteresowany mogl sobie zrobic wydruk?

    Jestem za!
    Ja również

  19. #59

    Domyślnie prośba

    Witam all forumowiczów. Jeśli mogę prosić również o umowę z wykonawcą to byłbym wdzięczny [email protected]. dzeiękuję i pozdrawiam.

  20. #60
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    marcin__s

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Posty
    4

    Domyślnie

    witam wszystkich.

    byłbym również bardzo wdzięczny za przesłanie wzoru umowy na [email protected]

    z góry dzięki

Strona 3 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony