dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie Drzwi wejściowe Stolpaw Premio

    Witam
    Przymierzam się do kupna drzwi wejściowych firmy Stolpaw. Chodzi mi o serię Premio – jako że cena wydaje się być ok. Nie mogę jednak nigdzie znaleźć informacji na temat współczynnika przenikalności cieplnej drzwi k. Przy innych seriach informacja ta jest podawana a przy tej nie. Co ciekawe mają nietypowa grubość 72mm więc nie ma jak tego porównać do pozostałych serii.
    Pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie

    Ponawiam pytanie.

  3. #3

    Domyślnie

    Premio?
    Stolpaw ma serie: Optimum+, Novum+, Favorit, Stolterm, Aluwood. To są ich katalogowe serie. Coś co produkują tylko dla jakiegoś punktu nie będzie w katalogu.

  4. #4

    Domyślnie

    W katalogu ich nie ma - to racja. Natomiast mnie interesuje jaką mają izolację termiczną.
    Pozdrawiam

  5. #5

    Domyślnie

    Skoro nie ma ich w katalogu to najlepiej zadzwonić do przedstawiciela lub producenta. Tak jak pisałem - może to być jakiś model produkowany tylko dla jakiejś wybranej hurtowni/dealera.

  6. #6
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    painless

    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    120

    Domyślnie

    Witam,
    seria Premio to była/jest (?) oferta specjalna dostępna na przełomie 2013/2014 roku.
    Ja takie drzwi kupiłem w styczniu br (ja mam z doświetlem górnym). Cena wydawała się konkurencyjna jak na drzwi drewniane (ok. 3 tys. zł). Nie mam jeszcze wyrobionego zdana na ich temat, bo nie mieszkam jeszcze w budynku. Ale wizualnie prezentują się znakomicie. Nie znam też współczynnika przenikalności cieplnej. W tym względzie zaufałem firmie, która te drzwi sprzedała i montowała.
    Pozdrawiam.

  7. #7

    Domyślnie

    Oglądałem te drzwi na żywo. Robią bardzo dobre wrażenie, jedyne czego mi brakowało to zamek listwowy, którego nie można domówić. Poza tym są ciekawą propozycją. Zdecydowałem się jednak na serie Favorit. Zobaczymy jak się będą sprawować.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony