dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Zobacz wyniki ankiety: Ile przeprowadzek za wami drodzy formumowicze.

Głosujących
141. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • 1-5

    81 57,45%
  • 6-10

    40 28,37%
  • 11-15

    13 9,22%
  • 16-20

    0 0%
  • wi

    1 0,71%
  • 6 4,26%
Strona 1 z 4
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 66
  1. #1

    Domyślnie Ile razy przeprowadzaliście się drodzy forumowicze?

    Ile razy przeprowadzaliście się drodzy formumowicze?

    My z małżonką 8 razy na przestrzeni 5 lat. I obiecaliśmy sobie że przed nami jeszcze tylko jeden przystanek. Przystanek Własny Dom.

    A i nie liczyliśmy przeprowadzek z dzieciństwa. Tylko te po wyrwaniu się spod opieki taty i mamy .
    BBJ

  2. #2

    Domyślnie

    Ja 6 razy, od wyprowadzenia się od rodziców także w ciągu 5 lat, i także mam nadzieję, że jeszcze tylko jedna przeprowadzka przede mną.

  3. #3

    Domyślnie

    jeszcze ani razu , chyba to dobrze, w planach jest tylko jedna do własnego domku, mam nadzieję, jeszcze ze 2 latka i będzie gotowa ta chatka

  4. #4

    Domyślnie

    Teraz będzie moja piąta przeprowadzka w życiu. Ale zmianom na lepsze zawsze mówię: TAK, to może będzie jeszcze z pięć (niekoniecznie do Białego Domu ).

  5. #5
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Paty
    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Posty
    2.969

    Domyślnie

    Z domu rodzinnego do swojego mieszkania.
    Ze swojego mieszkania do domu rodzinnego ( na czas budowy)
    15 sierpnia do nowego domu.
    Czyli razem 3.

    Paty.

  6. #6
    Guest

    Domyślnie

    na razie 3 razy jescze chyba raz i ten bedzie ostatni czyli podsumowywujac z tym co nas czeka to 4 w przeciagu 6 lat

  7. #7

    Domyślnie

    My przeprowadzalismy się 5 razy w ciągu 6 lat Były to mieszkania wynajmowane , jakis czas mieszkalismy tez w domku na wsi u babci ,no i w koncu własne m-4 ,w którym mieszkamy juz 3 lata Teraz marzymy o domku za miastem ,więc moze będzie jeszcze jedna przeprowadzka

  8. #8

    Domyślnie

    Z domu rodzinnego do akademika, potem na prywatnej kwaterze, potem z powrotem dom rodzinny, potem u męża, potem we własnym domu na wsi, teraz znów razem z mężem u rodziców, a za rok, półtora do nowego domku to sześć. Chyba wystarczy, jak na 26 latek żywota!

  9. #9

    Domyślnie

    A mówią że człowiek osiedlił się już tyle tysięcy lat temu. A tu proszę jak my ciągle wędrujemy i wędrujemy i wędrujemy .... .
    BBJ

  10. #10

    Domyślnie

    Tych solowych z walizeczką, to juz nie pamiętam ile było Za to takich prawdziwych z meblami, dziećmi, kotami, to było 6 w 4 miejscowościach nieco od siebie odległych Dlatego nie lubię przeprowadzek.

  11. #11
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Jezier
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Korzeniówka
    Posty
    6.130
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    59

    Domyślnie

    Przeprowadzałem się z 7 razy. Chciałbym jeszcze kilka razy się poprzenosić. Mam nadzieję, że obecny dom to tylko kolejny etap.

  12. #12

    Domyślnie

    W życiu pod względem przeprowadzek zachowywaliśmy się jak latajacy Holender. Z całą pewnością uzbierała się ich okrągła dziesiątka, głównie pomiędzy dwoma miastami: Kielcami i Krakowem. Trochę z konieczności , trochę za sprawą naszych wyborów. Dziś patrzę na to z nutką sentymetu, ale wtedy wcale nie było mi do śmiechu...
    Zpragnęliśmy w końcu stabilizacji, i chyba jesteśmy o krok od niej!

    A swoją drogą, to dobry temat do przemyślenia.
    Uświadomiłam sobie w tym momencie że wielu znajomych wrosło w swoje miejsca zamieszkania i przez ten czas nie zmieniło nawet piętra w swojej kamienicy, nie mówiąc o osiedlu czy innym mieście.
    Dla nich to my jesteśmy chyba lekko... stuknięci
    cele budzą szacunek

  13. #13

    Domyślnie

    Przeprowadzałem sie 5 razy czyli średnio co 10 lat.Teraz będzie 6 raz mam nadzieję że ostatni.Wiech

  14. #14

    Domyślnie

    Ja się przeprowadzałam raz mieszkając jeszcze z rodzicami - z 34 metrów na 90 m2 w starym budownictwie
    to znaczy to jest jedyna z 10 przeprowadzek moich rodziców, jaką pamiętam - oni to się tułali zanim osiedli

    a potem do akademika i z akademika do mieszkania w którym mieszkam już jakiś czas - teraz będzie trzecia moja przeprowadzka.

    Bardzo chciałabym mieć kiedyś dwa domy - jeden na lato, ten w którym mieszkam, a drugi na zimę - np. w Hiszpanii (może być niewielki apartament z tarasem i basenem)

  15. #15

    Domyślnie

    Policzmy:
    - raz - w wieku 4 lat ze wsi do miasta
    - dwa - "na nauki" do akademika
    - trzy - powrót z mężem do domu rodzinnego
    - cztery - na wieś z rodziną
    - pięć - ze wsi do bloku w rodzinnym mieście.
    Mam nadzieję, że jednak wybudujemy nasz domek, więc liczę na jeszcze jedną przeprowadzkę.
    A swoją drogą - strasznie człowiek obrasta w "dobra doczesne".
    Widać to dopiero podczas pakowania dobytku - ja za każdym razem obiecywałam sobie, że nic już nie dokupię do domu.

  16. #16

    Domyślnie

    przeprowadzka do własnego domu to była trzecia ale nie wykluczam kolejnych
    Pozdrawiam

    pwp

  17. #17

    Domyślnie

    Chyba dałeś za duże przedziały. Ja naliczyłem 5 razy. 6 będzie do domu.
    Dom już wykończony. Ja też.
    Marcin

  18. #18
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Honorata

    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    1.407
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    hmm, zalezy co policzyć, jezeli z mieszkanka rodzicow do obecnego ktora zajmujemy od slubu to jeden raz, ale w miedzy czasie pracowalismy w kilku miejscach zagranica, 2 mieszkanka w W-ie, pokoj nad morzem, sumujac wyszloby ok. 11 razy (ale nie z calym kramem na grzbiecie jak slimak),
    w 2005 mam nadzieje, lub 2006 (lekki poslizg) bedzie ta najwazniejsza w zyciu do wymarzonego domu, rowniez mam nadzieje, ze juz wowczas z naszym pierwszym dzidziusiem!
    GG 6977024
    Mieszkamy u siebie w Dobrej od grudnia 2005 -jest suuuper, ale nie mam netu!http://tickers.baby-gaga.com/t/squsq...y+child+is.png

  19. #19

    Domyślnie

    Tak, tak BK, na taką zimową przeprowadzkę na południe Europy to i ja żwawo przystaję!!
    Porzucić słotne miesiące i z lubością wygrzewać kości gdzieś pod jasnym niebem Południa to ostatnia przeprowadzka, na którą w ciemno się piszę
    cele budzą szacunek

  20. #20
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Maxtorka
    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    8.473

    Domyślnie

    Z Rodzicami z mniejszego do większego mieszkania to raz , od rodziców do swojego mieszkania to dwa i mam nadzieję jesienią dokonać trzeciej przeprowadzki do własnego Domku ( do trzech razy sztuka )
    Nie liczyłam wypadu na studia w Gdańsku bo to były takie małe walizkowo-plecakowe przeprowadzki .

    Pozdrawiam - Maxtorka

Strona 1 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony