dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Anna85

    Zarejestrowany
    May 2014
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-102
    Posty
    4

    Domyślnie Aranżacja sypialni i salonu z aneksem (mało ustawne) - prośba o pomoc

    Moi Drodzy,

    Chciałabym Was bardzo prosić o pomoc, poradę. Oczekuje na własne M i nie ma dnia żebym o nim nie myślała. Sen z powiek spędza mi kilka kwestii. Proszę pomóżcie. Mam kilka pomysłów ale to moje pierwsze mieszkanie, więc nie mam doświadczenia a chciałabym żeby było jak najbardziej funkcjonalne i ładnie urządzone aczkolwiek też nie zagracone.

    1. Salon z aneksem kuchennym:
    -jest do niego wejście od razu (nie ma przedpokoju). Pomyślałam, że postawię ściankę za drzwiami wejściowymi a za nią lodówkę (dzięki temu nie będzie jej widać, ścianka na wymiar lodówki) - czy to dobry pomysł?
    - chciałam zrobić murek przy aneksie na którym powieszę tv ale wtedy nie mam gdzie postawić stołu do jedzenia pytanie:
    gdzie stół do jedzenia?
    gdzie sofa (narożnik chyba się nie zmieści a tak chciałam mieć narożnik)
    gdzie telewizor? na środku pokoju? na czym powiesić/postawić? - chyba mój największy problem
    - chcę wyburzyć ściankę z salonu do przedpokoju między łazienką a salonem i zrobić jedną dużą szafę ok. 3 m. tak żeby obok drzwi wejściowych było miejsce jeszcze na zostawienie butów przez gości i wieszak - czy to dobry pomysł?

    2. Sypialnia:
    - jak ustawić najlepiej ścianę? (nie ma tam ściany na drzwi gdyż początkowo miała być tam kuchnia) - co radzicie? drwi przesuwne czy zwykłe? w którym miejscu ją postawić?
    - jak ustawić meble? łóżko pod oknem czy lepiej przy ścianie? łóżko ma wymiary 210 cm (dł.) x 171 cm (szer.). Do tego w sypialni chcę jeszcze wstawić komodę 160 cm (szer.) x 50 cm (gł.) x 95 cm (wys.) oraz toaletkę 100 cm (szer.) x 50 cm (gł.) x 159 cm (wys.)
    - jak zaaranżować te dwie wnęki, które dzieli komin? jak wspomniałam wcześniej miała być tam kuchnia

    Co o tym wszystkim myślicie? Bardzo będę wdzięczna za wszelkie propozycje i pomysły.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	vuom.jpg
Wyświetleń:	77
Rozmiar:	60,9 KB
ID:	261512  

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony