dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 1803

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Doriko
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    okolice Gdańska
    Posty
    2.468

    Domyślnie Iskierka po mojemu

    Witam wszystkich którzy przypadkiem trafili tu do mnie i tych co nie przypadkiem też. Mam na imię Dorota, domek był moim marzeniem i tym marzeniem zaraziłam męża. Na przekór wszystkiemu i wszystkim zakupiliśmy działkę z przepięknym widokiem i wybudowaliśmy na niej domek. Łatwo nie było kto budował ten wie. Łatwo nadal nie jest bo mieszkamy na tej naszej budowie a wiele jeszcze do zrobienia zostało. Dom w stanie prawie deweloperskim więc nadszedł (już jakiś czas temu) czas na wnętrza. Wiem że projektowanie wnętrz powinno się zacząć zanim zacznie się budowę ale w praktyce to nie zawsze wykonalne. Wiele materiałów wykończeniowych mamy już zakupionych (magiczna data 31.12.2013 i zwrot Vat nas zmotywowały), niestety nie ze wszystkich wyborów jestem zadowolona ale muszę się z tym pogodzić bo budżet jest śmiesznie/tragicznie (jak kto woli) niski. Niestety albo stety wszelkie wybory muszą też przejść akceptację mojego M a to bardzo trudne czasem/często.
    Mam nadzieję że pomimo wszystkich grzechów jakie popełniliśmy i popełnimy a także ograniczeń głównie finansowych nasz dom będzie elegancki ale ciepły i swojski zarazem. Mam nadzieję że mi w tym pomożecie. Zachęcam do komentowania i doradzania. Zapraszam do mojej Iskierki.
    Ostatnio edytowane przez Doriko ; 24-05-2014 o 23:39

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony