dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 51 z 91
Pokaż wyniki od 1.001 do 1.020 z 1803
  1. #1001

    Domyślnie

    Piękna sypialnia!! Sznurkowe bombki są piękne. Domyślałam się, jak się je robi, dlatego zapytałam o wycinane gwiazdki, co nie oznacza, że nie zachwyciłam się tymi pierwszymi. Na sypialnianej choince widać postokroć, jak są piękne
    Jak upinać zasłonki na skośnym suficie pisałam u czaplanki, zaraz wrzucę

    edit: znalazłam, TUTAJ. Żeby upięcie nie spadało na dół skosu wystarczy albo przeciągnąć żyłkę wzdłuż karnisza owijając nią każde upięcie zasłonki lub ograniczyć spadanie żabek gumkami "recepturkami" owiniętymi na karniszu przy każdej żabce lub haczyku Z pewnością znajdziesz własny sposób
    Ostatnio edytowane przez Tomkowa ; 22-12-2015 o 22:06

  2. #1002
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    wiwik

    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-180
    Posty
    605

    Domyślnie


  3. #1003
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Doriko
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    okolice Gdańska
    Posty
    2.468

    Domyślnie

    Sypialnia dziękuje.

    Dziękuję za podpowiedź, będę kombinować.

    Moim zdaniem takie bombki wyglądają bombowo nie ma to jak się dopomnieć komplementu co


    Po ubraniu choinki w salonie stwierdziłam że ta w sypialni jest cudna (salonowa to wyjątkowa drapaka)

    Dziękuję za życzenia
    Wszystkiego co najlepsze dla wszystkich zaglądających
    Ostatnio edytowane przez Doriko ; 25-12-2015 o 20:29

  4. #1004
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar julianna16
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    4.705

    Domyślnie

    Bombki też piękne!!! Cudnie wyglądają na choince. Ja, tak jak Ania - widziałam w sieci jak się je robi, bo chciałam kombinować sama. Ostatecznie poprzestałam na kulach z Biedry . Lubię je za funkcjonalność, czyli włącznik na baterie. Te Twoje też można podświetlić lampkami na baterie z Ikei za 10 zł .
    Fajnie, że można ich używać przez cały rok .

  5. #1005
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Cytat Napisał Doriko Zobacz post
    Przy okazji, poradźcie czym zasłonić wnękę. Chciałam powiesić po prostu zasłonę ale nie bardzo wiem jak to rozwiązać na skosie.
    Czemu chcesz ją zasłaniać??? !!! NIE. Zrób tam kącik z fotelem i lampą, albo postaw toaletkę z pięknym lustrem.


    A choinki obie piękne
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  6. #1006
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Doriko
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    okolice Gdańska
    Posty
    2.468

    Domyślnie

    Ewo, bombeczki dziękują. Dziękuję też za podsunięcie pomysłu, lampki z ikea mam w tej chwili zdobią rózgę.

    Pestko, choinki dziękują szczególnie ta z salonu bo ona bardzo zakompleksiona musi być, niestety jej figura mało choinkowa.
    Zasłonić chce z prostej przyczyny, cały ten zaułek z szafą miał być garderobą, zrezygnowaliśmy z tego bo w garderobie by był wylot ciepłego powietrza z kominka (którego jeszcze nie mamy ale rozprowadzenie kanałów już są). Przez rezygnację z garderoby mam bardzo mało miejsca na ubrania i w tą wnękę planuje wstawić wieszaki na kółkach sztuk dwie. Zasłonić chcę tylko samą wnękę a na przeciw szafy to już od dawna myślę nad fotelem tylko na uszaka mnie nie stać, poluję na coś w stylu foteli u mani tych z siateczka albo coś w stylu klubowych. W ostateczności jest taki ala klubowy w ikea w bardzo niskiej cenie ale to musiałabym go obić czymś ciekawszym. Na razie gratów do przeróbki mam dość, muszę w końcu coś z tego skończyć bo mnie małżonek wymelduje razem z tym wszystkim.

  7. #1007
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Pokaż, w którym miejscu jest ten wylot kanału powietrznego. Mam pewien pomysł, ale musze wiedziec gdzie ten kanał. Zaznacz na zdjeciu
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  8. #1008
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Doriko
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    okolice Gdańska
    Posty
    2.468

    Domyślnie

    Mam nadzieję że tu widać anemostat. Teraz nie chcę zasłaniać całej garderoby, podoba mi się ta przestrzeń. Chcę zasłonić tylko tą mała wnękę gdzie będą wieszaki.

    Ostatnio edytowane przez Doriko ; 07-01-2016 o 14:32

  9. #1009
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    W tej wnęce możesz zrobić szafo-szuflady wyjeżdżące na rolkach z wnęki. Jak tu pod schodami.

    Nazwa:  szafa na rolkach-01.jpg
Wyświetleń: 873
Rozmiar:  104,2 KB

    Nazwa:  szafa na rolkach-02.jpg
Wyświetleń: 861
Rozmiar:  81,5 KB


    Można by też zrobić w tej wnęce normalny stelaż jak dla klasycznej szafy, tylko z uwzględnieniem skosu. Jednak tam masz na tyle głęboko, że ekonomiczniej wykorzysta się przestrzeń tym pomysłem powyżej.

    Nazwa:  szafa pod skosem-01.jpg
Wyświetleń: 860
Rozmiar:  39,5 KB

    Nazwa:  szafa pod skosem-02.jpg
Wyświetleń: 861
Rozmiar:  37,1 KB

    Nazwa:  szafa pod skosem-03.jpg
Wyświetleń: 859
Rozmiar:  28,5 KB
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  10. #1010
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Pusia&Kssawery

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Posty
    5.018

    Domyślnie

    Cytat Napisał pestka56 Zobacz post
    W tej wnęce możesz zrobić szafo-szuflady wyjeżdżące na rolkach z wnęki. Jak tu pod schodami.

    Nazwa:  szafa na rolkach-01.jpg
Wyświetleń: 873
Rozmiar:  104,2 KB

    Nazwa:  szafa na rolkach-02.jpg
Wyświetleń: 861
Rozmiar:  81,5 KB


    Można by też zrobić w tej wnęce normalny stelaż jak dla klasycznej szafy, tylko z uwzględnieniem skosu. Jednak tam masz na tyle głęboko, że ekonomiczniej wykorzysta się przestrzeń tym pomysłem powyżej.

    Nazwa:  szafa pod skosem-01.jpg
Wyświetleń: 860
Rozmiar:  39,5 KB

    Nazwa:  szafa pod skosem-02.jpg
Wyświetleń: 861
Rozmiar:  37,1 KB

    Nazwa:  szafa pod skosem-03.jpg
Wyświetleń: 859
Rozmiar:  28,5 KB
    Ale genialne rozwiązania

    Mogę ukraść sobie pomysł i wkleić do siebie??? Zaraz po łazience bierzemy się za zabudowę wnęk w wiatrołapie.

  11. #1011
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Chcesz więcej ?
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  12. #1012
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Pusia&Kssawery

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Posty
    5.018

    Domyślnie

    Cytat Napisał pestka56 Zobacz post
    Chcesz więcej ?
    Jasne, tylko choć do mnie, nie zaśmiecajmy dziennika Doriko

  13. #1013
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Doriko
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    okolice Gdańska
    Posty
    2.468

    Domyślnie

    Nic nie zaśmiecacie, cudne inspiracje
    Świetny pomysł szczególnie z tymi drążkami i mam nadzieję że kiedyś u mnie zagości. Choć u mnie to jak zwykle dość odległe rozwiązanie i pewnie skończy się zasłonką

  14. #1014
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Doriko, to takie proste skrzynie na kółkach Te pierwsze 3 zdjęcia z postu 1009. No, bajka po prostu. Pokaż mężowi
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  15. #1015
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Pusia&Kssawery

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Posty
    5.018

    Domyślnie

    Cytat Napisał Doriko Zobacz post
    Nic nie zaśmiecacie, cudne inspiracje
    Świetny pomysł szczególnie z tymi drążkami i mam nadzieję że kiedyś u mnie zagości. Choć u mnie to jak zwykle dość odległe rozwiązanie i pewnie skończy się zasłonką
    U nas też jeszcze trochę, na wiosnę trzeba poczekać, żeby najpierw podłogę w wiatrołapie położyć
    Ale tak jak napisałaś - inspiracje cudne

  16. #1016
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Doriko
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    okolice Gdańska
    Posty
    2.468

    Domyślnie

    Pokazałam i się podoba Tylko u mnie to z wykonaniem o tyle problem że to ja muszę to zrobić. Piotr ma podejście że wszystko tylko tyle ile konieczne a reszta to sobie wymyślam więc jak chce to muszę sama. A po pracy zostaje mało czasu. Nawet teraz kiedy miałam urlop nic nie zrobiłam bo po pierwsze chora jestem, co prawda nie mocno ale zupełnie energii nie mam do czegokolwiek. Po drugie z młodym to ja nawet mam problem z napisaniem maila. Jak widzi że chcę coś zrobić zaraz koniecznie jestem mu potrzebna albo tak mi nabroi że się pozbierać nie mogę. Jedyny czas względnego spokoju to bajka ale przecież niespełna trzylatek nie może oglądać telewizji zbyt długo.

  17. #1017
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    O, mały terrorysta. Weż go na przetrzymanie. Pokaż mu, że nie tylko on jest wazny. Im zrobisz to szybciej tym lepiej, bo jak jeszcze trochę podrośnie, to całkiem Ciebie uklepie tak, jak mu wygodnie będzie, a Ty w końcu rozsypiesz się psychicznie. Nie może wisieć na Tobie jak murzyńskie dziecko.
    Wiem, że to trudne, tak się zaprzeć i nie reagować na każde jęki i płacze, ale to chyba jedyne wyjście. Jesteśmy tak zaprogramowane jako kobiety, że głos dziecka, jego płacz powoduje, że natychmiast ruszamy do akcji pomocy. Koty to wiedzą znakomicie i pięknie potrafia udawać płacz i pojękiwania niemowlaka
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  18. #1018
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Pusia&Kssawery

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Posty
    5.018

    Domyślnie

    Cytat Napisał Doriko Zobacz post
    Pokazałam i się podoba Tylko u mnie to z wykonaniem o tyle problem że to ja muszę to zrobić. Piotr ma podejście że wszystko tylko tyle ile konieczne a reszta to sobie wymyślam więc jak chce to muszę sama.
    Ale, że co? Sama byś taką szafę zrobiła???

  19. #1019
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Doriko
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    okolice Gdańska
    Posty
    2.468

    Domyślnie

    My naprawdę się mu nie dajemy uklepać jak to nazywasz. Moja teściowa uważa ze go tresujemy i ona by serca nie miała a cała reszta że mu za dużo pozwalamy. Moje dziecko jest bardzo energiczne, emocjonalne i wybuchowe (to po mamie ma no tylko bez energii), do tego uparte jak osioł, tez po mnie, nie jest z nim łatwo, ze mną też podobno

    Największy problem jest tak naprawdę we mnie bo jestem słabo zorganizowana, do tego żeby coś zrobić potrzebuję więcej czasu niż inni bo jestem straszną ślamazarą. Potrzebuję też spokoju. Nie potrafię nic zrobić jak co pięć minut ktoś coś ode mnie chce a nie mów że są dzieci 3letnie które zajmą się sobą na dłużej niż półgodziny, ja takich nie znam. Dla mnie pół godziny to jest mało na cokolwiek szczególnie że nie mam gwarancji że mam te pół godzimy. Pół biedy jak jest to robota która mogę przerwać w każdej chwili ale i wtedy szlak mnie trafia. Maks co jestem w stanie zrobić to skręcić szafkę z ikea. No chyba ze tatuś się zajmie ale i w takiej sytuacji z 3latkiem w domu ciężko cokolwiek ambitnego zrobić bo za dużo niebezpiecznych narzędzi się wala. Najlepiej pracuje mi się w nocy ale niestety z moim słabym krążeniem i ciśnieniem jak nie śpię minimum 7h to jestem nie do życia.

    Młody w pracy najbardziej mi przeszkadza tym że mam świadomość że zaraz wpadnie i nabroi. Czasem miałam niebezpieczne sytuacje bo jak jestem zajęta to nie mogę zareagować. Ręce zajęte, upaprana w czymś tam a on się bierze za coś ostrego albo np za wkrętarkę i chce mi pomagać a jak nie pozwolę to foch i rzucanie czym popadnie.
    Ja to chyba nie nadaje się na matkę. Nawet jak sprzątam to to się źle kończy. Idę na przykład na górę poodkurzać a na dole młody wsmarował całą pastę do zębów w stolik kawowy. To jeszcze pół biedy, pachniało mięta cały dzień a młodego piekły rączki.
    Innym razem przygotowywałam grilla i wyszłam na moment z kuchni jak wróciłam to Kuba olejował panele. Poszedł prawie litr oleju, do tego w czasie sprzątania rzucił papierowym ręcznikiem nasączonym olejem w ścianę. Plama nie do zmycia
    Latem pracowałam w ogródku zamiast się z dzieckiem pobawić więc wysypał mi wszystkie sadzonki z doniczek i przyszedł na koniec poinformować "mama ja nabroiłem".

    Niektórzy mówią że brak mu rodzeństwa

  20. #1020
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Doriko
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    okolice Gdańska
    Posty
    2.468

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pusia&Kssawery Zobacz post
    Ale, że co? Sama byś taką szafę zrobiła???
    A pewnie że bym zrobiła i pewnie zrobię kiedyś jak moje dziecię wyjedzie na studia

    Edit:
    A ja u Ciebie siedzę i przeglądam zamiast coś pożytecznego zrobić bo chłopaki drzemkę sobie zrobili. Bardzo mnie zaciekawiła ta technologia. Też mogliśmy wybrać styropianki ale w bardziej standardowej formie czyli pustaki styropianowe, z reszta taki mamy fundament. Wzięliśmy jednak szkieletówkę.

    Nic idę obiad sklecić.
    Ostatnio edytowane przez Doriko ; 08-01-2016 o 12:01

Strona 51 z 91

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony