dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 53 z 91
Pokaż wyniki od 1.041 do 1.060 z 1803
  1. #1041
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Doriko
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    okolice Gdańska
    Posty
    2.468

    Domyślnie

    Pestko dziękuję za zdjęcie i proszę o więcej
    Bardzo mi się podoba taka podłoga łączona z płytek i drewna. Kiedyś nawet się zastanawiałam nad taką do salonu. Jednak obawiam się czy taka podłoga nie jest zbyt wyrazista i czy salon nie był by trudny do urządzenia przez to. Na pewno jak przyjdzie czas na zmianę to będę taką ponownie rozważać.

    Dzięki wam za opinię o tej podłodze bambusowej, bo jednak nie zawsze co się podoba się sprawdza, dlatego czekam na informacje. Wolałabym w razie czego troszeczkę dołożyć ale mieć pewność że nie będzie do wymiany w krótkim czasie.

  2. #1042
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Doriko
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    okolice Gdańska
    Posty
    2.468

    Domyślnie

    A teraz z innej beczki. Moja siostra właśnie maluje sypialnię. Ma w niej skosy i ściankę kolankową pomalowała na dość ciemny szary kolor. Niestety nie do końca wyszło jej połączenie a właściwie odcięcie kolorów i zastanawiamy się jak to poprawić. Czy pomalować biała farbą pasek 3-5cm poniżej skosu czy może ciemną farbą "wjechać na skos"? Co myślicie. Wiem jak będzie wyglądała pierwsza opcja ale tej drugiej nie mogę wygooglać jakoś ale podobno tak tez się robi.

  3. #1043
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Obiecuję, że jutro zrobię zdjęcia. Nie zapomniałam, ale nie miałam kiedy. Muszę troszkę posprzątać by nie wstydzić się My pracujemy nad wykończeniem poddasza i łazienka to w tej chwili trochę składowisko różnych ciuchów, które służą do różnych prac.

    Mam też kilka zdjęć podobnych podłóg. Nie boj się, że będzie zbyt agresywna. Robiono podłogi o wiele bardziej ozdobne i one nadal funkcjonują znaklomicie w bardzo różnych stylowo wnętrzach.
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  4. #1044
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Wsprawie malowania nie pomogę niestety. Ja bym raczej kombinowała z listwą podsufitową. U nas mało kto tak wykańcza ściany, a to daje tyle urody i ciepła.
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  5. #1045

    Domyślnie

    Cytat Napisał Doriko Zobacz post
    A teraz z innej beczki. Moja siostra właśnie maluje sypialnię. Ma w niej skosy i ściankę kolankową pomalowała na dość ciemny szary kolor. Niestety nie do końca wyszło jej połączenie a właściwie odcięcie kolorów i zastanawiamy się jak to poprawić. Czy pomalować biała farbą pasek 3-5cm poniżej skosu czy może ciemną farbą "wjechać na skos"? Co myślicie. Wiem jak będzie wyglądała pierwsza opcja ale tej drugiej nie mogę wygooglać jakoś ale podobno tak tez się robi.
    Raczej pasek poniżej skosu, nie wystarczy tylko 1-1,5 cm? Takie cienkie wyglądają zdecydowanie ładniej.

  6. #1046
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Doriko
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    okolice Gdańska
    Posty
    2.468

    Domyślnie

    Pestko na zdjęcia będę cierpliwie czekać.

    Dzięki za szybką odpowiedź w sprawie malowania. Nie wiedziałam nigdzie tej drugiej opcji ale taką mojej siostrze podpowiedziała koleżanka. U nich listwa raczej odpada również ze względów finansowych. To dość droga sprawa a przecież nie da się listwy tylko na jedno łączenie. Scianka kolankowa niska tak jak u mnie i z listwą jakoś tam nie widzę. Podpowiem ten 1cm pasek a jak zrobią to już ich decyzja.

  7. #1047

    Domyślnie

    Listwy styropianowe nie są drogie. Jeżeli znaleźliby cienkie o rozwartokątnej podstawie, to nie musiałoby to wyglądać źle TU fotka łączenia skosu z sufitem u Vesili. U niej są zdecydowanie szerokie, ale chodzi o pokazanie "rozwartokątności" listwy

  8. #1048

    Domyślnie

    Od dziś w B jest taki stojak na buty i jak go zobaczyłam w gazetce, to od razu przypomniała mi się dyskusja u Ciebie na temat butów w wiatrołapie. Na żywo nie widziałam i nie wiem, czy Ci się spodoba, ale wrzucam

    Nazwa:  ławka.jpg
Wyświetleń: 1009
Rozmiar:  54,4 KB

  9. #1049
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Jest kilka firm, które sprzedają listwy podsufitowe. Nie koniecznie muszą być drogie. Cena zależy przede wszystkim od szerokości i stopnia skomplikowania przekroju.

    http://www.nmc.sklep.pl/listwa-przys...l8-p-1121.html
    http://oracdecor.sklep.pl/listwa-suf...cor-p-264.html

    Myślę, że jak poszukać to znajdą się tańsze. Cena dotyczy 2 mb
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  10. #1050
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar mother_nature
    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Skąd
    na południe od Krakowa
    Posty
    3.172
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Cytat Napisał Doriko Zobacz post
    Bardzo mi się podoba taka podłoga łączona z płytek i drewna. Kiedyś nawet się zastanawiałam nad taką do salonu. Jednak obawiam się czy taka podłoga nie jest zbyt wyrazista i czy salon nie był by trudny do urządzenia przez to. Na pewno jak przyjdzie czas na zmianę to będę taką ponownie rozważać.
    Witam się po raz pierwszy, mam nadzieję, że nie ostatni
    Ja jeszcze w kontekście podłogi drewniano-ceramicznej, która bardzo mi się podoba i już kombinuję, jak taką mieć w salonie Zamiast drewna wybrałabym jednak płytki imitujące drewno. Nie wiem czy da się to jakoś sensownie dobrać wymiarami i ułożyć z sensem, ale będę kombinować jak przyjdzie na to pora. Zostawiam kilka zdjęć wyłowionych z gazet i sieci
    Pozdrówka!
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	podłoga_green canoe jesień15.jpg
Wyświetleń:	71
Rozmiar:	19,2 KB
ID:	343068Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	MWSnap134.jpg
Wyświetleń:	69
Rozmiar:	45,8 KB
ID:	343069Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	MWSnap169.jpg
Wyświetleń:	61
Rozmiar:	65,7 KB
ID:	343070Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	TuscanStyle_SS_2013.jpg
Wyświetleń:	56
Rozmiar:	81,4 KB
ID:	343071
    "Niedbałym dwa razy płacisz" - Inwestor

    Dziennik budowy Z 7 własnymi ręcami

  11. #1051
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Doriko
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    okolice Gdańska
    Posty
    2.468

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomkowa Zobacz post
    Listwy styropianowe nie są drogie. Jeżeli znaleźliby cienkie o rozwartokątnej podstawie, to nie musiałoby to wyglądać źle TU fotka łączenia skosu z sufitem u Vesili. U niej są zdecydowanie szerokie, ale chodzi o pokazanie "rozwartokątności" listwy
    Chodziło mi o połączenie ścianki kolankowej ze skosem a nie skosu z sufitem. Nie pamiętam żebym widziała w tym miejscu listwy no chyba że niby angielską boazerię. A co do cen listew to dla jednego nie dużo a dla innego tak. Jak dla mnie są zdecydowanie za drogie, gdyby tak nie było miałabym je w całym domu i może kiedyś będę. Na razie mnie na to nie stać.

    Cytat Napisał Tomkowa Zobacz post
    Od dziś w B jest taki stojak na buty i jak go zobaczyłam w gazetce, to od razu przypomniała mi się dyskusja u Ciebie na temat butów w wiatrołapie. Na żywo nie widziałam i nie wiem, czy Ci się spodoba, ale wrzucam

    Nazwa:  ławka.jpg
Wyświetleń: 1009
Rozmiar:  54,4 KB
    A to na pewno o mnie chodziło? Buty w wiatrołapie mam zagospodarowane. Jedyne na co narzekałam to brak miejsca na szafę ale to raczej o kurtki chodziło. Chcę również ławeczkę i wniej będą dodatkowe schowki nie koniecznie na buty.
    Jak dla mnie troszkę za prosta wolę bardziej wymyślne. W mieszkaniu nawet miałam taką z ikea

    ale oddaliśmy teściom bo kot nam od czasu do czasu lał na buty i trzeba było kupić zamkniętą szafkę.
    W tej chwili mamy również szafkę na buty, więcej w niej miejsca niż na półce.


    W każdym bądź razie dziękuję za pamięć.

    Cytat Napisał pestka56 Zobacz post
    Jest kilka firm, które sprzedają listwy podsufitowe. Nie koniecznie muszą być drogie. Cena zależy przede wszystkim od szerokości i stopnia skomplikowania przekroju.

    http://www.nmc.sklep.pl/listwa-przys...l8-p-1121.html
    http://oracdecor.sklep.pl/listwa-suf...cor-p-264.html

    Myślę, że jak poszukać to znajdą się tańsze. Cena dotyczy 2 mb
    Jak już pisałam dla jednego tanio dla innego drogo.

    Cytat Napisał mother_nature Zobacz post
    Witam się po raz pierwszy, mam nadzieję, że nie ostatni
    Ja jeszcze w kontekście podłogi drewniano-ceramicznej, która bardzo mi się podoba i już kombinuję, jak taką mieć w salonie Zamiast drewna wybrałabym jednak płytki imitujące drewno. Nie wiem czy da się to jakoś sensownie dobrać wymiarami i ułożyć z sensem, ale będę kombinować jak przyjdzie na to pora. Zostawiam kilka zdjęć wyłowionych z gazet i sieci
    Pozdrówka!
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	podłoga_green canoe jesień15.jpg
Wyświetleń:	71
Rozmiar:	19,2 KB
ID:	343068Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	MWSnap134.jpg
Wyświetleń:	69
Rozmiar:	45,8 KB
ID:	343069Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	MWSnap169.jpg
Wyświetleń:	61
Rozmiar:	65,7 KB
ID:	343070Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	TuscanStyle_SS_2013.jpg
Wyświetleń:	56
Rozmiar:	81,4 KB
ID:	343071
    Witam, mam również nadzieję że to nie jednorazowa wizyta.
    Dziękuję za inspiracje, osobiście mam w pamięci tą:

  12. #1052
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    ale ta inspiracja to chyba płytki podłogowe drewnopodobne z paradyża.

  13. #1053
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar marimag
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Polska
    Posty
    13.957

    Domyślnie

    Dorciu, priv

  14. #1054
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Doriko
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    okolice Gdańska
    Posty
    2.468

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    ale ta inspiracja to chyba płytki podłogowe drewnopodobne z paradyża.
    Ale czy to ma znaczenie? Myślę że z drewnem wyglądało by to jeszcze lepiej i bez tych małych kwadratów. Niestety białej podłogi boję się jak ognia do tego połysk, u mnie nie przejdzie. Z resztą moje panele mają się dobrze i myślę że trochę czasu minie zanim będziemy wymieniać.

  15. #1055

    Domyślnie

    Cytat Napisał Doriko Zobacz post
    Chodziło mi o połączenie ścianki kolankowej ze skosem a nie skosu z sufitem. Nie pamiętam żebym widziała w tym miejscu listwy no chyba że niby angielską boazerię.
    Czy kolankowa ze skosem, czy skos z sufitem, to wychodzi na to samo Chodzi o połączenie ściany prostej ze skośną i o to, że jest między nimi kont rozwarty

  16. #1056
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Doriko
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    okolice Gdańska
    Posty
    2.468

    Domyślnie

    Nie zgodzę się. Połączenie kolankowej ze skosem które wypada na wysokości 80-90cm z listwą jakoś nie bardzo. No ja przynajmniej takiego czegoś nie widziałam.

  17. #1057

    Domyślnie

    Proszę, tu nawet listwa w innym kolorze

    Nazwa:  large-77e2j4.jpg
Wyświetleń: 931
Rozmiar:  44,0 KB

  18. #1058
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Doriko
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    okolice Gdańska
    Posty
    2.468

    Domyślnie

    Przykład mnie nie przekonuje

    Zrobiłam dziś eksperymentalnie zupę z jarmużu i zielonego groszku. Pycha, lekko orientalna, polecam.

    Zdjęcie nie moje a z przepisu tego z linku poniżej
    Zupa z jarmużu i zielonego groszku

  19. #1059
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Pusia&Kssawery

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Posty
    5.018

    Domyślnie

    Cytat Napisał Doriko Zobacz post

    Zrobiłam dziś eksperymentalnie zupę z jarmużu i zielonego groszku. Pycha, lekko orientalna, polecam.

    Zdjęcie nie moje a z przepisu tego z linku poniżej
    Zupa z jarmużu i zielonego groszku
    Uwielbiam takie jedzonko. Zapisałam.
    Kwestia smaku ogólnie ma fajne przepisy

  20. #1060
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar marimag
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Polska
    Posty
    13.957

    Domyślnie

    Dorciu, wyglada to ładnie ale mimo wielkiej sympatii do ciebie, nie tknełabym tego za zadne skarby.
    Nie znosze i cos mi sie robi na widok zup kremów (moze skojarzenie z tego typu brejami dla niemowlat) a jeszcze w takim kolorze to normalnie paw.
    Czarnuszka, która tam widze, napewno dodaje uroku bo nie jest to jednolite, ale sorki...
    PIEROGI RULES !

    Ty lepiej pisz co tam na placu boju

Strona 53 z 91

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony