dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 38 z 38
Pokaż wyniki od 741 do 745 z 745
  1. #741
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar nuxe
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Warszawa
    Dzielnica
    Wawer
    Posty
    572

    Domyślnie

    UGI - dziękuję Ci za ten wątek. Mam nadzieję, że w końcu wygrasz tę sprawę dla siebie i wszystkich innych inwestorów.
    Zastanawiam się natomiast dlaczego Stolbud Włoszczowa nie był stroną w sprawie.
    Szukam dla siebie właśnie okien drewnianych i z tego co zauważyłam, sprzedawca-dealer nie robi sam projektu okna, tylko wysyła wizję mojego architekta do fabryki. To fabryka przygotowuje projekt okna.

    Właściwie, to sprzedawca mógłby powiedzieć, że on zrobił pomiary i wysłał dane do fabryki, a później w dobrej wierze starał się zamontować okna.
    To producent wyprodukował złe okna i dlatego nie dało się ich poprawnie zamontować. Skoro dodatkowo korzystałaś z autoryzowanego salonu, to moim zdaniem tym bardziej wskazuje to na STOLBUD jako winowajcę.
    Czy nie warto poważnie rozważyć pozwania firmy STOLBUD WŁOSZCZOWA?
    Ostatnio edytowane przez nuxe ; 02-12-2016 o 11:27

  2. #742
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    mate166@gmail.com

    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Skąd
    Ostromecko
    Kod pocztowy
    86-070
    Posty
    434

    Domyślnie

    Przeczytałem wątek i aż mam dreszcze. Istna maskara. Potwierdza się moje przekonanie, że w walki w sądach mogą bawić się tylko bogaci, którzy od razu wstawiaja inne okna w innej firmie, a potem maja czas i kase walczyć o swoje. Sprawa zapewne bedzie wygrana, ale potrwa pewnie z 5 lat Współczuje.

  3. #743

    Domyślnie

    a mnie to wcale nie dziwi w tej firmie pracują naprawdę zdolni ludzie
    kilka lat temu kupiłem drzwi w tej firmie mały salon w sumie na wjeździe do wrocławia koło dawnego już praktikera
    miły łysy pan który przyjmował zamówienie mało nie wlazł mi w ***** bez wazeliny
    ale do rzeczy przyjechała ekipa zaczeli ok 8 rano o godzinie 14 wyszedłem do pracy a drzwi nadal nie były wstawione
    ok godz 21 dowiezioni mi klucze do pracy zapewniajac mnie ze jest wszystko cacy
    wróciłem więc z pracy drzwi są wstawione zapalam swiatło.....zamykam drzwi i co......niespodzianka
    drzwi w dolnej części zamykają się a w górnej jest szpara na ok 3 cm ze można wsadzic palce od ręki

    było już za puzno by dzwonic do sklepu następnego dnia rano pojechałem tam i w rozmowie chyba z szefem doszlismy do wniosku ze z tego co mowie to drzwi sa ....hu..o zamontowane i trzeba je poprawic on zadzwonil do swoich najlepszych ludzi którzy to je montowali i pierwsze pytanie z ich strony to ....czy klijent podpisał protokół zdawczo-odbiorczy ......

    po jakimś czasie pojawił sie pracownik który miał poprawic to ale niestety nie dał rady cała futryna była wstawiona krzywo i do tego obrzucona betonem
    trzeba ją wymienic i sprawdzic czy skrzydło jest proste

    po kilku dniach przyjechała inna ekipa wykuli stara futryne wstawili nowa i teraz jest nie idealnie ale drzwi zamykają sie i są szczelne

    montarzysta który tak ********* robote jest wysoki i ma długie włosy tego drugiego nie pamiętam w każdym bądź razie to jakaś tam rodzina szefa

    osobiście mogę polecic ich za podejscie szefa do sprawy i wymiane tego co było źle bez wiekszych problemow bo kosztowalo to mnie 3-4 telefony

    polecam tez dopilnowac ich na etapie montarzu
    Ostatnio edytowane przez Tomaszs131 ; 05-06-2017 o 15:36 Powód: Wylgaryzmy

  4. #744
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    bandziorno

    Zarejestrowany
    Sep 2018
    Skąd
    kozienice
    Kod pocztowy
    26-900
    Posty
    18

    Domyślnie

    Sprawa zakończona? Z jakim skutkiem?

  5. #745
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    osakk

    Zarejestrowany
    Sep 2023
    Skąd
    polska
    Kod pocztowy
    09-100
    Posty
    2

    Domyślnie

    STOLBUD - dramat - po podpisaniu umowy podejście zmienia się dramatycznie, dramatyczne opóźnienia, 18 miesięcy temu zamówiłem okna - do dzisiaj prace nie są skończone.

Strona 38 z 38

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony