dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 6
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 118
  1. #21

    Domyślnie

    Lepszy zlew w rogu niż kuchenka,chodzi jedynie o zwiększenie blatu roboczego,ale przy zwykłym też będzie go wystarczająco.W łazience obok umywalki jest wąska pralka i kosz na pranie.

  2. #22
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    chodzi mi o taki papierowy papier milimetrowy, na którym wrysujesz dokładnie pomieszczenia z realnymi wymiarami mebli w skali 1:10
    Bo paint jest cierpliwy

  3. #23

    Domyślnie

    Naprawdę nie da się drzwi do kuchni odsunąć dalej od okna? Nawet 60cm zrobiłoby różnicę bo można by było wstawić pod oknem szafki/blat bez "ucinania" ich w połowie ściany. Jeśli drzwi musza być zaraz przy oknie to projekt Kinki jest chyba jedynym sensownym rozwiązaniem ale i tak mnie by przeszkadzało, że lodówka(czyli początek większości prac kuchennych) jest tak daleko od wejścia i jeszcze trzeba obchodzić stół, żeby się do niej dostać. Gdyby położenie drzwi można było jednak dowolnie zaplanować to ja bym Twoją kuchnie widziała mniej więcej jak na rysunku poniżej .
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	k1.jpg
Wyświetleń:	37
Rozmiar:	29,7 KB
ID:	267088
    Pod oknem blat ze stołkami służący jako stolik do szybkich posiłków bo jak rozumiem jadalni nie ma ale stół w salonie jest(?). Po lewej stronie od wejścia płytkie szafki a po prawej np.wysoka szafka(cargo albo półki) i lodówka - można by sie pokusić o zrobienie całej prawej ściany w wysokiej zabudowie(piekarnik w słupku).

  4. #24

    Domyślnie

    Taki układ też ma sens,ale wydaje mi się że priorytetem jest właśnie stół (nie ma jadalni).
    Ciężko zgadywać,dlatego najlepszy byłby rzut mieszkania.

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Napisał fajna kobieta Zobacz post
    Stolik faktycznie mikroskopijny...w dodatku 4 osób tam nie widze.Jeszcze gdyby miał ktos stać przy kuchni i gotować- robi sie niebezpiecznie.Moze zrezygnować z tego stolika na rzecz barku z hokerami?
    Taki bar podoba mi się, ale jak to się sprawdza z małymi dziećmi?? Może dobrym miejscem na bar z hokerami byłoby okno??

  6. #26

    Domyślnie

    Czekam na rzut Jak tylko będę go miała to od razu wkleję.
    Niestety wejście do kuchni wolałabym żeby było przy oknie, z racji, że wejście do kuchni będzie właśnie od salonu, więc ustalenie drzwi po środku zepsuje mi salon (chyba)... Tak mam nadzieję zmieścić stół w salonie )))) więc w kuchni potrzebowałabym stołu do zjedzenia czegoś na szybko, śniadania itp., bez konieczności biesiadowania.
    A i wejście do kuchni będzie bez drzwi, więc chyba tak będzie ładniej.

  7. #27

    Domyślnie

    Mam nadzieję, ze będzie to widoczne Szkoda że nie można pdf podpiąć, bo na zdjęciu nie widać dokładnych wymiarów i musiałam poopisywać...
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	mieszkanie.jpg
Wyświetleń:	98
Rozmiar:	64,2 KB
ID:	267143
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	mieszkanie.jpg
Wyświetleń:	47
Rozmiar:	14,1 KB
ID:	267142  
    Ostatnio edytowane przez kasiabuilder ; 24-06-2014 o 21:15

  8. #28
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Zrobiłabym kuchnię w C z maksymalnie szerokim przejściem do kuchni Nie wąska dziura, która będzie wyglądała 1) brzydko, 2) jakbyście drzwi zapomnieli wstawić...

    U siebie mam kuchnię o podobnych wymiarach (285x274) i przejście 140 cm:



    Stół w kuchni jest jedynym, jaki mam - w razie większej imprezy przenoszę go do pokoju dziennego, który jest mniejszy od Twojego (300x360) i rozkładam.

  9. #29

    Domyślnie

    Joliska ma rację,aż się prosi żeby przenieś te drzwi bliżej holu i wejścia i trochę poszerzyć.


    ps.Joliska a ten stół u ciebie w przejściu nie przeszkadza,chyba jest dosyć wąskie wejście.....?

  10. #30
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Stół nie stoi w przejściu, ale już w kuchni Przejście ma 140 cm, stół 80 cm i zaczyna się 65 cm od przejścia, więc nawet odsunięte krzesło nie stoi w przejściu Tu lepiej to widać:


  11. #31

    Domyślnie

    Powiem Wam dziewczyny, że jesteście genialne! Nawet bym nie wpadła na takie koncepcje! Dzięki Kinka!
    Joliska masz piękne mieszkanie, właśnie myślę o podobnych barwach, jednakże chciałabym jaśniejszą podłogę (dąb naturalny). A można gdzieś zobaczyć Twoją kuchnię?? Faktycznie może to jest dobry pomysł - 1 rozkładany stół i przenoszony na imprezy. Chociaż nie powiem wersja Kinki też jest świetna i wygodna.
    Nie myślałam, żeby zrobić przejście bliżej holu, muszę to przemyśleć

  12. #32
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Kasiu, zdjęcia kuchni starawe, ale układ mebli i kolorystyka się nie zmieniły, więc wklejam poglądowo Z prawej strony płyty jest cargo 20 cm, a potem lodówka. Uprzedzając pytanie - nie mam zmywarki




  13. #33

    Domyślnie

    Bardzo fajna kuchnia! Dziękuję za zdjęcia! Ja myślałam o kolorach naturalnych - w brązie np.
    Zastanawiam się, czy ktoś na forum robi wizualizacje wnętrz?? Z chęcią bym skorzystała z takich usług
    Odnośnie łazienki - to znalazłam ciekawą opcję - w cenie płytek (Paradyż lub Tubądzin, może jeszcze inne) firma zaprojektuje mi łazienkę gratis, pod warunkiem, że u nich zakupię płytki Jak dla mnie super opcja! I na pewno pokażę im układ od Kinki.

  14. #34
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    To uważaj, żeby Ci nie wcisnęli całej kolekcji! To stały numer przy tych gratisowych sklepowych projektach

  15. #35

    Domyślnie

    A co groźnego przy wciśnięciu całej kolekcji???

  16. #36
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    W łazience będziesz miała wypłytkowaną każdą wolną powierzchnię, jak w masarni i z maksymalną iloscią dekorów, jakie się tam uda zmieścić.

    Przecież tych projektów nie robi się za darmo, one mają się zwzrócić w sprzedazy.

  17. #37

    Domyślnie

    Aha ok, mi to trzeba łopatologicznie tłumaczyć
    No to w takim razie będę uważać by nie wcisnęli mi wszystkiego! Ja wyznaję zasadę, że im mniej tym lepiej, bardziej elegancko. Podobają mi się łazienki w aranżacji białej z dodatkiem czarnego. Jasne kolory powiększają łazienki prawda? Poza tym chyba nie chcę płytek aż do sufitu.

  18. #38

    Domyślnie

    A co sądzicie o tego typu meblach?? Podobają mi się ze względu na klasyczny wygląd, tylko nie bardzo wiem, czy zastosować lacobell czy jakieś fajne płytki.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kuchnia drewno.jpg
Wyświetleń:	73
Rozmiar:	88,9 KB
ID:	267298

  19. #39
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    chodzi ci o okleinę drewnianą?

    Ja nie bedę miała białej kuchni, będzie na 100% okleina dąb + szary blat (jak się uda, granitowy)

  20. #40
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    A co planujesz w części dziennej? - to musi z sobą współgrać przy półotwartym układzie...

Strona 2 z 6

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony