dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 6
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 113
  1. #1

    Domyślnie ANIA domna5 E&F lustro

    .
    Ostatnio edytowane przez flp ; 07-10-2014 o 20:52
    nasz dom

    Sprzedam projekt "Domowe zacisze - Murator M24" stan nowy

  2. #2

    Domyślnie projekt Ania -podziękowanie

    Witam.
    E&F bardzo dziękuje za umieszczenie zdjęć na stronie Muratora,ciekawa byłam bardzo jak wygląda projekt domu w realizacji.Teraz jestem już pewna że jednak dobrego wyboru dokonaliśmy z mężem. Podoba mi się domek tylko jeszcze jak bym mogła prosić o podanie wartości kosztów wydanych na stan surowy otwarty (materiały)oraz ile kosztuje robocizna .Mamy ekipę która woła sobie za stan surowy otwarty 60000 a druga 45000-to tylko robocizna w lokalizacji Gorzów Wlkp, zastanawiamy sie którą wybrać .Ta pierwsza ma wszystko co potrzebne i mnie nic nie obchodzi Ja tylko gotówkę i zaufanie do pracowników nawet garaż przywożą na czas budowy a po zakończeniu zabierają.Ta druga ekipa nie ma nić i o wszystko muszę martwić się sama.
    Pozdrawiam

  3. #3

    Domyślnie

    Witaj info na pw. co do robocizny którą podałaś .... pozdr.
    nasz dom

    Sprzedam projekt "Domowe zacisze - Murator M24" stan nowy

  4. #4
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    molmo

    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Posty
    1

    Domyślnie Ania-budowa

    Witam,
    Ja z mężem także budujemy ANIĘ, obecnie mamy skończone fundamenty, "flp" czy mógłbyś przesłać mi więcej zdjęć z twojej budowy na mojego prywatnego maila; [email protected].
    strasznie jestem ciekawa jak wygląda domek w środku..

  5. #5

    Domyślnie

    .
    Ostatnio edytowane przez flp ; 07-10-2014 o 20:52
    nasz dom

    Sprzedam projekt "Domowe zacisze - Murator M24" stan nowy

  6. #6
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar lusi847
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Posty
    7

    Domyślnie prośba

    Zastanawiamy się nad budową projektu ANIA! Bardzo prosiłabym o wysłanie zdjęć z wnetrza domu! to mój email [email protected]
    Z góry wielkie dzięki ! pozdrawiamy

  7. #7

    Domyślnie

    Witam,
    my co prawda mamy projekt indywidualny, ale z przodu jest bardzo podobny do Ani. Mam pytanie, co do kolorów dachu i okien, bo o czymś takim myślałam, a przy okazji jaki kolor elewacji planujecie?
    Pozdrawiam
    Klesia

  8. #8

    Domyślnie

    Elewacje planujemy w kolorach: białym lub beżowym, ładnie się komponuje z ciemnym dachem i zlotym dębem. pozdr
    nasz dom

    Sprzedam projekt "Domowe zacisze - Murator M24" stan nowy

  9. #9

    Domyślnie

    Schniemy po tynkach i wylewkach
    Ostatnio edytowane przez flp ; 07-10-2014 o 20:52
    nasz dom

    Sprzedam projekt "Domowe zacisze - Murator M24" stan nowy

  10. #10
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    olennka1

    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Posty
    4

    Domyślnie Świetny projekt

    Witam,
    Obecnie jestem na etapie szukania projektu. Projekt ANIA od razu rzucił nam się w oczy Cieszę się, że jest ktoś kto go buduję, gdyz można wymienić się spostrzeżeniami. Byłabym bardzo wdzięczna o podesłanie paru aktualnych zdjęć, gdyz z tego co zauważyłam, to te ostatnie są już od przeszło pół roku zamieszczone na forum. Interesuje mnie przede wszystkim to czy i jakie zmiany zostały dokonane w projekcie. Wydaje mi się , że garaż został podwyższony. Czy to w celu zagospodarowania powierzchni nad garażem np. jako suszarnię czy garderobę?, bo coś takiego byśmy chcieli zrobić. Bardzo interesuje mnie również kosztorys, a dokładnie jaka jest realna cena na zrobienie stanu surowego zamkniętego? (widziałam wcześniej info, że cena za stan surowy otwarty jest zamieszczona na 'pw" z tym, że nie mam pojecia co to znaczy? Jestem z woj.lubuskiego i jeżeli budujecie się w poblizu, to BARDZO chętnie ujrzałabym domek z bliska.
    Bardzo proszę o kontakt. Mój email to: [email protected]
    Pozdrawiamy
    Ola i Łukasz

  11. #11
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Ka&Gr

    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Posty
    1

    Domyślnie

    olennka1: Witaj ! My też budujemy Anię. Jesteśmy na etapie dachu, zamówiliśmy już okna, drzwi i bramę. Wprowadziliśmy wiele zmian, mianowocie powiększyliśmy wszystkie okna, zrezygnowaliśmy z kominka na rzecz szerszych drzwi z korytarza do salonu, obniżenie garażu (posadzka niżej niż w domu). Co do zrobienia z poddasza na garażem powierzchni użytkowej to mieliśmy taki sam plan czyli urządzenie tam pralni, suszarni lub garderoby, ale niestety okazało się to niemożliwe, więc aby nie marnować przestrzeni urządzimy tam strych na który wchodzi się wysuwanymi schodami z garażu, a na garderobę przekształcamy pokój przy sypialni u góry (na projekcie nr. 15). U góry rezygnujemy z pralni na rzecz większej łazienki. Zrezygnowaliśmy z jednego okna dachowego (w pokoju 15 czyt. garderobie) i z okna w spiżarce oraz z drzwi z pokoiku na dole, które wychodziły na zewnątrz. Oczywiście maksymalnie wysuwamy taras Pozdrawiamy !

  12. #12
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    olennka1

    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Posty
    4

    Domyślnie

    Do Ka&Gr: Witajcie! Wielkie dzięki za kontakt. Bardzo proszę o napisanie do mnie maila ([email protected]), bo wtedy będzie łatwiejszy kontakt, a będę chciała zapytać jeszcze o tak wiele... Co do garderoby lub spiżarni nad garażem - mamy właśnie takie przemyślenia żeby z tego zrezygnować (Pisaliście, że to niemożliwe, więc tym lepiej, że wylatuje nam to z głowy Stryszek ze schodami od garażu? Bardzo ciekawe, więc musimy to dobrze przemyśleć Z kominka nie chcemy zrezygnować, choć to wejście do salonu, rzeczywiście wydaje się małe. Co do okien, to napewno będę chciała je powiększyć, bo od razu widać że są za małe. Z okienka w spiżarni i drzwi na taras raczej nie zrezygnujemy, bo uważamy, że dodaje to trochę uroku (choć nie jest to moja 100% opinia, a bardziej mojego męża, ale niech już mu tam będzie ale zobaczy się jeszcze Rezygnujemy z wnęki ("ala" wykusza) w salonie na rzecz poszerzenia całego salonu i kuchni o tą odległość. Co macie na myśli maksymalnie wysuwamy taras? czyli na ile, bo on z moich obliczeń już wydaje się dość duży ale może się mylę, bo właściwego projektu jeszcze nie kupiliśmy, bo czekamy na mapki, żeby byc na 100% pewnym, że domek ANIA się u nas zmieści
    Proszę o kontakt na maila.
    Dziękujemy i pozdrawiamy!!!

  13. #13
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    woitas

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    1

    Domyślnie prosba

    Witam interesuje mnie kosztorys, a dokładnie jaka jest cena na zrobienie stanu surowego ?
    moj email [email protected]

  14. #14

    Domyślnie Jaki jest koszt budowy?

    Witam. Ja również jestem zainteresowana kosztorysem i kosztem realnym budowy stanu surowego zamkniętego. Bardzo proszę o odpowiedź na adres: [email protected]

  15. #15
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar lusi847
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Posty
    7

    Domyślnie

    Witam! Jak idą postępy w budowie ANI? Robicie coś w środku ? Może macie jakieś nowe zdjęcia. My narazie jesteśmy na etapie przepisywania działki, ale chyba zdecydujemy się na budowę ANI. Jakbyś mogła mi podać koszt budowy domu w stanie surowym zamkniętym, byłabym bardzo wdzięczna. To mój email [email protected]
    pozdrawiam

  16. #16

    Domyślnie

    Witam, widzę że co raz większe zainteresowanie w najbliższym czasie zamieszczę nowe foty ps. poszukajcie na extradom.pl
    nasz dom

    Sprzedam projekt "Domowe zacisze - Murator M24" stan nowy

  17. #17

  18. #18
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar lusi847
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Posty
    7

    Domyślnie

    piękna elewacja! zupełnie inaczej wygląda ten domek. Czekamy na zdjęcia wnętrz domku. Pozdrawiamy

  19. #19

    Domyślnie Błagam pomóżcie!!!

    Ekstra elewacje! Trudno uwierzyć, że to Ania. Widzę firaneczki w oknach, tak więc mieszkacie już w Ani? Ja bardzo się wacham, zakochałam się w tym domku jednak bardzo niepokoi mnie dach, a dokładniej filary go podpierające w pokojach na poddaszu. Tylko to mnie powstrzymuje, ale nie mogę doprosić się nikogo o odpowiedź w tej kwestii. Jak rozwiązać ten dylemat. Wam wyszła tylko jedna podpora w największej sypialni, jak to zrobiliście? I czy dużo zapłaciliście za adaptację projektu? Ja wprowadzałabym takie zmiany jak wy, ale nie wiem czy nie wyjdzie mi zbyt wielka kwota. Mam ogromną prośbę do wszystkich zaopatrzonych w rysunki do projektu, a mianowicie o wysłanie mi na maila rysunku więźby dachowej. Chcę ją dokładnie przeanalizować i być w 100 % pewną, że to będzie mój dom. Mój adres to [email protected]. Bardzo proszę o pomoc, bo chyba się nigdy nie zdecyduję. Z góry dziękuję i pozdrawiam wszystkich fanów Ani. Z niecierpliwością czekam na dokładne zdjęcia wszytskich wnętrz.

  20. #20

    Domyślnie

    Problem filarów na poddaszu rozwiązał się sam. Dostałam prawidłowy rysunek poddasza od twórcy projektu. Mam jeszcze drobne wątpliwości, niestety nie mogę doprosić się nikogo o kontakt czy odpowiedź na na którokolwiek z pytań. Jeszcze raz bardzo proszę o kontakt w sprawie wymiany spostrzeżeń na temat Ani. Codziennie sprawdzam czy są już zamieszczone jekieś nowe zdjęcia, szczególnie zależy mi teraz na wnętrzach. Oczywiście będę bardzo wdzięczna za odpowiedzi na forum czy też prywatnie, na mail [email protected].

Strona 1 z 6

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony