dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 13 z 41
Pokaż wyniki od 241 do 260 z 813
  1. #241

    Domyślnie

    I ja mam estrelle lux Polecam!

  2. #242

    Domyślnie

    Cytat Napisał zetka
    I ja mam estrelle lux Polecam!
    A ja mam w planach zakup

  3. #243
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) ENCYKLOPEDIA LINKÓW Avatar cieszynianka
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    13.035

    Domyślnie

    A ja właśnie kupiłam w Jysku materac ze sprężynami w osobnych ..... nie pamiętam czym.
    Kupiłam za poradą znajomych, którzy ten typ użytkują od kilku lat. Jest trwały i wygodny (niezbyt miękki ani za twardy).
    Małam szczęście, bo na otwarcie nowego sklepu Jysk były specjalne ceny. Zapłaciłam 699 zł, a teraz kosztuje ponad 1200 zł. Wymiary 2x1,6 m.

  4. #244

    Domyślnie

    Podejrzewam, ze chodzi Ci o troche tańsze ale jedne z najlepszychna swiecie sa Tempur, dosteone w Polsce, moja Mama i Babcia mają tylko poduszki i mówią że są rewelacyjne
    Dziennik - ... w budowie

  5. #245

    Domyślnie

    Cytat Napisał tiga
    Ja mam teraz Estrellę lux na stelażu z firmy Koło.

    A ja kupiłam materac tego producenta, tylko model Jamajka. Jak się spi, będę mogła powiedzieć za kilka tygodni, ale kupiłam go z polecenia znajomego, który nie może się nachwalić.


    pozdrawiam
    Basia

  6. #246
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar piotrulex
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Skąd
    Toruń - okolice
    Kod pocztowy
    87-100
    Posty
    5.383

    Domyślnie MATERAC - JMB czy JANPOL?

    Ceny podobne, jakosci zweryfikowac nie potrafie. Ktory wybrac, jakie macie doswiadczenia w tej kwestii? Moze zupelnie inna firme doradzicie? Dzieki
    Pozdrowienia z okolic Torunia
    Budowa: 04.04.2007 - 10.05.2008
    Wpisy w temacie "Budowa sauny krok po kroku" od 25.09.2018 (strona 23) do końca 2020 roku
    Grupa FB "Sam buduję saunę" https://www.facebook.com/groups/sambudujesaune

  7. #247
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar piotrulex
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Skąd
    Toruń - okolice
    Kod pocztowy
    87-100
    Posty
    5.383

    Domyślnie

    podnosze
    Pozdrowienia z okolic Torunia
    Budowa: 04.04.2007 - 10.05.2008
    Wpisy w temacie "Budowa sauny krok po kroku" od 25.09.2018 (strona 23) do końca 2020 roku
    Grupa FB "Sam buduję saunę" https://www.facebook.com/groups/sambudujesaune

  8. #248

    Domyślnie

    Ja mam Janpol - od 5 lat, model rehabilitacyjny (wtedy najdroższy w ofercie, ale za to był na niego niższy vat). Ma stronę zima i lato (szczerze - ja nie czuje różnicy... ) Bardzo dobrze się na nim spało. Oczywiście do czasu. Po ok. 3,5 - 4 latach pojawiły się już spore wgniecenia i nierówności - teraz jest do wymiany. Ja jestem w wagowej normie , mąż zdecydowanie "waga ciężka". W tym czasie wielokrotnie posiusiany (przez dziecko) i nie zawsze odpowiednio wysuszony - na pewno miało wpływ na jego twardość.
    plusem są boczne rączki - przy takich rozmiarach 1 osoba ma szansę go podnieść sama. Oraz możliwość przekładania na 2 strony.

    Nie mama pojęcia, ile czasu wytrzymują inne materace. Ten polecam z założeniem na 3-4 lata i potem wymiana. (Chyba, że tak wiele się zmieniło przez ten czas w produkcji materaców - ale wątpię)

    miłych snów!

  9. #249
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar piotrulex
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Skąd
    Toruń - okolice
    Kod pocztowy
    87-100
    Posty
    5.383

    Domyślnie

    Cytat Napisał ZABRA
    ......
    dziekuje

    kto jeszcze?
    Pozdrowienia z okolic Torunia
    Budowa: 04.04.2007 - 10.05.2008
    Wpisy w temacie "Budowa sauny krok po kroku" od 25.09.2018 (strona 23) do końca 2020 roku
    Grupa FB "Sam buduję saunę" https://www.facebook.com/groups/sambudujesaune

  10. #250
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar Sonika
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    12.639
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał piotrulex
    Cytat Napisał ZABRA
    ......
    dziekuje

    kto jeszcze?
    Mogę być ja .

    Mam z Janpolu dwie 90-tki, model Afrodyta. Śpi się bardzo wygodnie, nie za miękki, nie za twardy, dopasowuje się do kształtu ciała.
    Używamy półtora roku i nadal OK.

  11. #251

    Domyślnie

    To ja też odpowiem.Ma też rehabilitacyjny -taki jak ZABRA od 6 lat ,ale nie narzekam.Na razie jest ok,mam nadzieję,że jeszcze kilka lat wytrzyma.

  12. #252

    Domyślnie

    Może ktoś jeszcze się podzieli doświadczeniem

    Łóżeczko ważna rzecz!!!!

  13. #253

    Domyślnie

    od 5 lat mam kronosa z Janpolu, tez niby ortopedyczny, twardy, fajnie sie śpi. nie ma wgnieceń, jestem zadowolona. ma dwie strony, ale tez nie czuję różnicy.

  14. #254

    Domyślnie

    Cytat Napisał cieszynianka
    A ja właśnie kupiłam w Jysku materac ze sprężynami w osobnych ..... nie pamiętam czym.
    Kupiłam za poradą znajomych, którzy ten typ użytkują od kilku lat. Jest trwały i wygodny (niezbyt miękki ani za twardy).
    Małam szczęście, bo na otwarcie nowego sklepu Jysk były specjalne ceny. Zapłaciłam 699 zł, a teraz kosztuje ponad 1200 zł. Wymiary 2x1,6 m.

    a nie pamiętasz jak dokładnie nazywał się ten materac?
    widziałam ,że w jysku jest spory wybór

  15. #255

    Domyślnie

    ja kupilam ostatnio w Jysku gold5 czy coś tam takiego. Jeszcze na nim nie spaliśy, ale jak wypróbowywaliśmy w sklepie wydawal sie OK. Niesttey to nasz mpierwszy materac,więc nie mamy doświadczenia przy wybieraniu...

  16. #256

    Domyślnie

    Kiedyś kupiłem w "cerfurze" materac za 250zł - po przecenie (czasy studenckie ). To był jakiś jednostronny sprężynowo gąbkowo i coś tam jeszcze 140x200. Po 1,5 roku użytkowania zmalał do połowy a pokrowiec na bokach (od szczytów) się poprzecierał.
    Drugi materac kupiłem już w normalnym sklepie i po dwóch latach wcale go nie ubyło, a komfort nie zmalał
    Tak, więc radzę unikać materaców marketowych!!
    Pozdrawiam
    grregg

  17. #257

    Domyślnie

    mój materac ma stronę letnią i zimową - (z jednej bawełna z drugiej wełna) MA sprężyny kieszeniowe i warstwę kokosa Nie znam się no kurka, ale wydaje mi się ze powinien być dobry. CEna tez nie taka byle jaka... oczywiście byly droższe, ale bez przesady...

  18. #258

  19. #259
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    pit79

    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    904
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    42

    Domyślnie

    a ja mam "materac" kupiony w castoramie, tzn pianka taka twarda , nie mam pojkęcia do czego , jest szerokości 140cm i długości 200cm a gruba jest na 15cm. Musiałem kupić coś taniego bo poprzedn ie dwa łóżka zostały zniszczone przez mojego psa a nie miałem kasy na materac ze sklepu.
    to był strzzał w 10 ! śpi się na tym super, nawet jakby położyć to na betonie to po uklęknięciu nie jest twardo i nie czuc betonu jak to siędzieje w materacach marketowych.
    koszt 120zl

    Pozdrawiam

  20. #260

    Domyślnie

    o, pit79, ja mam do Ciebie w takim razie pytanie - czy ta pianka występuje w takich 2metrowych blokach czy można ją dociąć na dłużej?? Potrzebuję siedziska tymczasowo do remontowanej kanapy a materac robiony na wymiar ma koszmarne ceny. potrzebne mi jakieś 210 x 100 cm...

Strona 13 z 41

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony