dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 31 z 41
Pokaż wyniki od 601 do 620 z 813
  1. #601
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    gosia2221

    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Zagórów
    Kod pocztowy
    62-410
    Posty
    1

    Domyślnie

    Myślimy o kupnie materaca .Czy piankowy o grubości 10 cm. to dobry wybór ? Proszę o opinie.

  2. #602

    Domyślnie

    Myślę że jak ktoś spał i na ty i na tym to odpowiedź jest jedna,ja dzisiaj nie wyobrażam sobie spać na innym niż sprężynowy z kieszeniami...

  3. #603
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    ewelina13

    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    7

    Smile za każede 10 cm powyżej 200 cm długości dopłata 10%

    Cytat Napisał BartekS Zobacz post
    Witam
    Podepnę się pod temat. Czy ktoś się orientuje, która firma robi materace o wymiarach powyżej 200cm długości ? Potrzeba mi materac o wielkości 160x220 cm z racji trochę dłuższych nóg Myślę o materacu kieszeniowym.
    Witam.
    Ja kupowałam materac na długość 220 cm. Dopłata była w wysokości 20% do ceny. W sklepie www.eversleep.pl praktycznie każdy rozmiar można zrobić na zamówienie.
    Materac wysłali po 2 dniach. Polecam bo jakość jest również bardzo dobra. Wysypiam się na materacu jak nigdy

  4. #604
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Frankai
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Południowa Wielkopolska
    Posty
    8.536

    Domyślnie

    Ostatecznie mamy taki sam typ materaca na obydwu łóżkach - syna i naszym - Koło Sueno Minor z pokrowcem Alergik (w tej chwili chyba już jedyny dostępny). Póki co uskuteczniałem tylko drzemki na nim - jeszcze nie przeprowadziliśmy się na dobre - i drzemało się wyśmienicie Lateksowy materac nie jest lekki, ale najgorszej jest to, że się "leje". Z trudem operowałem synowym 90x200, a 160x200 nie ma już szans przenieść jednoosobowo. Ten model jest jednym z najtańszych z Koła. Materac ma 14cm grubości, a z pokrowcem 16cm. Pokrowiec zdejmowany do prania. Cena 160x200 była (wg cennika z 22% VAT) - 1357. Bez problemu w lokalnym sklepie znegocjowałem do 1250.

  5. #605
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    ewelina13

    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    7

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ola_gda Zobacz post
    Oglądałam materace 180x200 u Sułtana na Allegro, ale tyle tego, nie mam pojęcia czym one się różnią między sobą. Mam obawy przed kupnem bez przymiarki do twardości materaca, kupowaliście w ciemno czy wcześniej jednak z przymiarką? Czy materace 7 strefowe można uznać za uniwersalne skoro mają w różnych miejscach różną twardość - warto zaryzykować i kupić taki bez przymiarki?

    No i czy ktoś z Was może zopiniować taki materac u Sułtana na Allegro - 7 strefowy - http://www.allegro.pl/item985014511_...producent.html cena niska, więc nie wiem...

    Tutaj są wszystkie materace Sułtana 180x200 - jakby się komuś chciało zerknąć i coś podpowiedzieć to będę wdzięczna http://www.allegro.pl/search.php?us_...g=180x200&fb=1 chciałabym wydać max 800 zł najlepiej.
    Przymierzyć zawsze można. Pzecież jest gwarancja zwrotu do 10 dni. Materac nie może nosić śladów użytkowania. No jeżeli jest zwrot to trzeba pokryć koszty transportu, no to o tyle jesteśmy "w plecy"

  6. #606

    Domyślnie

    a co sądzicie o czymś takim:
    http://allegro.pl/materac-180x200-7-...423456122.html
    To jest jakiś siedmiostrefowy ale w dobrej jest skubany cenie i chyba lepszy niż piankowy za 200 zł Niestety nie stać mnie na nic powyżej 500 zł ;/

  7. #607

    Domyślnie Jaki materac dla dzieci - wymiary?

    Nie mogę się zdecydować: obecnie syn ma 6 lat, drugie dziecko właśnie po narodzinach. Za mniej więcej półtora roku maluch powędruje do pokoju starszego. I będzie łóżko piętrowe, ale nie wiem, jakie wymiary materaca będą ok:
    - 180x80 - czy większe / szersze?

    Należy zakładać, że to łózko będzie służyło ładnych pare lat, czyli gdy starszy będzie miał np. 12-14, a młodsze - 6-8.

    Michał

  8. #608

    Domyślnie

    Wymiary materaca uzależnione są od wielkości stelaży w łóżkach. Moim zdaniem powinieś kupić standardowe materace 90x200 dla obydwu chłopców, a nie jakieś dla przedszkolaków, bo niedługo musiałbyś wymianiać na większe, a to jednak jest koszt. W razie czego to i dorosły może się zdrzemnąć na takim łóżku
    Umiesz liczyć - licz na siebie.

  9. #609

    Domyślnie

    Na razie u mnie odwortnie - łóżko będzie zrobione, jakie chcę, a dobranie materaca mi pozostaje - czyli propozycja, co by był większy?

    Michał

  10. #610

    Domyślnie

    Pewnie, że większy, chociażby ze względu na wygodę...
    ------------------------------------------------------------
    Trzeba stworzyć dom,
    Żeby mieć do czego wracać........

  11. #611

    Domyślnie

    Daj od razu większe.

  12. #612

    Domyślnie

    Tez uważam, ze większy. 5 latkowi przy przeprowadzce zrobilismy lozko pod materac 120x200 i jestem bardzo zadowolona, bo zdarza się, ze ktos z nas z nim spi.

  13. #613

    Domyślnie

    ja mam taki i jest git http://materac.pro/materace-bonelowe...em-ignacy.html a piankowe podobno tez są okej tylko pod warunkiem że pinka jest dobrej jakości a za 2 stówy to raczej nie bardzo:/ Planuje zrezygnowac ze stelaża co wy na to?

  14. #614

    Domyślnie

    A jaki materac polecacie dla 5 latka? Czy z kokosem będzie za twardy?
    ------------------------------------------------------------
    Trzeba stworzyć dom,
    Żeby mieć do czego wracać........

  15. #615

    Domyślnie

    od 5 już lat śpimy na lateksowym materacu z MK foam (ibiza bodajże się nazywał). Wciąż jest bez zarzutu, śpi się nam bardzo wygodnie
    Córce kupiłam dwa lata temu z tej samej firmy też lateksowy - specjalnie dla dzieci, tzn, nie ma podziału na te strefy podparcia ciała bo wiadomo, dziecko rośnie szybko.
    Jestem zadowolona z wyboru i następne materace kupię takie same, chociaż nie wiem kiedy to nastąpi bo na razie nie widać takiej potrzeby.

  16. #616
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mr6319
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    1.404
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    409

    Domyślnie

    Cytat Napisał rataj75 Zobacz post
    A jaki materac polecacie dla 5 latka? Czy z kokosem będzie za twardy?
    Ja dla swojego trzylatka wybrałem taki:

    http://www.materace-kolo.com.pl/inde...emart&Itemid=1

    Polecono mi go dla dziecka w kilku sklepach.

  17. #617

    Domyślnie

    czyli jednak bez...hmm... mr6319 nie jest zbyt miekki? jak się sprawuje, nie wygniata sie ?
    ------------------------------------------------------------
    Trzeba stworzyć dom,
    Żeby mieć do czego wracać........

  18. #618
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mr6319
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    1.404
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    409

    Domyślnie

    Cytat Napisał rataj75 Zobacz post
    czyli jednak bez...hmm... mr6319 nie jest zbyt miekki? jak się sprawuje, nie wygniata sie ?
    Niestety o tym jak się użytkuje jeszcze nie mogę napisać. Nie mam takiej wiedzy - bo jest wybór jeszcze niedokonany.

  19. #619

  20. #620

    Domyślnie

    Mnie przy wyborze odpowiedniego materaca pomogła strona zawierająca testy materacy [moderowano] w jednym miejscu są najistotniejsze informacje, które mogą być potrzebne podczas dokonywania zakupu.
    Ostatnio edytowane przez joliska ; 13-11-2012 o 07:02

Strona 31 z 41

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony