dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 5 z 41
Pokaż wyniki od 81 do 100 z 813
  1. #81

    Domyślnie

    Sporo o materacach możesz poczytać i pooglądać tu: http://www.wysylka.pl/
    No i możesz też zamówić

  2. #82

    Domyślnie

    Polecam Meritę z Wesołej ul. Nizinna 5 , transport Warszawa free,
    ja kupiłam estrellę lux za 950 zł , a w necie około 1200.
    jutro zaświeci słońce

  3. #83

    Domyślnie

    Polecam Meritę z Wesołej ul. Nizinna 5 , transport Warszawa free,
    ja kupiłam estrellę lux za 950 zł , a w necie około 1200.
    jutro zaświeci słońce

  4. #84

  5. #85

    Domyślnie

    "Płytolex-Naturalne Tapicerstwo S.A."

  6. #86

    Domyślnie

    sembella, zima/lato, z bardziej twardych, rewelacja
    http://www.sembella.pl/

  7. #87

    Domyślnie

    planujemy przeznaczyc na materac do 1 tys.
    Które sa lepsze: sprezynowo-kieszonkowe, sprezynowo-kokosowe czy inne.

    jestesmy zieloni jak groszek w tej kwestii.
    Pomocy!

    Dodam, ze lubimy spac na srednio twardych łózeczkach.

  8. #88

    Domyślnie

    nasz byl z tego co pamiętam niestety droższy, lateksowo-kokosowy 'merkur' - ale warto było
    duzo o materacach powiedział nam starszy pan w sklepie na ul Przeskok (w Warszawie) - sklep to dosyć duży 1-piętrowy 'dom towarowy', vis a vis pijalni czekolady Wedla . Sklep meblowy na poziomie -1. Juz szczegółów nie pamiętam ale konkluzja byla taka, ze albo lateks (ale dowiedzcie się dokładnie czy naturalny, bo niektóre mają tylko mały procent naturalnego) albo sprężynowy kieszonkowy, ale oni tam mieli takie które podobno każdą kieszonkę miały osobno poobszywaną, jakoś tam specjalnie i dzieki temu były trwalsze niż standardowe. polecam rozmowę uświadamiającą z tym Panem, a później KONIECZNIE wypróbujcie w sklepach kilka materacy ( ). Mają pozakłądane specjalne folie i można sie 'pokładać'. To najlepszy wskaźnik! Nas sprzedawca próbował odwieść od wyboru materaca na którym się najlepiej leżało ("będzie za twardy, większość ludzi lubi miękkie i będzie Państwu niewygodnie"), ale się nie daliśmy i nie żałujemy - jest super!

  9. #89

    Domyślnie

    ja kupilam ostatnio materac w IKEA SULTAN SVANDAL i powiem szczerze, ze sa bardzo wygodne. Jest to materac ze sprezynami kieszeniowymi, dodatkowo sa na odcinku srodkowym sprezyny normalne. Jedno od drugiego jest oddzielone pianka. Materace kieszeniowe sa o tyle dobre, ze kazdy ma swoja strefe na lozku. Jak leza dwie osoby o roznych masach to nie jest tak, ze jedna sie zapada a druga automatycznie jest sciagana w ta strone. Do tego jest wystarczajaco twardy. Aha i na dole jest wmontowana rama. Dzieki temu moglam dokupic nozki za 4 szt. zaplacilam 25 zl. i mam gotowe lozko. Jesli zdecyduje sie kiedys na rame wystarczy nozki odrecic i wlozyc lozko do ramy i nie trzeba kupowac desek na rame.

  10. #90

    Domyślnie

    a co z wymiarami materacy.
    Jakie macie u siebi (interesuja mnie rozwiązania dwuosobowe ).
    Wystarczają Wam takie jak macie, czy wolelibyście wieksze.

  11. #91
    Lider FORUM (min. 2800)
    czupurek

    Zarejestrowany
    Nov 2003
    Posty
    3.584
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    89

    Domyślnie

    mam kieszonkowy
    wymiar 160x200 - dla mnie i małża ok, śpimy wygodniutko
    "Panie, pomóż mi być takim człowiekiem, za jakiego bierze mnie mój pies."

  12. #92

    Domyślnie łóżko+materac=nasza sypialnia

    dziś (w koncu) zamówiliśmy łóżko do sypialni o takie:


    Będziemy na nie dość długo czekać (ok. 1,5 m-ca) - do tego czasu pozostają nam do spańka materace pompowane, bo na materac, który zamówiliśmy też dziś musimy czekać 3-4 tyg nie wiedzieliśmy, że to tak długo trwa i tą kwestię zostawiliśmy na koniec.
    Do przeprowadzki pozostał tylko tydzień i zostajemy z gołymi podłogami ) Coż i tak będzie fajnie, bo potem będziemy mieli co wspominać.

    Materac zamówiliśmy z firmy SEMBELLA model Tango Plus (jeśli słyszeliście cokolwiek o tej firmie - zarówno opinie pozytywne i negatywne czekam na info). Akurat do konca maja w Jupiterze jest promocja na ten materac. Normalna cena to 1790zl w promocji kosztuje 1290 zl i sie skusilismy (mam nadzieje, ze bedzie sie na nim dobrze spało

  13. #93

    Domyślnie

    Piekne jest to lozko Czy mozesz podac jakie bedzie mialo wymiary? Nasze lozko, ktore zamowilismy u stolarza bedzie 180x200. Bedzie z debu lakierowanego na orzech. Czy ta fima od materacy ma swoje stoisko w Jupiterze?

  14. #94

    Domyślnie

    Cytat Napisał ozzie
    Czy ta fima od materacy ma swoje stoisko w Jupiterze?
    Domo Faber w Jupiterze zajmuje sie sprzedaza tych materacy
    Trafilismy na super Pania, która nas obsługiwała, mogliśmy pokładać sie na każdym materacu, a jak juz prawie bylismy zdecydowani na ten, to kazała nam na nim poleżeć ok. 15 min aby sprawdzić, czy nie będą nas bolały plecy, bo podobno dla wiekszości klientów ten materac jest zbyt twardy ( bo jest to materac rehabilitacyjny). Ale dla nas jest idealny - nie lubimy zbyt miekkich łóżek.

    Jeśli chodzi o wymiary łóżka to ma 160x200.

  15. #95

    Domyślnie

    Czy lozko to ma pojemnik na posciel pos spodem?
    Cos tam widac,ale nie jestem pewna co.
    Poza tym czy to fornir?Jaka byla cena tej ramy oraz stelaza potrzebnego do materaca?Jaka to firma?
    Bylam w wiele miejscach,w Jupiterze,Agacie,wszedzie badziewna plyta z jakimis kosmicznymi listwami imitujacymi kiepsko aluminium,brbrbr bede miala w takim razie na poczatek sa materac z czasem sie rozejrze za lozem

  16. #96

    Domyślnie

    Cytat Napisał kasiapro1
    Czy lozko to ma pojemnik na posciel pos spodem?
    Cos tam widac,ale nie jestem pewna co.
    Poza tym czy to fornir?Jaka byla cena tej ramy oraz stelaza potrzebnego do materaca?Jaka to firma?
    Bylam w wiele miejscach,w Jupiterze,Agacie,wszedzie badziewna plyta z jakimis kosmicznymi listwami imitujacymi kiepsko aluminium,brbrbr bede miala w takim razie na poczatek sa materac z czasem sie rozejrze za lozem
    Łóżko jest firmy Red Apple www.redapple.pl
    Akurat to łożko nie ma pojemnika na pościel (mają jedno w swojej ofercie, które ma pojemnik, ale dla nas było bardzo masywne). Jest to płyta MDF pokryta melaminą. W cene 969 zł (bo tyle kosztuje) wliczony jest juz stelaż na materac.

  17. #97

    Domyślnie

    Cytat Napisał ozzie
    Piekne jest to lozko Czy mozesz podac jakie bedzie mialo wymiary? Nasze lozko, ktore zamowilismy u stolarza bedzie 180x200. Bedzie z debu lakierowanego na orzech. Czy ta fima od materacy ma swoje stoisko w Jupiterze?
    Czy twój stolarz jest może z okolicy Warszawy? I czy jesteście z niego (właściwie z łóżka) zadowoleni?
    Bardzo chciałabym mieć łóżko z drewna a nie płyty i w dodatku nie z sosny. Niestety wszyscy stolarze, z którymi do tej pory współpracowałam przy pozostałych pomieszczeniach domu nie bardzo się sprawdzili a przecież dobre łóżko to podstawa.
    Jeśli możesz prześlij proszę namiary.
    Pozdrawiam

  18. #98

    Domyślnie

    IH,

    Co do jakosci lozka, to bede cos mogla powiedziec dopiero pod koniec sierpnia. Jestesmy narazie na etapie dopracowywania projektu. Stolarz nie jest z Wwy, tylko jakies 200 na wschod od Wwy. Poszukam do niego numer i przesle ci. A tak w ogole ten sam stolarz bedzie nam robil kuchnie, garderoby i jeszcze kilka innych rzeczy. Podobno jest dobry, mam nadzije Jak do tej pory byl punktualny, grzeczny i wydaje sie znac na swoim fachu.

  19. #99

    Domyślnie

    Ladne drewniane nie z plyty lozka widzialam w Jupiterze na parterze na prawo do informacjii.
    Z plyty sa tandetne.Masz 7 kolorow do wybrania w tym piekny orzech..
    Ramy ze stelazem ok. 1460-1800zl+materac ok 1000-mozesz wybrac lub kupic w Ikei

  20. #100

    Domyślnie

    strona "materace i meble" w internecie, polecili lateksowy bo maz ma problemy z kregoslupem.
    Słuzy nam juz od prawie roku i jestesmy bardzo zadowoleni.
    W dodatku rewelacyjna obsluga i przesylka gratis. Materac z firmy Koło.
    Zalezalo nam tez na regulowanym stelazu i dlatego polecono nam lateks, podobno nie odksztalca sie przy podnoszeniu stelaza.
    mieszkam od ponad roku

Strona 5 z 41

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony