dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie Grzejnik drabinkowy w łazience

    Witam ponownie.
    Proszę doradźcie mi gdzie zaplanować montaż grzejnika drabinkowego. Obecnie zaplanowany jest po prawej stronie drzwi nad krótszym bokiem wanny, ale zastanawiam się czy takie rozwiązanie jest właściwe. Może przenieść go na lewą stronę nad pralkę? Gdybyście potrzebowali jakichś wymiarów to pytajcie. Dzięki...

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	ebcab1bc7b3b1ae5gen.jpg
Wyświetleń:	71
Rozmiar:	29,8 KB
ID:	270836

  2. #2

    Domyślnie

    Mike, generalnie grzejnik nie powinien być montowany na pionie kanalizacyjnym oraz przy otworze wentylacyjnym. Moja propozycja umieszczenia grzejnika -patrz załączony rysunek. A na tej ścianie gdzie ma pierwotnie miał być grzejnik, możesz umieścić mocowania na linki nad wanną na pranie- o ile chcesz aby mokre ubrania suszyły się nad wanną.Pozdrawiam serdecznie.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	grzejnik.JPG
Wyświetleń:	63
Rozmiar:	19,3 KB
ID:	270845  

  3. #3

    Domyślnie

    Myślałem i o takim rozwiązaniu jak Twoja propozycja, ale obawiam się, że ten kąt jest zbyt ciasny, żeby jeszcze montować tam grzejnik...

  4. #4

    Domyślnie

    Ile on ma szerokości?

  5. #5

    Domyślnie

    krótsza ściana łazienki 1,60 m, dłuższa 2,80 cm

  6. #6

    Domyślnie

    A nie może być nad pralką...?

  7. #7

    Domyślnie

    Może być, tylko na której ścianie? I czy nad samą pralką, czy np. bliżej drzwi?

  8. #8

    Domyślnie

    Bliżej drzwi. Gdybyś grzejnik umieścił nad pralką, a z grzejnika spadł by np. ręcznik miałbyś trudne nurkowanie za zgubą.

  9. #9

    Domyślnie

    Nie jeszcze, na razie muszę wskazać deweloperowi miejsca przyłączy, chociaż nie wiem, czy grzejnik nie będzie już na wyposażeniu łazienki
    Ostatnio edytowane przez mike127 ; 20-07-2014 o 21:32

  10. #10

    Domyślnie

    Dzień dobry,

    też jestem za montażem grzejnika w miejscu zaproponowanym przez Sylw. Montaż nad wanną czy nad pralką nie jest najszczęśliwszym rozwiązaniem, szczególnie jeżeli grzejnik ma też służyć jako suszarka dla ręczników czy odzieży (dostęp); poza tym polecam zamontowanie dodatkowej grzałki do grzejnika co przydaje się szczególnie wiosną i jesienią jeżeli już albo jeszcze nie ma sezonu grzewczego a na zewnątrz jest zimno i pada. Jesteś wtedy niezależny od dostawcy ciepła. Polecam przy okazji lekturę mojego bloga na temat grzejników www. grzejnikibeztajemnic. blogspot.com

  11. #11

    Domyślnie

    Bardzo Wam dziękuję za wszelkie uwagi i sugestie

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony