dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 742

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie

    Cytat Napisał marcin225 Zobacz post
    Im dalej tym gorzej to u Ciebie idzie, widać że wykończeniówka "wykańcza" . Najpierw te płytki w korytarzu poukładane jak nie powiem gdzie (niby rzecz gustu ale mi się mega to nie podoba) a teraz gniazda w szafce...
    Mnie te ułożenie kafli drewnopodobnych zupełnie się nie podoba. Raz położone prostopadle , raz równolegle a w przedpokoju to już jakiś mix.
    W łazience chyba tez jakies dziwne ułożenie w pseudo-jodełkę.
    Wygląda to bardzo dziwnie.

    Kafle drewnopodobne układa się tak jak panele czy deskę czyli wszystko w jednym kierunku na całości.

    U niego powinny być płytki kwadratowe. Łatwiej "zgubić" nierówności i glazurnik sobie lepiej poradzi z wieloma problemami.

    Gniazda w szafie to porażka i jakaś prowizorka. Jak pisałem szybciej kazał bym skuć kafle i kupił inne niż zdecydował się na takie coś i to w kuchni ...
    Ostatnio edytowane przez kaszpir007 ; 06-07-2018 o 08:12
    Nowoczesna stodoła w leśnej dziczy + komentarze
    Zużycie prądu LG Therma V 9KW

    Dom parterowy 117 m2 pow. użytkowej . Powierzchnia ogrzewana w całości podłogówką. 117 m2, . Ściany silikat 18 - 22 cm grafit , płyta fundamentowa z (15cm EPS200 + 10cm EPS100) ,duże przeszklenia, strop ocieplony celuoza Termofloc 40cm . Pompa LG Therma V 9KW.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony