dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 43

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #30

    Domyślnie

    Na samym poczatku dostalismy do zatwierdzenia caly uklad funkcjonalny pomieszczenia. Po zatwierdzeniu dostalismy rozklad gniazdek i punktow oswietleniowych. Dlatego elektryka zostala zrobiona na samym poczatku. Nigdy do tej pory nie interesowalam sie aranzacja wnetrz wiec poczatkowo spodobal mi sie pomysl z sufitem podwieszanym, zreszta w mieszkaniu byl juz tak jak Ci pisalam wczesniej nizszy sufit od strony okna i wydawalo sie, ze nie ma innej opcji jak pociagnac go tez bokami. Nasze zadanie dla projektantki to bylo jak najlepsze, najbardziej funkcjonalne zaaranzowanie pokoju dziennego wraz z kuchnia w stylu nowoczesnym. Powiedzialam, ze podoba mi sie wyspy/polwysepy w kuchniach oraz kamien dekoracyjny jednek projektantka miala wolna reke. To nie byly warunki. Bo jako calkowity laik w tym temacie postanowilam jej zaufac i jesli np. poradzilaby mi zrezygnowanie z kamienia lub polwyspu w kuchni to nie mialabym nic przeciwko. Nastepnie dostalam takie wizualizacje jak juz widzieliscie, niestety nie ma mozliwosci nic juz w nich zmienic.

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    Pytanie - na ile wymagajace zadanie postawiła inwestorka? Jakie były ustalenia?
    Bo trochę dziwne posiadać dopiero wstępny projekt i już robic elektrykę?

    Zastanawiam się też, czy to rzeczywiście jest projektantka z wykształcenia czy osoba po kursie obsługi programu do urządzania wnetrz.
    Ostatnio edytowane przez Iskra007 ; 06-08-2014 o 21:00

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony