dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27
  1. #21

    Domyślnie

    Załącznik 281991

    ja mogę polecić moje rozwiązanie, super się sprawuje i zasłania - zdejmowana skrzynio donica, a od strony kuchni półeczka. A wyspa czy półwysep dla mnie nie ma wad. Okap wyspowy tez wcale nie musi być drogi, ja kupiłam zwykły podszafkowy za 250 zł i obudowałam.
    tak to wygląda od kuchni
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20140928_173214.jpg
Wyświetleń:	454
Rozmiar:	79,7 KB
ID:	281992

  2. #22

    Domyślnie

    Bardzo ładny. To ten model kupiłaś co na zdjęciu jest?

  3. #23

    Domyślnie

    tak zwykły podszafkowy Gorenje kupiony w sklepie internetowym

  4. #24

  5. #25

    Domyślnie

    Super pomysł i z kwiatami i z okapem ! Bardzo mi się podoba!

  6. #26
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar MadziulaPM
    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Kod pocztowy
    21-500
    Posty
    213

    Domyślnie

    Johana!! Pięknie to wygląda Zaczarowałaś mnie tą donicą
    Tylko pytanko jeszcze jedno- nie przypaliłaś nigdy tych kwiatków?? I jak one sobie radzą z wysokimi temperaturami??

    Uwielbiam zieleń, cudeńko, cudeńko

  7. #27

    Domyślnie

    A dziękuję bardzo za miłe słowa. Zielona ścieżka powstała z potrzeby oddzielenia kuchni od reszty salonowo-jadalnianej. Może tego nie widać ale wyspa jest duża i mega wygodna, nawet przerosła moje wyobrażenia jeśli chodzi o komfort i wykorzystanie.
    głębokość całkowita to 110cm a głębokość blatu do donicy to 80cm, więc dużo więcej niż standardowo płyta na blacie 60cm pod ścianą.
    ja akurat chciałam powielić kształt i wielkość tej wnęki stąd kawałek który został bez donicy utworzył naturalnie jakby strefę wydawania pełnych talerzy do stołu
    wokół płyty wszędzie postawisz duży talerz lub garnek także dalej już ręka nie sięga i donica nic nie zabiera z użyteczności

    co do wyboru roślinek tą są to zwykłe trawki z LM dwa gatunki wstawione naprzemiennie. W pierwszej wersji myślałam posadzić tam języki teściowej (taka roślina nie znam fachowej nazwy), ale wyszłyby za wysokie. Te trawki są super bo zagęściły się niemożliwie, nawet grysu nie wsypałam białego a taki miałam zamiar bo ziemi nie widać wcale.
    są na tyle wysokie i gęste, że wyspę i ewentualny bałagan zasłaniają w całości, a z dalszej odległości np. z kanapy w salonie nie widać nawet blatu pod oknem, więc spełniły swoją rolę od strony kuchni donica jest wnęką, na małe potrzebne pierdoły które chce się mieć pod ręką np. cukiernica czy solniczka. okap też jest dość masywnym meblem bo też miał tworzyć niby przysłonę. jedynie trzeba go przewidzieć już robiąc sufit podwieszany bo jest to ciężka konstrukcja i muszą być dodatkowe profile. ale za to nie była tak kosztowna jak okapy wyspowe
    Ostatnio edytowane przez johana ; 30-10-2014 o 21:17

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony