dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 6 z 6
Pokaż wyniki od 101 do 104 z 104
  1. #101
    WITAJ, czytaj i pytaj... :) Avatar Wikitiki
    Zarejestrowany
    Jan 2016
    Skąd
    krakow
    Dzielnica
    biezanow
    Posty
    7

    Domyślnie

    ja bym nie ciągną dodatkowych kabli teraz jest tyle możliwości np system bredlink i włączniki Vitreous (dotykowe) łączą sie przez wifi i nie trzeba żadnych dodatkowych kabli a jest to naprawdę w okazyjnej cenie

  2. #102

    Domyślnie

    Cytat Napisał Wikitiki Zobacz post
    ja bym nie ciągną dodatkowych kabli teraz jest tyle możliwości np system bredlink i włączniki Vitreous (dotykowe) łączą sie przez wifi i nie trzeba żadnych dodatkowych kabli a jest to naprawdę w okazyjnej cenie
    Kolejny niedorobiony handlowiec ze zrytym beretem, podszywający się pod zadowolonego nabywcę chińskich wynalazków.
    Gdyby głupota umożliwiała latania, to twórcy IOT lataliby lepiej od orłów.

    Wytwarzanie rzetelnie wykształconej inteligencji, zamiast fabrykowania mas półinteligentów z pretensjami, to postulat obrony kultury.” - Adam Heydel

    Analogie do samochodów wprowadzam tylko dla łatwiejszego zrozumienia przez laików.

    Idę na długi urlop.

  3. #103

    Domyślnie

    Cytat Napisał dendrytus Zobacz post
    Kolejny niedorobiony handlowiec ze zrytym beretem, podszywający się pod zadowolonego nabywcę chińskich wynalazków.
    @dendrytus : ja Cię podziwiam, że masz tyle cierpliwości i uporu. To jak walka z wiatrakami. Udanego weekendu bo się powoli zbliża

  4. #104

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sztywniak Zobacz post
    @dendrytus : ja Cię podziwiam, że masz tyle cierpliwości i uporu. To jak walka z wiatrakami.
    Ja się świetnie przy tym bawię.
    Już się kiedyś jednej chińszczyzny skutecznie pozbyłem.

    Udanego weekendu bo się powoli zbliża
    Również i tobie tego życzę.
    Gdyby głupota umożliwiała latania, to twórcy IOT lataliby lepiej od orłów.

    Wytwarzanie rzetelnie wykształconej inteligencji, zamiast fabrykowania mas półinteligentów z pretensjami, to postulat obrony kultury.” - Adam Heydel

    Analogie do samochodów wprowadzam tylko dla łatwiejszego zrozumienia przez laików.

    Idę na długi urlop.

Strona 6 z 6

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony