dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 41 do 55 z 55

Temat: Black & White

  1. #41
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Marysia Ro
    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Skąd
    Kraków
    Dzielnica
    Podgórze
    Posty
    250

    Domyślnie

    Nie wiem, czy tylko ja tak mam, ale nie mogę otworzyć załączników

  2. #42

    Domyślnie

    Ale zazdroszczę Ci juz gotowego domku, z budową jest tyle zamieszania i czekania na możliwość urządzania
    Domek fajny, ale jak dla mnie zbyt nowocześnie urządzone te wnętrza i też troszkę jak Emilus uważam, że taka kuchnia to raczej nie przy małych dzieciach
    Taki styl glamour podoba mi się, ale u innych szczególnie jak ktoś potrafi to wszystko ładnie skomponować i dobrać do siebie. Nie wiem czemu, ale zarówno ten styl jak i styl taki wybitnie "pałacowy" kojarzył mi się z domami bardziej do oglądania niż mieszkania. Ciekawa jestem tych połączeń z żółtym bo szczerze powiedziawszy do tej pory glamour kojarzył mi się z połączeniami czerni i bieli z fioletem lub czerwienią.
    PS.Życzę owocnych starań żebyś mogła juz zacząć urządzać pokoik dla maluszka

    PS. Twoja sygnaturka odsyła do jakiejś dziwnej strony, nie mogłam do Ciebie trafić
    Moje próby urządzenia naszego domku:http://forum.muratordom.pl/showthrea...-wiejski-domek

  3. #43

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pauliska84 Zobacz post
    Ale zazdroszczę Ci juz gotowego domku, z budową jest tyle zamieszania i czekania na możliwość urządzania
    Domek fajny, ale jak dla mnie zbyt nowocześnie urządzone te wnętrza i też troszkę jak Emilus uważam, że taka kuchnia to raczej nie przy małych dzieciach
    Taki styl glamour podoba mi się, ale u innych szczególnie jak ktoś potrafi to wszystko ładnie skomponować i dobrać do siebie. Nie wiem czemu, ale zarówno ten styl jak i styl taki wybitnie "pałacowy" kojarzył mi się z domami bardziej do oglądania niż mieszkania. Ciekawa jestem tych połączeń z żółtym bo szczerze powiedziawszy do tej pory glamour kojarzył mi się z połączeniami czerni i bieli z fioletem lub czerwienią.
    PS.Życzę owocnych starań żebyś mogła juz zacząć urządzać pokoik dla maluszka

    PS. Twoja sygnaturka odsyła do jakiejś dziwnej strony, nie mogłam do Ciebie trafić
    Hej Dziekuje No własnie dla mnie też są za bardzo nowoczesne te wnetrza dlatego chce to trochę zmienić. Nie bedą to pałacowe wnętrza, tak jak pisałam wcześniej nadal bedzie nowocześnie ale z elementami glamour Ja lubę bardzo dużo dodatków, poduszki, ramki, tapety... ale znam też umiar
    Kuchnia tak jakoś mnie nie przeraża, najwyżej nie zawsze będzie czysta. Wychodze z założenia że dom jest do mieszkania a nie do oglądania więc nie zawsze musi byc idealnie
    Dzięki za informację z sygnaturką, nie wiedziałam o tym ;/ Teraz już chyba jest dobrze Jestem tu początkująca wiec jeszcze nie wszystko ogarniam ;p

  4. #44

    Domyślnie

    Dziewczyny byłam wczoraj w raju!!! 10km od miejscowosci gdzie mieszkam jest wieeeelkie centrum handlowe (ponad 50 piętrowych sklepów) gdzie znajdziemy wszystko do domu. Od mebli poprzez podłogi, tapety, płytki do dodatków! Myślałam że tam oszaleje! Muszę stwierdzić że w holandii są kilka lat do przodu jeśli chodzi o urządzanie wnętrz. Zrobiłam trochę zdjęć...

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_8474.jpg
Wyświetleń:	330
Rozmiar:	93,3 KB
ID:	281086Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_8475.jpg
Wyświetleń:	315
Rozmiar:	37,2 KB
ID:	281088Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_8477.jpg
Wyświetleń:	304
Rozmiar:	38,1 KB
ID:	281089Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_8478.jpg
Wyświetleń:	284
Rozmiar:	34,7 KB
ID:	281090
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_8477.jpg
Wyświetleń:	246
Rozmiar:	91,2 KB
ID:	281087  

  5. #45

  6. #46

  7. #47

    Domyślnie

    Kuchnia w której się zakochałam !!!

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_8505.jpg
Wyświetleń:	300
Rozmiar:	25,2 KB
ID:	281102Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_8507.jpg
Wyświetleń:	274
Rozmiar:	24,8 KB
ID:	281103Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_8510.jpg
Wyświetleń:	266
Rozmiar:	32,9 KB
ID:	281104Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_8508.jpg
Wyświetleń:	236
Rozmiar:	42,9 KB
ID:	281105

  8. #48

  9. #49

  10. #50

  11. #51

    Domyślnie

    Z sygnaturka już w porządku

    A gdzie to centrum handlowe się znajduje? Maja tam tylko nowoczesne stylizacje czy też taka tradycjonalistka jak ja znajdzie coś dla siebie?
    Moje próby urządzenia naszego domku:http://forum.muratordom.pl/showthrea...-wiejski-domek

  12. #52

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pauliska84 Zobacz post
    ...
    A gdzie to centrum handlowe się znajduje?
    ...
    czytamy posty dokładnie pauliska
    Cytat Napisał Aniiita89 Zobacz post
    ...10km od miejscowosci gdzie mieszkam jest wieeeelkie centrum handlowe (ponad 50 piętrowych sklepów) gdzie znajdziemy wszystko do domu. Od mebli poprzez podłogi, tapety, płytki do dodatków! Myślałam że tam oszaleje! Muszę stwierdzić że w holandii są kilka lat do przodu jeśli chodzi o urządzanie wnętrz.
    ...
    i pierwszy post w temacie:
    Cytat Napisał Aniiita89 Zobacz post
    ... bo przebywamy za granicą (Holandia)
    ...

  13. #53
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar sm00q
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    Dębica
    Kod pocztowy
    39-200
    Posty
    43

    Domyślnie

    Gratuluje zakupu!
    Domek już jest piękny, a czytając posty z nowymi pomysłami, będzie jeszcze piękniejszy.
    Ja buduje dokładnie taki sam, więc będę regularnie śledził wątek i czerpał inspiracje z Twoich pomysłów.
    Powodzenia
    Dom pod jarząbem N EP = 78 [kWh/m2*rok)] - pow. uż. 110m, ściany gazobeton + 20 cm styropianu, dachówka Creaton Titania, okna MS evolution pasywne, drzwi zew. Stolpaw stolterm
    Ogrzewanie podłogowe na całości,Piec kondensacyjny Junkers Cerapur
    ZSB 14-5C, zasobnik ACV SMART 100

  14. #54

    Domyślnie

    Cytat Napisał sm00q Zobacz post
    Gratuluje zakupu!
    Domek już jest piękny, a czytając posty z nowymi pomysłami, będzie jeszcze piękniejszy.
    Ja buduje dokładnie taki sam, więc będę regularnie śledził wątek i czerpał inspiracje z Twoich pomysłów.
    Powodzenia
    Dziękuje bardzo Jak tylko wrócimy do Polski i się zaczniemy wprowadzać to obiecuje dużo więcej zdjęć

    Życzę powodzenia w budowie

  15. #55
    ELITA FORUM (min. 1000) PREZESUM RECORDUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    andariel

    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    Polska
    Posty
    1.557

    Domyślnie

    Fajowy wazon:

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_8486.jpg
Wyświetleń:	274
Rozmiar:	33,4 KB
ID:	281095

    Fajowe lustro (wiem, że kiczowate ale mi się podoba i już ;p )

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_8531.jpg
Wyświetleń:	222
Rozmiar:	49,3 KB
ID:	281117

Strona 3 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony