dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 3
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 55

Temat: Black & White

  1. #1

    Domyślnie Black & White

    Witam, długo tu zaglądałam aż w końcu postanowiłam przestać być tylko bierną uczestniczką forum Od jakiegoś czasu szukamy z moim narzeczonym wymarzonego domu. Ponieważ nie mamy czasu na budowe bo przebywamy za granicą (Holandia), postanowiliśmy kupić już gotowy domek. Tydzień temu znaleźliśmy idealne gniazdko. Zostało tylko kilka formalności i będzie nasz Jak tylko stanęłam przed domem to wiedziałam już że jest to nasze miejsce na świecie. Zakochałam sie w nim od pierwszego wejrzenia
    Dom ma 116m2, jest to dom parterowy ale jest możliwość adaptacji poddasza co pewnie kiedyś zrobimy gdy powiększy nam się rodzinka. Narazie nam w zupelnośći wystarczy. Są to 3 sypialnie, duży salon z aneksem kuchennym, duża łazienka, łazienka dla gosci, wiatrołap, przedpokój, pralnia. Działka ma 2500m2. jest też garaż polączony z budynkiem gospodarczym. Na końcu działki jest piękny stary sad z drzewami owocowymi.
    Wnętrze jest już wykończone, całosć jest utrzymana w stylu nowoczesnym, czarno białych barwach. Jest to świetna podstawa do mojej wizji naszego idealnego domu. Remont będzie malutki ale duzo serca bede musiała włożyć w dodatki i meble. Kuchnia jest już zrobiona i nic nie będe zmieniała bo bardzo mi się podoba. Łazienki też są wykonczone. Do urządzenia będe miała salon, sypialnie i pewnie niedługo pokój dla maleństwa

    Na bierząco będe umieszczała zdjęcia inspiracji a tekże tego jak zmienia się nasz domek

  2. #2

  3. #3

    Domyślnie

    Dziękuje za miłe przywitanie. Chciałam juz dodac zdjecia ale niestety mam z tym problem niewiecie dlaczego nie mogr dodac zdjec?

  4. #4

  5. #5
    ELITA FORUM (min. 1000) PREZESUM RECORDUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    andariel

    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    Polska
    Posty
    1.557

    Domyślnie

    Witaj.
    Jesli chcesz dodac zdjecia z telefonu, to byc moze sa zbyt duze. Radze sobie z tym tak, ze robie printscreeny poszczegolnych zdjec i one maja zamiast 3 MB ok 50 kB. Do jednej odpowiedzi mozesz dodac maksymalnie 5 zdjec poprzez ikone dodaj obraz

    czekamy na fotki zatem

  6. #6

    Domyślnie Zdjęcia salonu i kuchni

    Dziękuje za podpowiedzi, jesteście cudowne jakoś udalo mi sie dodac zdjecia z telefonu. Jak narazie jest to salon i kuchnia. Meble sa poprzednich właścicieli, kuchnia zostaje. Pozostane w tych kolorach ale mam zamiar isc w kierunku glamour
    Może jakieś podpowiedzi?
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	image.jpg
Wyświetleń:	863
Rozmiar:	57,3 KB
ID:	279068Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	image.jpg
Wyświetleń:	787
Rozmiar:	56,3 KB
ID:	279069Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	image.jpg
Wyświetleń:	765
Rozmiar:	52,6 KB
ID:	279070Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	image.jpg
Wyświetleń:	687
Rozmiar:	53,1 KB
ID:	279071

  7. #7

    Domyślnie

    A tak wyglada domek na zewnatrz. Jest jeszcze duzo do zrobienia. Ogrodzenie, wykonczenie elewacji, ogrod, taras.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	image.jpg
Wyświetleń:	661
Rozmiar:	71,4 KB
ID:	279072Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	image.jpg
Wyświetleń:	660
Rozmiar:	72,5 KB
ID:	279073Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	image.jpg
Wyświetleń:	654
Rozmiar:	70,1 KB
ID:	279074

  8. #8
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar emilus18
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    1.177
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    232

    Domyślnie

    Ślicznie masz (choć dla mnie wygląda za sterylnie i przy dwójce dzieci ciągle bym chyba kuchnię czyściła ) i właściwie chyba niewiele bym zmieniła. Wg mnie trochę smutno jest na ścianie gdzie masz telewizor.

  9. #9

    Domyślnie

    taki ten dom kupiliśmy, dla mnie też jest za sterylnie i za smutno, lubię dużo dodatków i dekoracji. Planuje różne tapety na ścianach itd... Chcę urządzić w stylu glamour Mam nadzieje że mi się uda

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Napisał owcaania Zobacz post
    Możesz dodać fotki przez fotosik.pl-musisz założyć konto, załadować zdjęcie a później pobrać kod na forum - skopiować link i wkleić tutaj w wiadomości - wówczas zdjęcia wyświetla się w pełnym rozmiarze.
    z fotosikiem mam ten sam problem, jakis błąd mi wyskakuje ;/ Pozostaje mi dodawać zdjecia przez telefon Dziękuje

  11. #11

    Domyślnie

    Cytat Napisał andariel Zobacz post
    Witaj.
    Jesli chcesz dodac zdjecia z telefonu, to byc moze sa zbyt duze. Radze sobie z tym tak, ze robie printscreeny poszczegolnych zdjec i one maja zamiast 3 MB ok 50 kB. Do jednej odpowiedzi mozesz dodac maksymalnie 5 zdjec poprzez ikone dodaj obraz

    czekamy na fotki zatem

    dzięki za podpowiedz, w ten sposób moge wstawić zdjęcia

  12. #12
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Juskra
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Siemianowice Śląskie
    Kod pocztowy
    41-103
    Posty
    1.916

    Domyślnie

    Hej!
    też się przywitam, bo strasznie mi się Twój domek z zewnątrz podoba, taki właśnie chciałabym mieć! Wnętrza za surowe jak dla mnie ale będę kibicować ich "ocieplaniu"

  13. #13
    ELITA FORUM (min. 1000) PREZESUM RECORDUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    andariel

    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    Polska
    Posty
    1.557

    Domyślnie

    Bardzo fajny dom, prosty. Wnętrza, jak na dom używany, są piękne. Wiadomo, ze brakuje w nich Was ale na tej pięknej bazie z pewnością uda się Wam oddać charakter i osobowość Waszej rodziny.

    Mnie sie się najbardziej podoba pomysł w salonie - za kanapa jest na ścianie błyszcząca czarna powierzchnia.

    Ciekawa jestem Waszych pomysłów i jak finalnie one wyjdą. Czekam zatem na wszystko co będziesz tu zamieszczać

    Bede zaglądać i Cię wspierać w razie potrzeby

  14. #14

    Domyślnie

    Cytat Napisał owcaania Zobacz post
    Świetna baza, ale wnętrze trzeba ocieplić, brakuje w nim drewna.
    Dzieki Drewno jest w sypialniach na podłogach. Chciałabym wkomponować kilka starych mebli ponieważ podoba mi sie takie połączenie - nowoczesne wnętrze połączone z starymi, klasycznymi akcentami. Napewno będzie to jakaś komoda i stary, duży fotel. W jadalni myślę nad dużym drewnianym, czarnym stołem i chciałabym kilka wzorów tapicerowanych krzeseł, najlepiej każde inne Ale zobaczymy czy się to uda. Musze sie przejść na wystawki póki jeszcze jestem w holandii

  15. #15

    Domyślnie

    Cytat Napisał andariel Zobacz post
    Bardzo fajny dom, prosty. Wnętrza, jak na dom używany, są piękne. Wiadomo, ze brakuje w nich Was ale na tej pięknej bazie z pewnością uda się Wam oddać charakter i osobowość Waszej rodziny.

    Mnie sie się najbardziej podoba pomysł w salonie - za kanapa jest na ścianie błyszcząca czarna powierzchnia.

    Ciekawa jestem Waszych pomysłów i jak finalnie one wyjdą. Czekam zatem na wszystko co będziesz tu zamieszczać



    Bede zaglądać i Cię wspierać w razie potrzeby

    No właśnie, dobrze to ujęłaś, brakuje tu nas Na szczęscie Narzeczony ma taki sam gust jak ja i dostalam pozwolenie że moge robić co chce Też mi się podoba ten lakobel na ścianie, dodatkowo jest on podświetlany od gory ledami. W sypialni też jest na całej scianie czarny lakobel, za łóżkiem.
    Jak tylko ogarnę problem z zdjeciami na komputerze to zacznę dodawać inspiracje bo mam ich naprawde dużo, nie wiem jak ja sie zdecyduje Dlatego potrzebuję waszej pomocy

  16. #16

    Domyślnie

    Zdjecia naszych łazienek, sa mało wyraźne ale jak bylismy ostatnio w polsce to nie zrobilam. Malo bedziemy w nich zmieniac bo podobaja nam sie, chcialabym wanne tez ale wiazalo by sie to z przerabianiem calej lazienki a fundusze nam na to nie pozwola. Lazienka dla gosci jest bardzo Ciemna, zawsze chcialam biala lazienke ale te ciemne płytki nawet mi sie podobaja Zaszaleje z dodatkami i bedzie ok. Mam zamiar powiesic z nich duzo srebrnych ramek z fajnymi obrazkami a w duzej lazience chcialabym fajny, stylizowany fotel musze tez pomyslec nad jakimis fajnymi roletami w okno
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	image.jpg
Wyświetleń:	662
Rozmiar:	56,7 KB
ID:	279217Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	image.jpg
Wyświetleń:	588
Rozmiar:	50,8 KB
ID:	279218

  17. #17

    Domyślnie

    W poprzednim poscie nie dodalo sie zdjecie malej lazienki dla gosci wiec dodaje tu.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	image.jpg
Wyświetleń:	414
Rozmiar:	56,7 KB
ID:	279230

  18. #18

    Domyślnie

    A to zdjecia sypialni, jestem zachwycona duzym oknem tarasowym chce znalesc jakas fajba fapete na sciane na przeciwko łozka. Jest tam tez duza biala szafa pod zabudowe. Musze jakos tam zmiescic tez toaletke. Mamy w domu jeszcze dwie inne sypialnie. Jedna z pieknym naroznym oknem ktore widac na zdjeciach calego domu. Planuje zrobic tam pokoj dla naszego malenstwa o ktore sie staramy a drugi pokoj narazie przeznaczymy na sypialnie dla gosci.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	image.jpg
Wyświetleń:	536
Rozmiar:	63,5 KB
ID:	279232Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	image.jpg
Wyświetleń:	492
Rozmiar:	68,2 KB
ID:	279233

  19. #19

    Domyślnie

    Tapeta ktora wybralam do sypialni. Zastanawiam sie tez nad takim narożnikiem do salonu tylko boje sie że zleje sie z tym czarnym lacobelem i podloga. Podoba mi sie bialy naroznik ale boje sie ze bedzie szybko brudny, tymbardziej ze planujemy dzieci a skora odpada bo nienawidze jej

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	image.jpg
Wyświetleń:	311
Rozmiar:	21,9 KB
ID:	279372Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	image.jpg
Wyświetleń:	481
Rozmiar:	78,3 KB
ID:	279373Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	image.jpg
Wyświetleń:	481
Rozmiar:	78,3 KB
ID:	279373

  20. #20

    Domyślnie

    A taka tapete wybralam na sciane z kominkiem i cala prostopadła do niej sciane na korytarzu. Mysle jeszcze czy nie polozyc jej na scianie gdzie jest kanapa nad lacobelem ale boje sie ze bedzie juz za duzo. Jak myslicie?

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	image.jpg
Wyświetleń:	337
Rozmiar:	95,4 KB
ID:	279396Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	image.jpg
Wyświetleń:	423
Rozmiar:	25,8 KB
ID:	279397Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	image.jpg
Wyświetleń:	623
Rozmiar:	80,7 KB
ID:	279398Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	image.jpg
Wyświetleń:	623
Rozmiar:	80,7 KB
ID:	279398Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	image.jpg
Wyświetleń:	418
Rozmiar:	27,6 KB
ID:	279399

Strona 1 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony