Witam, długo tu zaglądałam aż w końcu postanowiłam przestać być tylko bierną uczestniczką forum Od jakiegoś czasu szukamy z moim narzeczonym wymarzonego domu. Ponieważ nie mamy czasu na budowe bo przebywamy za granicą (Holandia), postanowiliśmy kupić już gotowy domek. Tydzień temu znaleźliśmy idealne gniazdko. Zostało tylko kilka formalności i będzie nasz Jak tylko stanęłam przed domem to wiedziałam już że jest to nasze miejsce na świecie. Zakochałam sie w nim od pierwszego wejrzenia
Dom ma 116m2, jest to dom parterowy ale jest możliwość adaptacji poddasza co pewnie kiedyś zrobimy gdy powiększy nam się rodzinka. Narazie nam w zupelnośći wystarczy. Są to 3 sypialnie, duży salon z aneksem kuchennym, duża łazienka, łazienka dla gosci, wiatrołap, przedpokój, pralnia. Działka ma 2500m2. jest też garaż polączony z budynkiem gospodarczym. Na końcu działki jest piękny stary sad z drzewami owocowymi.
Wnętrze jest już wykończone, całosć jest utrzymana w stylu nowoczesnym, czarno białych barwach. Jest to świetna podstawa do mojej wizji naszego idealnego domu. Remont będzie malutki ale duzo serca bede musiała włożyć w dodatki i meble. Kuchnia jest już zrobiona i nic nie będe zmieniała bo bardzo mi się podoba. Łazienki też są wykonczone. Do urządzenia będe miała salon, sypialnie i pewnie niedługo pokój dla maleństwa

Na bierząco będe umieszczała zdjęcia inspiracji a tekże tego jak zmienia się nasz domek