dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 3
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 55

Temat: Black & White

  1. #21

    Domyślnie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	image.jpg
Wyświetleń:	242
Rozmiar:	87,9 KB
ID:	279401Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	image.jpg
Wyświetleń:	242
Rozmiar:	68,0 KB
ID:	279403Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	image.jpg
Wyświetleń:	216
Rozmiar:	68,9 KB
ID:	279404

    Mam też 3 pomysły na stoł i krzesła w jadalni. Bardzo podoba mi sie opcja z tymi ławeczkami zamiast krzeseł

  2. #22

    Domyślnie

    A teraz coś z innej beczki, mój wymarzony taras i ogrod Mam nadzieje że uda mi się namówić mojego Miska aby mi zrobił takie miejsca na roślinki

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	347__1_copy.jpg
Wyświetleń:	462
Rozmiar:	95,6 KB
ID:	279414Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	348__2.jpg
Wyświetleń:	423
Rozmiar:	95,1 KB
ID:	279415Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	349__3.jpg
Wyświetleń:	410
Rozmiar:	97,3 KB
ID:	279416Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	350__3b.jpg
Wyświetleń:	336
Rozmiar:	96,3 KB
ID:	279417

  3. #23

  4. #24
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anitka89
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Posty
    981
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Witam , moją imienniczke i to chyba z tego samegoroku jeśli cyferki to mają sugerowac gratuluje domku. cudowny rozkład pomieszczeń o takiej parteróweczce zawsze marzyłam. ile twrój domek ma metrów i jaki to projekt? moi znajomi wybieraja teraz projekt a ten mysle ze byłby idealny. Co do zmian to doniose sie do nich wieczorkiem. pozdrawiam

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Napisał anitka89 Zobacz post
    Witam , moją imienniczke i to chyba z tego samegoroku jeśli cyferki to mają sugerowac gratuluje domku. cudowny rozkład pomieszczeń o takiej parteróweczce zawsze marzyłam. ile twrój domek ma metrów i jaki to projekt? moi znajomi wybieraja teraz projekt a ten mysle ze byłby idealny. Co do zmian to doniose sie do nich wieczorkiem. pozdrawiam
    Wszystko wskazuje na to że ten sam rocznik Magiczny 89
    Dom jest z projektu ARCHON+ Dom pod Jarząbem (N). Domek ma dokładnie 116m2 ale można zaadoptować poddasze po my planujemy w przyszłośći jak rodzinka nam się o kilka sztuk powiększy

  6. #26

    Domyślnie

    Dziewczyny, ma moze któraś z Was te krzesła? Oczywiście nie są to oryginały bo przy 8 szt była by to już niezła kwota ;/ Chciałam sie dowiedziec jak z materiałem? Czy jest wytrzymały, czy się rysuje? Widziałam wczoraj w ikea krzesła z podobnego tworzywa i na czarnych właśnie jakich ja chce byly okropne białe rysy ;/ Przeraziło mnie to

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_8357.jpg
Wyświetleń:	114
Rozmiar:	83,0 KB
ID:	279599

  7. #27
    ELITA FORUM (min. 1000) PREZESUM RECORDUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    andariel

    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    Polska
    Posty
    1.557

    Domyślnie

    nie mam takich krzeseł i w sumie nie znam się za bardzo. Chciałam napisać, że jak wszędzie walniesz tapety możesz popsuć efekt minimalizmu, który jest tak piękny w tym domu. Ale w sumie nie znam się i może to dobrze wyglądac. Ja bym może dała na jednej ścianie a nie na wielu - jako taki ozdobnik a nie wzór powtarzalny

  8. #28

  9. #29
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anitka89
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Posty
    981
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Spróbuje coś doradzić, tak jak obiecał, wieć odnośnie tapety pierwszej to jestem za ściana w korytarzu ale innym wzorem niz proponowałs a na scianie z telewizorem moze płyty betonowe? nad narożnikiem nie rób juz nic. za dużo moim zdaniem. Co do kanapyto moze jakiś grafi lub szarośc zeby se nie zlalo z lakobelem . chyba ze lakobel mozne sciagnąc to wtedy bierz ten co sie sie podoba. albo kanapa w całkiem innym kolorze wpowadzająca akcent, no chyba ze nie chcesz i ma byc tylko czarno białe to ok. ja ogolnie w dodatkach, zasłony poduchy kanapa czy rolety lubie kolorek.

    podobają mi sie te tapety w paski, ale te grubsze wyają sie nowoczesne, bardziej pasujące do minimalizmu domu.

    Pokaz jeszcze jakies inne zdjęcia szafe w sypialnii miejsce na toaletke.
    Ogolnie jaki styl preferujesz bo tapety są troche glamour.

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Napisał anitka89 Zobacz post
    Spróbuje coś doradzić, tak jak obiecał, wieć odnośnie tapety pierwszej to jestem za ściana w korytarzu ale innym wzorem niz proponowałs a na scianie z telewizorem moze płyty betonowe? nad narożnikiem nie rób juz nic. za dużo moim zdaniem. Co do kanapyto moze jakiś grafi lub szarośc zeby se nie zlalo z lakobelem . chyba ze lakobel mozne sciagnąc to wtedy bierz ten co sie sie podoba. albo kanapa w całkiem innym kolorze wpowadzająca akcent, no chyba ze nie chcesz i ma byc tylko czarno białe to ok. ja ogolnie w dodatkach, zasłony poduchy kanapa czy rolety lubie kolorek.

    podobają mi sie te tapety w paski, ale te grubsze wyają sie nowoczesne, bardziej pasujące do minimalizmu domu.

    Pokaz jeszcze jakies inne zdjęcia szafe w sypialnii miejsce na toaletke.
    Ogolnie jaki styl preferujesz bo tapety są troche glamour.
    Dziękuje za rady Długo upierałam sie przy tym aby był tylko kolor czarny i biały ale chyba wprowadze jednak też kolor szary bo mam duży problem z tym narożnikiem, bo czarny zleje mi sie z lacobelem a biały odpada bo musiał by być ze skóry a ja wręcz nienawidze siedzieć na skórze :/ Co do tapety jednak bedzie to tapeta w paski ale tylko na ścianie przy wyspie gdzie jest wejscie do skrytki i na całej prostopadłej do niej na korytarzu. Zainspirowały mnie do tego te zdjecia Jestem zakochana w tym wnętrzu !!!

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	27449681_1.jpg
Wyświetleń:	201
Rozmiar:	59,3 KB
ID:	279847Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	27449681_2.jpg
Wyświetleń:	189
Rozmiar:	62,5 KB
ID:	279849Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	27449681_3.jpg
Wyświetleń:	179
Rozmiar:	51,5 KB
ID:	279850

    A co do stylu glamour to bardzo mi sie taki podoba i wcześniej pisałam ze chciałabym iść troche w tym kierunku

    Zdjęć inny narazie nie mam, jedziemy za 2 tyg do Polski to zrobie

  11. #31

    Domyślnie

    Znalazłam dwie pufy ale nie moge się zdecydować którą zamówić. Pufa jest do wiatrołapu która będzie stała obok szafki na buty.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	4591865146.jpg
Wyświetleń:	72
Rozmiar:	67,2 KB
ID:	280117 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	PufaDuzaBiala1.jpg
Wyświetleń:	72
Rozmiar:	19,9 KB
ID:	280118
    Ostatnio edytowane przez Aniiita89 ; 16-09-2014 o 17:19

  12. #32

  13. #33

  14. #34
    ELITA FORUM (min. 1000) PREZESUM RECORDUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    andariel

    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    Polska
    Posty
    1.557

    Domyślnie

    Fajny las!!!!!
    podoba mi sie tez czarna scianka z boku calej bialej kuchni - rewelacja!

  15. #35

    Domyślnie

    Cytat Napisał andariel Zobacz post
    Fajny las!!!!!
    podoba mi sie tez czarna scianka z boku calej bialej kuchni - rewelacja!

    Mi las też się mega podoba Już szukam takiej tapety do pokoju gościnnego
    Czarna ścianka też przyciągneła moją uwagę i stąd pomysl aby na czarno pomalować ścianę na której jest kominek Może poleci ktoś dobrą czarną farbę?

    Im dłuzej siedze na forum tym mam wiecej pomysłów, zanim się wprowadzimy to ja chyba zwariuje !!!

  16. #36

    Domyślnie

    No nie mogłam się powstrzymać i zrobiłam pierwszy zakup do naszego domku Mój D. mnie zabije bo powiedział że puki nie jest wszystko do końca dograne to mam nic nie kupować ale wiecie jak to jest z babami...

    No to tak po cichutku wam się pochwale Zamówiłam dwie lampy stołowe, jedna na stolik przy TV a druga na konsole której jeszcze nie mam ;p
    Są piękne, takie jak chciałam i niedrogie bo 120zł za szt Tutaj w Holandii sam taki abażur kosztuje 24 euro

    Jest to Lampa ALASKA Nowodvorski wys 56cm śr 19cm

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	lampa-biurkowa-alaska-nowodvorski-3728-chrom.jpg
Wyświetleń:	67
Rozmiar:	59,7 KB
ID:	280504Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	alaska_biurkowa_zdj..jpg
Wyświetleń:	80
Rozmiar:	48,8 KB
ID:	280505

  17. #37

    Domyślnie

    zapisuje ku pamięci

    Bardzo spodobała mi sie ta tapeta, może będzie lepsza niż te czarno białe pasy? Chce dać ją na ściany przy wyspie (róg). A do tego jeszcze strasznie podoba mi się ta konsola A na niej moja nowa srebrna lampka

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	tapeta 93936-1 AS CREATION.jpg
Wyświetleń:	113
Rozmiar:	92,4 KB
ID:	280646Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2561_4fc5beb8-0981-4ec4-99c6-3e554d1064ed_max_900_1200_-hol-przedpokoj-styl-glamour.jpg
Wyświetleń:	108
Rozmiar:	60,9 KB
ID:	280647Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	lampa-biurkowa-alaska-nowodvorski-3728-chrom.jpg
Wyświetleń:	80
Rozmiar:	59,7 KB
ID:	280648

    o te ściany mi chodzi
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	28824625_1.jpg
Wyświetleń:	160
Rozmiar:	92,1 KB
ID:	280649Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	28824625_3.jpg
Wyświetleń:	138
Rozmiar:	76,1 KB
ID:	280650

    Jak myślicie? Ta czy lepsze pasy?

  18. #38
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Magda 34
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    3.067

    Domyślnie

    Hej Anita

    Muszę przyznać, że fajny dom kupiliście. A jak jeszcze wnętrza są w Twoim guście to już naprawdę sukces Widać, że poprzedni właściciele dbali o szczegóły wykończenia.

    Styl glamour, mariaż różnych wzorów i faktur to zupełnie nie moja bajka, ale jeśli chodzi o tapety to przypomniało mi się, że kiedyś bardzo mi się podobała (i chyba nadal mi się podoba) tapeta Marburg Scala Ulf Moritz.

    http://www.magichome.com.pl/sklep/tapety/kolekcja/Scala_Ulf_Moritz/0
    One są w kilku kolorach. Cena jest wysoka, ale może tylko jedna rolka Ci wystarczy?




    Ostatnio edytowane przez Magda 34 ; 19-09-2014 o 20:31
    " Traktuj poważnie to, co sprawia ci przyjemność"

    ŁAZIENKI PANNY MIGOTKI

    Moja wnętrzarska rewolucja

    FB





  19. #39
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Magda 34
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    3.067

    Domyślnie

    Cytat Napisał owcaania Zobacz post
    Anita a nie myślałas by wprowadzić trochę koloru? Np głębokiego fioletu, purpury, granatu ze złotem?

    Dokładnie, Ania ma rację. Glamour to nie tylko czarno białe wnętrza, ale świetna baza dla koloru.
    Ostatnio edytowane przez Magda 34 ; 19-09-2014 o 20:36
    " Traktuj poważnie to, co sprawia ci przyjemność"

    ŁAZIENKI PANNY MIGOTKI

    Moja wnętrzarska rewolucja

    FB





  20. #40

    Domyślnie

    Myślę cały czas nad kolorem i nie moge się zdecydować jaki to ma być Kusi mnie żółty Chciałam aby to był styl nowoczesny pomieszany z glamour, z takimi akcentami glamour takimi jak np. lampa, tapeta, krzesła, czy konsola albo lustra. Mam zamiar wprowadzić dużo srebrnych dodatków Mam na to wizje, widze jak to będzie wyglądać ale nie potrafie tego opisać a zdjęcia tez nigdzie takiego nie widziałam. Najbardziej zbliżone to to:

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2561_8e409a08-bbac-4dc1-a014-8fcfe8204c9c_max_900_1200_-salon-styl-glamour.jpg
Wyświetleń:	250
Rozmiar:	58,2 KB
ID:	280735Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2561_c649de02-1b18-454d-9b5a-59b8b1b12d3f_max_900_1200_-kuchnia-styl-glamour.jpg
Wyświetleń:	200
Rozmiar:	80,0 KB
ID:	280736
    Ostatnio edytowane przez Aniiita89 ; 20-09-2014 o 11:41

Strona 2 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony