dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11
  1. #1

    Domyślnie Agregat Kruzer

    Hej, mam pytanie - używa ktoś z Was agregat KRUZER ULTRA GENERATOR TH 2500? Znajomy zachwala, podobno ma uzwojenie miedziane, dobry serwis itp. Wiem, że są tańsza chińskie, alt to chyba nie warto...?

  2. #2

    Domyślnie

    hmm słuchaj, miałem agregat droższy i po jakimś czasie skończył swój żywot, oczywiście po gwarancji, a naprawa się nie opłacała. teraz mam kruzera i zobaczymy ale dziala już całkiem długo bez żadnych zastrzeżeń. wydaje mi się się że nie ma co przepłacać, bo to na jaki sprzęt trafisz to chyba loteria!

  3. #3

  4. #4

    Domyślnie

    agregat konkurencyjny do tych chińskich, ba, nawet lepszy o niebo. Kruzer ma przedewszystkim zwoje całkowicie wykonane z miedzi, a nie miedziowane z wierzchu, mam taki agregat i działa po dziś dzień, polecam jak najbardziej

  5. #5

    Domyślnie

    Mam kruzera i jest całkiem okej. Moje spostrzeżenia to całkiem cicha praca i nie kopci. Do środka nie zaglądałem ale podobno ma miedziane uzwojenia. Ogólnie dobra dużo tańsza alternatywa dla japończyków. Według mnie zakup kruzera będzie opłacalny.

  6. #6

    Domyślnie

    Witam z racji tego ze na kilku agrgatach w życiu juz pracowałem i co nieco wiem o nich pozwolę sobie odświeżyć temat. Osobiście dzielę agregaty na 3 segmenty japońskie chińskie i te pośrodku. Japońskie i chińskie nie trzeb tłumaczyć jedne drogie i bardzo dobre drugie tanie i często niepewne. Pozostają te pośrodku jak np. w.w. kruzer. Firma jest polska, części kupują japońskie i składają to w chinach. Dzięki temu można zachować balans między cena a jakością. A jak to wygląda w praktyce. Japończyki są najlepsze wiadomo. Z chińskimi bywa różnie zalezy jak sie trafi jedne są fajne ale moze zdażyć sie ze drugi taki sam model będzie kopcił jak lokomotywa. Z tymi pośrodku jest lepiej. Bo prezentują stały poziom jakości i wiesz czego sie spodziewać. Dla przykładu kruzer na którym pracowałem chodził cichutko był szczelny i w sumie nie było z nim problemów.

  7. #7

    Domyślnie

    Znajomy ma taki agregat i bardzo sobie chwali. Mówi że nie spodziewał się że za taką cene dostanie naprawdę porządny agregat. Ma go chyba już ze 2 lata a zawsze sie nim chwali że jaki to on interes zrobił kupując kruzera a nie jakiegoś japońca

  8. #8

    Domyślnie

    To znowu ja. Postanowiłem dopisać coś o tym moim kruzerze. Zacznijmy od tego ze już dawno jest po okresie gwarancyjnym. Coś tam w nim się popsuło nie wiem sam nawet nie grzebałem. Ale muszę napisać ze jestem bardzo pozytywnie zaskoczony serwisem. Zdziwiony jestem w ogóle że podjęli się naprawy. Często starych modeli nam nie chcą naprawiac producenci. Jednak mój agregat szybko i tanio naprawili.

  9. #9

    Domyślnie

    ja też jestem bardzo zadowolony z ich agregatów - budowa domu z nimi to żaden problem. ich zaleta to właśnie fakt, ze są miedziane a nie powlekane miedzią tak jak te tańsze wersje. odpukać nic się nie dzieje po ponad roku użytkowania - mam nadzieję, ze tak już pozostanie

  10. #10
    Banned
    szakol

    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    50-521
    Posty
    5

    Domyślnie

    co do naprawy - jak się człowiek nie zna to lepiej rąk samemu nie wsadzać, bo można narobić większych szkód. zwłaszcza, że przy takich technologiach sprzęt się robi już bardziej skomplikowany niż dajmy na to 15 lat wstecz. sam jestem posiadaczem kruzera od jakiegoś czasu, nie narzekam. chodzi dobrze i obyło się bez napraw, ale czytałem że nie trzeba jeździć za serwisem niewiadomo gdzie, tylko załatwiają to od drzwi do drzwi, więc to zawsze jakiś plus nawet jak już coś padnie

  11. #11

    Domyślnie

    nie mam za bardzo porównania, gdyż jednym agregatem z jakim pracowałem jest ten KRUZER-owski, jednakże rzeczywiście sprawdza się bardzo dobrze

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony