dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie cicha lodówka

    Mieliśmy kupić lodówkę LG model GR 419 GLCA. W ostatnim momencie pojawili się znajomi, którzy zdecydowanie odradzili nam tego zakupu. Zwrócili uwagę na niezbyt cichą pracę lodówki. Zostało to też potwierdzone przez inne osoby. Czy ktoś nam może coś poradzić, podpowiedzieć? Myślimy jeszcze o Aristonie ale jest już niestety droższy od LG. No Frost mile widziany.

  2. #2

    Domyślnie

    mam LG No Frost, nie pamietam modelu, srebrna z lampkami na górze i czerpakiem zimnej wody na zew. i jest bezszmerowa nawet.

  3. #3

    Domyślnie

    a ja polecam rodzimą Amicę z serii AGK
    chodzą naprawdę cicho
    -----------------------------------------------------
    Buduj lub remontuj, a garb Ci sam urośnie...

  4. #4

    Domyślnie

    ja tez mam LG taką dwudrzwiową. Rzeczywiście jest dość głośna. Przez pierwsze dni to myślałam, że jest zepsuta, a teraz już się przyzwyczailiśmy. Nie mnie jednak mogłaby chodzić dużo ciszej, bo.....mężowi mecze zakłóca.
    Bułka

  5. #5

    Domyślnie

    U mnie jest Electrolux z zamrażalnikiem na dole. Rozmrażanie chłodziarki jest automatyczne (ciągłe) a zamrażalnik rozmrażamy raz na rok (przekładając wszystki zapasy do górnej części i robimy ją na full). Ma wysoką klasę energetyczną. Jest charakterystyczna i łatwa do zauważenia w sklepach AGD bo jest granatowa z drewnianą (bukową) rączką na drzwiach. Jest bardzo cicha - stoi u nas w dużym pokoju, bo mamy tu aneks kuchenny (dlatego musiała być miła dla oka ). Niestety jej jedyną wadą jest cena: stała od 3 lat (sprawdzam regularnie ) 3.500 pln. Pozdrawiam, Alison

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony