dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 3
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 52
  1. #21
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Justyna P

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Ruda Ślaska
    Dzielnica
    Wirek
    Posty
    461
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    28

    Domyślnie

    Wygląda bardzo okazale, ale to wrażenie pewnie potęguje minimalistyczne wnętrze.

  2. #22

    Domyślnie

    Ostatnio edytowane przez Karolinaaaa:) ; 03-10-2014 o 08:45

  3. #23
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    asc

    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Skąd
    Łowicz
    Kod pocztowy
    02-200
    Posty
    281

    Domyślnie

    witam sie u Cibie po raz pierwszy
    przepiękny dom
    Chciałam podpytać o zasłoy w salonie szare, gdzie kupowałaś, pamiętasz??

    W oknach masz żaluzje 25mm??

    a i czy stół w w jadalni był robiony na wymiar czy gotowy??

  4. #24

    Domyślnie

    Witaj asc

    Zasłony szyte w EURO FIRANACH.
    W oknach w salonie i gabinecie są żaluzje drewniane 50mm. w pozostałych ze względu na przesuwne drzwi są 25 mm
    Stół w jadalni robiony na zamówienie w Hazel wood. 110x220cm dąb.

    Pozdrawiam

  5. #25

    Domyślnie

    Dom z zewnątrz przepiękny! Klimaty... jakby Miami Super! I wcale nie tak nowocześnie, jak można by się spodziewać po tytule Mnie się podoba.

  6. #26

    Domyślnie

    Iw bardziej nowocześnie jest z zewnątrz w środku masz rację,że niekoniecznie
    We wnętrzach wolę przełamaną klasykę
    Pozdrawiam

  7. #27
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Sharlotka
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Posty
    2.445

    Domyślnie

    Fantastyczna bryła, przepiękne leśne otoczenie, rewelacyjnie zgrane kolory!
    We wnętrzach bardzo podobają mi się ogromne okna, żaluzje, dużo bieli, światło i przestrzeń.

    Iw ma rację, jak w Miami!

  8. #28

    Domyślnie

    A wg mnie na zewnątrz to jest też klasyka. Wg mnie to wygląda na klasyczną, piękną, modernistyczną architekturę. Bardzo światowo! Mało się buduje w Polsce takich domów. Pienie zaaranżowaliście przestrzeń dookoła.

  9. #29
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    asc

    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Skąd
    Łowicz
    Kod pocztowy
    02-200
    Posty
    281

    Domyślnie

    senkju za odpowiedz
    a kolor albo materiał tych zasłon pamietasz??
    są przepiękne

    mozesz podzielić się info ile kosztował Cię taki stół??

  10. #30

    Domyślnie

    asc niestety nie pamiętam kupiłam je ponad rok temu....
    Stół wyceniany jest indywidualnie tutaj link do sklepu, zapytaj o dokładnie taki jaki chcesz, na pewno zaraz otrzymasz odpowiedz
    http://www.hazelwood.pl/

    Iw, Sharlotka baaaardzo Wam dziękuję za tak miłe słowa

  11. #31
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Justynka
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Skąd
    Łódź
    Posty
    627

    Domyślnie

    JAK ZWYKLE SUUUPER

    Możesz mi wyjaśnić - bo także planuję - dlaczego akurat tam, gdzie drzwi przesuwne masz węższe lamelki? Masz je zamontowane w świetle okna i da się przesunąć okno, mimo ich obecności? Ja w ostateczności planuję podwiesić je w takiej wnęce jak na karnisze przesuwne, ale wiadomo, że w okresie "tarasowym" raczej będą na stałe podciągnięte do góry. Nic lepszego nie wymyśliłam

    Fajnie, że wróciłaś na forum ze swoimi wnętrzami

  12. #32

    Domyślnie

    Cześć Justynko
    Wróciłam tylko na chwilkę
    Tam gdzie są przesuwne,żeby się gładko przesuwały mogą mieć max 35mm u niektórych producentów jest dostepna taka szerokość chociaż rzadko...
    Ja mam zamontowane w świetle szyby i te 25 leciuteńko się przesuwają i w niczym nie przeszkadzają
    Poprzednio miałam zamontowane też wysoko bo się uparłam na 50mm i żałowałam bo jednak nie było to praktyczne... wiec teraz dałam w przesuwkach 25mm i jest ok

    Pozdrawiam

  13. #33
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Justynka
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Skąd
    Łódź
    Posty
    627

    Domyślnie

    Fajnie, że tak się da. Dzięki Ci serdeczne za praktyczne info W takim razie teraz muszę znaleźć inne przeznaczenie dla wnęki

    Dom boski...Widzę przywiązanie do kilku elementów wystroju wnętrza Ale odbieram to jako atut - rzeczy/materiały sprawdzone, lubiane...

    Mam nadzieję, że pokażesz nam więcej, a ta "chwila" jest po to, że za jakiś czas pokażesz nam znowu coś nowego i równie pięknego

  14. #34

    Domyślnie

    Karolina dom mega

    z zewnątrz wygląda jak z jakiegoś amerykańskiego teledysku - dosłownie jak w innym świecie - na pewno wyłamuje się z szarej polskiej rzeczywistości, otoczenie w okół domu ekstra - jak dojdzie trawka będzie filmowo.
    Środek klasyka - ale nie nudna i pstrokata - taka stonowana i nienachalna. Pewnie powierzchnie w domu są gigantyczne - gdzie tak duży stół ma jeszcze tyle wolnego miejsca z boku.

    Czekam na więcej fotek - gratulacje. Jest pięknie.

  15. #35
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar tomekwa
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Posty
    1.067
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał Karolinaaaa:) Zobacz post
    Tomek, pewnie się dało, my to na tamtym etapie odpuścilśmy ten temat, ale z pewnością byłby to wizualny plus
    Wasza wina pewnie jest znikoma, architekt powinien zaplanować inne rozwiązanie.

    Przecudowny, duży fix w łazience. Jakiej firmy macie stolarkę?
    Ostatnio edytowane przez tomekwa ; 03-10-2014 o 07:16
    Dziennik | Komentarze
    Indywidualny projekt, silka + 20 cm 031, pod podłogą 20 cm. EPS100 038.
    Do grzania: ok. 250 m2 podłogówki i ~750 m3.
    WM: Onyx 550 classic. PC: Vitocal 300-G, DZ 4x90m (studnia i rotametry+ ok.60 m dobiegu).
    Kominki w salonie i łazience - dla klimatu.

  16. #36

    Domyślnie

    Magda_lena85 Ogromne dzięki za tyle miłych słów
    Dom rzeczywiście jest przestronny i to "na żywo" zdecydowanie bardziej niż na zdjęciach, szczególnie salon, w którym stojące gigantyczne sofy na zdjęciach sprawiają wrażenie,że jest mało miejsca
    Pozdrawiam serdecznie

    tomekwa

    Okna są w większości PCV wykonane przez lubelską firmę na profilach Schüco ze względu na gabaryty przeszkleń także tych przesuwnych tarasowych w sypialni i salonie gdzie drzwi przesuwne mają 4m wszędzie praktycznie są szyby bezpieczne. Natomiast w salonie wysokie okna są na profilu aluminiowym, pakiet 3 szybowy, wszystkie okna od tego samego producenta. w całym domu wszytkie okna sięgają do podłogi czyli kwestie parapetów mieliśmy z głowy jedynym wyjątkiem jest podłużne okno w dolnym wc.

    Pozdrawiam

  17. #37

    Domyślnie

    witam się i ja

    podoba mi się rozwiązanie karnisza w sypialni, że jest zabudowany do końca ściany i od dołu
    dokładnie tak samo zrobiłam u siebie i bardziej mi się to podoba u córeczki już tak nie chciałaś?

    możesz mi powiedzieć coś o tych żaluzjach? one są montowane na ramie okna? przykręcone śrubkami do okna?
    tak pytam, bo jestem zielona w tym temacie

  18. #38

    Domyślnie

    Cześć Karolina
    U Julki tak nie robiłam bo początkowo w miejscu gdzie są szafa i regał miała być mini garderoba, murek w kształcie odwróconej litery u i podwójne łamane białe drzwi które po otwarciu stworzyły by duży otwór i rodzaj szafy do której można wejść stąd też kabelek nad szafami bo miało być tam światło, ostatecznie na ten moment zrezygnowaliśmy z tego ale do wykonania na kiedyś... tedy i tak zabudowa karnisza pójdzie do poprawy bo obudowa jakgdyby wchodzi do tej przestrzeni

    Coś podobnego jak tutaj


    Żaluzje montowane do dołu górnej ramy okna, nawiercane, w jaki dokładnie ekipa to robiła nie wiem.
    Żaluzje uwielbiam, rolet już nie znoszę..... to, że dzięki minimalnemu przekręceniu żaluzji mam jednocześnie w domu jasno, widzę chociaż trochę co się dzieje na zewnątrz i nikt mnie z zewnątrz nie widzi, dla mnie bezcenne.
    W roletach opcja albo jesteś na widoku albo totalnie zasłonięta... dla mnie odpada

    Pozdrawiam serdecznie

  19. #39

    Domyślnie

    właśnie takie mini garderoby też będę mieć u dzieciaków świetnie to wygląda - kiedyś natrafiłam na to właśnie zdjęcie i odleciałam

    czyli jednak się nawierca ramy właśnie tego chcę uniknąć za wszelką cenę a mieć żaluzje - pozostaje mi tylko montaż w suficie więc chyba

  20. #40

    Domyślnie

    Miło było odwiedzić FM
    Wszystkim budującym życzę by budowa była wspaniałą przygodą z jeszcze wspanialszym finałem !!!
    Pozdrawiam serdecznie!!!

Strona 2 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony