dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 250 z 267
Pokaż wyniki od 4.981 do 5.000 z 5324
  1. #4981

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Henrykow*
    Będę dalej prowokował z tą "listą praw i obowiązków". Tak, chcę mieć podane na tacy. Napisałeś o poważnych forach. Podaj przykład. Czy tak trudno?

    .
    Widzę że Tobie bardziej ciężej niż mi. Podam i co to da? Zaraz się Forumowy Mistrz Złotej Patelni odezwie i będzie kolejna wywołana goowno burza przez kulturalnego człowieka z Floridy.


    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Nie cierpię zakłamania. Z jednej stronie piszesz o konfidentach a z drugiej sam jesteś w tej kategorii nr 1! Jak tak można!!!!! ???

    Dla mnie sam fakt nazwania kogoś "konfidentem" jest obraźliwy. Może to kwestia pokolenia, może innych czynników. Ja uważam takie osoby za mające coś do ukrycia, obawiające się raportów. Zdecydowanie to nie są moje sympatie.

    .
    O jakim zakłamaniu piszesz? przecież wyraźnie napisałem (i to nie tylko teraz ale o wiele wcześniej) ze jestem konfidentem, że zgłaszam posty o Ci kaman?
    A jak nazwiesz inaczej konfidenta? kapuś, szpicel? to są obraźliwe określenia a nie konfident.
    Cytat Napisał finlandia Zobacz post

    Ps. w prywatnej korespondencji przestałbym Ci odpowiadać (jak to zwykle ma miejsce). Tu rozmawiamy publicznie i ktoś jeszcze mógłby uznać moje milczenie jest przyznaniem się do winy. Nie, mam tu swoje wyrobione zdanie i nie wstydzę się go wyrażać.

    *ze względu na szacunek do odbiorców nawet nicki piszę najczęściej z dużej litry, mimo (iż jak mój) mamy założone je z małej.

    .
    To że przestałeś mi odpowiadać to Twój wybór. Chce tylko zaznaczyć że to Ty do mnie pierwszy napisałeś i po którejś tam wysłanej wiadomości nie odpisałeś to i ja do Ciebie tez nie pisałem - to gwoli wyjaśnienia aby ktoś nie pomyślał że zarzucałem Cię wiadomościami po kilkanaście na dzień.
    Co do nicków, jeżeli już przekręcę to nie ze złośliwości tylko poprzez literówkę (nie tylko mi się to zdarza ) ale o tym tez pisałem tylko jak widać moje tłumaczenia nie docierają.

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Edit:
    jeszcze w sprawie ostatniego akapitu. Ten post po ostatnim raporcie usunąłem, więc nie sprawa jest nieaktualna.

    .
    A nie można było tego zrobić w sierpniu 2021? Widać ile razy trzeba się tu przypominać i robić z tego wielkie halo aby było sprawiedliwe.

    I jeszcze jedna prośba, jak ustosunkujesz się do tych słów
    A jak odniesiesz się do jednego gościa który non stop w każdym poście używa słów adwersarza w cudzysłowowy naśmiewając się i wytykając te słowa?? To nie jest obraźliwe, to nie ironia z adwersarza??
    Jakby co to na życzenie mogę podać o które posty chodzi.
    Ostatnio edytowane przez henrykow ; 24-01-2022 o 15:08

  2. #4982

    Domyślnie

    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post
    Bo spierałeś się w wątku publicznym, a do błędu przyznałeś się na PW i to jeszcze tłumacząc się, że nie zrozumiałeś mojego posta, bo przeszkadzała Ci reklama styropianu.

    Naprawdę - nie musisz rwać się do porad w tematach, w których nie czujesz się mocnym, a które kończą się pyskówką, kiedy ktoś zaczyna cię poprawiać - a Ty odbierasz to jako personalny atak.
    I czego znowu bezczelnie kłamiesz? przyznałem się do błędu na forum i żadnej wiadomości na PW Ci nie wysyłałem, dostałeś ode mnie jeszcze za to reputację za to.
    Za to ty jesteś kryształowy i nic sobie nie masz do zarzucenia, jesteś niemylny i wszechwiedzący.
    Koniec tematu.

  3. #4983
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Odezwę się w kwewstii wyjaśnienia jak to jesteś oczerniany i krzywdzony
    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    ...
    ... To nie jest obraźliwe, to nie ironia z adwersarza??
    Frustracje zakłamanego czyściciela kanalizacji ?
    Poniższe słowa skierowane pod moim adresem też nie są obraźliwe, tak?
    ... który wcześniej pisze:
    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    Oczywiście, tylko ja atakuje dyskutantów a dyskutanci nie atakują mnie. I gdybyś bardziej się przyglądnął to nie ja atakuję pierwszy ale ja pierwszy dostaje bana.
    ...
    Chronologia wypowiedzi dotycząca cytatu:
    Pytanie skierowane do mnie, przez forumowicza noc
    Cytat Napisał noc Zobacz post
    A co jest celem wyprawy?
    Jakiś czas temu, oglądałem polowanie na tarpony w słono-słodkich wodach przybrzeżnych, przyznam, że nieco zaintrygował mnie ten gatunek, szybki, silny, dynamiczny, często z walką w powietrzu. Trafiłeś kiedyś, jakieś egzemplarze tego gatunku?
    Nim zdążyłem odpowiedzieć:
    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    W kanale ściekowym nie żyją tarpony ewentualnie tampony
    Ciąg dalszy "dyskusji"
    Cytat Napisał 2112wojtek Zobacz post
    Od razu widać, że co jak co, ale to środowisko masz dobrze obeznane.
    Moja odpowiedź na post henrykow:
    Cytat Napisał Chef Paul Zobacz post
    ...
    W tej dziedzinie toś ekspert. Wiesz co czyścisz
    Odpowiedź henrykow na post forumowicza 2112wojtek:
    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    Oooo widzę że kolejny klakier szambiarz się odezwał.
    Chłopie ja do ciebie nic nie czuje ale widzę że szukasz kumpli jak mistrz patelni, chyba tu nie znajdziesz.
    Ciąg dalszy sugestii henrykow:
    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    Miałem też kumpla wędkarza co łapał taaaakie ryby, szkoda tylko że nie jego i nie wszystkie były złowione na wędkę bo i przez rybaków też a zdjęcia "pożyczał" od innych kolegów którym rozgłos nie był potrzebny.
    Co do dziedziny pracy to faktycznie ta praca na zmywaku odcisnęła niezłe piętno na twoim umyśle.
    Tak dotarliśmy do mojej odpowiedzi z cytatu na początku (,..) (która została usunięta w tej zabawnej wymianie zdań), napisanej w konwencji zaproponowanej przez henrykow.
    Coś pominąłem?
    unde venis et quo tendis

  4. #4984
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.619
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    I czego znowu bezczelnie kłamiesz? przyznałem się do błędu na forum i żadnej wiadomości na PW Ci nie wysyłałem, dostałeś ode mnie jeszcze za to reputację za to.
    Za to ty jesteś kryształowy i nic sobie nie masz do zarzucenia, jesteś niemylny i wszechwiedzący.
    Koniec tematu.
    Bardzo łatwo przypisujesz komuś kłamstwa.
    A to jest ten temat i spór rękojmia vs gwarancja.
    https://forum.muratordom.pl/showthre...warancja/page2
    Jakoś nie widzę, żebyś tam napisał "myliłem się"
    Natomiast faktycznie - nie wysłałeś mi PW, a reputację, a w komentarzu do niej napisałeś, o reklamie styropianu, która przeszkadzała w zrozumieniu mojego wpisu.
    Teraz koniec tematu

  5. #4985

    Domyślnie

    Cytat Napisał Chef Paul Zobacz post
    Odezwę się w kwewstii wyjaśnienia jak to jesteś oczerniany i krzywdzony

    .

    Pominąłeś sam początek w którym mnie obraziłeś i za którego dostałeś bana a szkoda że ten post został wycięty bo zapewne też byś go pokazał aby odzwierciedlić całą sytuację.
    Nie podoba ci się to zgłoś, jaki problem?? Nie wykasują to wtedy pisz w uwagach.
    Ostatnio edytowane przez henrykow ; 24-01-2022 o 15:35

  6. #4986

    Domyślnie

    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post
    Bardzo łatwo przypisujesz komuś kłamstwa.
    A to jest ten temat i spór rękojmia vs gwarancja.
    https://forum.muratordom.pl/showthre...warancja/page2
    Jakoś nie widzę, żebyś tam napisał "myliłem się"
    Natomiast faktycznie - nie wysłałeś mi PW, a reputację, a w komentarzu do niej napisałeś, o reklamie styropianu, która przeszkadzała w zrozumieniu mojego wpisu.
    Teraz koniec tematu
    Miałem problem z reklamą, nie mogłem? pisałem o tym i prosiłem o porady jak się jej pozbyć, czy trudno ci to zrozumieć??!!
    I po co mieszasz inne wątki??
    Do moderatora @finlandii o tym pisałem wcześniej o merytorycznej dyskusji z @fotohobby albo @d7d - to klasyczny przykład gdzie ciągnie się wywalanie brudów z innych wątków.
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Czy nie można zrobić sobie resetu i pisać od nowa, zapomnieć to co było??
    Ja potrafię a ty fotohobby też potrafisz?
    I sprawa dotyczy wszystkich, czyż nie lepiej by było?
    Potraficie zrobić reset i wrócić do ustawień fabrycznych??

  7. #4987
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.619
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Oskarżyłeś mnie o kłamstwo, więc wyjaśniłem temat.
    Czy nie można zrobić sobie resetu i pisać od nowa, zapomnieć to co było??
    Skoro robisz reset i zapominasz o tym co było, to dlaczego wracasz do tego w wymianie zdań z @finlandia ?
    Miałeś bana, wróciłeś - i tu powinien być reset, a nie ciągle pretensje
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  8. #4988
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    Pominąłeś sam początek w którym mnie obraziłeś i za którego dostałeś bana a szkoda że ten post został wycięty bo zapewne też byś go pokazał aby odzwierciedlić całą sytuację.
    Nie podoba ci się to zgłoś, jaki problem?? Nie wykasują to wtedy pisz w uwagach.
    Znowu zostałeś pokrzywdzony. Chcesz coś udowodnić ale nie możesz?
    Przytocz więc cały ten wątek (a nie ten "wycięty" post) za który to niby dostałem bana, obrażając Ciebie.

    ps - Wykazałeś, że archiwizujesz usunięte posty w których jesteś obrażany i oczerniany.
    Ten post o którym napisałeś wyżej nie zdążyłeś czy tylko przez zapomnienie?
    Ostatnio edytowane przez Chef Paul ; 24-01-2022 o 17:18 Powód: ps
    unde venis et quo tendis

  9. #4989
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    ....
    Do moderatora @finlandii o tym pisałem wcześniej o merytorycznej dyskusji z @fotohobby albo @d7d - to klasyczny przykład gdzie ciągnie się wywalanie brudów z innych wątków.
    ..
    Wystarczy rzeczowo odpowiedzieć i temat nie będzie wracał. A że kluczysz tak jak w przypadku praw i obowiązków...
    Wybacz - oznajmiłeś taką rzecz jak niemal powszechnie znaną świętość, której nie ma na naszym forum. Więc jesteśmy ciekawi..

    A zupełnie poważnie - to w Twoich wypowiedziach widzę notoryczne wywlekanie wpisów z różnych postów oraz pogardliwe wyrażanie się o innych użytkownikach. A gdy odpowiedzi wracają niczym bumerang to się bulwersujesz. Nie potrafię zrozumieć Twojego sposobu funkcjonowania niczym kiedyś osoby "nikt specjalny", której już nie ma (?) na tym forum.. .

    Widzę, że strony okopały się na swoich stanowiskach. Ja też. Ale nie mam problemu by się do tego przyznać. To tyle z mojej strony.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  10. #4990
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    ...

    Widzę, że strony okopały się na swoich stanowiskach. Ja też. Ale nie mam problemu by się do tego przyznać. To tyle z mojej strony.
    Pełna zgoda
    Najbardziej zabawne jest jednak to kiedy "złodziej pierwszy krzyczy, łapać złodzieja"
    unde venis et quo tendis

  11. #4991

    Domyślnie

    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post
    Oskarżyłeś mnie o kłamstwo, więc wyjaśniłem temat.


    Skoro robisz reset i zapominasz o tym co było, to dlaczego wracasz do tego w wymianie zdań z @finlandia ?
    Miałeś bana, wróciłeś - i tu powinien być reset, a nie ciągle pretensje
    Ty specjalnie czy nie to robisz?
    Oskarżyłem o kłamstwo bo kłamałeś na temat że wysłałem ci wiadomość na PW a nie na łamach forum.
    O co ciebie obchodzi moja wymiana zdań z finlandią??
    Adwokat czy obrońca z urzędu.
    Zadałem ci pytanie czy potrafisz zrobić "reset", widzę że nie potrafisz, szkoda czasu na dyskusje z tak zawziętym człowiekiem, koniec tematu , bez odbioru.

  12. #4992
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.619
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    Ty specjalnie czy nie to robisz?
    Oskarżyłem o kłamstwo bo kłamałeś na temat że wysłałem ci wiadomość na PW a nie na łamach forum.
    OMG, jaka to różnica, czy przesłałeś mi te wiadomośc za pomocą PW, czy jako komentarz do reputacji?
    Doprawdy tę różnicę kwalifikujesz jako "bezczelne kłamstwo" ?

    Efekt jest taki sam - owszem, przyznałeś się do błędu, ale nie na forum.
    To w czym jest w takim razie:
    przyznałem się do błędu na forum
    Skoro nic takiego nie miało miejsca ?

    A o do "resetu" to jestem za.
    Tylko Ty odkąd wróciłeś z bana odgrzebujesz przeszłość, przytaczasz nicki użytkowników do których masz jakieś pretensje (oskarźenia) - to o jakim resecie piszesz ?
    Ostatnio edytowane przez fotohobby ; 24-01-2022 o 16:21
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  13. #4993

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Wystarczy rzeczowo odpowiedzieć i temat nie będzie wracał. A że kluczysz tak jak w przypadku praw i obowiązków...
    Wybacz - oznajmiłeś taką rzecz jak niemal powszechnie znaną świętość, której nie ma na naszym forum. Więc jesteśmy ciekawi..

    A zupełnie poważnie - to w Twoich wypowiedziach widzę notoryczne wywlekanie wpisów z różnych postów oraz pogardliwe wyrażanie się o innych użytkownikach. A gdy odpowiedzi wracają niczym bumerang to się bulwersujesz. Nie potrafię zrozumieć Twojego sposobu funkcjonowania niczym kiedyś osoby "nikt specjalny", której już nie ma (?) na tym forum..

    Widzę, że strony okopały się na swoich stanowiskach. Ja też. Ale nie mam problemu by się do tego przyznać. To tyle z mojej strony.
    Napisałem ci aby ważył słowa jakimi mnie tu oczerniasz. Ja pierwszy??? tak to sobie wyczyść monitor w kompie bo niedowidzisz kto pierwszy szmaci temat. Pokazałem Ci dobitnie w tym temacie jak fotohobby kłamie i wciska inne wątki a Ty piszesz że to ja robię???!!! Wisz co, daruj sobie.https://forum.muratordom.pl/showthre...=1#post8115104

    Co do tych praw i obowiązków to nie chce Cie obrażać ale widać ma ogromny problem z tym, więc masz te prawa i obowiązki.
    Moderator forum to użytkownik, który zajmuje się kontrolą treści pojawiającej się na forum. Ma prawo edycji tej treści gdy jest ona niezgodna z regulaminem forum, lub uzna to za konieczne.


    Zakres praw i obowiązków Moderatora forum xxxxxxxxxxx


    1.Moderatorem może zostać każdy użytkownik forum, który w sposób szczególny wyróżnia się z pośród użytkowników w pozytywnym tego słowa znaczeniu.
    2.Składający podania na moderatora forum powinien być wzorowym użytkownikiem, tym samym nie może posiadać ostrzeżeń czy też być w konflikcie z innym użytkownikiem.
    3.Podanie na moderatora jest rozpatrywane przez wszystkich użytkowników, oraz ekipę forum, która to podejmuje ostateczną decyzję o przyjęciu, bądź też odrzuceniu wniosku.
    4.Moderator na czas pełnienia funkcji zostaje oznaczony kolorem żółtym.
    5.Moderator może zostać usunięty ze swojej funkcji po złamaniu regulaminu forum na wniosek użytkowników forum przekazany do Administracji xxxx ostateczną decyzję o usunięciu podejmuje główny administrator.
    6.Znajomość regulaminu Forum http://xxxxxxxxxxxxxxxxxxx

    Obowiązki:

    1.Modetartor nie może nadużywać swojej władzy.
    2.Moderator ma obowiązek zwracania się z szacunkiem do użytkowników oraz członków ekipy forum.
    3.Moderator ma obowiązek regularnego sprawdzania powierzonego mu działu.
    4.Moderator ma obowiązek aktywnego uczestnictwa w życiu forum.
    5.Znajomość języka polskiego, ortografii, zasad kultury osobistej i wypowiedzi.
    6.Moderator ma obowiązek wypełniania nakazów administratora forum związanych z forum.
    7.Moderator ma obowiązek zamykać niepotrzebne, stare, bezużyteczne tematy.
    8.Moderator ma obowiązek pilnować, aby użytkownicy forum stosowali się do danych wzorów i zasad.
    9.Moderatorzy powinni służyć radą i pomocą niedoświadczonym użytkownikom forum.

    Prawa:

    1.Możliwość wprowadzania zmian w postach, wątkach,załącznikach łamiących regulamin, w działach, które zostały mu powierzone.
    2.Możliwość dodawania ostrzeżeń użytkownikom łamiących regulamin forum lub ich permanentnej banicji oraz usuwania, zamykania i otwierania wątków oraz postów.
    3.Moderatorzy mają prawo do zamykania i otwierania tematów.
    4.Możliwość edytowania nazwy tematu oraz treści, jeżeli ta nie jest zgodna z regulaminem.

    Moderatorzy nie mają wpływu na treści publikowane przez użytkowników, czym samym nie ponoszą odpowiedzialności za treści umieszczane na forum.
    ----------------------------------------------------------------
    Prawa i obowiązki moderatorów.


    1. Moderatorzy posiadają wszystkie uprawnienia zwykłych użytkowników.
    2. Moderatorzy mają prawo do blokowania i odblokowywania tematów.
    3. Moderatorzy mają prawo przenoszenia tematów do innych kategorii w celu
    poprawienia spójności poruszanej na danym forum tematyki.
    4. Moderatorzy mają prawo dzielenia wątków na części.
    5. Moderatorzy mają prawo kasowania postów innych użytkowników.
    6. Moderatorzy mają prawo edycji cudzych postów (choć zaleca się unikanie
    takich posunięć).
    7. Moderatorzy mają obowiązek przestrzegać regulamin w sposób szczególnie
    rygorystyczny, ponieważ ich zadaniem jest dawać przykład innym użytkownikom.
    8. Moderatorzy mają obowiązek czuwać nad porządkiem panującym na forum, oraz
    interesować się publikowanymi treściami intensywniej niż zwykli użytkownicy.
    9. Moderatorzy powinni służyć radą i pomocą niedoświadczonym użytkownikom forum.
    10. Moderatorzy nie powinni nadużywać swojej władzy.
    11. O tym kto zostanie moderatorem decyduje administrator. Grupa moderatorów
    nie zmienia swojego składu zbyt często. Aby zostać moderatorem należy
    przestrzegać regulaminu i pomagać przestrzegać go innym, udzielać się w
    dyskusjach, pisać mądrze i na temat - wtedy na pewno zostanie się zauważonym.
    ------------------------------------------------------
    Prawa i obowiązki Globalnego Moderatora forum xxxxxxxxx

    ❢ Postanowienia ogólne ❢

    1. Globalny Moderator nadzoruje dyskusje prowadzone na forum oraz ich zgodność z regulaminem forum oraz zasadami netykiety.
    2. Globalny Moderator może zostać usunięty ze swojej funkcji jeśli złamie regulamin forum. Jeśli inicjatywa zdegradowania globalnego moderatora wypływa od użytkowników forum wymagany jest temat w odpowiednim dziale w którym użytkownicy tworzą oraz uzasadniają swoją skargę. Administrator może zdegradować Globalnego Moderatora z administracji forum bez podania powodu.
    3. Przy każdej edycji postu Globalny Moderator musi się podpisać notatką administratora.
    4. Globalny Moderator jest zobowiązany do znajomości i przestrzegania regulaminu forum.
    5. Globalny Moderator powinien budować pozytywny wizerunek forum.


    ✽ Prawa moderatora ✽


    1. Globalny Moderator ma prawo edytować posty nie zmieniając ich treści merytorycznej.
    2. Globalny Moderator nie ma prawa usuwać całych postów użytkowników (z wyjątkami opisanymi w punkcie 3.1), ma natomiast obowiązek ich edycji w przypadku złamania regulaminu forum. W przypadku edycji postu Globalny Moderator ma obowiązek podpisania się pod dokonanymi czynnościami oraz wpisanie powodu edycji postu.
    3. Globalny Moderator ma prawo blokowania i odblokowywania tematów oraz przenoszenia tematów do innych kategorii w celu poprawienia spójności poruszanej na forum tematyki. Nie ma prawa do zamykania tematów w których dyskusja może toczyć się nadal lub gdy nie wszystkie zainteresowane osoby napisały swoje zdanie (wyjątkiem jest "odkop" tematu z przez więcej niż 3 miesięcy). W przypadku odwołań od blokady konta ostateczne zdanie należy do osoby banującej. W przypadku rekrutacji ostatnie zdanie należy do xxxxxxxx lub Administratora serwera.
    3.1. Globalny Moderator może usunąć tematy tylko wtedy gdy:
    - jest zdublowany / służy do nabijania postów
    - zawierają wyłącznie treści łamiące regulamin forum
    3.2. Globalny Moderator może przenieść temat do kosza tylko wtedy gdy:
    - zawiera wyłącznie treści łamiące regulamin forum
    - zawiera jedynie reflinki
    - odbiega tematyką od forum
    4. Globalny Moderator ma prawo dać ostrzeżenie użytkownikowi forum, który nagminnie, bądź złośliwie nie stosuje się do regulaminu forum. Ostrzeżenie musi być poparte argumentem oraz zawierać link do postu/tematu. Globalny Moderator może tymczasowo zbanować użytkownika forum za nieustanne łamanie regulaminu forum.
    5. Globalny Moderator ma prawo do prywatnych wypowiedzi na forum, nawet jeśli są one nieobiektywne, przy czym obowiązany jest nadmienić, że to "jego zdanie".


    ✹ Obowiązki moderatora ✹


    1. Podstawowym obowiązkiem Globalnego Moderatora jest utrzymywanie porządku, dyscypliny i estetyki na forum oraz egzekwowanie postanowień regulaminu forum oraz netykiety od użytkowników.
    2. Globalny Moderator ma obowiązek udzielania informacji, wskazówek oraz wyjaśnień w kwestiach merytoryczno-technicznych forum.
    3. Moderator ma obowiązek weryfikacji nowych postów oraz usuwania lub edytowania postów:
    a) zdublowanych (usunięcie)
    b) zawierających wulgaryzmy (ocenzurować, przykładowo a***e)
    c) obrażających użytkowników / osoby publiczne / narodowości / religie czyjeś poglądy itp.
    d) będących reklamami komercyjnymi
    e) będących spamem niewnoszącym nic do tematu (np. "aha", "super", "fajnie", "lol" itp.) (edycja/usunięcie)
    f) naruszających w inny sposób regulamin forum.
    4. Globalny Moderator ma obowiązek upomnieć użytkownika forum w oficjalny sposób (pod treścią posta lub w samym poście) o notorycznym offtopowaniu w jakimś temacie, oraz w przypadku innych wykroczeń.
    5. Globalny Moderator ma obowiązek zwracania się do użytkowników z szacunkiem.
    6. W tematach odnośnie zmian, propozycjach i podaniach Globalny Moderator powinien napisać swoją opinię oraz ją uzasadnić. Opinia tak/nie bez uzasadnienia jest nieważna i uznaję się ją za spam.
    -------------------------------------------------------------------

    Szczegółowy Regulamin Moderatora Forum

    Moderator to użytkownik posiadający uprawnienia do modyfikacji postów.
    2. Posada moderatora dobrowolna.
    3. Wyboru moderatorów dokonują administratorzy. Metodą wyboru jest ogłoszenie naboru do grupy moderatorskiej i wybór spośród nadesłanych kandydatur lub mianowanie użytkownika ze względu na wzorową postawę, wysoką aktywność lub wysokie kwalifikacje w danej dziedzinie.
    4. Kandydaci na moderatorów nie mogą mieć żadnych ostrzeżeń.

    PRAWA MODERATORA :
    1. Usuwanie lub modyfikacja postów zawierających:
    - wulgaryzmy w znacznym stopniu
    - treści rasistowskie, sexistowskie itp.
    - treści pornograficzne
    - wypowiedzi obrażające użytkowników forum
    - wypowiedzi obrażające daną kulturę,orientację, religię, poglądy itp.

    2. Usuwanie lub modyfikacja postów:
    - nie wnoszących nic do tematu
    - zawierających zdjęcia, obrazki, załączniki oraz linki niezgodne z regulaminem forum
    - składających się w większości z ikonek emocji (emotek)
    3. Zamykanie i otwieranie tematów.
    - moderatorzy mają prawo do zamknięcia tematu po 14 dniach od ostatniej aktywności w tym temacie
    4. Usuwanie i modyfikacja ankiet sprzecznych z regulaminem forum
    5. Upominanie słowne użytkowników łamiących regulamin zarówno na forum jak i poprzez Prywatną Wiadomość.
    (zalecane w przypadku drobnych wykroczeń)
    6. Wystawianie Ostrzeżeń użytkownikom łamiącym regulamin
    (zalecane w przypadku poważnych naruszeń regulaminu)
    7. Wystawienie 6 ostrzeżenia (lub ostrzeżenia o wartości 6) jednoznacznego ze "zbanowaniem" użytkownika.
    Decyzja o wystawieniu takiego ostrzeżenia powinna być uzgodniona z Administratorem.
    8. Moderator ma prawo do modyfikacji postów tylko i wyłącznie w przypisanych mu działach.
    9. Moderator ma prawo do poprawiania (także zaznaczania widocznym kolorem) błędów w postach.

    OBOWIĄZKI MODERATORA:

    1. Podstawowym obowiązkiem moderatora jest utrzymywanie porządku, dyscypliny, estetyki w przypisanym mu dziale tematycznym, a także egzekwowanie regulaminu od użytkowników.
    2. Częste odwiedzanie forum.
    3. Weryfikacja nowych postów powstałych w przypisanym dziale.
    4. Weryfikacja informacji zawartych w postach pod względem merytorycznym w miarę możliwości i wiedzy moderatora.
    Usuwanie lub modyfikacja informacji błędnych, zawierających nieprawdziwe informacje,
    wprowadzających w błąd lub niezgodnych ze stanem faktycznym.
    5. Prezentowanie postawy godnej naśladowania.
    6. Wyjaśnienie wszelkich błędnych decyzji i czynności z przeproszeniem poszkodowanych użytkowników włącznie.
    7. Pisanie postów będących przykładem poprawności merytorycznej, ortograficznej, interpunkcyjnej, stylistycznej i estetycznej.
    8. Wykazywanie się umiejętnością "pokojowego" rozwiązywania konfliktów oraz łagodzenia sporów między forumowiczami.
    9. W przypadku usuwania lub edycji postu, podpisanie się pod dokonanymi czynnościami oraz wpisanie powodu usunięcia lub edycji postu.
    Brak wyjaśnienia jest równoznaczny z brakiem argumentacji, a co za tym idzie ze złamaniem regulaminu.

    PODSUMOWANIE
    1. Decyzje moderatora są ostateczne i niepodważalne. W razie niesłuszności dokonania czynności moderatorskich sprawę bezzwłocznie należy skierować do administratora celem wyjaśnienia. Podważanie decyzji moderatora przez innego moderatora i dokonywanie zmian wbrew jego woli może zostać uznane za naruszenie regulaminu. (zalecam nie podejmowanie kroków tylko powiadomienie administratora)
    2. W przypadkach, w których uprawnienia moderatorskie nie wystarczają do rozwiązania danej sprawy należy skierować się do administratora.
    3. Nadużycie uprawnień moderatorskich dla korzyści własnych wiąże się z karą: ostrzeżenia, usunięcia z grupy moderatorskiej, a w skrajnych przypadkach do zbanowania.
    4. Nieznajomość regulaminu i jego nieprzestrzeganie, niedbałość wykonywanych czynności, niegodna postawa wiążą się z karą usunięcia moderatora z grupy moderatorskiej.
    5. Solidna i przykładna praca może w przyszłości odnieść skutek w postaci awansu na stanowisko o wyższych uprawnieniach.
    6. Wszelkie wykonane czynności przez moderatora są zapisywane w Log'ach forum.
    7. Czynności moderatora są kontrolowane przez administratora.
    8. Zakaz udostępniania konta osobą "trzecim", grozi usunięciem moderatora z grupy moderatorskiej.
    9. Wszelkie wątpliwości, sugestie, problemy kierować należy do administratora.
    10. Zakaz udostępniania konta osobą "trzecim" grozi utratą rangi.

    Przypominam iż ten regulamin wchodzi w życie z dniem jego umieszczenia na forum.
    ADMINISTRACJA ZASTRZEGA SOBIE PRAWO DO MODYFIKACJI REGULAMINU. OBOWIĄZKIEM MODERATORA JEST CIĄGŁE UZUPEŁNIANIE WIEDZY NA TEMAT JEGO PRAW I OBOWIĄZKÓW.
    ----------------------------------------------------

    Regulamin Moderatorów

    Moderator.

    1. Moderator nie powinien usuwać żadnych treści z forum.
    2. Moderator powinien być obiektywny.
    3. Moderatorzy mają dostęp do całego forum.
    4. Początkujący moderatorzy nie mają dostępu do moderacji kategorii Kartoteka oraz Sprawy Ogólne.
    5. Po wzorowym spełnieniu obowiązków początkującego moderatora, może on awansować na moderatora.

    Obowiązki.

    1. Moderator ma obowiązek informować Użytkowników o zakazach i nakazach regulaminu gdy go nie znają lub złamią regulamin.
    2. Moderator ma obowiązek do zachowania kultury słowa niezależnie od zdarzenia.
    3. Moderator ma obowiązek dbać o porządek na forum.
    4. Moderator ma obowiązek przeglądać i rozwiązywać zgłoszone tematy i reputację.
    5. Moderator ma prawo nałożyć Użytkownikowi Warna w uzasadnionej powodem sytuacji, jeśli zostanie złamany przez Użytkownika punkt regulaminu. Powód Warna musi być zrozumiały dla Użytkownika.
    6. W razie nadawania Warna za post, moderator musi go edytować dodając powód Warna (tag [.warn]).
    7. W razie zamknięcia tematu moderator musi go edytować dodając powód zamknięcia (tag [.close]).
    8. W razie edycji postu moderator musi dodać powód edycji (tag [.info]).
    9. Moderator ma obowiązek przeglądać dział nieobecności/rezygnacje i nanosić korekty w odniesieniu do wzoru.
    -----------------------------------------------------
    Prawa i obowiązki moderatorów.

    Moderatorzy posiadają wszystkie uprawnienia zwykłych użytkowników.
    Moderatorzy mają możliwość publikowania ogłoszeń i tematów przyklejonych.
    Moderatorzy mają prawo do blokowania i odblokowywania tematów.
    Moderatorzy mają prawo przenoszenia tematów do innych kategorii w celu poprawienia spójności poruszanej na na danym forum tematyki.
    Moderatorzy mają prawo dzielenia wątków na części.
    Moderatorzy mają prawo kasowania postów innych użytkowników.
    Moderatorzy mają prawo edycji cudzych postów (choć zaleca się unikanie takich posunięć).
    Moderatorzy mają obowiązek przestrzegać regulamin w sposób szczególnie rygorystyczny, ponieważ ich zadaniem jest dawać przykład innym użytkownikom.
    Moderatorzy mają obowiązek czuwać nad porządkiem panującym na forum, oraz interesować się publikowanymi treściami intensywniej niż zwykli użytkownicy.
    Moderatorzy powinni służyć radą i pomocą niedoświadczonym użytkownikom forum.
    Moderatorzy mają pierwszeństwo przy kontaktach z administratorem, a ich opinie są szczególnie brane pod uwagę przy wprowadzaniu zmian na forum.
    Moderatorzy nie powinni nadużywać swojej władzy.
    Moderatorzy powinni ściśle współpracować z administratorem i w ramach forum podporządkowywać się jego decyzjom.
    Moderatorzy nie mają obowiązku publicznego informowania o zastosowaniu sankcji ani tłumaczenia się z podjętych działań, powinni jednak odpowiadać na prywatne wiadomości wysyłane do nich w sprawach dotyczących ich działań na forum.
    O tym kto zostanie moderatorem decyduje administrator. Grupa moderatorów nie zmienia swojego składu zbyt często. Administrator nie podejmuje takich decyzji na podstawie zgłoszeń, więc nie ma sensu wysyłać ich do niego. Aby zostać moderatorem należy przestrzegać regulaminu i pomagać przestrzegać go innym, udzielać się w dyskusjach, pisać mądrze i na temat - wtedy na pewno zostanie się zauważonym.
    Wystarczy czy chcesz więcej?

  14. #4994

    Domyślnie

    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post
    OMG, jaka to różnica, czy przesłałeś mi te wiadomośc za pomocą PW, czy jako komentarz do reputacji?
    Doprawdy tę różnicę kwalifikujesz jako "bezczelne kłamstwo" ?

    Efekt jest taki sam - owszem, przyznałeś się do błędu, ale nie na forum.
    To w czym jest w takim razie:

    Skoro nic takiego nie miało miejsca ?

    A o do "resetu" to jestem za.
    Tylko Ty odkąd wróciłeś z bana odgrzebujesz przeszłość, przytaczasz nicki użytkowników do których masz jakieś pretensje (oskarźenia) - to o jakim resecie piszesz ?
    O resecie pisałem teraz w poście https://forum.muratordom.pl/showthre...=1#post8115109 to było przed a teraz jest po.

  15. #4995
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    ...
    Co do tych praw i obowiązków to nie chce Cie obrażać ale widać ma ogromny problem z tym, więc masz te prawa i obowiązki.

    Wystarczy czy chcesz więcej?
    To te wszystkie fora na których byłeś moderatorem, które przyciągają "bardzo ścisłe umysły"?
    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    A ja byłem i były takie, ale ja bylem na poważnych forach.
    Rozumiem, że przez skromność nie podajesz ich nazwy.

    ps - podaj "więcej", wygląda na to, że jesteś ekspertem w kwestii moderowania forów
    Ostatnio edytowane przez Chef Paul ; 24-01-2022 o 17:21 Powód: ps
    unde venis et quo tendis

  16. #4996
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post

    Wystarczy czy chcesz więcej?
    Ten punkt mi się podoba:
    "Moderatorzy nie mają obowiązku publicznego informowania o zastosowaniu sankcji ani tłumaczenia się z podjętych działań,"

  17. #4997
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    ...

    Co do tych praw i obowiązków to nie chce Cie obrażać ale widać ma ogromny problem z tym, więc masz te prawa i obowiązki.

    Wystarczy czy chcesz więcej?
    Jakby to napisał mój ulubiony nauczyciel: "bardzo dobrze, siadaj. Dwója!"
    A dlaczego? Bo poza zaśmieceniem forum masą miałkiego tekstu niewiele wnosi do tematu. Prawidłowe cytowanie wymaga wskazania źródła. Tak, byśmy nie mieli pretekstu do wysuwania tezy, że może są to jakieś zmyślone teksty.
    Oczywiście, że mogę sobie wygooglować źródło. Ale nie na tym polega forum, byśmy bawili się w zgadywanki. Jak to ma być konstruktywne to może warto było wybrać te najbardziej znaczące fragmenty...

    Czasem warto sobie zwyczajnie odpuścić... zwłaszcza jak się nie odnajdujemy w danej przestrzeni. To jest forum i każdy może zabrać głos, także w imieniu innego użytkownika, także Twoje wpisy (np. te odnośnie adwokata kogoś) odbieram jako nie na miejscu...
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  18. #4998

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Jakby to napisał mój ulubiony nauczyciel: "bardzo dobrze, siadaj. Dwója!"
    A dlaczego? Bo poza zaśmieceniem forum masą miałkiego tekstu niewiele wnosi do tematu. Prawidłowe cytowanie wymaga wskazania źródła. Tak, byśmy nie mieli pretekstu do wysuwania tezy, że może są to jakieś zmyślone teksty.
    Daruj sobie te niepoważne uwagi. Gdzie jest napisane że przy cytacie trzeba podać źródło?? I po drugie od kiedy jesteś taki przepisowy??Chciałeś to masz. A że nie podałem źródła bo napisałem
    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    Widzę że Tobie bardziej ciężej niż mi. Podam i co to da? Zaraz się Forumowy Mistrz Złotej Patelni odezwie i będzie kolejna wywołana goowno burza przez kulturalnego człowieka z Floridy.

    .
    I chyba jestem prorokiem bo :
    Cytat Napisał Chef Paul Zobacz post
    To te wszystkie fora na których byłeś moderatorem, które przyciągają "bardzo ścisłe umysły"?

    Rozumiem, że przez skromność nie podajesz ich nazwy.

    ps - podaj "więcej", wygląda na to, że jesteś ekspertem w kwestii moderowania forów
    Kolejny post napisany z ironią, ale to dla Ciebie jest ok, nie ma czego się czepiać, prawda?
    A teksty jakie tu wkleiłem o prawach i obowiązkach moderatora oczywiście sam napisałem, cieszysz się? poprawiłem ci humor?
    Ostatnio edytowane przez henrykow ; 25-01-2022 o 15:23

  19. #4999

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post

    Czasem warto sobie zwyczajnie odpuścić... zwłaszcza jak się nie odnajdujemy w danej przestrzeni. To jest forum i każdy może zabrać głos, także w imieniu innego użytkownika, także Twoje wpisy (np. te odnośnie adwokata kogoś) odbieram jako nie na miejscu...
    Pisałem aby zrobić sobie reset ale jak widać ni chu chu pewne osoby nie mogą tego zrobić.
    Moje wpisy Cię rażą że nie na miejscu? to sobie poczytaj ostanie posty Chefa, sam hej, ironią, mające na celu ośmieszenie adwersarza w oczach innych użytkowników ale oczywiście Tobie to nie przeszkadza.
    Taaaaak każdy może zabrać głos w sprawie innego użytkownika?? To sobie zobacz ten post, jego jak obierzesz że jest na miejscu czy nie?
    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    PS Nie wtrącaj się do rozmów nie skierowanych do ciebie.
    https://forum.muratordom.pl/showthre...=1#post8114894
    Ale oczywiście że jemu wolno tylko ja tu jestem ten który coby nie napisał jest nie tak.
    Brawo za hipokryzję.

  20. #5000

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    Ten punkt mi się podoba:
    "Moderatorzy nie mają obowiązku publicznego informowania o zastosowaniu sankcji ani tłumaczenia się z podjętych działań,"
    Jak sama zauważyłaś jest tego trochę, i są takie prawa i obowiązki.
    Sądziłem że FM jako chyba jedno z najstarszych forum budowlanych i największych w Polsce ma taki spis praw i obowiązków, ale cóż jak nie ma to nie.

Strona 250 z 267

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony