Cytat Napisał henrykow Zobacz post
Zgłaszam problem, problem bardzo ale to bardzo wkurzający. Chodzi o to gdy piszę odpowiedź na jakiegoś posta w jakimś tam temacie to wyskakuje mi reklama, gdy kliknę na X aby reklamę zamknąć pojawiają się dwa okna "zostań na stronie" "opuść stronę" gdy kliknę " zostań na stronie" pozostaje dalej reklama na całą stronę a gdy kliknę "opuść stronę" wracam do tematu i cytującego posta ale to co napisałem idzie nie wiem gdzie bo nie ma tego, jest to bardzo denerwujące w szczególności gdy napisany jest dość długi post który znika i nalewy pisać od nowa. Szczerze mówiąc nie chce mi się już drugi raz pisać tego samego a po drugie pierwsza myśl jest zawsze najcelniejsza. Ten problem pojawia się wybiórczo i nie zauważyłem jakieś prawidłowości kiedy to się pojawia.
Ponawiam i zgłaszam wyżej opisany problem. Dzisiaj miałem znowu taki przypadek że po napisaniu odpowiedzi na pewnego posta pojawiła się reklama na całą stronę i po kliknięciu X pojawiły się dwa okienka i po kliknięciu "wróć na stronę" cała napisana odpowiedź zginęła w czeluściach.