dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 103 z 267
Pokaż wyniki od 2.041 do 2.060 z 5324
  1. #2041
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6.267
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    Swoją drogą Redakcja ma raczej problem z płatnymi profilami. Bo jak gość z PP rozwala dyskusję i piszę głupoty (np o grzejnikach które przedłużają erekcję) to ban takiego profilu jest delikatnie mówiac problematyczny. Redakcja uniemożliwia wykonanie usługi która została opłacona i naraża go na straty jego firmę. Oraz społeczeństwo które nie będzie mogło czytać prawd objawionych. A redakcja traci potencjalnego sponsora.
    Nasz Dziennik

    "Z logiką jest tak, że gdy ktoś jej nie rozumie, to zwykle też nie rozumie że jej nie rozumie"

  2. #2042
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Myjk
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Skąd
    WAW
    Posty
    5.057

    Domyślnie

    Przecież trąbimy na przemian o tym od dawna że mieszanie w taki sposób reklamy i sponsoringu do dyskusji to poroniony pomysł. Odnoszę wrażenie, że to miał być prosty sposób na wyeliminowanie konieczności moderacji wpisów użytkowników którzy pomagają, a przy okazji pomagają sobie napchać kieszeń. Nie dziwię się, bo to proste nie jest. Ogólnie życie nie jest proste. Najmniejszą linią oporu było zrobienie Płatnego Profilu, który się przerodził siłą rzeczy w Płatną Protekcję. Słusznie zauważyłeś, że banować tego nie można nawet jak pisze bzdury, obraża i prowokuje użytkowników, bo sobie pójdzie i płacić nie będzie. Gdzie się nie odwrócić, dupa z tyłu.

    Tymczasem, pytałeś finlandia o rozwiązania "problemów" -- to ja się teraz pytam jak rozwiązać wcześniej poruszony post, a także kolejny http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post7010347 Co ja mam w tej sytuacji zrobić drogi finlandia. Mam pokazać klasę i odpuścić, czy znowu (!) prostować bzdury, które ten troll wypisuje i karmić aż urośnie duży okrąglutki? Ten troll nie czyta co się pisze, nie rozumie tego co inni piszą. Dyskusja z takim jest jałowa. Są więc dwa wyjścia, albo zrobię z nim porządek ja i napędzę spiralkę, albo porządek zrobi za mnie i dla "dobra forum" moderator, który jest w końcu od pilnowania porządku.

    Ps. Ja po sobie posprzątałem, ponoć posprzątał po sobie Regut. rustin zarwał bana, ale nikt po nim nie posprzątał i jego "piękne" posty nadal sobie wiszą. Możesz mi wyjaśnić o co chodzi w moderacji na tym forum? Przecież to jakaś kpina...
    Dziennik Budowy
    *Dom: 190m2 (ogrzewane) + 55m2 (garaż+pom.gosp.) OZC CO 6,5kW dla -20@22oC | 10MWh/rok
    *PC G-G APIC 9kW z GWC spiralnym 500m2 PE40 5x150mb ~12kW
    *Fotowoltaika 10kWp SunEarth 325Wp, 3 połacie ESW, z falownikiem Fronius 8.2 3F
    *Stan: Meblowanie

  3. #2043

    Domyślnie

    Cytat Napisał coulignon Zobacz post
    Swoją drogą Redakcja ma raczej problem z płatnymi profilami. Bo jak gość z PP rozwala dyskusję i piszę głupoty (np o grzejnikach które przedłużają erekcję) to ban takiego profilu jest delikatnie mówiac problematyczny. Redakcja uniemożliwia wykonanie usługi która została opłacona i naraża go na straty jego firmę. Oraz społeczeństwo które nie będzie mogło czytać prawd objawionych. A redakcja traci potencjalnego sponsora.
    Culington
    Problemem w zacytowanym wcześniej przypadku nie jest płatny profil. Zwróć uwagę na przebieg dyskusji. Dotoczyła ona schorzeń i ergonomii obsługi kotła, czyli wszystkiego poza tematem wątku. Co więcej prowadzą ją osoby które wcześniej przybiegły tutaj skarżyć się na temat rozwalania wątku. Odpowiedź Karaoki sprowokowana została pytaniem Livka dot. sposobu usunięcia awarii zawleczki. Akurat Livko to nie jest osobą, która nie zna tego zagadnienia, bo temat obsługi kotła przez lata bytności na forum był wielokrotnie przerabiany m in w dyskusjach ze mną (zawleczkę też). Także nie o wiedze tu chodziło a o możliwość sprowokowania reakcji i późniejszego poskarżenia się. Co więcej aktywnie skarżącym są użytkownicy o największym dorobku banów w jego historii.

    Tak jak pisałem wielokrotnie tęsknie za starym forum który tworzył inny sort ludzi. Oni sami budowali może dzięki temu mieli inne podejście do tego forum. Ile ton materiałów budowlanych i betonu przerzucił NETBET i jego żona przy budowie własnego dom? Ile ton farby Ty musisz przerzucić? Pomimo tego nie pamiętam żeby ktoś wtedy śmiał się z "fizoli" Forumowicze raczej kibicowali i pomagali po to żeby za chwile sami tą pomoc otrzymać. Troszkę więcej było zrozumienia, empatii i szacunku do sytuacji innych i związanych z nią decyzji. Jak patrze po twarzach na zlocie to większość modów to właśnie ta "stara" ekipa.

    Przyszła "nowa" jakość ludzie nieomylni, roszczeniowi wobec świata i powinności innych względem własnej wyjątkowej osoby. Bez krytycyzmu i autorefleksji nad sobą. Podniesienie woreczka 25 kg zrobiło się problemem i czymś co dyskredytuje. Inni użytkownicy "frajerami" albo "jeleniami" dzięki którym można dostać rabat na urządzenie grzewcze lub serwis. Sądząc po czasie spędzonm na forum, zachowaniu i liczbie wpisów m. in. w tym wątku niedojrzali wbrew temu co sugeruje metryka.

    O reszcie nawet nie warto pisać bo forumowy "dorobek" banowy nie wziął się z niczego. Kiedyś mówiło się "mężczyzna" teraz mówi się "facet" a moim zdaniem to określenie i tak jest lekko na wyrost. I nie chodzi tu o podniesienie tego woreczka ale o sposób zachowania.
    Pzdr
    Ostatnio edytowane przez Regut1 ; 03-12-2015 o 09:47 Powód: literówka

  4. #2044
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Liwko
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    22.512

    Domyślnie

    A ja twierdzę, że w tamtej dyskusji ktoś pisał po pijaku. Wiesz coś o tym Regut?

  5. #2045
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Myjk
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Skąd
    WAW
    Posty
    5.057

    Domyślnie

    Hehe, posty gdzie narobiłeś burdelu, Regucie jeden, już pokasowane, to można jechać dalej starą bajeczkę... Tyż piknie.
    Dziennik Budowy
    *Dom: 190m2 (ogrzewane) + 55m2 (garaż+pom.gosp.) OZC CO 6,5kW dla -20@22oC | 10MWh/rok
    *PC G-G APIC 9kW z GWC spiralnym 500m2 PE40 5x150mb ~12kW
    *Fotowoltaika 10kWp SunEarth 325Wp, 3 połacie ESW, z falownikiem Fronius 8.2 3F
    *Stan: Meblowanie

  6. #2046
    Arturo72
    Guest
    Arturo72

    Domyślnie

    Jako,że Redakcja obdazyla mnie ostrzeżeniem to zapytam się również tutaj bo wydaje mi się,że nad forum nikt nie panuje,pytanie i odpowiedz do Redakcji z PW:

    Mam pytanie,na jakiej podstawie zostały usunięte moje posty z działu RBR zamiast przenieść całą dyskusję do odpowiedniego działu ?
    Posty były wyjaśniające do użytkownika micro-jr inaczej mówiąc nalaniem oleju bo facio bzdury pisał co zresztą nie ja tylko zauważyłem:http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post7008918

    Czy forum ma za zadanie pogłębianie "pustych lbow" jak to ktoś nazwał czy również edukację inwestorów ?
    Ponownie proszę o przeniesienie moich postów z wyjaśnieniem i całejdyskusji do odpowiedniego tematu.


    Nie raz prosiłem Moderatora o przeniesienie całej tego typu dyskusji do odpowiedniego działu,podawałem linka nawet.
    Czy ktoś z wielkich może się do tego ustosunkować ?
    Swoje posty zglaszalem trojkatem z prośbą o przeniesienie.
    Ktoś tu panuje nad tym czy jest jedna Wielka samowolka ?
    Ostatnio edytowane przez Arturo72 ; 03-12-2015 o 20:50

  7. #2047
    Arturo72
    Guest
    Arturo72

    Domyślnie

    Czy poniższy post w temacie RBR jest w temacie i nie zasługuje na odpowiedź ?
    Zglaszalem do Moderatora również o przeniesienie go do odpowiedniego działu,czemu zatem Redakcja nie reaguje na lenistwo Moderatorów a rzuca bezpodstawne oskarżenia bazując jedynie na ilości trójkątów ?
    Panuje ktoś nad tym forum ?
    Cytat Napisał Maher Zobacz post
    Już nie raz pisałem że "mydlisz" oczy inwestorom aby sprzedać więcej pompek. Wcale nie zdziwiłbym się że palisz cały sezon nawet kupując drogie drewno w hipermarkecie aby obniżyć rachunki za prąd aby kolejnych inwestorów nabrać, zdjęcie które wkleiłeś kominka świadczy tylko że ostro palisz aż ci kominek popękał. Najeżdżasz na przewymiarowane kotły na ekogroszek, a sam masz pompkę 9Kw, ale wyszła dla czego (aby mogła wyrobić w nocy w taniej taryfie - no bo w dzień w drogiej poszedłbyś z torbami). Trochę poczytałem o pompkach i co się okazuje - zrobili ludzie OZC wyszło zapotrzebowanie 2-3Kw i kupili pompki jak im radziłeś i niestety rachunki nie są takie niskie bo nie grzeją tylko w nocnej taryfie ale i w dziennej 2-krotnie droższej aby ogrzać dom, lub kupili pompki powietrzne jak doradzasz i okazuje się że taniej wychodzi im grzać w dziennej taryfie bo w nocy temperatury spadają tak że pompce tak spada sprawność że już taniej wychodzi grzać w drogiej taryfie w ciągu dnia jak jest cieplej i o kosztach jakie podajesz mogą pomarzyć i nie mówiąc ile mniej by płacili grzejąc ekogroszkiem.
    Oczywiście odpowiedziałem i zatrojkatowalem z prośbą o przeniesienie CAŁOŚCI

    Redakcjo,kto pilnuje forum żeby nie robił się burdel jaki w tej chwili jest na forum ?

  8. #2048

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arturo72 Zobacz post
    Redakcjo,kto pilnuje forum żeby nie robił się burdel jaki w tej chwili jest na forum ?
    najwyżej Ty albo Liwko dostaniecie po banie. nikt nie pilnuje.

    http://forum.muratordom.pl/showthrea...-domac/page398

    ciągłe obrażanie użytkowników przez PP i jego naganiaczy. ciągle wycieczki personalne, pisanie nie na temat. i nic.
    grzane 123 m2 || 3,2 kW || bez urządzeń dymiących || COP 1 || PV

    NIE DLA WĘGLA W NOWYCH DOMACH || ZDECYDOWANIE NIE POLECAM KALORYFERÓW REGULUS

  9. #2049
    Arturo72
    Guest
    Arturo72

    Domyślnie

    Widzę,że ktoś jaja sobie robi z forum całkowite:
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post7011404
    Czy ktoś z przenoszących posty i pakujących do działu świadomych i potrafiących liczyć inwestorów myślał chociaż troszkę ???
    Może za dużo wymagam od Moderatorów bo po ostatnich akcjach widać,że mają lekkie problemy z rozumieniem foruma ale to już przesada na maksa...
    Czy nie odpowiedni temat do tego typu postów jest poniżej ? :
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post7011399

    Proszę Moderatorów o zrehabilitowanie się i moim zdaniem taki Moderator nie nadaje się do moderacji na tym forum.

  10. #2050
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Dzień dobry,
    znowu szybciutko i wybiórczo nie wszystkim odpowiem:
    Arturo, prosisz o przenoszenie postów - ok, to jest jakieś wyjście. Jak już złamałeś zasady i napisałeś w tematach o kotłach (rozumiem, bo wg Ciebie pytanie na to pozwalało), to chciałeś to naprawić.
    Ale jednak "nabrudziłeś" i oczekujesz że przyjdzie sprzątaczka i to wszystko naprawi. I mówisz to w stylu takim trochę roszczeniowym, aroganckim, wyrażającym pogardę wobec innych. Przynajmiej ja to tak odbieram.
    Kiedyś mój szef powiedział: ty mi nie przychodź i nie mów że jest problem. Ty przyjdź i zaporoponuj jak go rozwiązać. Może od razu należało poprosić o przeniesienie postów i wskazać odpowiedni post?

    Ps. Jeszcze jedno: raporty są ok. Miałem na myśli to, że wspomniana wcześniej dyskusja była tak gorąca, że posty zostały zgłoszone z najróżniejszych stron.

  11. #2051

    Domyślnie

    no w tej kwestii ja się z tobą Finlandia zgadzam
    przyszedł, napaskudził, a potem się awanturuje, że nie jest posprzątane, mimo tego że on to zgłaszał. Nie tak to powinno wyglądać...

    nie uczysz się Arturo na błędach nic a nic, źle to wróży
    NIE DLA WĘGLA W NOWYCH DOMACH!
    Jeśli nie rozumiesz pojęć typu: ironia, sarkazm, przenośnia, porównanie, wnioskowanie przez analogię (lub podobnych) - to możesz poczuć się urażony/obrażony tym postem. Z góry przepraszam.
    Ucz się ucz, bo nauka to potęgi klucz.

  12. #2052
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    stefan_ems

    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Opole
    Kod pocztowy
    47-300
    Posty
    276

    Domyślnie

    Jako czytelnik FM (z udzielaniem się u mnie już gorzej) napisze Wam, ze wielu osobom przydałaby się taka trzymiesięczna przerwa na FM.
    Dla dobra ich, ich rodzin i ich karier zawodowych, jak i dla dobra innych użytkowników FM i w ogóle dla poprawy jakości FM.
    Poważnie Wam to pisze, jako czytelnik FM.
    Ciekawe, czy znajdzie się ktoś, kto potrafi spojrzeć w lustro i przyznać mi racje odnośnie swojej aktywności na FM.
    Jak nie, to trzeba pomóc - tu ukłon i prośba w stronę moderacji / administracji.

  13. #2053
    Arturo72
    Guest
    Arturo72

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Dzień dobry,
    znowu szybciutko i wybiórczo nie wszystkim odpowiem:
    Arturo, prosisz o przenoszenie postów - ok, to jest jakieś wyjście. Jak już złamałeś zasady i napisałeś w tematach o kotłach (rozumiem, bo wg Ciebie pytanie na to pozwalało), to chciałeś to naprawić.
    Ale jednak "nabrudziłeś" i oczekujesz że przyjdzie sprzątaczka i to wszystko naprawi. I mówisz to w stylu takim trochę roszczeniowym, aroganckim, wyrażającym pogardę wobec innych. Przynajmiej ja to tak odbieram.
    Kiedyś mój szef powiedział: ty mi nie przychodź i nie mów że jest problem. Ty przyjdź i zaporoponuj jak go rozwiązać. Może od razu należało poprosić o przeniesienie postów i wskazać odpowiedni post?

    Ps. Jeszcze jedno: raporty są ok. Miałem na myśli to, że wspomniana wcześniej dyskusja była tak gorąca, że posty zostały zgłoszone z najróżniejszych stron.
    No niestety finlandia mylisz się,wysłałem też parę PW do Redakcji,pokazując,że przy każdej mojej odpowiedzi był dopisek z prośbą do Moderatora o przeniesienie całej dyskusji,która nie rozpoczynała się ode mnie,podając jak widzisz nawet linka gdzie można przenieść posty,zgłaszałem również swoje posty.
    I nie próbuj mi wmawiać,że ja nabrudziłem czy złamałem zasady bo jak ktoś mówi bzdury o czymś o czym nie ma pojęcia to sądzę,że naturalną rzeczą jest te bzdury poprawić ?
    tak czy nie ?
    Poniżej masz przykłady i jakoś tych postów nie ma,ukradli ?
    Cytat Napisał Arturo72 Zobacz post
    Piszcie mi gdzieś indziej a nie tu bo zaraz ktoś się do tego doczepi...
    Lub proszę Moderatora o przeniesienie tego typu dyskusji do innego tematu np. tu:
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post7008943
    Cytat Napisał Arturo72 Zobacz post
    Wiecej jak chcesz pogadać tutaj bo to nie temat na przepychanki:
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post7008943
    Cytat Napisał Arturo72 Zobacz post
    Do Moderatora,proszę przenieść dyskusję na temat pomp i wyjaśnienie do odpowiedniego działu.
    Pierwszy cytat to post nr.7010758,drugi 7010498 a trzeci 7008897.
    Ktoś z Moderatorów wie co się dzieje na forum ? Czemu zostały usuniete a nie przeniesione z całą dyskusją tam gdzie linka podałem a ktoś zrobił jakieś jaja sobie i utworzył nowy temat oderwany wogóle od rzeczywistości ?
    Ostatnio edytowane przez Arturo72 ; 04-12-2015 o 08:04

  14. #2054
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Myjk
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Skąd
    WAW
    Posty
    5.057

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    znowu szybciutko i wybiórczo nie wszystkim odpowiem:
    Nie no, po prostu pięknie. Szkoda, że nie chcesz się odnieść do zastanych faktów. Regut jeden wparowuje do wątku, obraża ludzi (i ich rodziny, sic!), robi burdel pisząc OT, NIE PIERWSZY RAZ, i żadna kara go nie spotyka. Możesz mi raz a dobrze wyjaśnić ten fenomen? Nie żebym płakał szczególnie z tego powodu, bo ja sobie radę dam, ale pytam się o tę podwójną mentalność już któryś raz z rzędu. Czy to dlatego, że jest ze "starej gwardii" i może więcej niż inni?
    Dziennik Budowy
    *Dom: 190m2 (ogrzewane) + 55m2 (garaż+pom.gosp.) OZC CO 6,5kW dla -20@22oC | 10MWh/rok
    *PC G-G APIC 9kW z GWC spiralnym 500m2 PE40 5x150mb ~12kW
    *Fotowoltaika 10kWp SunEarth 325Wp, 3 połacie ESW, z falownikiem Fronius 8.2 3F
    *Stan: Meblowanie

  15. #2055
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał Myjk Zobacz post
    ....................... Czy to dlatego, że jest ze "starej gwardii" i może więcej niż inni..................?
    Tak........... jest ze starej gwardii której nawet Redakcja nie rusza .Dokładnie obejrzyj fotki ze zlotu w zamku.Tam znajdziesz odpowiedź.Panoszenie sie pupilów Redakcji wskazanych modom ..Tak to się odbywa.Oślepłeś.

  16. #2056
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Myjk
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Skąd
    WAW
    Posty
    5.057

    Domyślnie

    Zwyczajnie, jako użytkownika który czyta co tu się dzieje, mnie to IRYTUJE. Skoro nikt nie pilnuje zasad i jedni są pod protekcją a inni dla zasady i bez podstaw pacyfikowani, to za chwilę ja też mogę zostać sprowadzony do podłogi...

    BTW Zadanie pt. znajdź dwie różnice:

    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post7008416

    Cytat Napisał Regut1 Zobacz post
    Psy szczekaja, a karawana idzie dalej
    Cytat Napisał Arkadiusz Mularczyk, poseł PiS w dyskusji o TK
    Psy szczekają, karawana jedzie dalej
    Ah, to poszanowanie.
    Dziennik Budowy
    *Dom: 190m2 (ogrzewane) + 55m2 (garaż+pom.gosp.) OZC CO 6,5kW dla -20@22oC | 10MWh/rok
    *PC G-G APIC 9kW z GWC spiralnym 500m2 PE40 5x150mb ~12kW
    *Fotowoltaika 10kWp SunEarth 325Wp, 3 połacie ESW, z falownikiem Fronius 8.2 3F
    *Stan: Meblowanie

  17. #2057

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Tak........... jest ze starej gwardii której nawet Redakcja nie rusza .Dokładnie obejrzyj fotki ze zlotu w zamku.Tam znajdziesz odpowiedź.Panoszenie sie pupilów Redakcji wskazanych modom ..Tak to się odbywa.Oślepłeś.
    Przejrzałeś wszystko , chociaż byliśmy bardzo głęboko zakonspirowani. Jesteś niesamowity. Z tym że nasza organizacja zwie się nie "Stara Gwardia" lecz "Zakon". Tworzymy "układ". To po to żeby nikt nas nie mylił, bo w Warszawie jedna Gwardia już jest, stara a w dodatku Milicyjna. Poczta i kurierzy się mylili. Ja dostawałem zaproszenia na zawody, a nasze tajne plany trafiały do sekcji bokserskiej - dlatego nic nie wyciekło. Całe szczęście że do bokserskiej Spotykamy się w nocy w podziemiach Pałacu Namiestnikowskiego, pijemy i knujemy. Następnie ja zaczynam pisać, po to żeby dać modom i redakcji pretekst do banowania. Finansują nas kopalnie i składy węgla. Na zdjęciu ze zlotu muratora jestem tym facetem w spodniach i w butach to takie tropy żeby nie trzeba było długo analizować zdjęć. Oczywiście trzeba uwzględnić że dla niepoznaki mogę celowo kłamać dlatego warto spojrzeć również na panie szczególnie te z włosami i w sukienkach. Naprawdę jestem pod wrażeniem.

    Ps. Ja bardzo przepraszam szanowną redakcje i modów bo mogą poczuć się "lekko" zdziwieni.
    Moim zdaniem nie ma sensu zaprzeczać. Ktoś kiedyś powiedział że jeżeli rozsądne wyjaśnienia nie przynoszą efektu to trzeba przejść na poziom odbiorcy. Z niedorosłym jak niedorosły, a z wariatem jak wariat. Jako alternatywę proszę o przkładne "zbanowanie", po to żeby udowodnić że jest inaczej. Chociaż moim nie zmieni to oskarżeń wobec redakcji i moderacji (pojawią się kolejne) a tropiciele będą mieli kolejny powód do tropienia. Taka już ludzka natura - zmienić się jej nie da, można ignorować, śmiać się lub izolować.
    Ostatnio edytowane przez Regut1 ; 04-12-2015 o 10:59 Powód: Pogłębiłem wątek poczty ;-)

  18. #2058
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    sSiwy12

    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    vel bajbaga
    Posty
    10.842

    Domyślnie

    Tyle, że jako Stary Ryj doskonale wiesz, że to Forum, "padło", po otrzymaniu "nowej szaty" (komercyjnej?).
    Jeśli w tym co napisałem, są jakieś błędy, to przepraszam. Nie wynikają one z chęci obrażania kogokolwiek.

    Uwaga - oświadczam, że nie posiadam zgody autorów, na wklejone w tym poście cytaty i (lub) zdjęcia - tak więc moderator może usunąć ten post.

  19. #2059

    Domyślnie

    Cytat Napisał sSiwy12 Zobacz post
    Tyle, że jako Stary Ryj doskonale wiesz, że to Forum, "padło", po otrzymaniu "nowej szaty" (komercyjnej?).
    Nigdy o sobie tak nie myślałem.
    Wiem swego czasy pisaliśmy na ten temat. Z tym że tak komercja jest wszędzie. W samym forum, w postach tych jawnych wykonawców i zwykłych naganiaczy (formalnie zwykli użytkownicy bez pp ) i w prywatnej korespondencji (gdzie dostajemy ofertę lub namiar na firmę która nam to opisywane super cudo dostarczy/zainstaluje w dodatku "taniej" niż w sklepie ). Ta forumowa - oficjalna służy jego utrzymaniu. Też mi się to nie podoba ale nie byłem w stanie tego zmienić. Tak jak Ty przez pewien czas przestałem je odwiedzać . Dylemat wynieść się gdzieś indziej lub zostać? Zostałem bo została spora cześć fajnych ludzi a dodatkowo nawet przy nowym komercyjnym charakterze, forum robi sporo dobrego. Z drugiej strony forum tworzą ludzi (modowie i użytkownicy) jeżeli dadzą się zdominować lub "wymrą" i zmieni się jego klimat, nie będzie to też mój klimat. Życie nie zna pustki. Trzeba będzie rozejrzeć się za czymś innym lub skończyć z forami.

  20. #2060
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    sSiwy12

    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    vel bajbaga
    Posty
    10.842

    Domyślnie

    Ta komercja tego forum (specjalnie z małej litery) sięga dna.
    Co jakiś czas, przy kliknięciu w cokolwiek, jedynym "wynikiem" jest otwarcie nowej karty: http://hager-konfigurator.pl/


    szanowna redakcja robi wszystko aby zniechęcić do tego forum - nawet więcej niż wszystko.
    Jeśli w tym co napisałem, są jakieś błędy, to przepraszam. Nie wynikają one z chęci obrażania kogokolwiek.

    Uwaga - oświadczam, że nie posiadam zgody autorów, na wklejone w tym poście cytaty i (lub) zdjęcia - tak więc moderator może usunąć ten post.

Strona 103 z 267

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony