dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 11 z 267
Pokaż wyniki od 201 do 220 z 5324
  1. #201
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Fajnie że rozmawiacie tak w tym wątku, ale jak podobnie jest w dziale to ja tam wcale nie chce zaglądać. Nie wkłada się głowy do ula, chyba że się jest pszczelarzem
    Bo może i mówicie rzeczowo, ale na ostatnich dwóch-trzech bije taką agresją, brakiem toleracji i poszanowania drugiej osoby, że aż przykro to czytać!
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  2. #202
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Liwko
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    22.512

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    Tak i jesli jeszcze raz będziesz uprawiał reklamę PC w tematach węglarzy dostaniesz już bana pernamentnego.
    Macier teraz swój temat.
    Przegoniliście R&K z forum waszą dziecinadą ale wku**liście mnie.


    A chamskie odzywki prosze zgłaszać do moderacji a nie bawić się w dyskusję.
    Po pierwsze nikogo w tamtej dyskusji nie namawiałem na PC! Sprawdź najpierw zanim osądzisz!
    Po drugie chamstwo zostało zgłaszane wielokrotnie, włos z głowy mu nie spadł!

    A wiesz co teraz robi twój R&K? PROWOKUJE!
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...65#post6679665

    I przy okazji. Możesz sprawdzić jak daleko IP R&K od IP kabelka?

  3. #203
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Liwko
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    22.512

    Domyślnie

    I jeszcze jedno Elfir. Nie ja tu rozpętałem wojenkę, rozpętał ją R&K. Co chciał tym osiągnąć, nie wiem, ale powiedz sama, było warto?

  4. #204
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Myjk
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Skąd
    WAW
    Posty
    5.057

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    BO JEDNYNYMI NIEOBIEKTYWNYMI, SAMOLUBNYMI , ZAPATRZONYMI W SWOJ TYŁEK LUDZMI NA FORUM JESTEŚCIE WY? a dokładnie jakieś 10 osób, które rozwala cały dział, bo nie wyrosło z poziomu smarkaterii.
    Dobrze, to poddajmy analizie ten element

    1. Liwko napisał w temacie wątku, wykazując mniej lub bardziej dosadnie, że porównywanie skonfigurowanego systemu grzejnego jaśka (druty), do nieskonfigurowanego systemu grzejnego PC, jest jałowe. Jaśkowi to nie tylko nie przeszkadza w obserwacjach, ale także wyciąga na podstawie tych obserwacji WNIOSKI. Wnioski, które są bezsensowne jeśli systemy nie są dobrze skonfigurowane (tym bardziej gdy się okazało, że inwestorzy PC mają jakieś kosmiczne wymagania na ciepło, a domy są inne). Czy to nie jest w temacie? Jest. Jest to odmienne zdanie i podkreślenie jałowości tego wątku.

    2. Totalnie bezsensownym i jałowym komentarzem postu Liwko, był (ponownie) komentarz Pana kabla. Który nie niesie ze sobą absolutnie nic, poza klakierstwem i przytykiem do Liwko.

    3. Liwko ripostuje w podobnym tonie.

    4. Przybywa z odsieczą moderator, MODERATOR (!) R&K i zamiast zakończyć ten tworzący się znowu burdel kasacją dwóch ostatnich postów, dolewa jeszcze oliwy do ognia pisząc jakieś swoje wypociny oderwane nie tylko od tematu, ale też od rzeczywistości.

    Elfir, komentarz do tej "analizy" jakiś masz? Może ja czegoś tu nie zauważam?

    PS nasuwa się pytanie, czy jeśli jakiś post nie jest zgłoszony przez użytkownika jako łamiący zasady, to moderator sam z siebie nie może podjąć reakcji (o ile akurat tam jest i widzi sytuację)? Przepraszam, pytam, bo nie wiem jakie prikazy mają moderatorzy.
    Ostatnio edytowane przez Myjk ; 22-11-2014 o 14:29
    Dziennik Budowy
    *Dom: 190m2 (ogrzewane) + 55m2 (garaż+pom.gosp.) OZC CO 6,5kW dla -20@22oC | 10MWh/rok
    *PC G-G APIC 9kW z GWC spiralnym 500m2 PE40 5x150mb ~12kW
    *Fotowoltaika 10kWp SunEarth 325Wp, 3 połacie ESW, z falownikiem Fronius 8.2 3F
    *Stan: Meblowanie

  5. #205
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał Liwko Zobacz post
    NTU WSZYSCY JEDZIEMY NA WÓZKU ENERGETYKI!!!
    )
    Mój piec na gaz też potrzebuje prądu, ale nie jest to ogrzewanie elektrycznością.

    Cytat Napisał Liwko Zobacz post
    I jeszcze jedno Elfir. Nie ja tu rozpętałem wojenkę, rozpętał ją R&K. Co chciał tym osiągnąć, nie wiem, ale powiedz sama, było warto?
    Było. Za chwile zamknę wam ten cudownie offtopowy temat i będzie spokój.
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 22-11-2014 o 14:37

  6. #206
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar R&K
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Posty
    5.062
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    151

    Domyślnie

    Cytat Napisał Myjk Zobacz post
    Dobrze, to poddajmy analizie ten element

    4. Przybywa z odsieczą moderator, MODERATOR (!) R&K i zamiast zakończyć ten tworzący się znowu burdel kasacją dwóch ostatnich postów, dolewa jeszcze oliwy do ognia pisząc jakieś swoje wypociny oderwane nie tylko od tematu, ale też od rzeczywistości.
    nie jestem juz moderatorem - nie poczuwam sie
    zgloszone Redakcji - czekam na "odpiecie łatki"

  7. #207
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Myjk - A Dlaczego żaden z was tego nie zgłosił, jak zaczęli sobie rzucać takie uwagi?

    Ja nie siędzę 24 godziny na dobę na forum, nie mówiąc o tym, że taplanie sie w ogrzeniczym bagnie to zadna przyjemnosć.

    A bagno zrobili głównie pompiarze. Taka jest prawda.
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 22-11-2014 o 14:37

  8. #208
    Lider FORUM (min. 2800)
    Vld

    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    warszawa
    Posty
    3.215

    Domyślnie

    R&K znow sie podlozyl, Pyxi ponownie na palmie, kabel jak prowokowal tak dalej prowokuje.
    Nie bedzie dobrze!
    R-290 pod strzechy

  9. #209
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Myjk
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Skąd
    WAW
    Posty
    5.057

    Domyślnie

    Cytat Napisał R&K Zobacz post
    nie jestem juz moderatorem - nie poczuwam sie
    zgloszone Redakcji - czekam na "odpiecie łatki"
    Ale póki ją masz, masz jeszcze obowiązki -- a zamiast tego, dolewasz tylko oliwy do ognia.

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    A Dlaczego żadeń z was tego nie zgłosił, jak zaczęli sobie rzucać takie uwagi?
    Nie zdążyłem. Zanim dotarłem do wątku już były naklepane posty, łącznie z tym R&K (czyli moderatorem -- więc jeśli moderator już tu jest, to nielogicznym jest to zgłaszać). Poza tym kiedyś zgłaszałem ewidentne trollowanie i nie było ŻADNEJ reakcji, stąd uznałem że przycisk z trójkącikiem nie działa i z niego nie korzystam. Oho, czuję pismo nosem, że to bagno to moja wina, bo nie zgłaszam...

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    A bagno zrobili głównie pompiarze. Taka jest prawda.
    Biorąc pod uwagę powyższy przykład? Nie widzę w nim bagna zrobionego przez "pompiarza" tylko właśnie przez "kablarzy". Począwszy od założenia tego wątku (i to jest klucz, że moderator mający pojęcie o ogrzewaniu, powinien taki wątek na wstępie spacyfikować), po komentarze typu Pana kabla, czy samego R&K. Jeśli to jest bagno wytworzone przez "pompiarzy" to... ja wolę iść prostować banany. ;D
    Ostatnio edytowane przez Myjk ; 22-11-2014 o 14:54
    Dziennik Budowy
    *Dom: 190m2 (ogrzewane) + 55m2 (garaż+pom.gosp.) OZC CO 6,5kW dla -20@22oC | 10MWh/rok
    *PC G-G APIC 9kW z GWC spiralnym 500m2 PE40 5x150mb ~12kW
    *Fotowoltaika 10kWp SunEarth 325Wp, 3 połacie ESW, z falownikiem Fronius 8.2 3F
    *Stan: Meblowanie

  10. #210

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    Värmepumpsägare - NIE ROZUMIESZ, DO DIABŁA, ŻE WY OD NIEOBIEKYWYNYCH WYZWACIE KAŻDEGO, NAWET JAK NIE MA POJĘCIA O OGRZEWANIU i chce moderować off topy?

    BO JEDNYNYMI NIEOBIEKTYWNYMI, SAMOLUBNYMI , ZAPATRZONYMI W SWOJ TYŁEK LUDZMI NA FORUM JESTEŚCIE WY? a dokładnie jakieś 10 osób, które rozwala cały dział, bo nie wyrosło z poziomu smarkaterii.
    +1

  11. #211
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał Myjk Zobacz post
    łącznie z tym R&K (czyli moderatorem -- więc jeśli moderator już tu jest, to nielogicznym jest to zgłaszać).
    Zgłasza się zawsze. Zwłaszcza jak moderator jest związany dyskusją - wówczas inny moderator ma możliwość skontrolowania.
    Brak reakcji może wynikać z dwóch powodów
    - akurat nie ma zadnego moderatora na forum.
    - moderator nie widzi nic obraźliwego we wpisie
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 22-11-2014 o 15:28

  12. #212
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Myjk
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Skąd
    WAW
    Posty
    5.057

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    Zgłasza się zawsze. Zwłaszcza jak moderator jest związany dyskusją - wówczas inny moderator ma możliwość skontrolowania.
    Przy takim podejściu ja się nie dziwię sytuacji. Jeszcze tego brakowało, żeby moderatorzy pilnowali siebie nawzajem i tylko czekali na zgłoszenia, choć sprawę da się rozwiązać od ręki. Wybacz Elfir, ale tak się nie da normalnie egzystować. Jeśli pomimo tego nadal twierdzisz, że problemu nie ma w R&K, a także w stylu moderacji, to ja muszę zmagania zakończyć -- bo dyskusja jest jałowa.

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    - akurat nie ma zadnego moderatora na forum.
    W podanym przykładzie był, bo sam dolał oliwy do ognia.

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    - moderator nie widzi nic obraźliwego we wpisie
    To właśnie się pytam, czy Ty też nie widzisz. Bo że R&K nie widzi, bo widzi tylko jedną stronę konfliktu, to już wiadomo od dawna.
    Ostatnio edytowane przez Myjk ; 22-11-2014 o 15:35
    Dziennik Budowy
    *Dom: 190m2 (ogrzewane) + 55m2 (garaż+pom.gosp.) OZC CO 6,5kW dla -20@22oC | 10MWh/rok
    *PC G-G APIC 9kW z GWC spiralnym 500m2 PE40 5x150mb ~12kW
    *Fotowoltaika 10kWp SunEarth 325Wp, 3 połacie ESW, z falownikiem Fronius 8.2 3F
    *Stan: Meblowanie

  13. #213
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Liwko
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    22.512

    Domyślnie

    Cytat Napisał Vld Zobacz post
    kabel jak prowokowal tak dalej prowokuje.
    I włos mu z głowy nie spada. A profil dziwnym trafem założony w tym samym czasie gdy R&K został modem. Przypadek?

  14. #214
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    dlatego masz zgłaszać do moderacji - w końcu jeden moderator może nie zauwazyć albo nie uznać wpisu za obraźliwy

    Jest takie powiedzenie "kto pilnuje policjanta"? - stąd zgłoszenie idzie do wszytskich moderatorów a nie pierwszego wolnego.

    Nie wiem o którą konkretnie wypowiedz ci chodzi. Bo R&K bez wasze upierdliwe czepianie się głupot zrezygnował z funkcji i nie będzie moderował już.

  15. #215
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Myjk
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Skąd
    WAW
    Posty
    5.057

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    dlatego masz zgłaszać do moderacji - w końcu jeden moderator może nie zauwazyć albo nie uznać wpisu za obraźliwy
    To się nazywa dopiero obrona Częstochowy.

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    Jest takie powiedzenie "kto pilnuje policjanta"? - stąd zgłoszenie idzie do wszytskich moderatorów a nie pierwszego wolnego.
    Więc wykazuję Ci na konkretnych przykładach błędne zachowanie R&K a Ty nadal go bronisz. To jaki jest sens zgłaszania tych postów?

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    Nie wiem o którą konkretnie wypowiedz ci chodzi.
    Wszystkie, które tutaj poruszyłem od początku dyskusji -- i podałem linki przecież.

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    Bo R&K bez wasze upierdliwe czepianie się głupot zrezygnował z funkcji i nie będzie moderował już.
    Wykazywanie niekonsekwencji w działaniu, podburzania użytkowników, a następnie kasowania i banowania tylko wybranych to czepianie się głupot? Poza tym co ma rezygnacja do tego, że nie wiesz o którą wypowiedź chodzi? To jest jakoś powiązane ze sobą?

    PS czy jak się zgłosi post do moderacji i jeden moderator wejdzie aby interweniować, to drugi nadal widzi to zgłoszenie, czy też trzeba zgłaszać wielokrotnie aż w końcu zgłoszenie zauważy inny moderator?
    Ostatnio edytowane przez Myjk ; 22-11-2014 o 16:04
    Dziennik Budowy
    *Dom: 190m2 (ogrzewane) + 55m2 (garaż+pom.gosp.) OZC CO 6,5kW dla -20@22oC | 10MWh/rok
    *PC G-G APIC 9kW z GWC spiralnym 500m2 PE40 5x150mb ~12kW
    *Fotowoltaika 10kWp SunEarth 325Wp, 3 połacie ESW, z falownikiem Fronius 8.2 3F
    *Stan: Meblowanie

  16. #216
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar R&K
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Posty
    5.062
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    151

    Domyślnie

    Cytat Napisał Liwko Zobacz post
    I włos mu z głowy nie spada. A profil dziwnym trafem założony w tym samym czasie gdy R&K został modem. Przypadek?
    chyba za dugo na bananowcy siedziałeś
    nie da sie z Wami dyskutować bo na Wszystko macie swoje argumenty czy maja pokrycie z rzeczywistościa czy nie!

    Moderatorem jestem od ponad roku a dokładniej od czasów zadymy jaką Arturo72, Pyxis, Värmepumpsägare i inni robili w wątku
    Kompletny system grzewczy do 15 tyś zł , rachunki do 3 tyś za CO i CWU do 150 m2

    a to potrafią robić najlepiej

    i sytuacja powtarza się notorycznie , dla nich to coś jakby Świeta Wojna w imie PC

  17. #217

    Domyślnie

    Cytat Napisał R&K Zobacz post
    dla nich to coś jakby Świeta Wojna w imie PC
    Zachód jakoś sobie radzi z wyznawcami jedynie słusznej religii nakazującej wojnę w imię wyższych celów.

    Mam nadzieję, że i Wy sobie z sektą nawracających na PC poradzicie.
    Ufność taką pokładam.

    pzdr

  18. #218
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał Myjk Zobacz post
    Więc wykazuję Ci na konkretnych przykładach błędne zachowanie R&K a Ty nadal go bronisz. To jaki jest sens zgłaszania tych postów?
    Chodzi ci o tę kłotnię, która dawno już została usunięta?

    Tak, bronie R&K, bo z tego co widze szczujecie go, czepiacie się, podjudzacie i nic dziwnego, że nerwowo nie wytrzymał.

  19. #219
    Lider FORUM (min. 2800)
    Vld

    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    warszawa
    Posty
    3.215

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    Chodzi ci o tę kłotnię, która dawno już została usunięta?

    Tak, bronie R&K, bo z tego co widze szczujecie go, czepiacie się, podjudzacie i nic dziwnego, że nerwowo nie wytrzymał.
    Zrobcie w ramach eksperymentu adminami ludzi akceptowanych przez walczace grupy i niech oni na zapleczu miedzy soba ustalaja co jest czym. Takie decyzje podjete poprzez konsensus nie beda kwestionowane przez jedna ze stron.
    R-290 pod strzechy

  20. #220
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6.267
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    ja proponuje zamknąć temat ogrzewający elektrycznoscią wystąp. Będzie po problemie.
    Nasz Dziennik

    "Z logiką jest tak, że gdy ktoś jej nie rozumie, to zwykle też nie rozumie że jej nie rozumie"

Strona 11 z 267

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony