dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 121 z 267
Pokaż wyniki od 2.401 do 2.420 z 5324
  1. #2401
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Myjk
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Skąd
    WAW
    Posty
    5.057

    Domyślnie

    Rynce opadajom.
    Dziennik Budowy
    *Dom: 190m2 (ogrzewane) + 55m2 (garaż+pom.gosp.) OZC CO 6,5kW dla -20@22oC | 10MWh/rok
    *PC G-G APIC 9kW z GWC spiralnym 500m2 PE40 5x150mb ~12kW
    *Fotowoltaika 10kWp SunEarth 325Wp, 3 połacie ESW, z falownikiem Fronius 8.2 3F
    *Stan: Meblowanie

  2. #2402
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Liwko
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    22.512

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Rozumiem, że zarzucanie mi nieuczciwości wynika ze stereotypu, że każdy musi kręcić. Macie wątpliwości co do moich intencji, to popytajcie w dziale okna. To konkurenci, więc na pewno wytkną mi wszystkie wpadki.
    No jeszcze jedno: moje posty też można raportować.

    Ps. Wczoraj rozważałem, czy nie wydzielić postów dot. Asolta w odrębny wątek, ale uznałem, że może on tego sobie nie życzyć. Dziś się zastanawiam, czy nie napisać nowego pt. "hej/t/ na finlandię". Nie psulibyśmy ogólnego tematu tego wątku jakim jest całe forum a nie jednostkowe przypadki.
    A jeśli już o tym gadamy, to chętnie poznam Wasze uzasadnienie dla "obowiązkowego PP dla każdej firmy". Próbowałem o tym kiedyś rozmawiać:
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...n-je-mie%C4%87
    ale jedyne co zapamiętałem to nagonka..
    Przytoczyłeś link z dyskusja, w której asolt wychodzi zwyczajnie na forumowa mendę a ty nic z tym nie robisz. Oskarża mnie o handel pompami, twierdząc że wie to od maluxa. malux dementuje te brednie a on twierdzi, że ja go poprosiłem o dyskrecję. Chcecie dalszej wojny na forum, to chrońcie dalej ta forumowa pijawkę.

    Osobiście nic nie mam do ciebie finlandia, dobrze że masz odwagę podyskutować w trudnych tematach.

    Mam prośbę do redakcji.
    Przekażcie moderatorom, żeby nie kombinowali przy mojej stopce, bo uwaga o forumowej pijawce będzie tam tak długo, jak długo asolt mnie oficjalnie nie przeprosi.
    I tyle w temacie

  3. #2403
    Arturo72
    Guest
    Arturo72

    Domyślnie

    -prose Pani,prose Pani,a on mnie nazwał dzidziusiem
    -dobrze Jasiu,zaraz postawimy go do kąta

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	ban.jpg
Wyświetleń:	320
Rozmiar:	97,0 KB
ID:	372727

    Arturo72 też jest "wieśniakiem" bo mieszka na wsi i też ma kominek w domu

    Psedskole

  4. #2404
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Liwko
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    22.512

    Domyślnie

    Oj nie ładnie Arturku, nieładnie.

    Ale przyznaję, rozbawiło mnie to

  5. #2405
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Liwko
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    22.512

    Domyślnie

    Powiadomienia znowu nie wszystkie przychodzą. Ciekawe że to znowu dzieje się w piątek...


  6. #2406
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar autorus
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Żelechów koło Żabiej Woli
    Posty
    9.544
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Dziennik budowy na forum MURATORA z komentarzami
    www.timtur.com.pl/budowa/avatar.jpg

    Jeśli chcesz widzieć FOTKI musisz skorzystać z FIREFOX.


  7. #2407
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Liwko
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    22.512

    Domyślnie

    Już ruszyły. Było chyba jakieś zatwardzenie

  8. #2408
    Lider FORUM (min. 2800)
    karolek75

    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Okolice Bydgoszczy
    Posty
    3.039

    Domyślnie

    Forum ma jakis problem z myfilestore:

    http://forums.watchuseek.com/f530/re...l#post11962170


    Czyzby zhakowano ? Czy ktos tez zauwazyl ?
    Zmodyfikowany biedadomek Z162: 146m2, w dachu celuloza do kalenicy 40cm - 65 kg/m3. 16XPS/20PF/17styro/8posadzki. Silka 18/12+33cm styro. GWC 50m, WMG+RSŚ+GMC by nydar. . PC Ecopol 5.9kW, DZ 2x74m. OZC by asolt 39kWh/m2, obciazenie 3.7 kW
    n50=0,38
    1 rok: 12.2015-12.2016 CO 919 kWh czyli ca 25 kWh/m2 ???
    2 sezon: 09.2016-05.2017 CO 786 kWh czyli ca 22 kWh/m2 ??? Temp dol +1.5K

  9. #2409
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie

    Dziękujemy za zgłoszenie. Monitorujemy problem.
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

  10. #2410
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar R&K
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Posty
    5.062
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    151

    Domyślnie


  11. #2411
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie

    Shakowany był silnik forum. Problem został już rozwiązany. Czekamy aż Google usunie informację o zagrożeniu.
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

  12. #2412
    grend
    Guest
    grend

    Domyślnie

    jaki ciekawy watek - to może ja się coś tez dowiem.

    Jestem pewnie dobrze znany moderatorowi który mnie juz 4 razy zbanował. Najciekawsze jest to że innych to nie dotyczy - oni mają ewentualnie kasowane posty. Mam takie pytanie czy moderator moze sie ujawnic i powiedziec dlaczego jestem non stop banowany ? Nie ma chyba tutaj cenzury ze wzgledu na treść ?

  13. #2413

    Domyślnie

    Cytat Napisał grend Zobacz post
    to nastepne to się dzieje on-line

    Ja bym pogadał i z trollem, gdyby pisał z sensem. Ci, którzy tu trafiają to jednak wyjątkowe przygłupy.
    Grend, ja też kilka banów zaliczyłem ale nie boję się ich jak inni. Prawda w oczy kogoś kole i to bardzo.

  14. #2414
    grend
    Guest
    grend

    Domyślnie

    Cytat Napisał wg39070 Zobacz post
    Grend, ja też kilka banów zaliczyłem ale nie boję się ich jak inni. Prawda w oczy kogoś kole i to bardzo.
    Przeciez to jest jakis absurd - tylko mnie zastanawia kto banuje, kto jest tym recenzentem......
    Kto promuje grupe .... którzy wręcz gnoja adwersarzy i wszystko jakoby w ramach regulaminu

  15. #2415
    grend
    Guest
    grend

    Domyślnie

    Prosiliśmy żeby nie cytować tego głąba? Prosiliśmy???

    to miesci się w regulaminie?

  16. #2416
    grend
    Guest
    grend

    Domyślnie

    krasomówca ?

    Wniosek dosyć prosty, chociaż smutny. Nawet wielki i bezkrytyczny sentymentalizm ciemiężycielek przegrywa z podłością małych, polskich skurwysynów]. Hibernowani przez lata szybko odżywają na śmierdzącej i ciepłej pożywce.
    Podłość gnidy jest niczym w porównaniu z jej dojrzałą i okazałą formą pospolitej wszy.
    Ich śmieszne i żenujące na co dzień zachowanie w rezultacie jest nie tylko nieznośne ale także niezdrowe dla normalnego organizmu .

  17. #2417
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    sSiwy12

    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    vel bajbaga
    Posty
    10.842

    Domyślnie

    Cytat Napisał grend Zobacz post
    krasomówca ?

    Wniosek dosyć prosty, chociaż smutny. Nawet wielki i bezkrytyczny sentymentalizm ciemiężycielek przegrywa z podłością małych, polskich skurwysynów]. Hibernowani przez lata szybko odżywają na śmierdzącej i ciepłej pożywce.
    Podłość gnidy jest niczym w porównaniu z jej dojrzałą i okazałą formą pospolitej wszy.
    Ich śmieszne i żenujące na co dzień zachowanie w rezultacie jest nie tylko nieznośne ale także niezdrowe dla normalnego organizmu .
    Porażająca, ale trafna - samoocena?
    Jeśli w tym co napisałem, są jakieś błędy, to przepraszam. Nie wynikają one z chęci obrażania kogokolwiek.

    Uwaga - oświadczam, że nie posiadam zgody autorów, na wklejone w tym poście cytaty i (lub) zdjęcia - tak więc moderator może usunąć ten post.

  18. #2418

    Domyślnie

    to był cytat z innego wątku...
    litości...żeby nie potrafić porządnie zacytować?
    Cytat Napisał Pepeg z Gumy Zobacz post
    Wniosek dosyć prosty, chociaż smutny. Nawet wielki i bezkrytyczny sentymentalizm ciemiężycielek przegrywa z podłością małych, polskich skurwysynów. Hibernowani przez lata szybko odżywają na śmierdzącej i ciepłej pożywce.
    Podłość gnidy jest niczym w porównaniu z jej dojrzałą i okazałą formą pospolitej wszy.
    Ich śmieszne i żenujące na co dzień zachowanie w rezultacie jest nie tylko nieznośne ale także niezdrowe dla normalnego organizmu .
    NIE DLA WĘGLA W NOWYCH DOMACH!
    Jeśli nie rozumiesz pojęć typu: ironia, sarkazm, przenośnia, porównanie, wnioskowanie przez analogię (lub podobnych) - to możesz poczuć się urażony/obrażony tym postem. Z góry przepraszam.
    Ucz się ucz, bo nauka to potęgi klucz.

  19. #2419
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6.267
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    gada sam do siebie.... Niedobrze....
    Nasz Dziennik

    "Z logiką jest tak, że gdy ktoś jej nie rozumie, to zwykle też nie rozumie że jej nie rozumie"

  20. #2420
    grend
    Guest
    grend

    Domyślnie

    te posty maja swojego adresata - i to nie jest do WAS

Strona 121 z 267

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony