dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 124 z 267
Pokaż wyniki od 2.461 do 2.480 z 5324
  1. #2461
    Arturo72
    Guest
    Arturo72

    Domyślnie

    Każdy kumajacy "nie sprzedawca" pelletu mający na względzie dobro inwestora ODRADZI bartezowi paliwo stałe w takim domu lub doradzi doposazyc się za dodatkową kasę w bufor ciepła który przejmie nadmiar mocy grzewczej w stosunku do potrzeb domu.
    Co się z tym wiąże wiadomo. Kosmiczna cena za cały system grzewczy ale tego sprzedawcy nie mówią bo "zalecają" swojemu moderatorowi zamknięcie ust.

  2. #2462
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar przemo1
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Opole
    Kod pocztowy
    45-940
    Posty
    2.823

    Domyślnie

    Przeczytałem wspomniany wątek, i mam podobne zdanie jak ProStaś - nie ma tam żadnej ukrytej reklamy własnej firmy, ani opluwania konkurencji pod anonimowym nickiem z forum (polecam lekturę wątku "odkurzacz centralny - jakiej firmy zakupić? " - zobaczycie różnicę). Kto ma fachowo doradzać, jeśli nie branżyści? A jeśli nie korzystają z forum w celach marketingowo-reklamowych to czemu narzucać im płatny profil?
    Tylko spokój może nas uratować (tak mawiał mój dziadek)
    Dom wg projektu Z95, 168 m2 pow. użytk., 460m3 kubatury, ogrzewany gazem, podłogówka (100m2)+grzejniki+kominek Zibi. Ocieplony 15cm styr. na ścianach z porothermu, 10cm styr. w podłodze, dach 18+15 cm wełny, okna 3-szybowe.
    Jeśli uważasz, że Ci pomogłem - możesz kliknąć "Podziękuj!".

  3. #2463

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arturo72 Zobacz post
    Ale bartez ma dom który przy -20st.C będzie potrzebował max.6kW mocy grzewczej a w/w sprzedawcy oferowali mu kotly o mocach 14-18kW.
    Co to znaczy dla niego to próbowałem mu wyjaśnić.
    ProStas Ty też ostatnio propagujesz pellet do takich domów ?
    Udzieliłeś mu informacji, pokazałeś wyliczenia, jego wybór jest inny.
    Zyskałbyś - a i forum - gdybyś na tym poprzestał.

    Nie możemy wpływać na decyzję innych osób, możemy im (o ile potrafimy) pomagać w ich podjęciu. Nie na siłę, ale siłą argumentów.

    Rób co chcesz, wolność rządzi.
    Merytoryczne wpisy bronią się same, połajanki i szyderstwa wywołują mechanizmy obronne.
    Akcja i reakcja.

    Mój drugi dom jest zaprojektowany pod PC, ani przez myśl mi nie przeszło dorabiać do niego kotłownie i komin.
    Ale to ja, mam bagaż doświadczeń, używam obecnie dwóch PC i wiem, jak dobre są to urządzenia. Choć niektórzy je wyśmiewają.
    Ich cena spadła do tego co było dekadę temu (patrząc na: value for money) i poprawiła się jakość, szczególnie PC PW.

    Ale to nie znaczy, że mam piętnować tych, którzy myślą inaczej.
    A jak mnie spytają o zdanie, to je wyrażę na tyle, na ilę, umiem. A interesuję się również kotłami. Bo ta wiedza mnie interesuje.
    Bo im więcej wiem, tym bardzie racjonalną podejmę decyzję.

    Nie szukaj na siłę adwersarzy i zarzewia konfliktów.
    Powtórzę: zyskasz Ty i FM.

  4. #2464
    Arturo72
    Guest
    Arturo72

    Domyślnie

    Cytat Napisał ProStaś Zobacz post
    Udzieliłeś mu informacji, pokazałeś wyliczenia, jego wybór jest inny.Zyskałbyś - a i forum - gdybyś na tym poprzestał.Nie możemy wpływać na decyzję innych osób, możemy im (o ile potrafimy) pomagać w ich podjęciu. Nie na siłę, ale siłą argumentów.Rób co chcesz, wolność rządzi.Merytoryczne wpisy bronią się same, połajanki i szyderstwa wywołują mechanizmy obronne.Akcja i reakcja.
    Tym bardziej,że nie tylko ja widziałem,że chcą z barteza zrobić owcę do strzyzenia:
    Cytat Napisał מרכבה Zobacz post
    Ale Twój dom przy tej powierzchni będzie potrzebował około 6kW max ! i to jest bezpieczny bardzo szacunek.. ciut ponad 4 kW bliżej ..to musiał byś szukać coś max 8kW na pelet.
    Co Ty na to jak sprzedawcy kroitz i Puławiak w dalszym ciągu chcieli go naciągnąć na kocioł 14-18kW zamiast od razu powiedzieć,że nie ma takich kotłów ?Czują sie pewnie bo mają "swojego" moderatora,któremu wysyłają zlecenie i który nie robi im nic i knebluje usta banem próbujacym wyjasnić w czym rzecz....A ja jestem bardziej bezwzględny w tym niż czołgista i stąd się skarżą.Zatem czy MODERATORZY w pełnym znaczeniu tego słowa zrobią coś z takimi cichociemnymi sprzedawcami próbujacymi naciągnąć zwykłego inwestora na kasę czy to forum jest jednym wielkim g... ??Czemu niektóre moje posty i to bardzo strategiczne z tego wątku zostały usuniete a niektóre zostały ?
    Ostatnio edytowane przez Arturo72 ; 17-12-2016 o 23:45

  5. #2465
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Pewnie dlatego, że piszesz obraźliwie, z agresywnymi wtrętami, epitetami.

  6. #2466
    Arturo72
    Guest
    Arturo72

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    Pewnie dlatego, że piszesz obraźliwie, z agresywnymi wtrętami, epitetami.
    Nie,to nie było przyczyną bana,możesz sprawdzić.
    Ale nie mniej pochwalę Cię i dam jako przykład profi podejścia do moderowania
    Być może pojechałem za ostro ale jako Moderator to wyłapałaś czytając i reagując na konkretny post a nie na konkretne "zlecenie"...
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	elfir.jpg
Wyświetleń:	106
Rozmiar:	62,6 KB
ID:	376113
    Ostatnio edytowane przez Arturo72 ; 18-12-2016 o 00:15

  7. #2467
    Arturo72
    Guest
    Arturo72

    Domyślnie

    Cytat Napisał przemo1 Zobacz post
    Kto ma fachowo doradzać, jeśli nie branżyści?
    Głównie inwestorzy,którzy tych "branżystów" mają kilka lat za sobą i potrafią z własnego doświadczenia ich wypunktować...Kumate inwestory oczywiście a nie lelum polelum Takich na forum możesz policzyć na palcach jednej ręki,no dwóch niech będzie,którzy są przy okazji takimi zapaleńcami,żeby własnie "branzystów" punktować.
    Ostatnio edytowane przez Arturo72 ; 18-12-2016 o 01:05

  8. #2468
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6.267
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arturo72 Zobacz post
    Z tego co wiem i nie dawno sprawdzałem dalej tam figuruje pomimo,że Sąd Rejonowy w BB wydał wyrok,że od 10.2012 roku tam nie powinienem być bo złożyłem skuteczną rezygnację z funkcji.Zatem co to ma do tego ?coulingnon,Ty tak samo jak finlandia prowadzisz biznes "budowlany" czyli "forumowy" zatem ręka ręke myje tak jak powiedziałem ?
    Tylko że ja prowadzę biznes w jednym temacie w ogloszeniach drobnych. Nie łażę po całym forum i nie opowiadam że śniezka/caparol są be a ja tu zupełnie przypadkiem znam taki inny produkt który jest lepszy i wszystkim go polecam.

    A ty dalej jesteś w KRS firmy sprzedającej PC i dalej twierdzisz że tego nie robisz na FM, tylko niesiesz kaganek oświaty zbłąkanym inwestorom?

    Ta.....
    Nasz Dziennik

    "Z logiką jest tak, że gdy ktoś jej nie rozumie, to zwykle też nie rozumie że jej nie rozumie"

  9. #2469
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar autorus
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Żelechów koło Żabiej Woli
    Posty
    9.544
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arturo72 Zobacz post
    Zatem czy MODERATORZY w pełnym znaczeniu tego słowa zrobią coś z takimi cichociemnymi sprzedawcami próbujacymi naciągnąć zwykłego inwestora na kasę czy to forum jest jednym wielkim g... ??
    Żaden moderator nic z tym nie zrobi, Bo to jest istota forum. Branżyści są konieczni. Buduję już dom kilka ładnych latek wiec jakieś tam doświadczenie mam, ale jak się spotykam z kolegami z forum którzy są branżystami to wiem, że nic nie wiem.

    Jeśli to jest dla Ciebie problem, to zmień forum albo załóż swoje. Wtedy ustalisz reguły jakie będziesz chciał.
    Dziennik budowy na forum MURATORA z komentarzami
    www.timtur.com.pl/budowa/avatar.jpg

    Jeśli chcesz widzieć FOTKI musisz skorzystać z FIREFOX.


  10. #2470
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    kemot_p

    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    4.359

    Domyślnie

    Cytat Napisał coulignon Zobacz post
    A ty dalej jesteś w KRS firmy sprzedającej PC i dalej twierdzisz że tego nie robisz na FM, tylko niesiesz kaganek oświaty zbłąkanym inwestorom?

    Ta.....
    Celnie w punkt. Dla stałych bywalców jest oczywiste, że jest na forum pewna grupka pompiarzy (oczywiście wszyscy bez PP) którzy całkiem bezinteresownie i przypadkowo pojawiają się w każdym wątku dotyczącym ogrzewania- czy to gaz czy pellet, czy nie daj Boże węgiel. W ten ich wolontariat to chyba 5 latek by uwierzył...

  11. #2471
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arturo72 Zobacz post
    Głównie inwestorzy,którzy tych "branżystów" mają kilka lat za sobą i potrafią z własnego doświadczenia ich wypunktować...Kumate inwestory oczywiście a nie lelum polelum Takich na forum możesz policzyć na palcach jednej ręki,no dwóch niech będzie,którzy są przy okazji takimi zapaleńcami,żeby własnie "branzystów" punktować.
    Witam.

    Poczekaj , może daj przykład i załóż PP.I ty zyskasz i FM zyska i wreszcie będziesz miał spokój z modami.Inwestor zapewne przyleci do ciebie w pierwszej kolejności , a cichociemni jak ich tu nazywasz będą mieli nie lada zagwozdkę.Czających się w ogłoszeniach drobnych bez PP ,zepchniesz na drugi plan i biznes ci się rozkręci sam.To takie proste.Popatrz np.nacoulignon .Chłop siedzi sobie w OD, nie ma PP (bo i po co) i zgodnie z regulaminem FM robi biznes po cichutku , grzecznie ,spokojnie.
    Ostatnio edytowane przez niktspecjalny ; 18-12-2016 o 08:11

  12. #2472
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Liwko
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    22.512

    Domyślnie

    Cytat Napisał kemot_p Zobacz post
    Celnie w punkt. Dla stałych bywalców jest oczywiste, że jest na forum pewna grupka pompiarzy (oczywiście wszyscy bez PP) którzy całkiem bezinteresownie i przypadkowo pojawiają się w każdym wątku dotyczącym ogrzewania- czy to gaz czy pellet, czy nie daj Boże węgiel. W ten ich wolontariat to chyba 5 latek by uwierzył...
    Uważaj z rzucaniem oskarżeń, bo taki jeden to zrobił i do dzisiaj w mojej stopce jest o nim opinia. Jeżeli masz dowody to śmiało.

  13. #2473
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Znowu wracamy do tematu PP. Ok, chociaż to nie jest przyczyną tej dyskusji.
    Mam jako taki podgląd w raporty i reakcję na nie. I twierdzę z całą stanowczością, że założenia Arturo są błędne.
    Bany sypią się za nowe nicki podczas bana dotychczasowych (to ode mnie jest pewne) a pozostałe - przede wszystkim za wypowiedzi obrażające innych uczestników. Można to podciągać pod wpisy nie na temat (automat forum to nie robot i nie sprawdza czy powód jest prawdziwy czy nie, więc i tak przepuszcza). Ale trzeba wiedzieć że wchodząc do grupy tradycjonalistów każda niewybredna uwaga jest odbierana jako obraza. To samo zdanie w innej grupie może być nawet dowcipne.
    Rzucacie posądzeniami wg własnego widzi mi się, ale nie macie racji. Nie do końca patrzę kto jest autorem raportu, ale na ile pamiętam - Arturo w swoich przypuszczeniach pudłuje. NS także.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  14. #2474
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Liwko
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    22.512

    Domyślnie

    A my pudłujemy twierdząc, że powinnaś mieć wygwiazdkowany nick, który jest nazwą twoje firmy? Innym potraficie to robić.

  15. #2475
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    kemot_p

    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    4.359

    Domyślnie

    Cytat Napisał Liwko Zobacz post
    Uważaj z rzucaniem oskarżeń, bo taki jeden to zrobił i do dzisiaj w mojej stopce jest o nim opinia. Jeżeli masz dowody to śmiało.
    Wyluzuj, nikogo bezpośrednio, po nicku, nie oskarżam. Dziwne, że wziąłeś ten post do siebie

  16. #2476
    Arturo72
    Guest
    Arturo72

    Domyślnie

    Cytat Napisał coulignon Zobacz post
    Tylko że ja prowadzę biznes w jednym temacie w ogloszeniach drobnych. Nie łażę po całym forum i nie opowiadam że śniezka/caparol są be a ja tu zupełnie przypadkiem znam taki inny produkt który jest lepszy i wszystkim go polecam.

    A ty dalej jesteś w KRS firmy sprzedającej PC i dalej twierdzisz że tego nie robisz na FM, tylko niesiesz kaganek oświaty zbłąkanym inwestorom?

    Ta.....
    Tylko,że ja nie prowadzę biznesu.
    Jeśli uważasz inaczej przedstaw fakty lub moich "klientów" z forum.
    Swoją drogą mam ciekawy "marketing" agresywny nie przebierając w słowach

  17. #2477
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arturo72 Zobacz post
    Może taki bezmozg Moderator się ujawni który zbanował mnie za wyprowadzenie zielonego inwestora z ciemnoty ?

    Ostrzegamy. kolejny ban będzie bezterminowy. Forma Pana wypowiedzi koliduje coraz bardziej z regulaminem forum.
    Redakcja
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

  18. #2478
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Liwko
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    22.512

    Domyślnie

    Cytat Napisał kemot_p Zobacz post
    Wyluzuj, nikogo bezpośrednio, po nicku, nie oskarżam. Dziwne, że wziąłeś ten post do siebie
    Absolutnie go do siebie nie wziąłem. Sprzeciwiam się tylko rzucaniem oskarżeń, które a nóż się do kogoś przykleją. To takie pisowskie...

  19. #2479
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Liwko
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    22.512

    Domyślnie

    Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    Ostrzegamy. kolejny ban będzie bezterminowy. Forma Pana wypowiedzi koliduje coraz bardziej z regulaminem forum.
    Redakcja
    O, jest i redakcja. To co będzie z wygwiazdkowaniem nicka elfir? Oczywiste jest, że jest niezgodny z regulaminem tego forum, więc jak będzie?

  20. #2480
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Coś się tak jej uczepił.Innych nie widzisz ???. Przecież ma biznes w ogłoszeniach drobnych zgodnie z regulaminem FM .Wyłap lepiej tych cichociemnych ,którzy korzystają po cichu z dobrodziejstwa Redakcji i reklamują się i nic z tego Redakcja nie ma , oni aja krze.

Strona 124 z 267

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony