dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 144 z 267
Pokaż wyniki od 2.861 do 2.880 z 5324
  1. #2861
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał coulignon Zobacz post
    no cóż.. prawda jest taka że znamy się z Redaktorem z Muratora. Poznaliśmy się dawno temu temu w Wielkiej Brytanii:
    ...
    Na spotkaniu byli: ja, Grenngaz, Chef Paul i Elfir przebrana za faceta. Wtedy jeszcze się wstydziła swojej kobiecości.
    Od tamtej pory ja zrobiłem majątek na farbie a Paul wysyła za pobraniem puszkę sosu swojej produkcji do każdego nowo zarejestrowanego Forumowicza. To też wyjasnia częste bany dla Artura i Liwka. Najlepsi klienci jak do tej pory.
    ...ehhhhhhh...
    stare dzieje miło powspominać
    unde venis et quo tendis

  2. #2862
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar plusfoto
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Obecnie Łódź a potem Łódzkie
    Posty
    6.127
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie

    Czy to jest zgodne z regulaminem?
    Bo jeśli tak to proponuję aby każdy sprzedawca sobie napisał Konsultant marki xxxxxxxxx. i jedziemy
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post7385185
    Ostatnio edytowane przez plusfoto ; 12-01-2017 o 11:52
    NIE DLA WĘGLA W NOWYCH DOMACH
    Nigdy nie byłem ani nie jestem związany z jakąkolwiek firmą budowlaną, instalacyjną czy sprzedającą cokolwiek co jest związane z powstawaniem domu.

    Dziennik budowy - komentarze i uwagi mile widziane Dane budynku TUTAJ

  3. #2863
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Cytat Napisał JTKirk Zobacz post
    no ale to chyba niezgodne z regulaminem ??
    to tak tylko na marginesie...
    I znowu mamy do czynienia z sytuacją, że regulamin jedno, a życie drugie....
    Parę tygodni temu napisałem o m.in takich wyjątkach. A co będzie jeśli ktoś "totalnie" zgubi hasło, zechce założyć firmę lub odwrotnie - porzuci swoją pracę i zostanie prawdziwym budującym i uruchomi "nowe życie" lub tym podobne. Czy mamy zabronić takiej osobie zabronić logowania się na forum?

    Przepisy są po to by je interpretować. Prawo czy też regulamin można stosować sztywno (wtedy każdy zapłaci mandat za przekleństwo na ulicy) albo zdroworozsądkowo (jak nikt tego przekleństwa nie usłyszał, a w szczególności przypadkowi ludzie, to można uznać że się nie liczy).

    W tym konkretnym przypadku Jareko podjął się dużego wyzwania. Sytuacja nie jest prosta i mam nadzieję, że tym razem hejt ze strony bezinteresownych, acz życzliwych go nie zniszczy. Ja trzymam kciuki i będę go bronił.

    Cytat Napisał plusfoto Zobacz post
    Czy to jest zgodne z regulaminem?
    Bo jeśli tak to proponuję aby każdy sprzedawca sobie napisał Konsultant marki xxxxxxxxx. i jedziemy
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post7385185
    Takie nicki są zawsze okrajane przez uprawnionych administratorów forum.
    Wyjątki - PP. Czy ten ma PP to nie wiem, bo czasem widuję, że system informatyczny nie nadąża za ustaleniami i czegoś nie wyświetla.
    Jeśli to nie jest PP - to na pewno będzie "wykastrowany", a jeśli PP - to treść jego wypowiedzi może być niestety różna w interpretacji - reklama, czy dyskusja i informacja..

    Z mojej strony - od ręki ten post bym skasował wraz z PW do "konsultanta". W tym przypadku zostawiam, bo służy za przykład do dalszej rozmowy.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  4. #2864
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Myjk
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Skąd
    WAW
    Posty
    5.057

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Parę tygodni temu napisałem o m.in takich wyjątkach. A co będzie jeśli ktoś "totalnie" zgubi hasło, zechce założyć firmę lub odwrotnie - porzuci swoją pracę i zostanie prawdziwym budującym i uruchomi "nowe życie" lub tym podobne. Czy mamy zabronić takiej osobie zabronić logowania się na forum?
    Jeśli wpadnie "przypadkiem" na pomysł aby firmę nazwać swoim nickiem z forum budowlanego, to oczywiście trzeba jakoś zareagować. Jak, to już określa regulamin. Filozofii wielkiej tutaj nie ma.
    Dziennik Budowy
    *Dom: 190m2 (ogrzewane) + 55m2 (garaż+pom.gosp.) OZC CO 6,5kW dla -20@22oC | 10MWh/rok
    *PC G-G APIC 9kW z GWC spiralnym 500m2 PE40 5x150mb ~12kW
    *Fotowoltaika 10kWp SunEarth 325Wp, 3 połacie ESW, z falownikiem Fronius 8.2 3F
    *Stan: Meblowanie

  5. #2865
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    You have been banned for the following reason:
    Brak kultury potrzebnej na forum
    Date the ban will be lifted: 12-01-2017, 08:00


    Anonimowy zawsze??? Nie masz kultury osobistej by się pod Banem podpisać ??? Za co ten Ban ??? Za to ,że powiedziałem prawdę popychaczom Redakcji??? Że panoszą się na FM bez PP??? Wybierasz tylko tych co chcesz??? Popatrz jak się odzywają do innych. Nie widzisz tego moderatorze Finlandia??? Co i komu chcesz pokazać ??? To ,że mają nas daleko gdzieś i robią z nami co chcą ??? To jest niemoralne i nie do zaakceptowania. Eliminujecie nie tych co powinniście. Proszę nad tym się zastanowić. Wymieniłem Nicki tych co według mnie nadużywają gościnności na FM bez PP. Kłamałem??? Komu Ty Finlandia coś chcesz przekazać tym bezpodstawnym banowaniem??? . Redakcja palec Boży położyła nie na tych co powinna. To nie jest sprawiedliwe i Ty o tym wiesz. Rusz te szare komórki i popatrz kto sieje zamęt w wątkach na FM. Ci co ich upominają czy ci co bez PP reklamują się za przyzwoleniem Redakcji. Żenua – kpina.Tyle.
    Ostatnio edytowane przez niktspecjalny ; 12-01-2017 o 17:34

  6. #2866
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Drogi niktspecjalny,
    ode mnie za chwilę dostaniesz bana za bezpodstawne pomówienia i rzucane oskarżenia. Widziałem zgłoszenia, które zebrałeś z bardzo różnych stron i nie dotyczyły one spraw o których piszesz. W powodzie blokady masz wyraźnie napisane: brak kultury i z takim banem się zgadzam, bo z dużą pogardą odnosisz się do swoich oponentów. A dziś - za pkt 5.2.5 b (piąta kropeczka) :
    Nie jest dozwolone zamieszczanie wypowiedzi w blogach i na forum lub
    Materiałów, które:
    - naruszają polskie lub międzynarodowe przepisy prawa, dobre obyczaje, normy
    moralne, obrażają godność lub naruszają dobra osobiste innych osób lub
    przedsiębiorstw
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  7. #2867
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    sSiwy12

    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    vel bajbaga
    Posty
    10.842

    Domyślnie

    Wprowadzić do Regulaminu, że za głupotę będzie pokarm dla małp serwowany - tak wiem, określenie głupota jest określeniem pejoratywnym - to może za wrodzony niedobór jodu?
    Jeśli w tym co napisałem, są jakieś błędy, to przepraszam. Nie wynikają one z chęci obrażania kogokolwiek.

    Uwaga - oświadczam, że nie posiadam zgody autorów, na wklejone w tym poście cytaty i (lub) zdjęcia - tak więc moderator może usunąć ten post.

  8. #2868

    Domyślnie

    [QUOTE=finlandia;7385251]Parę tygodni temu napisałem o m.in takich wyjątkach. /QUOTE]

    wyjątki...właśnie...
    a czym to się różni od:
    1. Prezes zawsze ma rację
    2. Nawet jak prezes nie ma racji, to patrz punkt pierwszy
    NIE DLA WĘGLA W NOWYCH DOMACH!
    Jeśli nie rozumiesz pojęć typu: ironia, sarkazm, przenośnia, porównanie, wnioskowanie przez analogię (lub podobnych) - to możesz poczuć się urażony/obrażony tym postem. Z góry przepraszam.
    Ucz się ucz, bo nauka to potęgi klucz.

  9. #2869
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Cytat Napisał JTKirk Zobacz post
    wyjątki...właśnie...
    a czym to się różni od:
    1. Prezes zawsze ma rację
    2. Nawet jak prezes nie ma racji, to patrz punkt pierwszy
    Wyjątek potwierdza regułę. To że ja je dopuszczam, nie znaczy, że moich posunięć nie można zmienić ani tym bardziej z nimi się nie zgadzać. Nie jestem właścicielem tego miejsca ani jedynym moderatorem. Każdy ma rozum, wolę i sumienie. Ja oceniam wg własnego a staram się okazywać empatię zarówno oponentom jak i potencjalnym nowym czytelnikom zainteresowanym wyłącznie budową domu.


    Wczoraj wieczorem trafiłem na całkiem dobry post Arturo w nowym wcieleniu. Przez chwilę pomyślałem, że może warto dać mu szansę.. ale noc pokazała że nic się nie zmienił i zamieścił tu litanię w swoim stylu dotyczącą głównie mojej osoby. Ech, a chodziło mi po głowie by skrócić mu bana do 3 miesięcy..

    Pewne "żale" można wyjaśnić prywatnie (np. choćby takie z postu wyżej od Niktspecjalny). Chyba że nie chodzi o dojście do porozumienia a czystą zemstę i bezinteresowną chęć dokopania swoim oponentom. Dopóki dyskusja jest rzeczowa - da się rozmawiać. Jak przeważają negatywne emocje, to staje się to niestrawne a ja nie o takie forum walczyłem.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  10. #2870
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar autorus
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Żelechów koło Żabiej Woli
    Posty
    9.544
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2017-01-14 10.53.56.jpg
Wyświetleń:	255
Rozmiar:	17,4 KB
ID:	378518
    Dziennik budowy na forum MURATORA z komentarzami
    www.timtur.com.pl/budowa/avatar.jpg

    Jeśli chcesz widzieć FOTKI musisz skorzystać z FIREFOX.


  11. #2871
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    ........Pewne "żale" można wyjaśnić prywatnie (np. choćby takie z postu wyżej od Niktspecjalny). Chyba że nie chodzi o dojście do porozumienia a czystą zemstę i bezinteresowną chęć dokopania swoim oponentom. Dopóki dyskusja jest rzeczowa - da się rozmawiać. Jak przeważają negatywne emocje, to staje się to niestrawne a ja nie o takie forum walczyłem..........
    Długo zastanawiałem się czy odpowiadać.Według mnie to bardzo niepoprawne na tym FM. (to wytłuszczone pierwsze ) .Jedyne forum na którym nie ma obiektywizmu o który tak tu walczę.Proste.Jeśli w dyskusji j/w pan x nazywa pana y np pajacem i nie dostaje za to bana i analogicznie gdy pan y nazwie pana x takim samym pajacem i za to dostaje bana to o czymś to świadczy .Tylko o jednym.O niekompetencji moda.Niczym więcej.

  12. #2872

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Długo zastanawiałem się czy odpowiadać.Według mnie to bardzo niepoprawne na tym FM. (to wytłuszczone pierwsze ) .Jedyne forum na którym nie ma obiektywizmu o który tak tu walczę.Proste.Jeśli w dyskusji j/w pan x nazywa pana y np pajacem i nie dostaje za to bana i analogicznie gdy pan y nazwie pana x takim samym pajacem i za to dostaje bana to o czymś to świadczy .Tylko o jednym.O niekompetencji moda.Niczym więcej.
    Są bardziej i mniej lubiane osoby przez moderatorów. Jedni mogą przeklinać i jest dobrze a mnie za używanie wulgaryzmów od razu zbanowano. O obrażaniu, jak wyżej zostało to opisane wspominać już nie będę. Więc jak to jest szanowna Redakcjo?
    Dom E-143, 140 m2 użytk, (210 m2 po podłodze), Porotherm 25 P+W, podłogówka 100%, kocioł Immergas Victrix X TT 12 2 ERP, kominek z PW Unico Nemo 2 TopEco, klima LG ArtCool Slim 3,5 kW (na letnie upały), podłoga 20cm EPS-100, elewacja 16cm grafit 0,033, dach 15cm styro + 10 cm wełny, okna Winergetic Premium, dachowe Velux MK10 Standard Plus.

  13. #2873
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar bobiczek
    Zarejestrowany
    Oct 2001
    Posty
    5.014

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post

    Wczoraj wieczorem trafiłem na całkiem dobry post Arturo w nowym wcieleniu. .
    Te~Bądź kolegą! Daj namiary na "nowe wcielenie"
    Autostrada przez mój nowo wybudowany dom


    Palę dużo bo lubię - i nie wstydzę się tego

  14. #2874
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar autorus
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Żelechów koło Żabiej Woli
    Posty
    9.544
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Nowe wcielenie zostało zbanowane.

  15. #2875

    Domyślnie

    Ja w kwestii czysto formalnej
    Przed chwilą chciałam dodać nowe zdjęcia do dziennika budowy, gdyż te dodane 2 stycznia nie są widoczne.
    Po dwóch próbach dodania url wysokoczyła mi infomacja o zbanowaniu mojego IP... i teraz nie wiem czy zgrzeszyłam ja, mój komputer, wujek google czy ktoś zupełnie inny

  16. #2876
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar link2jack
    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    WZY / ES
    Kod pocztowy
    96-330
    Posty
    1.360

    Domyślnie

    Miałem przed chwilą to samo.
    Dostałem @ od redakcji :
    Konto jest już aktywne. Przepraszamy
    [SIZE=1]~160m2 użyt. Reksio2G
    OZC=6.6KW, zapotrzebowanie na ciepło=12,8MWh/rok (obliczenia dla: 23*C), w domu: 21,5-22,5*C.
    Panasonic T-CAP-F-9KW, Krzywa: -15/+40@+15/+28. Sterowanie: EurosterQ7, CWU (ermet) dwa razy dziennie do 45*C. G12W-PGE
    Ściana: U=0,13(porotherm30+20cm 0,031), Skosy: U=0,14(25cm pianki Polychem) Sufit: U=0,10(10cm pianki+30 wełny), Okna: U=0,9-1,1 (31m2), Podłoga aż U=0,19. WM. 100% podłogówki 4,5cm. +Jotul I570 do 10 odpaleń na rok

  17. #2877
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie

    Chwilowa blokada nastąpiła przy okazji moderacji jakiegoś konta. Przepraszamy!
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

  18. #2878

    Domyślnie

    Dziś również miałam zbanowane konto, ale to już naprawione. Dziękuję.

    Od wczoraj jednak mam kłopot z otwieraniem całych działów, a potem poszczególnych wątków! Dlatego też piszę post tu, a nie w "ZGŁOSZONYCH PROBLEMACH" ponieważ tego wątku też nie mogę otworzyć! I wiele innych też nie.
    Pojawia się komunikat:
    "Nie można odnaleźć strony Web"

    Można mi jakoś pomóc??? Please...

  19. #2879
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie

    Prosimy podać przykład. Jakiego działu nie może Pani znaleźć?
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

  20. #2880

    Domyślnie

    [QUOTE=Redakcja;7390028]Prosimy poda

    Na przykład - Wnętrza, Galeria domów, Hyde Park...
    W innym przypadki np. "Wydarzenia z ostatniej chwili" - dział się otwiera, ale już żaden wątek w dziale nie!

    I tak to wygląda...
    Jak też widać nie mam możliwości cytowania, bo wyświetla się tylko fragment Usunąć czy edytować wątku też nie mogę. Pisząc na FM wskakują c druga litera... itd. itd. dramat jednym słowem. Pomocy!

Strona 144 z 267

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony