dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 146 z 267
Pokaż wyniki od 2.901 do 2.920 z 5324
  1. #2901
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał Greengaz Zobacz post
    Patrząc na tempo nakręcania, gotów jestem przyjąć zakład, że do poniedziałku nie dotrwa.
    pędzi niczym młody bizon
    unde venis et quo tendis

  2. #2902
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Finlandia......Nick mojego syna który dożywotnio zbanowałeś za "podwójną tożsamość" ,to SpecialOne .Powtarzam skasowałeś go za "podwójną tożsamość". Wypowiedz się.Kazali ci.Zrobiłeś to z automatu czy dlatego ,że mnie nie lubisz i chciałeś jako moderator pokazać mi miejsce w szeregu.To też bym zrozumiał.....
    Dzięki za podanie nicka o którego chodzi. Sprawdziłem. To nie ja "zbanowałem Ci syna". Musiałem pogrzebać, bo miałeś wiele wcieleń w których wchodziłeś na forum pomimo bana a na niektórych nickach także pewnie i ode mnie ban mógł się trafić (nie toleruję takiego zachowania: kara to kara i konsekwentnie usuwam nowe wcielenia jeśli kontynuują "działalność" za którą zostały wyrzucone).
    Także - od dłuższego czasu formułujesz nieprawdziwe zarzuty w moim kierunku (fakty łatwo sprawdzić u właściciela forum).

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Skasowałeś pogawędkę z podrabianym...
    I tu także się mylisz. Nie mogę się oprzeć wrażeniu, że próbujesz podważyć zaufanie do mojej osoby. Chciałbym wierzyć, że wynika to tylko z Twojej niewiedzy a nie celowego działania.
    Ostatnio edytowane przez finlandia ; 28-01-2017 o 11:51 Powód: Uzupełnienie
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  3. #2903

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Jeszce raz powtórzę po IP dojdziesz ,że to ta sama osoba w tylu wcieleniach.
    naprawdę myślisz że to takie oczywiste??
    na pewno jest tutaj mnóstwo osób, które jeśli tylko zechcą, to za każdym razem zalogują się na forum z innego IP
    ehhh...
    NIE DLA WĘGLA W NOWYCH DOMACH!
    Jeśli nie rozumiesz pojęć typu: ironia, sarkazm, przenośnia, porównanie, wnioskowanie przez analogię (lub podobnych) - to możesz poczuć się urażony/obrażony tym postem. Z góry przepraszam.
    Ucz się ucz, bo nauka to potęgi klucz.

  4. #2904
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Dzięki za podanie nicka o którego chodzi. Sprawdziłem. To nie ja "zbanowałem Ci syna". Musiałem pogrzebać, bo miałeś wiele wcieleń w których wchodziłeś na forum pomimo bana a na niektórych nickach także pewnie i ode mnie ban mógł się trafić (nie toleruję takiego zachowania: kara to kara i konsekwentnie usuwam nowe wcielenia jeśli kontynuują "działalność" za którą zostały wyrzucone).
    Także - od dłuższego czasu formułujesz nieprawdziwe zarzuty w moim kierunku (fakty łatwo sprawdzić u właściciela forum).


    I tu także się mylisz. Nie mogę się oprzeć wrażeniu, że próbujesz podważyć zaufanie do mojej osoby. Chciałbym wierzyć, że wynika to tylko z Twojej niewiedzy a nie celowego działania.
    Witam Cię Finlandia.Dlaczego odpowiedź na tak proste pytania sprawia Ci tyle kłopotu.Po pierwsze nie wrzucaj mnie do wora z wielonickowcami bo to bardzo niegrzeczne z Twojej strony.Jeśli pojawił się nick który chwilowo założywszy , to dla obrony by wytłumaczyć się w dyskusji co powinno być oczywiste i Ty o tym doskonale wiesz.Piszesz zupełnie niepotrzebnie wyolbrzymiając i na dodatek bym odniósł się do właściciela FM bo i po co , zważywszy na fakt iż uwagę zwracam na zupełnie inny problem.To drugie twoje niegrzeczne.Po trzecie np.zbanowana przez Ciebie osoba nie wie kto tak naprawdę tego dokonał. Jest oczywiście napisany powód bana i do kiedy trwa i nic więcej.Powtarzam nic więcej.Twoja punktacja to swoistego rodzaju mobbing , bo na jakiej podstawie takiej punktacji dokonujesz.Jeśli uważasz to za aż tak potrzebne pokaż skale tej punktacji publicznie i czy jest ona zgodna z regulaminem wtedy forumowicz dowie się za co jest przez Ciebie punktowany.To po czwarte.Po piąte tego to nie rozumiem w ogóle :
    konsekwentnie usuwam nowe wcielenia jeśli kontynuują "działalność" za którą zostały wyrzucone
    . To dlaczego nie usuniesz w/w ???. Jak widzisz towarzystwo wzajemnej adoracji dało głos ale ich sprawa także wisi i nie została rozwiązana.Odwracając od siebie uwagę najprościej jest kopać konia .Co z nickiem mojego syna???.

    IP mam dynamiczne to ku uwadze JTKifk.Dynamiczne jeśli wiesz o co chodzi zrozumiesz w mig ,ze za wykroczenie jakieś tam na FM nie można dać po IP bana.Nie mam opłaconej tożsamości u usługodawcy sieci.

    pzdr. NS

  5. #2905

    Domyślnie

    Popieram w całej rozciągłości wpis kolegi Niktspecjalny. Dostałem niedawno 3 dniowego baban za, uwaga "PROWOKOWANIE AWANTURY!!!". Czaicie bazę? Moderatorzy to już prawie jasnowidze. Nie było jak przyczepić się do moich wpisów to profilaktycznie dostałem za rowokację. To jakiś żart? Niektórzy piszą takie rzeczy, że powinni być zbanowani na zawsze, profile płatne to już inna para kaloszy ale ci mają z moderatorami jakiś układ bo ich nic nie rusza. Jestem za tym aby pod każdym banem był jego autor i żeby było wskazane konkretne miejsce "przestępstwa", bo taki zarzut jak prowokacja może być przyklejony każdemu, ot tak profilaktycznie.

  6. #2906
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie

    Dostał Pan bana od Redakcji za ewidentne prowokowanie forumowiczów, którzy szukają na forum rady, nie awantur, obrażania ani okazywanej wzgardy - co miało miejsce.
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

  7. #2907

    Domyślnie

    Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    Dostał Pan bana od Redakcji za ewidentne prowokowanie forumowiczów, którzy szukają na forum rady, nie awantur, obrażania ani okazywanej wzgardy - co miało miejsce.
    Dziękuję za odpowiedź. Nadal jednak jestem za podpisem konkretnego moderatora pod każdym banem.

  8. #2908
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar link2jack
    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    WZY / ES
    Kod pocztowy
    96-330
    Posty
    1.360

    Domyślnie

    Cytat Napisał wg39070 Zobacz post
    Dziękuję za odpowiedź. Nadal jednak jestem za podpisem konkretnego moderatora pod każdym banem.
    W jakim celu jest C to potrzebne? Wtedy będziesz obrażać moderatorów? Może jeszcze na PW?
    [SIZE=1]~160m2 użyt. Reksio2G
    OZC=6.6KW, zapotrzebowanie na ciepło=12,8MWh/rok (obliczenia dla: 23*C), w domu: 21,5-22,5*C.
    Panasonic T-CAP-F-9KW, Krzywa: -15/+40@+15/+28. Sterowanie: EurosterQ7, CWU (ermet) dwa razy dziennie do 45*C. G12W-PGE
    Ściana: U=0,13(porotherm30+20cm 0,031), Skosy: U=0,14(25cm pianki Polychem) Sufit: U=0,10(10cm pianki+30 wełny), Okna: U=0,9-1,1 (31m2), Podłoga aż U=0,19. WM. 100% podłogówki 4,5cm. +Jotul I570 do 10 odpaleń na rok

  9. #2909

    Domyślnie

    Cytat Napisał link2jack Zobacz post
    W jakim celu jest C to potrzebne? Wtedy będziesz obrażać moderatorów? Może jeszcze na PW?
    W takim celu żeby wiedzieć. Przeszkadza Ci to w czymś?

  10. #2910
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Jakie znowu C, górne , a może dolne.Czego ma dotyczyć twój post.Konkretnie.Jaki masz lub chcesz mieć w tym udział???. Co chcesz mu przekazać, ale nie pytając??? Chodzi ci o płaszcz wodny czy o priv??? W jakim celu tu wszedłeś po to by pytać go aż tak bardzo niemerytorycznie.To temat "Uwagi o naszym forum". Jakie masz uwagi do naszego forum.Konkretnie.link2jack
    Ostatnio edytowane przez niktspecjalny ; 29-01-2017 o 11:53

  11. #2911
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar autorus
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Żelechów koło Żabiej Woli
    Posty
    9.544
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Nigdy tego nie będzie.

  12. #2912
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Myjk
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Skąd
    WAW
    Posty
    5.057

    Domyślnie

    Cytat Napisał link2jack Zobacz post
    W jakim celu jest C to potrzebne? Wtedy będziesz obrażać moderatorów? Może jeszcze na PW?
    Żeby wiedzieć przez kogo "cierpi prawdę". Wtedy zrobi laleczkę Voodoo i będzie przeklinać, ew. nakłuwać.

  13. #2913
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6.267
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    Niektórzy lubią nachodzić innych w "realu". Forum zna takie przypadki
    Nasz Dziennik

    "Z logiką jest tak, że gdy ktoś jej nie rozumie, to zwykle też nie rozumie że jej nie rozumie"

  14. #2914
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał coulignon Zobacz post
    Niektórzy lubią nachodzić innych w "realu". Forum zna takie przypadki
    pamiętamy te "występy" (być może chciał Jej zaproponować coś ze swego menu lub zaprosić na wyśmienite parówki na stację benzynową i się spłoszyła biedaczka)
    unde venis et quo tendis

  15. #2915

    Domyślnie

    Pytanie do Redakcji: czy można na FM zamieszczać zdjęcia, które pierwotnie zamieścił jego właściciel?

  16. #2916
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar autorus
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Żelechów koło Żabiej Woli
    Posty
    9.544
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Hm imo zdjęcia wstawione są jakby w domenie publicznej. Nikt nie zmusza nikogo do wstawiania fotek. Imo oczywiście.

  17. #2917

    Domyślnie

    Gdy tymczasem jeden z MODów kasuje moje posty, które zawierają zdjęcie wstawione pierwotnie przez jego właściciela.

    Mniejsza o to, nie mają dla mnie znaczenia te posty.
    Ale duże znaczenie ma to, że na FM stosuje się cenzurę w stylu 'dobrej zmiany'. To jest bardzo smutne...

  18. #2918
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar autorus
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Żelechów koło Żabiej Woli
    Posty
    9.544
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Nie chce mi się wierzyć. Podaj link.

  19. #2919
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Tomaszs131
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    lubelskie
    Posty
    5.458
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    85

    Domyślnie

    Cytat Napisał budowlany_laik Zobacz post
    Gdy tymczasem jeden z MODów kasuje moje posty, które zawierają zdjęcie wstawione pierwotnie przez jego właściciela.

    Mniejsza o to, nie mają dla mnie znaczenia te posty.
    Ale duże znaczenie ma to, że na FM stosuje się cenzurę w stylu 'dobrej zmiany'. To jest bardzo smutne...
    Dobrze kolega wie, ze samo zdjecie nie bylo powodem usuniecia postu-a jego tresc i brak nawiazania do tematu watku.
    Rowniez zdaje sobie kolego swietnie sprawe, ze nie bylo to jedyne zdjecie usuniete z tej strony watku. Usuniete z podobnego powodu.
    To delikatnie mowiac zakrawa o hipokryzje.

    http://forum.muratordom.pl/showthrea...domu-)/page186
    Ostatnio edytowane przez Tomaszs131 ; 31-01-2017 o 16:28 Powód: uzupelnienie
    Pow. grzanych podłóg 278m2 w tym piwnica 63m2 OZC 30kwh/m2/rok, 5.9 KW, n50=0,66. Pci GW 10KW on/off, DZ 2×100m, 100% OP, ciepłomierz, reku, OC, GGWC. Kominek bez rozprowadzenia. Chybiony zakup. Zużycie prądu na rzecz CO, CWU i chłodzenie:
    2017r. - 3265 kwh,2018r.-2898 kwh, 2019-2745kwh, 2020r-2540 kwh.Temp. w domu 230​C.
    Piwnicy nie ogrzewam.

  20. #2920
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar autorus
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Żelechów koło Żabiej Woli
    Posty
    9.544
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Z wyjaśnieniami kolegi Tomaszs131 wygląda to jednak inaczej. I nazwać dom kolegi wg39070 "
    durszlakiem" Nieładnie.
    Dziennik budowy na forum MURATORA z komentarzami
    www.timtur.com.pl/budowa/avatar.jpg

    Jeśli chcesz widzieć FOTKI musisz skorzystać z FIREFOX.


Strona 146 z 267

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony