dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 175 z 267
Pokaż wyniki od 3.481 do 3.500 z 5324
  1. #3481
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Ja nie wiem kogo miała na myśli Elfir, ale gdybym taki nick napotkał to dostałby bana (no, może wcześniej ostrzeżenie z prośbą o samounicestwienie mniej ważnego nicka).
    To jakiś kolejny żart z Twojej strony? Powiedz ,że nie to miałeś na myśli.O jakim regulaminie mówią przedmówcy? .Prowokacje, obiektywizm , jednostronność -stronniczość są Ci obce? bo nie powiesz mi ,że wielonickowiec pokazuje kondomy , broń , kule i pisze o tym bez pardonu ,drwi , szydzi,naśmiewa ,obraża , wulgaryzuje, ośmiesza , a Ty co czekasz bo co? Straszenie jawne bronią tak bronią już przerabiano i Redakcja poprzednia nie do końca dała sobie radę.Teraz luzik nic cisza.

  2. #3482
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Z założenia nie prześwietlam każdego pod kątem podwójengo konta ale robię to dość często ze spamerami i wiem, że nie zawsze pojawienie się zbieżności pod jednym IP jest jednoznaczne z multikontem. Mówimy o uporczywych przypadkach, łąmiących z premedytacją zasady współżycia społecznego. W tym kontekście wątki polityczne są na fatalnym pozimie (wielokrotnie bliskie mi poglądy są tam obrażane) i w /nie/zgodzie z moim sumieniem raczej nie ingeruję w te tematy. Ja najchętniej bym je zamknął a każdy wypływ bieżących nademocji w działach budowlanych od razu kasował. Ale to nie jest moje forum, bo przy takich zasadach one by pewnie umaro. Zupełnie jak z przekraczaniem prędkości. Wystarczy zebrać dowody z zapisów nawigacji, by większość z kierowców straciła uprawnienia do kierowania pojazdami..
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  3. #3483
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar plusfoto
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Obecnie Łódź a potem Łódzkie
    Posty
    6.127
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie

    WŁADCO jeśli uważasz iż ton i wydźwięk twojej ostatniej wypowiedzi miał charakter dobroduszny i pojednawczy to na prawdę jesteś z innej sobie tylko wiadomej bajki.
    NIE DLA WĘGLA W NOWYCH DOMACH
    Nigdy nie byłem ani nie jestem związany z jakąkolwiek firmą budowlaną, instalacyjną czy sprzedającą cokolwiek co jest związane z powstawaniem domu.

    Dziennik budowy - komentarze i uwagi mile widziane Dane budynku TUTAJ

  4. #3484

    Domyślnie

    Cytat Napisał plusfoto Zobacz post
    WŁADCO jeśli uważasz iż ton i wydźwięk twojej ostatniej wypowiedzi miał charakter dobroduszny i pojednawczy to na prawdę jesteś z innej sobie tylko wiadomej bajki.
    jak wyżej
    NIE DLA WĘGLA W NOWYCH DOMACH!
    Jeśli nie rozumiesz pojęć typu: ironia, sarkazm, przenośnia, porównanie, wnioskowanie przez analogię (lub podobnych) - to możesz poczuć się urażony/obrażony tym postem. Z góry przepraszam.
    Ucz się ucz, bo nauka to potęgi klucz.

  5. #3485
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Przypominam, że nie jest to watek do kłótni tylko zgłaszania uwag do Redakcji.

  6. #3486
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar przemo1
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Opole
    Kod pocztowy
    45-940
    Posty
    2.823

    Domyślnie

    Tak, jak napisał plusfoto. "Jestem dobrym człowiekiem, wybaczam nawet hołocie". Zupełnie zbędne "PS" w wypowiedzi Władcy.
    Wychodzi na to, że najwięcej bałaganu, wzajemnego pyszczenia i nieregulaminowego zachowania mamy na forum w wątkach politycznych i kulinarnych.
    Tylko spokój może nas uratować (tak mawiał mój dziadek)
    Dom wg projektu Z95, 168 m2 pow. użytk., 460m3 kubatury, ogrzewany gazem, podłogówka (100m2)+grzejniki+kominek Zibi. Ocieplony 15cm styr. na ścianach z porothermu, 10cm styr. w podłodze, dach 18+15 cm wełny, okna 3-szybowe.
    Jeśli uważasz, że Ci pomogłem - możesz kliknąć "Podziękuj!".

  7. #3487

    Domyślnie

    Widzę, że moderatorzy działają jak ta lala, mój dzisiejszy wpis skasowany, tylko nie wiem dlaczego. Szkoda, że tam gdzie trzeba usuwać posty, moderatorzy nic nie robią. Napisałem "...są równi i równiejsi...". Cenzura czy prawda?

  8. #3488

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    Przypominam, że nie jest to watek do kłótni tylko zgłaszania uwag do Redakcji.
    Nie może być. A gdzie szanowna Elfir była, jak Władca Przysmaków obrażał w wątku kulinarnym wszystkich wszem i wobec? No gdzie?

  9. #3489
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Z tego co widze, w dziale kulinarnym wpisy sa usunięte.

  10. #3490
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    Z tego co widze, w dziale kulinarnym wpisy sa usunięte.
    Tylko tyle? Teraz włada długo swoim nowym nickiem (powielonym) ,nadal obraża i nikt mu nic nie może zrobić.Za wielonickowość karacie.Wszystkich bez wyjątku , zresztą pokazujesz to na przykładzie wiadomo kogo dając mu bana. On jest nie do ruszenia bo reprezentuje inny kraj.Zapytam dlaczego?

  11. #3491
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar bobiczek
    Zarejestrowany
    Oct 2001
    Posty
    5.014

    Domyślnie

    Pytanie pewnie jakieś przeterminowane, ale uaktualnię.
    Zgłasza się Redakcji w jakiś sposób spamerów zakładających konto i w pierwszym swoim wpisie reklamujących swoje usługi i towary?
    Autostrada przez mój nowo wybudowany dom


    Palę dużo bo lubię - i nie wstydzę się tego

  12. #3492
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar przemo1
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Opole
    Kod pocztowy
    45-940
    Posty
    2.823

    Domyślnie

    Cytat Napisał bobiczek Zobacz post
    Pytanie pewnie jakieś przeterminowane, ale uaktualnię.
    Zgłasza się Redakcji w jakiś sposób spamerów zakładających konto i w pierwszym swoim wpisie reklamujących swoje usługi i towary?
    Tak (choć to bardziej moderacji niż redakcji) - pod każdym postem masz trójkącik z wykrzyknikiem.
    Tylko spokój może nas uratować (tak mawiał mój dziadek)
    Dom wg projektu Z95, 168 m2 pow. użytk., 460m3 kubatury, ogrzewany gazem, podłogówka (100m2)+grzejniki+kominek Zibi. Ocieplony 15cm styr. na ścianach z porothermu, 10cm styr. w podłodze, dach 18+15 cm wełny, okna 3-szybowe.
    Jeśli uważasz, że Ci pomogłem - możesz kliknąć "Podziękuj!".

  13. #3493
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie

    Cytat Napisał firewall Zobacz post
    Chcecie cywilizować forum?
    To mam propozycję jak można to osiągnąć. Proponuję oprócz licznika postów dodać licznik banów ( lub liczba dni na banach).
    Wtedy będzie to z jednej strony informacja o użytkowniku i jego zachowaniu na forum, a z drugiej strony będzie to dyscyplinować prewencyjnie innych użytkowników, którzy chcieliby naśladować co bardziej "wyrywnych" uczestników forum.

    ps. a najzabawniejsze byłoby zestawienie tutejszych protestujących z ich ilością zbanowań
    Według mnie taka funkcjonalność jest zbędna. Lepiej budować swoją reputację na forum budowlanym poprzez merytoryczne wypowiedzi w tematach budowlanych. Zresztą jakieś 99% banów jest przyznawanych na zawsze i są za spamowanie.
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

  14. #3494

    Domyślnie

    Pomocna była ta funkcjonalność "pomógł", bo sama ilość postów jest dalece nie miarodajna.
    >>> dziennik budowy <<<
    archiwum komentarzy do 15.12.2017
    Dom z użytkowym poddaszem, powierzchnia po podłodze (z garażem) ok 200m; ogrzewanie podłogowe (bez grzejników); gaz; brak kominka; płyta fundamentowa (pod płytą 10cm XPS, na płycie 10cm EPS); na ścianach 20cm grafitowego; ściany z BK.

  15. #3495
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar firewall
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Górny Śląsk
    Kod pocztowy
    41-400
    Posty
    4.749

    Domyślnie

    Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    . Lepiej budować swoją reputację na forum budowlanym poprzez merytoryczne wypowiedzi w tematach budowlanych. .
    OK. To w takim razie bezsensem jest aby na FM był Hyde Park, Wydarzenia,psycholog,nie tylko budowa, itd.
    Będziecie mieć wtedy 100% wypowiedzi w tematach budowlanych. Jak miałoby być 100% merytorycznych wypowiedzi ( zatwierdzanych przez specjalistów) to klikalność całego forum byłaby na poziomie jednego popularnego wątku np. o kotłach węglowych

  16. #3496
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Ja uważam, że to bezsens.
    80% ruchu (poza polityką) generują spamerzy.
    Posiadacze normalnych kont tego nie widzą, ale w rzeczywistości jakieś pierwsze 10 stron Hyde Parku składa się z usuniętych tematów założonych przez jednopostowców.

    Wątek kulinaria zrobił się dziecinadą polegającą na wyzłośliwianiu się na niktspecjalnym, chociaż widzę, że niktspecjalny od dłuższego czasu stara się nie wchodzić w pyskówki, mimo, ze usilnie Władca Przysmaków stara się go prowokować. Naprawdę zdumiewa mnie, że tam rozmawiają dojrzali ludzie a nie gimnazjaliści. Przez to większość forumowiczów omija ten dział, podobnie jak tematy polityczne.
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 23-11-2018 o 15:21

  17. #3497
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    prowokowanie a obrażanie to jednak różnica.

  18. #3498

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post

    Wątek kulinaria zrobił się dziecinadą polegającą na wyzłośliwianiu się na niktspecjalnym, chociaż widzę, że niktspecjalny od dłuższego czasu stara się nie wchodzić w pyskówki, mimo, ze usilnie Władca Przysmaków stara się go prowokować. Naprawdę zdumiewa mnie, że tam rozmawiają dojrzali ludzie a nie gimnazjaliści. Przez to większość forumowiczów omija ten dział, podobnie jak tematy polityczne.
    Ja dokładnie tak samo to widzę, dodatkowo mam wrażenie, że nie tylko Władca Przysmaków...smutne to...
    NIE DLA WĘGLA W NOWYCH DOMACH!
    Jeśli nie rozumiesz pojęć typu: ironia, sarkazm, przenośnia, porównanie, wnioskowanie przez analogię (lub podobnych) - to możesz poczuć się urażony/obrażony tym postem. Z góry przepraszam.
    Ucz się ucz, bo nauka to potęgi klucz.

  19. #3499
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar cuuube
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Pyrlandia
    Kod pocztowy
    62-051
    Posty
    2.446

    Domyślnie

    Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    Lepiej budować swoją reputację na forum budowlanym poprzez merytoryczne wypowiedzi w tematach budowlanych. Zresztą jakieś 99% banów jest przyznawanych na zawsze i są za spamowanie.
    prośby o pomoc w tym budowaniu były https://forum.muratordom.pl/showthre...=1#post7711392 dziś mija kolejne równo 2 miesiące od ostatniego zapytania co się udało ustalić...

    Spamerzy może wylatują na zawsze , ale reszta wysyłana jest na krótszy lub dłuższy urlop , który nic nie daje .

  20. #3500
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar cuuube
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Pyrlandia
    Kod pocztowy
    62-051
    Posty
    2.446

    Domyślnie

    Cytat Napisał jak_to_mozliwe Zobacz post
    Pomocna była ta funkcjonalność "pomógł", bo sama ilość postów jest dalece nie miarodajna.
    określenia w okienkach profilowych powinny zostać zmienione , uzależnienie tytułów od ilości postów jest do kitu .

    To z innego tematu w tym dziale
    Cytat Napisał Slawko123 Zobacz post
    proponuje dodać "cytowanie selektywne" Bardzo przydatna funkcja podczas pisania jednego postu z cytowanymi fragmentami postów wcześniejszych.

    Wygląda to tak: zaznaczam fragment postu wcześniejszego, klikam cytowanie selektywne i pisze odpowiedź do tego fragmentu, później zaznaczam fragment innego lub tego samego postu i klikam "cytowanie selektywne" i juz mam w odpowiedzi ten konkretny cytat. itd itd.

    W chwili obecnej albo ludzie piszą po 5 odpowiedzi(postów) jeden za drugim i w każdym jest cytat w całości i albo odpowiadający wykasuje zbedna treśc, albo nie. Robi sie misz masz.

    Od razu piszę, ze vBulletin umozliwia to na 100%

    tak by to wygladało, z tym, ze teraz musze edytować po kilka razy post:
    vBulletin umożliwia takie dodanie czasowej edycji. czas jest ustawiany.

    lepiej aby lepiej
    to tez jest mozliwe w skrypcie forum.

    proponuje tez aby w skrypcie dodac funkcje automatycznego scalania postów napisanych przez jednego uzytkownika w tym samym temacie jednego za drugim .
    Kolejny mozna dodać dopiero po np. 1h

    i tym sposobem post edytowałem 3 razy, a mogłem napisać od razu.
    Ile osób przeczytało zanim skończyłem edycję? ile czasu mi to zajeło?

Strona 175 z 267

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony