dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 176 z 267
Pokaż wyniki od 3.501 do 3.520 z 5324
  1. #3501
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar cuuube
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Pyrlandia
    Kod pocztowy
    62-051
    Posty
    2.446

    Domyślnie

    Łączenie postów też by się przydało .

  2. #3502

    Domyślnie

    Cytat Napisał cuuube Zobacz post
    Łączenie postów też by się przydało .
    tak, jakiś system reputacji także (oczywiście tylko w wątkach tematycznych!)
    NIE DLA WĘGLA W NOWYCH DOMACH!
    Jeśli nie rozumiesz pojęć typu: ironia, sarkazm, przenośnia, porównanie, wnioskowanie przez analogię (lub podobnych) - to możesz poczuć się urażony/obrażony tym postem. Z góry przepraszam.
    Ucz się ucz, bo nauka to potęgi klucz.

  3. #3503
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał 6591 Zobacz post
    To macie to już uzgodnione ze wszystkimi moderatorami, czy to jest tylko Twoja prywatna opinia?
    moja prywatna. każdy moderator to prywatna osoba.

  4. #3504
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    Ja uważam, że to bezsens.
    80% ruchu (poza polityką) generują spamerzy.
    Posiadacze normalnych kont tego nie widzą, ale w rzeczywistości jakieś pierwsze 10 stron Hyde Parku składa się z usuniętych tematów założonych przez jednopostowców.

    Wątek kulinaria zrobił się dziecinadą polegającą na wyzłośliwianiu się na niktspecjalnym, chociaż widzę, że niktspecjalny od dłuższego czasu stara się nie wchodzić w pyskówki, mimo, ze usilnie Władca Przysmaków stara się go prowokować. Naprawdę zdumiewa mnie, że tam rozmawiają dojrzali ludzie a nie gimnazjaliści. Przez to większość forumowiczów omija ten dział, podobnie jak tematy polityczne.
    Wypada powiedzieć ,że dzięki za zauważenie tego .

  5. #3505
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    ...

    Wątek kulinaria zrobił się dziecinadą polegającą na wyzłośliwianiu się na niktspecjalnym, chociaż widzę, że niktspecjalny od dłuższego czasu stara się nie wchodzić w pyskówki, mimo, ze usilnie Władca Przysmaków stara się go prowokować. Naprawdę zdumiewa mnie, że tam rozmawiają dojrzali ludzie a nie gimnazjaliści. Przez to większość forumowiczów omija ten dział, podobnie jak tematy polityczne.
    Moja odpowiedź w temacie "Kulinaria"
    https://forum.muratordom.pl/showthre...=1#post7742251
    unde venis et quo tendis

  6. #3506
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Chef - niepotrzebnie się trudziłeś, bo nie zamierzam prowadzić dochodzenia "kto zaczął pierwszy". Widzę co dzieje się teraz.

  7. #3507
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Władca Przysmaków
    Zarejestrowany
    Aug 2015
    Skąd
    warszawa
    Kod pocztowy
    01-376
    Posty
    1.060

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    Chef - niepotrzebnie się trudziłeś, bo nie zamierzam prowadzić dochodzenia "kto zaczął pierwszy". Widzę co dzieje się teraz.

    Jak widac, widzisz to co chcesz. To nie jest moja wina ze gotuje z zasadami sztuki kulinarnej , ksiazek i lekcji branych w instytutach kulinarnych( bardzo popularne zajecia dla pasjonatow gotowania). Wiem ze jest to przeciwienstwo samowoli kulinarnej zwanej potocznie syfem. Tak jak enes wkleja swoje syfy , ja wklejem swoje dania. Nie mozna miec do mnie pretensji, ze moj pies jada lepiej, obecnie indyka. "Kazdy orze tak jak moze".

  8. #3508
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Tomaszs131
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    lubelskie
    Posty
    5.458
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    85

    Domyślnie

    W takim razie proszę ograniczyć się do propagowania swojej sztuki kulinarnej, a nie jak to miało miejsce do tej pory przeplatać fotograficzne relacje, inwektywami.
    Pow. grzanych podłóg 278m2 w tym piwnica 63m2 OZC 30kwh/m2/rok, 5.9 KW, n50=0,66. Pci GW 10KW on/off, DZ 2×100m, 100% OP, ciepłomierz, reku, OC, GGWC. Kominek bez rozprowadzenia. Chybiony zakup. Zużycie prądu na rzecz CO, CWU i chłodzenie:
    2017r. - 3265 kwh,2018r.-2898 kwh, 2019-2745kwh, 2020r-2540 kwh.Temp. w domu 230​C.
    Piwnicy nie ogrzewam.

  9. #3509
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.868

    Domyślnie

    W odpowiedziach z cytowaniem można pomijać zdjęcia z cytowanej wypowiedzi.
    Czyli sam tekst..

  10. #3510
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    Chef - niepotrzebnie się trudziłeś, bo nie zamierzam prowadzić dochodzenia "kto zaczął pierwszy". Widzę co dzieje się teraz.
    Czyżby "niepotrzebnie" w odpowiedzi na Twoje wpisy ?
    Co się dzieje "teraz" Ciebie zainteresowało w odpowiedzi na skargi "pokrzywdzonych" ale jaka była praprzyczyna takiego stanu rzeczy i konfliktu Ciebie już nie interesuje ?
    Zaiste, ciekawe podejście, interesuje Ciebie jak rozumiem "tu i teraz" ? ... życzę powodzenia w pełnieniu funkcji "moderatora"
    unde venis et quo tendis

  11. #3511
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał Władca Przysmaków Zobacz post
    Jak widac, widzisz to co chcesz. To nie jest moja wina ze gotuje z zasadami sztuki kulinarnej , ksiazek i lekcji branych w instytutach kulinarnych( bardzo popularne zajecia dla pasjonatow gotowania). Wiem ze jest to przeciwienstwo samowoli kulinarnej zwanej potocznie syfem. Tak jak enes wkleja swoje syfy , ja wklejem swoje dania. Nie mozna miec do mnie pretensji, ze moj pies jada lepiej, obecnie indyka. "Kazdy orze tak jak moze".
    Ok. Wklejaj dania.
    Ale co ciebie obchodzi jak jada niktspecjalny? To jego problem. Usmażenie szynki jeszcze nikogo nie zabiło. I niktspecjalny jakoś na swojej kuchni żyje.
    Nie masz monopolu na smaki.
    Natomiast głupawe docinki, które kierujesz pod jego adresem, nic wspólnego z kulinariami nie mają.

  12. #3512
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Władca Przysmaków
    Zarejestrowany
    Aug 2015
    Skąd
    warszawa
    Kod pocztowy
    01-376
    Posty
    1.060

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    Ok. Wklejaj dania.
    Ale co ciebie obchodzi jak jada niktspecjalny? To jego problem. Usmażenie szynki jeszcze nikogo nie zabiło. I niktspecjalny jakoś na swojej kuchni żyje.
    Nie masz monopolu na smaki.
    Natomiast głupawe docinki, które kierujesz pod jego adresem, nic wspólnego z kulinariami nie mają.
    Odpowiadam na jego glupie dociki i "wgjakiegostam" oraz wyzwiska. Nastepna sprawa, moze jadac i trociny, tak jak smazyc szynke kanapkowa, ktora w ten sposob traci walory smakowe i odzywcze(i to nie jest moj wywod naukowy), sa do tego odpowienie szynki swieze. Jak ktos chce wycierac sobie usta papierem toaletowym i to propagowac - jego sprawa, ja tylko stwierdzam ze ten papier jest do ..... i prezentuje serwetke do ust zgodnie ze sztuka kulinarna. Czy papierem toaletowym mozna wycierac usta? Chcesz wycieraj, to samo tyczy sie smazenia szynki kanapkowej.
    Ostatnio edytowane przez Władca Przysmaków ; 25-11-2018 o 17:23

  13. #3513
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    Ok. Wklejaj dania.
    Ale co ciebie obchodzi jak jada niktspecjalny? To jego problem. Usmażenie szynki jeszcze nikogo nie zabiło. I niktspecjalny jakoś na swojej kuchni żyje.
    Nie masz monopolu na smaki.
    Natomiast głupawe docinki, które kierujesz pod jego adresem, nic wspólnego z kulinariami nie mają.
    Mnie obchodzi ... dlaczego ? udzieliłem odpowiedzi.
    To, że ktoś "jakoś na swojej kuchni żyje" nie upoważnia do propagowania niewłaściwych (a czasami wręcz szkodliwych) propozycji ...
    Mniemam, że również masz prawo się oburzać na bełkotliwe wpisy dotyczące ogrodnictwa ? ... dotyczy to również "monopolu na kwiatki, trawki i drzewka"
    "Docinki" ("głupawe" - to Twoja opinia), mają z kulinariami wiele wspólnego, gdyż dotyczą spraw związanych bezpośrednio z naszym zdrowiem.
    Nie wiem jak dalece jesteś zaawansowana w gotowaniu i przygotowywaniu potraw, ... być może jak większość konsumentów nie zdajesz sobie sprawy ze skutków nieprawidłowości we własnym żywieniu siebie, swej rodziny i swoich gości.
    Jeżeli miała byś ochotę na rozmowy w tym temacie, chętnie służę pomocą ... chyba, że wszystko wiesz lepiej i takich porad Tobie nie potrzeba (przykładem jest tutaj "rewolucyjno - spontaniczny" NS, który całe swe grono konsumentów traktuje niczym "króliki doświadczalne" po spożyciu jego "rewelacyjnych kompozycji smakowych" )
    Zapraszam do dyskusji ... w temacie "Kulinaria" (nie tutaj).

    Wiem natomiast (z uwagi na wykonywany zawód) jak wpływ mają skutki spożywania "przypalonych" potraw (patrz przykład "parówki w skorupkach") ... toksyczne związki "zwęglenia" mają wpływ na nasz system trawienny i mogą powodować występowanie chorób (nie tylko niestrawności - popularnie zwanych "sraczką").
    Propagowanie takich potraw uważam za szkodliwe dla zdrowia (nie tylko forumowiczów).

    ps - wyzwania na pojedynki kulinarne z NS-em (nie po raz pierwszy) uważam za pomysły wyjęte z dna absurdów ... a nazywanie mnie "tchórzem" w odmowie takiego uczestnictwa totalnym idiotyzmem

    ... i to tymczsem "na tyle"

    ps - wypowiedź kopiuję do tematu "Kulinaria" by tego wątku nie "zaśmiecać"
    unde venis et quo tendis

  14. #3514
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.868

    Domyślnie

    Cytat Napisał Chef Paul Zobacz post
    Mnie obchodzi ... dlaczego ? udzieliłem odpowiedzi.
    To, że ktoś "jakoś na swojej kuchni żyje" nie upoważnia do propagowania niewłaściwych (a czasami wręcz szkodliwych) propozycji ...
    Mniemam, że również masz prawo się oburzać na bełkotliwe wpisy dotyczące ogrodnictwa ? ... dotyczy to również "monopolu na kwiatki, trawki i drzewka"
    "Docinki" ("głupawe" - to Twoja opinia), mają z kulinariami wiele wspólnego, gdyż dotyczą spraw związanych bezpośrednio z naszym zdrowiem.
    ...
    Masz rację.
    Podobnie ma się sprawa w internetowym "doradzaniu" na tematy leczenia i szczepienia.

  15. #3515

    Domyślnie

    ja pitole, w każdym temacie przepychanki. idźcie stad do swoich tematów i tam ślijcie sobie długie i krótkie.

    Gdzie są moderatorzy !!!! Dlaczego nie potrafią utrzymać porządku!!!???


  16. #3516
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał Slawko123 Zobacz post
    ja pitole, w każdym temacie przepychanki. idźcie stad do swoich tematów i tam ślijcie sobie długie i krótkie.

    Gdzie są moderatorzy !!!! Dlaczego nie potrafią utrzymać porządku!!!???
    ... a Ty gdzie jesteś ze są wypowiedzią
    unde venis et quo tendis

  17. #3517
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Tomaszs131
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    lubelskie
    Posty
    5.458
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    85

    Domyślnie

    Cytat Napisał Slawko123 Zobacz post
    ja pitole, w każdym temacie przepychanki. idźcie stad do swoich tematów i tam ślijcie sobie długie i krótkie.

    Gdzie są moderatorzy !!!! Dlaczego nie potrafią utrzymać porządku!!!???
    Rozumiem, że zgłaszałeś taką sytuacje?
    Pow. grzanych podłóg 278m2 w tym piwnica 63m2 OZC 30kwh/m2/rok, 5.9 KW, n50=0,66. Pci GW 10KW on/off, DZ 2×100m, 100% OP, ciepłomierz, reku, OC, GGWC. Kominek bez rozprowadzenia. Chybiony zakup. Zużycie prądu na rzecz CO, CWU i chłodzenie:
    2017r. - 3265 kwh,2018r.-2898 kwh, 2019-2745kwh, 2020r-2540 kwh.Temp. w domu 230​C.
    Piwnicy nie ogrzewam.

  18. #3518

    Domyślnie

    A co tu zgłaszać, temat jest o uwagach na temat forum, rozumiem, ze tu moderatorzy nie zaglądają, są ślepi itp?
    Czy trzeba zgłaszać, te przepychanki przeniesione z innego tematu? jeśli tak, to ja nie wiem po co tu jesteście. Dla pochwalenia się że jesteście moderatorami na jakimś forum? te przepychanki z automatu powinny trafić do kosza, lub do wydzielonego tematu i tam sobie dyskutować. a tak, jak zwykle, 10% wątku jest na temat, a reszta to spam, nawet taki o uwagach.

    zresztą, jakie czasopismo, takie forum..
    Mozecie mnie banować, na forum i tak wejdę, pisać nie muszę, bo i tak niewiele się dowiaduje
    Ostatnio edytowane przez Slawko123 ; 25-11-2018 o 20:20


  19. #3519
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Tomaszs131
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    lubelskie
    Posty
    5.458
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    85

    Domyślnie

    Wystarczyło spokojnie przekazać o co Ci chodzi.
    Pow. grzanych podłóg 278m2 w tym piwnica 63m2 OZC 30kwh/m2/rok, 5.9 KW, n50=0,66. Pci GW 10KW on/off, DZ 2×100m, 100% OP, ciepłomierz, reku, OC, GGWC. Kominek bez rozprowadzenia. Chybiony zakup. Zużycie prądu na rzecz CO, CWU i chłodzenie:
    2017r. - 3265 kwh,2018r.-2898 kwh, 2019-2745kwh, 2020r-2540 kwh.Temp. w domu 230​C.
    Piwnicy nie ogrzewam.

  20. #3520
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    U mnie też jest

Strona 176 z 267

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony