dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 184 z 267
Pokaż wyniki od 3.661 do 3.680 z 5324
  1. #3661
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.868

    Domyślnie

    Cytat Napisał przemo1 Zobacz post
    Najwięcej uwag do moderacji mają ci, wobec których linijka jest używana. A wystarczy trzymać emocje i język na wodzy, nie usprawiedliwiać własnych wycieczek osobistych zachowaniem innych. Skrajne przypadki zgłaszać.
    ...
    Natomiast argument typu "dlaczego zbanowałeś (dałeś ostrzeżenie) mnie za "pyskówkę", przecież Y pisze gorsze rzeczy" jest dla mnie bzdurny. Niech każdy dba o jakość własnych wypowiedzi a ew negatywy innych zgłasza.
    Cytat Napisał JTKirk Zobacz post
    Dodałby, do tego jeszcze - dodatkowo osobom, które są na forum stosunkowo krótko i nie znają pewnych uwarunkowań, że się wyrażę - historycznych - to tak odnośnie zarzutów pod adresem Elfir (czy też innych moderatorów)

    Jakoś tak jest, że są osoby, którym nikt i nic nie przeszkadza (na forum), a są i takie, którym przeszkadzają wszyscy lub prawie wszyscy
    Potwierdzam powyższe spostrzeżenia

  2. #3662
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Tomaszs131
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    lubelskie
    Posty
    5.458
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    85

    Domyślnie

    Cytat Napisał kubson Zobacz post
    Nie masz racji. To co piszesz prowadzi do korupcji. I tak tutaj jest. Za mało chyba znasz rzeczywistość tego forum. Dam przykład Tomasza. Wiesz za co dawał bany. Za to że ktoś napisał, że ma on źle wykonane DZ, za to ze ktoś mu napisał, że podaje nieprawdziwe dane o zużyciu PC, bo popala w kominku. O usuwaniu postów, które mu nie pasują to szkoda nawet pisać. Mogę jeszcze pisać na temat Tomasz dużo, bardzo dużo i jego "paczki". Popatrz co napisał do @grend. Nie chodzi tylko o mnie. Do tego wspiera osobę która mu wykonała usługi. Oczywiście innych, z którymi ma kontakt. Nie będę pisał kto, bo jest to oczywiste. Linijka ma być taka sama dla wszystkich.
    Właśnie, że ma się tłumaczyć. Wszystko ma być jawne. Popatrz na inne fora. Nie mówiąc o jawnym łamani regulaminu.
    Jednak kolega szklara miał co do twojej osoby rację.
    Do reszty nie będę się odnosił bo nie ma do czego. Jeszcze jedno, jęśli dalej będziesz mnie straszył na łamach forum to zgłoszę to Redakcji, będę postólował o bana na dłuższy okres czasu.
    Pow. grzanych podłóg 278m2 w tym piwnica 63m2 OZC 30kwh/m2/rok, 5.9 KW, n50=0,66. Pci GW 10KW on/off, DZ 2×100m, 100% OP, ciepłomierz, reku, OC, GGWC. Kominek bez rozprowadzenia. Chybiony zakup. Zużycie prądu na rzecz CO, CWU i chłodzenie:
    2017r. - 3265 kwh,2018r.-2898 kwh, 2019-2745kwh, 2020r-2540 kwh.Temp. w domu 230​C.
    Piwnicy nie ogrzewam.

  3. #3663
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.868

    Domyślnie

    Cytat Napisał kubson Zobacz post
    Nie masz racji. To co piszesz prowadzi do korupcji. I tak tutaj jest. Za mało chyba znasz rzeczywistość tego forum.
    ...
    Nie będę pisał kto, bo jest to oczywiste. Linijka ma być taka sama dla wszystkich.
    Właśnie, że ma się tłumaczyć. Wszystko ma być jawne. Popatrz na inne fora. Nie mówiąc o jawnym łamani regulaminu.
    Może ktoś wie o czym piszesz ale napisz jaśniej i podaj konkretne przykłady na dowód tego o czym piszesz.

  4. #3664
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Ad block można wyłączać w prosty sposób dla wyjątków.
    Na Onecie czy wp.pl też ci wywala wielkie reklamy podczas przeglądania.

  5. #3665
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    toommm

    Zarejestrowany
    Nov 2018
    Skąd
    Bochnia
    Kod pocztowy
    32-700
    Posty
    922

    Domyślnie

    mam pytanie do moderatorów i Redakcji

    Czy normą na FM jest posiadanie tylko i wyłącznie zdania / opinii / myślenia na różne rzeczy takiego jak jakiś forumowicz posiadający PP ?
    Czy normą jest banowanie forumowiczów za wyrażanie swojego zdania / opinii na tematy niejako rażące opinię forumowiczów z PP ?
    Czy normą na FM jest nazywanie czyjegoś prywatnego zdania i poglądów na dany temat kolidującym ze zdaniem forumowiczów z PP - hejtem
    Czy mając PP mamy prawo wyrażać swoje zdanie i opinie , a w innym przypadku nie mamy takiego prawa ?
    dom Z216 + , OP 14 pętli , po podłogach 114 m2 , ytong 24 cm + 25 styro grafit , poddasze betonowe + 40 cm piany , fundamenty zwykłe + 20 cm styropianu hydro , wylewki : parter 20 cm styropianu + 12 cm wylewki zwykłej , piętro 5 cm styropianu + 12 cm wylewki zwykłej , balkon zlikwidowany , okna 3 szyby Veka , dachowe 3 szyby Velux , drzwi drewniane 4 szyby , rekuperacja Wanas 350 , pompa SDC allinone 1 f 9 kw , 100% płytek na podłogach , w planie kominek rekreacyjny.

  6. #3666

    Domyślnie

    Normą to niestety się staje, że regularnie w wątkach o PC, szczególnie jednego producenta pojawia się ktoś kto dyskusje próbuje zdominować, a w zasadzie to robi odpowiadając za 90% postów. Scenariusz jest zawsze podobny - nagle wszyscy mają złej mocy pompy, źle zainstalowane, najgorszego możliwego producenta i jeszcze nie potrafią ich ustawić. Merytoryki w tych postach ciężko się doszukać. Za to dużo stwierdzeń nie popartych niczym. Nie zawsze choć często mają akurat przypadkiem pompę innego producenta.

  7. #3667
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Myjk
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Skąd
    WAW
    Posty
    5.057

    Domyślnie

    Cytat Napisał kubson Zobacz post
    Nie masz racji. To co piszesz prowadzi do korupcji. I tak tutaj jest.
    Nie masz racji. Ja nikogo nie opłacałem żeby mnie nie banował.

    Cytat Napisał kubson Zobacz post
    Za mało chyba znasz rzeczywistość tego forum.
    Jeśli moje 6 lat obecności tutaj, obcowanie na co dzień z większością tutejszych troli to mało, to nie wiem czego jeszcze brakuje żeby mieć "odpowiednie" informacje o rzeczywistości.

    Cytat Napisał kubson Zobacz post
    Właśnie, że ma się tłumaczyć. Wszystko ma być jawne. Popatrz na inne fora. Nie mówiąc o jawnym łamani regulaminu.
    Na innych forach moderatorzy z niczego się tłumaczyć nie muszą. Co więcej mają większą władzę, bo mogą banować permanentnie. Tutaj nie mogą, co mnie niezmiennie dziwi. Za to co napisałeś powyżej,gdyby to było o mnie (oczywiście niesłusznie, bo ja takich rzeczy nie robiłem i nigdy bym nie robił) ode mnie, gdybym był moderatorem, byś dostał zwyczajnie permbana. I generalnie w nosie bym miał co byś tam sobie myślał na mój temat i jak mocno utyskiwał.
    Dziennik Budowy
    *Dom: 190m2 (ogrzewane) + 55m2 (garaż+pom.gosp.) OZC CO 6,5kW dla -20@22oC | 10MWh/rok
    *PC G-G APIC 9kW z GWC spiralnym 500m2 PE40 5x150mb ~12kW
    *Fotowoltaika 10kWp SunEarth 325Wp, 3 połacie ESW, z falownikiem Fronius 8.2 3F
    *Stan: Meblowanie

  8. #3668
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Potwierdzam. Mam techniczną możliwość bana stałego. Używam często, ale nie widzicie, bo w praktyce stosuję wobec spamerów. Średnio na jeden zgłoszony spam mam dwa-trzy bany dodatkowe dla powiązanych nicków nie wychwyconych przez forumowiczów.
    Użytkowników z historią staram się nie banować dożywotnio - zawsze zakładam że wrócą z pożytkiem dla wszystkich. To nie należy do rzeczy przyjemnych. Zawsze jest to wynik Waszych raportów. Muszę wydać osąd i wyrok w jednym a gratis dostaję krytykę ze strony niezadowolonych.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  9. #3669
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Tomaszs131
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    lubelskie
    Posty
    5.458
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    85

    Domyślnie

    Ja byłem przekonany, że forumowiczów z dużym stażem nie możemy banować na stałe. Nie dawno dzięki kolegom i koleżance zostałem uświadomiony, że można to robić z pozycji panelu kontrolnego, z którego korzystałem sporadycznie. Częściej z pozycji moderacji na określonej stronie FM. Przy panelu moderacji jest jest informacja o określonym limicie postów, po przekroczeniu którego upoważnia tylko Redakcję do stałego bana usera. Stąd moje błędne wnioski, o których wcześniej łamach tego tematu wspomniałem.
    Pow. grzanych podłóg 278m2 w tym piwnica 63m2 OZC 30kwh/m2/rok, 5.9 KW, n50=0,66. Pci GW 10KW on/off, DZ 2×100m, 100% OP, ciepłomierz, reku, OC, GGWC. Kominek bez rozprowadzenia. Chybiony zakup. Zużycie prądu na rzecz CO, CWU i chłodzenie:
    2017r. - 3265 kwh,2018r.-2898 kwh, 2019-2745kwh, 2020r-2540 kwh.Temp. w domu 230​C.
    Piwnicy nie ogrzewam.

  10. #3670
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar bobiczek
    Zarejestrowany
    Oct 2001
    Posty
    5.014

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Muszę wydać osąd i wyrok w jednym a gratis dostaję krytykę ze strony niezadowolonych.
    Nie bądź taki delikatny,
    Twardy bądź jak Roman Bratny.
    Autostrada przez mój nowo wybudowany dom


    Palę dużo bo lubię - i nie wstydzę się tego

  11. #3671
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Cytat Napisał bobiczek Zobacz post
    Nie bądź taki delikatny,
    Twardy bądź jak Roman Bratny.
    Fakt, kwiatów i szampana nie ma się co spodziewać
    Chociaż.. dobry sędzia to taki, któremu nawet skazany się ukłoni i podziękuję za wysłanie na urlop
    A już całkiem poważnie: widzę że tematy polityczne już wygasły na dobre...
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  12. #3672
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.868

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    A już całkiem poważnie: widzę że tematy polityczne już wygasły na dobre...
    Elfir poinformowała niedawno że ~"obecnie tematy polityczne są zabronione" ...
    Takie dosyć wieloznaczne wyjaśnienie

  13. #3673

    Domyślnie

    Czy jest możliwość włączenia innego tła na forum, niż to białe. Strasznie wypala oczy wieczorem. Wolałbym mieć możliwość włączenia trybu nocnego albo ciemnego tłe.
    Dom parterowy 100m2, porotherm 24 + 20 cm 0,033, podłoga 12 cm, strop drewniany 35 cm wełny, Piec Immergas Victrix 12 kw, okna 3 szyby, Rekuperator Kinetic 250
    Instalacja fotowoltaiczna: Growatt 3000 MTL, 11 paneli mono Maysun 315 W - 3,465 kWp
    Sezon od 6.2017-6.2018 - 703 m3 gazu CO+CWU+gotowanie - 2+1
    Sezon od 6.2018-6.2019 - 693 m3 gazu CO+CWU+gotowanie - 2+1

  14. #3674
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Myjk
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Skąd
    WAW
    Posty
    5.057

    Domyślnie

    Czemu tu mam więcej stron a nie mogę do nich przejść?

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	cojest.jpg
Wyświetleń:	20
Rozmiar:	47,9 KB
ID:	427883
    Dziennik Budowy
    *Dom: 190m2 (ogrzewane) + 55m2 (garaż+pom.gosp.) OZC CO 6,5kW dla -20@22oC | 10MWh/rok
    *PC G-G APIC 9kW z GWC spiralnym 500m2 PE40 5x150mb ~12kW
    *Fotowoltaika 10kWp SunEarth 325Wp, 3 połacie ESW, z falownikiem Fronius 8.2 3F
    *Stan: Meblowanie

  15. #3675
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar bobiczek
    Zarejestrowany
    Oct 2001
    Posty
    5.014

    Domyślnie

    Coś jest z forum nieteges. Klikam ostatni post, klikam kolejny - a tu duuuuuuoooopa. Wciąz jestem na tej samej stronie
    Autostrada przez mój nowo wybudowany dom


    Palę dużo bo lubię - i nie wstydzę się tego

  16. #3676
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar bobiczek
    Zarejestrowany
    Oct 2001
    Posty
    5.014

    Domyślnie

    Teraz jestem na 184-tej wciąż. Bez sensu
    Autostrada przez mój nowo wybudowany dom


    Palę dużo bo lubię - i nie wstydzę się tego

  17. #3677
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.868

    Domyślnie

    Cytat Napisał bobiczek Zobacz post
    Teraz jestem na 184-tej wciąż. Bez sensu
    184 strona jest obecnie ostatnią stroną. Bez problemu mogłem być na różnych stronach np.183, 182, 84.

  18. #3678
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Może problemy się pojawiły, bo ten watek jest za długi?
    Mnie się wyświetla tylko 2159 stron. Więcej nie ma.

  19. #3679
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.868

    Domyślnie

    Też byłem na stronie 2159 ale w nagłówku jest info o stronach następnych: 2160 i 2161.

  20. #3680
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Myjk
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Skąd
    WAW
    Posty
    5.057

    Domyślnie

    Baza danych się sypnęła... Nawet mi wylazł taki komunikat niedawno.

Strona 184 z 267

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony