dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 186 z 267
Pokaż wyniki od 3.701 do 3.720 z 5324
  1. #3701
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    agb - serio myślisz, że przeglądam wszystkie wpisy i wątki na forum? Ja mam pracę, życie prywatne
    Po to jest opcja zgłaszania, żeby jej używać.

  2. #3702

    Domyślnie

    Myślę, że sama wiesz jak zarządzać swoim czasem.

    A forum tej wielkości powinno mieć odpowiednią ilość moderatorów z odpowiednią ilością czasu na zajmowanie się tym. Bo narazie problemów nie ma chyba tylko z ilością reklam.

  3. #3703

    Domyślnie

    Cytat Napisał agb Zobacz post
    Przy okazji zastanawiam się jak długo moderatorzy będą biernie się przyglądać napływowi użytkowników, których jedynym celem robienie syfu w tematach szerokopojętego ogrzewania. Kilkuset postów po niecałym miesiącu od rejestracji to chyba nawet kaizen nie miał, a on znał się na wszystkim i był w każdym dziale. Ci z kolei przy milczącej zgodzie robią syf tylko w jednym dziale. Proceder trwa od kilku miesięcy, ale moderatorzy "nie widzą"...
    to dodam od siebie, że jeden taki - może nawet ten sam o którym pisze agb - sam przyznał, że to jest jego drugie konto....tamte poprzednie było dalej aktywne...przy takiej publicznej deklaracji, na pewno było to zgłoszone. Sprawdzałem po jakimś czasie - oba konta dalej były aktywne...
    NIE DLA WĘGLA W NOWYCH DOMACH!
    Jeśli nie rozumiesz pojęć typu: ironia, sarkazm, przenośnia, porównanie, wnioskowanie przez analogię (lub podobnych) - to możesz poczuć się urażony/obrażony tym postem. Z góry przepraszam.
    Ucz się ucz, bo nauka to potęgi klucz.

  4. #3704
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał agb Zobacz post
    Przy okazji zastanawiam się jak długo moderatorzy będą biernie się przyglądać napływowi użytkowników, których jedynym celem robienie syfu w tematach szerokopojętego ogrzewania. Kilkuset postów po niecałym miesiącu od rejestracji to chyba nawet kaizen nie miał, a on znał się na wszystkim i był w każdym dziale. Ci z kolei przy milczącej zgodzie robią syf tylko w jednym dziale. Proceder trwa od kilku miesięcy, ale moderatorzy "nie widzą"...
    Jakie to wątki? Bo trochę ogólnie tajemniczy jesteś? Co Ci przeszkadza?

  5. #3705

    Domyślnie

    Ogólnie o wątki związane z ogrzewaniem. Nazwijmy to współczesnym ogrzewaniem - gaz i pochodne prądu. W tasiemce o węglu, kominkach, itp nie wchodzę, bo pewnie do tego pijesz, więc nie wiem co tam się dzieje . Ale podejrzewam, że wszystko co najlepsze.

  6. #3706
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.320
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Usługa Google+ nie jest już dostępna na kontach użytkowników indywidualnych (osobistych) ani na kontach marek

    Może by to wywalić z FM? To nie jest związane przypadkiem z muleniem forum?

  7. #3707
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Cytat Napisał JTKirk Zobacz post
    to dodam od siebie, że jeden taki - może nawet ten sam o którym pisze agb - sam przyznał, że to jest jego drugie konto....tamte poprzednie było dalej aktywne...przy takiej publicznej deklaracji, na pewno było to zgłoszone. Sprawdzałem po jakimś czasie - oba konta dalej były aktywne...
    Czy ów osobnik nadal jest aktywny na obu kontach? Wskazanie, które się wtedy pojawiło nie było w mojej ocenie bezpośrednim przyznaniem się do "dwukonta".
    Też uważam że na forum nie zaszkodziłaby obecność większej ilości moderatorów, szczególnie w działach "nowych technologii" i nic nie stoi na przeszkodzie, byście zgłaszali odpowiednie kandydatury...
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  8. #3708
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Robiłem aktualizacje Platnego Profilu, zeby cokolwiek sobie pozmieniac konieczne wyrazenie zgody na otrzymywanie spamu i reklam... no WTF?
    Przesadzacie... prosze mi to zmienic bo ja nie chce zadnych reklam otrzymywac w zwiazku z tym ze swiadczona jest usluga Platnego Profilu.
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  9. #3709
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Stermaj

    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Skąd
    Podkarpacie
    Kod pocztowy
    38-400
    Posty
    1.578

    Domyślnie

    Czy ktoś wie jak odmulić forum. Muli mi i nie wiem czy można coś zrobić po mojej stronie, aby przyśpieszyć ładowanie się strony. Może jakiś inny czytnik czy "cóś".
    Może ktoś mi poradzi.

  10. #3710
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Greengaz
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Żyrardów
    Kod pocztowy
    96-300
    Posty
    4.621

    Domyślnie

    Cytat Napisał Stermaj Zobacz post
    Czy ktoś wie jak odmulić forum. Muli mi i nie wiem czy można coś zrobić po mojej stronie, aby przyśpieszyć ładowanie się strony. Może jakiś inny czytnik czy "cóś".
    Może ktoś mi poradzi.
    Przestało. Brawo informatycy

  11. #3711
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Myjk
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Skąd
    WAW
    Posty
    5.057

    Domyślnie

    Cytat Napisał Greengaz Zobacz post
    Przestało. Brawo informatycy
    Jak znam życie, to oni nic nie zrobili.
    Dziennik Budowy
    *Dom: 190m2 (ogrzewane) + 55m2 (garaż+pom.gosp.) OZC CO 6,5kW dla -20@22oC | 10MWh/rok
    *PC G-G APIC 9kW z GWC spiralnym 500m2 PE40 5x150mb ~12kW
    *Fotowoltaika 10kWp SunEarth 325Wp, 3 połacie ESW, z falownikiem Fronius 8.2 3F
    *Stan: Meblowanie

  12. #3712
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Stermaj

    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Skąd
    Podkarpacie
    Kod pocztowy
    38-400
    Posty
    1.578

    Domyślnie

    Że wcześniej nie pomyślałem o wpisie w tym wątku

  13. #3713
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Myjk
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Skąd
    WAW
    Posty
    5.057

    Domyślnie

    Cytat Napisał Stermaj Zobacz post
    Że wcześniej nie pomyślałem o wpisie w tym wątku
    Inni pomyśleli, co i tak niewiele dało. Inni pomyśleli, ale nie napisali, wiedząc że szkoda czasu.
    Dziennik Budowy
    *Dom: 190m2 (ogrzewane) + 55m2 (garaż+pom.gosp.) OZC CO 6,5kW dla -20@22oC | 10MWh/rok
    *PC G-G APIC 9kW z GWC spiralnym 500m2 PE40 5x150mb ~12kW
    *Fotowoltaika 10kWp SunEarth 325Wp, 3 połacie ESW, z falownikiem Fronius 8.2 3F
    *Stan: Meblowanie

  14. #3714
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Stermaj

    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Skąd
    Podkarpacie
    Kod pocztowy
    38-400
    Posty
    1.578

    Domyślnie

    Cytat Napisał Myjk Zobacz post
    Inni pomyśleli, co i tak niewiele dało. Inni pomyśleli, ale nie napisali, wiedząc że szkoda czasu.
    Wiem, że to przypadek. Już tak bywało a i teraz nie jest najlepiej, ale można wytrzymać.

  15. #3715
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Od pewnego czasu pomimo zaznaczenia okna "zapamiętaj mnie" wylogowuje mnie z forum. Czy to ja mam coś nie tak w ustawieniach (a nie ruszałam ich) czy to radosna twórczość forum?
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  16. #3716
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Cytat Napisał braza Zobacz post
    Od pewnego czasu pomimo zaznaczenia okna "zapamiętaj mnie" wylogowuje mnie z forum. Czy to ja mam coś nie tak w ustawieniach (a nie ruszałam ich) czy to radosna twórczość forum?
    Nie jestem informatykiem, ale korzystam z forum przynajmniej z trzech urządzeń - nie zauważyłem ostatnio żadnych problemów technicznych.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  17. #3717
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Nie jestem informatykiem, ale korzystam z forum przynajmniej z trzech urządzeń - nie zauważyłem ostatnio żadnych problemów technicznych.
    A mnie po zamknięciu forum nadal wywala
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  18. #3718
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie

    U mnie również na wszystkich urządzeniach jest w porządku. Proszę o informację na temat przeglądarki i jej wersji
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

  19. #3719
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Tomaszs131
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    lubelskie
    Posty
    5.458
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    85

    Domyślnie

    U mnie również jest wszystko w porządku.
    Pow. grzanych podłóg 278m2 w tym piwnica 63m2 OZC 30kwh/m2/rok, 5.9 KW, n50=0,66. Pci GW 10KW on/off, DZ 2×100m, 100% OP, ciepłomierz, reku, OC, GGWC. Kominek bez rozprowadzenia. Chybiony zakup. Zużycie prądu na rzecz CO, CWU i chłodzenie:
    2017r. - 3265 kwh,2018r.-2898 kwh, 2019-2745kwh, 2020r-2540 kwh.Temp. w domu 230​C.
    Piwnicy nie ogrzewam.

  20. #3720
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.868

    Domyślnie

    U mnie działa.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

Strona 186 z 267

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony