dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 193 z 267
Pokaż wyniki od 3.841 do 3.860 z 5324
  1. #3841
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Nie jestem Twoim "starym" a zbytnia poufałość jest przegięciem które może się nie podobać.
    Nie widzę w Twoich postach żadnej treści poza atakami i wylewaniem żali bez pokrycia. Mógłbyś jakoś tak rzeczowo napisać swoje zarzuty wraz z argumentacją?
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  2. #3842

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Nie jestem Twoim "starym" a zbytnia poufałość jest przegięciem które może się nie podobać.
    Nie widzę w Twoich postach żadnej treści poza atakami i wylewaniem żali bez pokrycia. Mógłbyś jakoś tak rzeczowo napisać swoje zarzuty wraz z argumentacją?
    Oj oj. Olej. Wyluzuj.
    No przecież pisałem. Kilka postów wyżej i chyba strona. Nie udawaj, że nie czytałeś. Jasne, że bez pokrycia. Odkopiesz jakiś usunięty post i udowodnisz, gdzie złamałem regułami, że post został usunięty. Nie tam nie zaglądasz. Fakt. Co masz na obronę do tych chamskich postów @greengaza i jego wycieczek personalnych wobec mojej osoby? Kolejne mega uzasadnienie, potwierdzone kupą argumentów. Jestem po wrażeniem. Serio. Fakt tą klasę trzeba mieć, jak to sam napisałeś.

  3. #3843

    Domyślnie

    Cytat Napisał stos Zobacz post
    Problem z "ignor" jest taki że jak taki forumowicz X którego mam w "ignor" pisze o mnie kłamstwa to ja tego nie widzę. Inni to widzą i ponieważ ja na te kłamstwa nie reaguję, przyjmują to za prawdę, bo nie wiedzą że ja mam X-a w "ignor" i tych kłamstw nie widzę.
    Tych, jak ich nazywasz, niezadowolonych jest niewielu bo są systematycznie banowani na wieczność.
    No nie umiesz tego olewać? Trzeba wyluzować?

  4. #3844
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał stos Zobacz post
    Czego nie umiem olewać? Tego że ktoś mnie nazywa kanalią?
    Ty też byś wyluzował?
    Ja wyluzowałem jak mnie nazwał kretynem i finlandia co ma zwyczaju straszyć bananem lub dawać ostrzeżenia - punkty swoje prywatne na prv. nie reagował , a tu pisze ,że za dzisiejsze dałby banana.Nie rozumiem ,że ktoś może mieć jakieś układy na FM , a widać ,że można mieć.

  5. #3845
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Nie jestem Twoim "starym" a zbytnia poufałość jest przegięciem które może się nie podobać.
    Nie widzę w Twoich postach żadnej treści poza atakami i wylewaniem żali bez pokrycia. Mógłbyś jakoś tak rzeczowo napisać swoje zarzuty wraz z argumentacją?
    Człowieku o jakiej ty argumentacji piszesz. Przecież pisane było setki razy ,że nie dość ,że wykorzystuje chlubne zadanie bycia modem zresztą niepozytywnie - nieobiektywnie stronniczo jak ty to jeszcze bez PP reklamuje w swoim wątku działalność gospodarczą. To o czym pisze nowa Redakcja????.

    A Greengaz uzgadniał swoją działalność w tamtym wątku z poprzednim Administratorem.
    Może wytłumacz to w jednym zdaniu jak nowa Redakcja.

  6. #3846

    Domyślnie

    Cytat Napisał stos Zobacz post
    Czego nie umiem olewać? Tego że ktoś mnie nazywa kanalią?
    Ty też byś wyluzował?
    No ja nie. Tak samo jak nazwanie kogoś idiotą. Chociaż pewnie @finlandia by olał. Może dlatego nie było reakcji, że moderatorzy to olewają. Dlatego tutaj pisze zresztą nie tylko dlatego. Na ale jak to napisał moderator z klasą to tylko bezpodstawne żale. Musze widać to olać.

  7. #3847
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.635
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Czeski film
    Nic się nie zmienia, nawet aktorzy ci sami
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  8. #3848

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Ja wyluzowałem jak mnie nazwał kretynem i finlandia co ma zwyczaju straszyć bananem lub dawać ostrzeżenia - punkty swoje prywatne na prv. nie reagował , a tu pisze ,że za dzisiejsze dałby banana.Nie rozumiem ,że ktoś może mieć jakieś układy na FM , a widać ,że można mieć.
    No postraszył banem, a tu zonk. Ciekawe czy @greengaza tez straszył jak pisał te swoje chamskie wycieczki personalne wobec mojej osoby. Z tym punktami na prv tez dostałem. Dyskutowałem kiedyś z @fotohobby o roletach i klimie. Na i napisałem, że po opuszczeniu rolet w domu jest ciemno jak w norze, ale jak to lubi mieć w domu. No i @foto poleciał na skargę, jak dzieciak w przedszkolu. Oczywiście wyraz nora moderowano. Taki rewanżyk finlandii za to, że mu kiedyś napisałem, że zamiótł sprawę wyrazu "debil" po dywan. Dostałem potem punkty i info. że nie mam klasy. Kurcze może jednak posłucham rady @greengaza i złoże swoją kandydaturę na moderatora, bo faktycznie chyba można się dowartościować i podnieść swoje ego. Tylko cholera ja w przeciwieństwie do innych nie mam takiej potrzeby.

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Człowieku o jakiej ty argumentacji piszesz. Przecież pisane było setki razy ,że nie dość ,że wykorzystuje chlubne zadanie bycia modem zresztą niepozytywnie - nieobiektywnie stronniczo jak ty to jeszcze bez PP reklamuje w swoim wątku działalność gospodarczą. To o czym pisze nowa Redakcja????.



    Może wytłumacz to w jednym zdaniu jak nowa Redakcja.
    Podbijam pytanie, które zadał kolega @NS co by nie umknęło, bo niektórzy piszą posty, tylko po to by zaistnieć na forum, jak to sami napisali.

    No i jeszcze raz.
    Cytat Napisał vvvv Zobacz post
    Do użytkownika @redakcja. Zgodnie z radą moderatora Tomasza zgłaszam problem z łamanie regulaminem forum.

    Na forum znajduje się wątek KLIK, który ewidentnie łamie regulamin forum. Założycie tego wątku oczywiście też.
    Zauważyłem łamanie regulaminu to zgłaszam, jako porządny i lojalny użytkownik forum.

  9. #3849
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Jak zauważyłeś post był przez oponentów zgłaszany i dalej wisi. Tak jak napisałem wcześniej: dział ogłoszenia jest pełen podobnych wątków i one nadal tam wiszą.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  10. #3850
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał vvvv Zobacz post
    No postraszył banem, a tu zonk. Ciekawe czy @greengaza tez straszył jak pisał te swoje chamskie wycieczki personalne wobec mojej osoby. Z tym punktami na prv tez dostałem. Dyskutowałem kiedyś z @fotohobby o roletach i klimie. Na i napisałem, że po opuszczeniu rolet w domu jest ciemno jak w norze, ale jak to lubi mieć w domu. No i @foto poleciał na skargę, jak dzieciak w przedszkolu. Oczywiście wyraz nora moderowano. Taki rewanżyk finlandii za to, że mu kiedyś napisałem, że zamiótł sprawę wyrazu "debil" po dywan. Dostałem potem punkty i info. że nie mam klasy. Kurcze może jednak posłucham rady @greengaza i złoże swoją kandydaturę na moderatora, bo faktycznie chyba można się dowartościować i podnieść swoje ego. Tylko cholera ja w przeciwieństwie do innych nie mam takiej potrzeby.



    Podbijam pytanie, które zadał kolega @NS co by nie umknęło, bo niektórzy piszą posty, tylko po to by zaistnieć na forum, jak to sami napisali.

    No i jeszcze raz.


    Zauważyłem łamanie regulaminu to zgłaszam, jako porządny i lojalny użytkownik forum.
    Nie złamałeś regulaminu FM. Zaręczam Ci ,że jest wystarczająca ilość dowodów by greengaz przestałby być modem , mało tego opłacił wreszcie PP i jako wiarygodny jego użytkownik zgodnie z literą prawa FM zarabiał na reklamie. Ktoś kiedyś napisał mi i myślałem ,że to jakaś fajna maksyma na przyszłość
    " Masz powody z przeszłości - Twoja sprawa. Przez tyle lat ja bym szukał zgody a nie waśni."
    Jak jej wiec szukać jej jak zaraz dostajesz takie cudeńko zwane "bananem". Nie masz prawa do wypowiedzi ,Twoja retoryka budzi gniew u modów , nie masz prawa do obrony przed napastliwością adwersarzy a oni to przy ich pomocy pokrętnie wykorzystują.. Choćbyś zamilkł to z nudów , i że nic nie mówisz , nie piszesz i nie mając witaminki szybko Cie sprowokują i powstanie zadyma słowna. Nawet nie wiesz ile przykrości greengaz mi zrobił. Wyśmiewał i szydził. Nigdy za to nie odpowiedział.Bycie osoba kontrowersyjną na FM nie bierze się od tak z "Nieba".Jeśli nie mówisz ich językiem i przeciwstawiasz się tej wiecznej ich obłudzie to jesteś, zerem w ich oczach. Jesteś chamem,prostakiem,debilem,kretynem,imbecylem,baran em, jołopem. Dlaczego im wolno , a Tobie np . nie? Dlaczego Ty dostajesz bananem , a oni nie?

    Greengaz powinien się z tego wytłumaczyć , a jak widzisz nie ma tu go. Dlaczego ? Ja wiem.

    p.s w mojej subiektywnej ocenie greengaz modem być nie powinien , powody podane są wyżej.
    Ostatnio edytowane przez niktspecjalny ; 20-09-2019 o 05:24 Powód: p.s

  11. #3851

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Jak zauważyłeś post był przez oponentów zgłaszany i dalej wisi. Tak jak napisałem wcześniej: dział ogłoszenia jest pełen podobnych wątków i one nadal tam wiszą.
    Jakich oponentów? Których? Gdzie?

    Wskaż te podobne wątku , a szczególnie te z których usuwane są posty?

    Czy w forumowym śmietniku kasujesz posty, które nie łamią regulaminu?

    W tym były cięte. Nawet zostało to zauważone przez użytkowników.
    Cytat Napisał piotrmak Zobacz post
    Tu widzę jakieś cuda się dzieją . Posty znikają
    To jakieś nowe standardy muratora?
    @grenngaz napisał do mnie tak, oczywiście nie cytat, bo postów nie ma, jak myślisz dlaczego?

    "Kandyduj na moderatora, dzięki temu podniesiesz sobie ego i się dowartościujesz". Oczywiście była jeszcze do tego otoczka.

    Teraz dwa pytana. Odpowiedz tak lub nie. Tyle.

    1. Czy to są jak to nazywacie "osobiste wycieczki"?
    2. Czy tak może napisać moderator, niby największego forum o życiu i budowaniu?

  12. #3852
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Cytat Napisał vvvv Zobacz post

    Zauważyłem łamanie regulaminu to zgłaszam, jako porządny i lojalny użytkownik forum.
    Rzuciłem okiem na dział ogłoszenia. Na pierwsze dziesięć tematów większość to wątki reklamowe. Co więcej - pisane przez nicki reklamowe.
    Czemu ich nie zgłaszasz?Bo autorem nie jest Greengaz?
    Nawet jeśli to zrobisz, to ja nie zareaguję. Co innego, jeśli te posty pojawią się w innych działach to od razu będę moderowane, ew. jeśli przedstawiają jakąś wartość merytoryczną i są w stanie funkcjonować "samodzielnie" to przenoszę je właśnie do działu ogłoszenia.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  13. #3853
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Rzuciłem okiem na dział ogłoszenia. Na pierwsze dziesięć tematów większość to wątki reklamowe. Co więcej - pisane przez nicki reklamowe.
    Czemu ich nie zgłaszasz?Bo autorem nie jest Greengaz?
    Nawet jeśli to zrobisz, to ja nie zareaguję. Co innego, jeśli te posty pojawią się w innych działach to od razu będę moderowane, ew. jeśli przedstawiają jakąś wartość merytoryczną i są w stanie funkcjonować "samodzielnie" to przenoszę je właśnie do działu ogłoszenia.
    P.finlandia rzucasz li tylko wybiórczo okiem w wątkach które ci pasują? Znowu moderowałeś coś co powinno zostać, a wisi coś co wisieć nie powinno.Nie zmuszaj by ktoś bez wyjścia posługiwał się imiennymi wpisami prv. To trochę żałosne jak i twoja ocena zresztą bardzo w mojej subiektywnej oceni zbyt stronnicza. Kiedyś o obiektywizm prosiłem. Nie wypaliło.Szkoda. Odniosę się do tego twojego zgłaszania. jeśli nie zna tematu i nie dotyczy to jego i ty jako mod nie reagujesz to sorry zgłaszam to co stricte dotyczy osoby zgłaszającej nadużycie. Nie ma narzędzi i nie jest modem.

  14. #3854
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Moderatorzy nie mają obowiązku czytania całego forum. Reagują / lub nie / na zgłoszone posty. Z Twojego usunąłem treści obraźliwe (W tym także te w Twoją stronę, bo być może nie zdążyłeś zobaczyć usuniętych odpowiedzi).
    Masz uwagi do postu, który nie został zgłoszony ani nie wisiał w chwili, w której byłem w tamtym wątku. Także Twoje uwagi uważam za NIEUZASADNIONE a takie roszczeniowe, pretensjonalne postawy są zbędne na forum. Pozwolisz że treści całego wątku-bloga nie będę komentował. Możesz jedynie się domyślać, że każda publikacja daje impulsy Twoim oponentom. Może czas zmienić wpisy lub przenieść je w miejsce, gdzie będziesz miał możliwość samodzielnie ale sztucznie kształtować ich odbiór wśród "fanów".

    Takie pretensjonalne postawy wg mnie nie zasługują na obecność na forum i coraz częściej myślę, by je na stałe wykluczyć z forum.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  15. #3855
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Moderatorzy nie mają obowiązku czytania całego forum. Reagują / lub nie / na zgłoszone posty. Z Twojego usunąłem treści obraźliwe (W tym także te w Twoją stronę, bo być może nie zdążyłeś zobaczyć usuniętych odpowiedzi).
    Masz uwagi do postu, który nie został zgłoszony ani nie wisiał w chwili, w której byłem w tamtym wątku. Także Twoje uwagi uważam za NIEUZASADNIONE a takie roszczeniowe, pretensjonalne postawy są zbędne na forum. Pozwolisz że treści całego wątku-bloga nie będę komentował. Możesz jedynie się domyślać, że każda publikacja daje impulsy Twoim oponentom. Może czas zmienić wpisy lub przenieść je w miejsce, gdzie będziesz miał możliwość samodzielnie ale sztucznie kształtować ich odbiór wśród "fanów".

    Takie pretensjonalne postawy wg mnie nie zasługują na obecność na forum i coraz częściej myślę, by je na stałe wykluczyć z forum.




    Czy znasz genezę powstania tego tematu? Czy wiesz co to jest liczba wyświetleń (nie mylić niepotrzebnie z lajkami)? .czy wiesz po co założono w/w taki temat który ty jednym swoim narzędziem chcesz usunąć? Nie naciskam prawie w ogóle trójkąta ,sporadycznie bo sprawy poważne powinny być rozpatrywane na gorąco i w danym temacie.Idąc twoim tokiem rozumowania Dlaczego nie chcesz usunąć bardziej kontrowersyjnych i bardziej gorących tematów.Przykładów jest masa.
    Czemu ich nie zgłaszasz?Bo autorem nie jest Greengaz?
    Nawet jeśli to zrobisz, to ja nie zareaguję.
    .tego nie rozumiem.

    p.s tematy polityczne zniknęły dlaczego?
    Ostatnio edytowane przez niktspecjalny ; 21-09-2019 o 09:04

  16. #3856
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Liczba wyświetleń nie robi na mnie najmniejszego wrażenia. Taka samo liczba postów danego autora. Jedynie w przypadku spamu na to patrzę, tak samo jak na miejsce w którym taki link reklamowy się pojawił.

    Tematy polityczne zniknęły pomimo dużej "wyświetlalności". Nie widzę powodu by kulinarne też miały tkwić, jeśli są one miejscem spotkań kilku osób a zarazem areną do waśni przekraczającej granice normalnej dyskusji.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  17. #3857

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Rzuciłem okiem na dział ogłoszenia. Na pierwsze dziesięć tematów większość to wątki reklamowe. Co więcej - pisane przez nicki reklamowe.
    Czemu ich nie zgłaszasz?Bo autorem nie jest Greengaz?
    Nawet jeśli to zrobisz, to ja nie zareaguję. Co innego, jeśli te posty pojawią się w innych działach to od razu będę moderowane, ew. jeśli przedstawiają jakąś wartość merytoryczną i są w stanie funkcjonować "samodzielnie" to przenoszę je właśnie do działu ogłoszenia.
    Pominąłeś post i odpowiedziałeś nie na ten co potrzeba. Oczywiście przez pomyłkę.
    Fajnie, że rzuciłeś okiem, ale całkiem bezsensu. Niestety tak to jest jak się nie czyta postów ze zrozumieniem i ma się ustaloną odpowiedź i linię obrony.

    To jeszcze raz.

    Wskaż te podobne wątku , a szczególnie te z których usuwane są posty?

    Czy w forumowym śmietniku kasujesz posty, które nie łamią regulaminu?

    W tym były cięte. Nawet zostało to zauważone przez użytkowników.
    Cytat Napisał piotrmak Zobacz post
    Tu widzę jakieś cuda się dzieją . Posty znikają
    To jakieś nowe standardy muratora?

    @grenngaz napisał do mnie tak, oczywiście nie cytat, bo postów nie ma, jak myślisz dlaczego?

    "Kandyduj na moderatora, dzięki temu podniesiesz sobie ego i się dowartościujesz". Oczywiście była jeszcze do tego otoczka.

    Teraz dwa pytana. Odpowiedz tak lub nie. Tyle.

    1. Czy to są jak to nazywacie "osobiste wycieczki"?
    2. Czy tak może napisać moderator, niby największego forum o życiu i budowaniu?

    No i jeszcze.
    Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    A Greengaz uzgadniał swoją działalność w tamtym wątku z poprzednim Administratorem.
    No to jak?

  18. #3858
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.635
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał stos Zobacz post
    Tematy polityczne zniknęły bo to co tam się działo nadawało się pod paragrafy kodeksu karnego i właściciele forum się przestraszyli odpowiedzialności karnej.
    Ha, ha, to 3/4 portali musiałoby zniknąć

  19. #3859
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Liczba wyświetleń nie robi na mnie najmniejszego wrażenia. Taka samo liczba postów danego autora. Jedynie w przypadku spamu na to patrzę, tak samo jak na miejsce w którym taki link reklamowy się pojawił.

    Tematy polityczne zniknęły pomimo dużej "wyświetlalności". Nie widzę powodu by kulinarne też miały tkwić, jeśli są one miejscem spotkań kilku osób a zarazem areną do waśni przekraczającej granice normalnej dyskusji.
    Zgłaszałeś już różne rzeczy Redakcji masz tę moc to usuń wątki kulinarne jak to mówisz nikt płakać nie będzie. Podaj powód i do dzieła. W czym masz problem. Zanim użyjesz narzędzia jeszcze raz przeczytaj ze zrozumieniem drugi cytat. Powoli dokładnie.Jak przeczytasz i zrozumiesz moderuj na 100 % .Nabijanie licznika wyświetleń nie lajków bo chyba nie rozumiesz różnicy ,polega na tym ,że ktoś wszedł w watek bez odpowiedzi.Przejrzał i np.olał albo przeczytał z uwagą i np. spraktykował.

  20. #3860
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Zgłaszałeś już różne rzeczy Redakcji masz tę moc to usuń wątki kulinarne jak to mówisz nikt płakać nie będzie. Podaj powód i do dzieła. W czym masz problem. Zanim użyjesz narzędzia jeszcze raz przeczytaj ze zrozumieniem drugi cytat. Powoli dokładnie.Jak przeczytasz i zrozumiesz moderuj na 100 % .Nabijanie licznika wyświetleń nie lajków bo chyba nie rozumiesz różnicy ,polega na tym ,że ktoś wszedł w watek bez odpowiedzi.Przejrzał i np.olał albo przeczytał z uwagą i np. spraktykował.
    "spraktykował" powiadasz ... "łamanie" ?

    ps - finlandia, zamknij ten cały burdel
    https://forum.muratordom.pl/forumdis...iu-i-nie-tylko
    (w obecnym czasie to nie ma najmniejszego sensu)
    Ostatnio edytowane przez Chef Paul ; 22-09-2019 o 04:49 Powód: ps
    unde venis et quo tendis

Strona 193 z 267

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony