dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 212 z 267
Pokaż wyniki od 4.221 do 4.240 z 5324
  1. #4221
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.629
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał gawel Zobacz post
    Ja będę tęsknił.
    No tak, akurat w Waszym stylu wypowiedzi i poziomie kultury widzę mianownik.
    Moderatorzy zdaje się też...
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  2. #4222
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Zwykle przemilczam zaczepne posty ze strony użytkowników, ale przy powtarzających się głosach czuję się zobowiązany:
    - bany z mojej strony padają po WIELOKROTNYCH interwencjach i zgłoszeniach postów. Dotyczy to szczególnie udzielających się tu dwóch użytkowników.

    Jeśli ktoś pokusi się o statystki, to pewnie ranking zgłaszanych postów będzie wyglądał mniej więcej tak:
    - 50% raportów - Arturo (głównie posty wyrażające pogardę dla innych )
    - 25 % - Gaweł (posty bez treści i nie na temat)
    - 25 % - pozostali.

    W przypadku Arturo padały już tu znacznie gorsze kłamstwa pod moim adresem, także nowymi "zarzutami" nie jestem zaskoczony.

    "Ruch na forum" też może mieć jakość. O miłość nie zamierzam apelować, ale wzajemne poszanowanie i kulturę wypowiedzi już tak.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  3. #4223
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    gawel

    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Posty
    10.265

    Domyślnie

    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post
    No tak, akurat w Waszym stylu wypowiedzi i poziomie kultury widzę mianownik.
    Moderatorzy zdaje się też...
    wzajemnie

  4. #4224

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Zwykle przemilczam zaczepne posty ze strony użytkowników, ale przy powtarzających się głosach czuję się zobowiązany:
    - bany z mojej strony padają po WIELOKROTNYCH interwencjach i zgłoszeniach postów. Dotyczy to szczególnie udzielających się tu dwóch użytkowników.

    Jeśli ktoś pokusi się o statystki, to pewnie ranking zgłaszanych postów będzie wyglądał mniej więcej tak:
    - 50% raportów - Arturo (głównie posty wyrażające pogardę dla innych )
    - 25 % - Gaweł (posty bez treści i nie na temat)
    - 25 % - pozostali.

    W przypadku Arturo padały już tu znacznie gorsze kłamstwa pod moim adresem, także nowymi "zarzutami" nie jestem zaskoczony.

    "Ruch na forum" też może mieć jakość. O miłość nie zamierzam apelować, ale wzajemne poszanowanie i kulturę wypowiedzi już tak.
    Dlaczego nikt nie reaguje na zgłoszenia na temat linku w stopce Arturo do filmu w którym jedyne słowa to "jebać pis".
    Czy takie określenia nie łamią czasem regulaminu forum?

  5. #4225
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    gawel

    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Posty
    10.265

    Domyślnie

    Cytat Napisał stos Zobacz post
    Dlaczego nikt nie reaguje na zgłoszenia na temat linku w stopce Arturo do filmu w którym jedyne słowa to "jebać pis".
    Czy takie określenia nie łamią czasem regulaminu forum?
    szczerze pomijając to co napisałeś to ja kliknąłem na ten film i wyłączyłem po kilku sekundach nic tam nie widać i nie wiem o co chodzi i co on ma do forum jako takiego

  6. #4226

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arturo1972 Zobacz post
    A ja jednak po paru dniach obecnosci widzę pozytyw
    A co do bana, nie jestem tak płytki jak Ty, żeby prosić o łaskę
    Pozytyw? Jaki? Chyba że dostajesz mniej banów niż za poprzednim wcieleniem.
    Ty o łaskę nie prosisz? Dziwne.
    Po każdym banie wylewasz swoje smutki na innych ich obrażasz ale sobie rachunku sumienia nie zrobisz.
    I jakimś dziwnym trafem wszystkie te Twoje anomalia są wypisywane w późnych godzinach nocnych, czyżby czegoś było za dużo albo za mało??

  7. #4227
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    gawel

    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Posty
    10.265

    Domyślnie

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    Pozytyw? Jaki? Chyba że dostajesz mniej banów niż za poprzednim wcieleniem.
    Ty o łaskę nie prosisz? Dziwne.
    Po każdym banie wylewasz swoje smutki na innych ich obrażasz ale sobie rachunku sumienia nie zrobisz.
    I jakimś dziwnym trafem wszystkie te Twoje anomalia są wypisywane w późnych godzinach nocnych, czyżby czegoś było za dużo albo za mało??
    Nie przesadzaj, tak było kiedyś. Czepianie się przeszłości i grzebanie w kółko w tych samych kupach jest bez sensu. Artur się zmienił na lepsze, jedyne czego nie rozumiem to ta kwestia zaangażowania w epatowanie niechęcią do Pisu, Takie zaangażeonie świadczy o jakichś chyba emocjach, nawet negatywnych ale zawsze. Ja nawet tego w tj kwestii nie mam.

  8. #4228

    Domyślnie

    Cytat Napisał gawel Zobacz post
    szczerze pomijając to co napisałeś to ja kliknąłem na ten film i wyłączyłem po kilku sekundach nic tam nie widać i nie wiem o co chodzi i co on ma do forum jako takiego
    No właśnie.
    Tam nie ma nic poza "jebać pis".
    Zastanawiam się dlaczego administracja i moderatorzy forum nie reagują.
    Może oni uczestniczyli w tym marszu ludzi_o_wątpliwym_poziomie_wychowania i się z tymi słowami utożsamiają.

  9. #4229
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    gawel

    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Posty
    10.265

    Domyślnie

    Cytat Napisał stos Zobacz post
    No właśnie.
    Tam nie ma nic poza "jebać pis".
    Zastanawiam się dlaczego administracja i moderatorzy forum nie reagują.
    Może oni uczestniczyli w tym marszu ludzi_o_wątpliwym_poziomie_wychowania i się z tymi słowami utożsamiają.
    A może kwestia Pisu jest dla nich tak obojętna i pomijalna, że to po prostu zignorowali.

  10. #4230

    Domyślnie

    Cytat Napisał gawel Zobacz post
    A może kwestia Pisu jest dla nich tak obojętna i pomijalna, że to po prostu zignorowali.
    Mi nie chodzi o ten "pis" tylko o to powtarzane "jebać".

  11. #4231
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    gawel

    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Posty
    10.265

    Domyślnie

    Cytat Napisał stos Zobacz post
    Mi nie chodzi o ten "pis" tylko o to powtarzane "jebać".
    kurna ale zażarzyłem

  12. #4232
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.629
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał gawel Zobacz post
    wzajemnie
    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Jeśli ktoś pokusi się o statystki, to pewnie ranking zgłaszanych postów będzie wyglądał mniej więcej tak:
    - 50% raportów - Arturo (głównie posty wyrażające pogardę dla innych )
    - 25 % - Gaweł (posty bez treści i nie na temat)
    - 25 % - pozostali.

    .
    Gratulacje za posty "bez treści i nie na temat"
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  13. #4233
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    gawel

    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Posty
    10.265

    Domyślnie

    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post
    Gratulacje za posty "bez treści i nie na temat"
    Dziękuję bardzo. To czy bez treści to zależy od umiejętności czytania ze zrozumieniem odbiorcy oraz jego poczucia humoru, które jest wykładnikiem ogólnego poziomu i inteligencji. Który punkt regulaminu FM zabrania pisania postów "bez treści i nie na temat" ???????????????????????????????? i kto ma prawo o tym decydować TY ?????????????????????????

  14. #4234
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.629
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Jak robisz w Forum śmietnik, to nie dziw się że czasem sam tam wylądujesz...
    Ciesz się, że to nie Elektroda, bo byłbyś tam permanentnie.
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  15. #4235
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    gawel

    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Posty
    10.265

    Domyślnie

    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post
    Jak robisz w Forum śmietnik, to nie dziw się że czasem sam tam wylądujesz...
    Ciesz się, że to nie Elektroda, bo byłbyś tam permanentnie.
    Zauważ że ja do większości tematów się nie mieszam bo nie mam zdania na temat np drzwi firmy łikend , choć są fani i bija piane namiętnie, z mojego punktu widzenia to są posty śmieciowe i spamowe i na żaden temat ale się tam nie udzielam.

  16. #4236
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Cytat Napisał gawel Zobacz post
    Dziękuję bardzo. To czy bez treści to zależy od umiejętności czytania ze zrozumieniem odbiorcy oraz jego poczucia humoru, które jest wykładnikiem ogólnego poziomu i inteligencji. Który punkt regulaminu FM zabrania pisania postów "bez treści i nie na temat" ???????????????????????????????? i kto ma prawo o tym decydować TY ?????????????????????????
    Dowcip i luźna rozmowa nie jest grzechem - prywatnie jestem jej zwolennikiem, ale znaczna część forumowiczów widzi w tym wadę naszego forum. Z tego powodu ja się powstrzymuję, a nawet jeśli nie dam rady, to dodaję kolejne zdanie "na temat" by jakoś ten post się bronił.
    Pytasz o przepis:
    Dobre obyczaje forum: https://forum.muratordom.pl/dobreobyczaje.php
    pkt 4g i /szczególnie - 4H. Punkt "g" jest zawarty w regulaminie. Punt "h" już nie dlatego nie uważam takich wypowiedzi za bezpośredni powód do bana.

    Natomiast w regulaminie jest paragraf 7 pkt 3.1:
    ... zastrzega sobie prawo blokowania Użytkowników oraz dostępu do zamieszczanych przez nich Materiałów jak również do ich usuwania, bez podawania przyczyny i powiadamiania Użytkownika, w szczególności jeżeli treść lub charakter wypowiedzi w blogach i na forum, galeriach i komentarzach jest bezprawny lub niezgodny z zasadami współżycia społecznego, wulgarny lub niezgodny z dobrymi obyczajami, łamiący prawo, w tym nawołujący lub ukazujący przemoc, nienawiść rasową, wyznaniową, etniczną, propagującą treści faszystowskie, nazistowskie i inne zakazane..."
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  17. #4237
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    gawel

    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Posty
    10.265

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Dowcip i luźna rozmowa nie jest grzechem - prywatnie jestem jej zwolennikiem, ale znaczna część forumowiczów widzi w tym wadę naszego forum. Z tego powodu ja się powstrzymuję, a nawet jeśli nie dam rady, to dodaję kolejne zdanie "na temat" by jakoś ten post się bronił.
    Pytasz o przepis:
    Dobre obyczaje forum: https://forum.muratordom.pl/dobreobyczaje.php
    pkt 4g i /szczególnie - 4H. Punkt "g" jest zawarty w regulaminie. Punt "h" już nie dlatego nie uważam takich wypowiedzi za bezpośredni powód do bana.

    Natomiast w regulaminie jest paragraf 7 pkt 3.1:
    ... zastrzega sobie prawo blokowania Użytkowników oraz dostępu do zamieszczanych przez nich Materiałów jak również do ich usuwania, bez podawania przyczyny i powiadamiania Użytkownika, w szczególności jeżeli treść lub charakter wypowiedzi w blogach i na forum, galeriach i komentarzach jest bezprawny lub niezgodny z zasadami współżycia społecznego, wulgarny lub niezgodny z dobrymi obyczajami, łamiący prawo, w tym nawołujący lub ukazujący przemoc, nienawiść rasową, wyznaniową, etniczną, propagującą treści faszystowskie, nazistowskie i inne zakazane..."
    Rozumiem i dziękuję za wyjaśnienie.

    BTW Alę żeby poczciwa d ... była niezgodna z zasadami współżycia społecznego i nieobyczajna ? żartuję oczywiście

  18. #4238
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Dobre obyczaje forum: https://forum.muratordom.pl/dobreobyczaje.php
    pkt 4g i /szczególnie - 4H. Punkt "g" jest zawarty w regulaminie. Punt "h" już nie dlatego nie uważam takich wypowiedzi za bezpośredni powód do bana.
    ]
    Zacytuję te punkty, bo mi umknęło:
    g) uniemożliwiają lub w znacznym stopniu utrudniają możliwości korzystania z portalu przez innych użytkowników,
    h) gdy temat wypowiedzi na Forum jest niemerytoryczny lub zamieszczany wielokrotnie.
    .
    Ta poczciwa d. raczej podpadałaby pod "zamieszczany wielokrotnie" ale to samo w sobie nie jest dla mnie powodem do bana. Za to już odnoszenie się z tym do innych (kontekst wypowiedzi) już może, szczególnie w obliczu kłótni. Poza tym - to krótki ban porządkowy i jeśli dobrze pamiętam, to dostał on się wszystkim uczestnikom którejś sprzeczki.
    Z mojej strony przemilczałem dziesiątki raportów na owe d. i g. podobnie jak innych. Nie podoba mi się jakaś treść - nie wchodzę w nią.

    Tak, odnoszę się do języka wulgarnego na forum. Wspomniana przez Stosa stopka taka jest, ale jeśli nie wszyscy podzielają moje zdanie to z żalem, ale toleruję. Podobnie jak parę innych stopek odnoszących się do innych użytkowników w sposób - delikatnie mówiąc "nieobojętny". Gdyby to było moje forum - wszystkie one wyleciałyby ze wspólnej przestrzeni.
    Szacunek wobec oponentów to podstawa współżycia społecznego. "Wzorce" płynące z mediów informacyjnych są złe, bardzo złe. Ubolewam, że znajdują odzwierciedlenie na forum.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  19. #4239
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.867

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Tak, odnoszę się do języka wulgarnego na forum. Wspomniana przez Stosa stopka taka jest, ale jeśli nie wszyscy podzielają moje zdanie to z żalem, ale toleruję. Podobnie jak parę innych stopek odnoszących się do innych użytkowników w sposób - delikatnie mówiąc "nieobojętny". Gdyby to było moje forum - wszystkie one wyleciałyby ze wspólnej przestrzeni.
    Szacunek wobec oponentów to podstawa współżycia społecznego. "Wzorce" płynące z mediów informacyjnych są złe, bardzo złe. Ubolewam, że znajdują odzwierciedlenie na forum.
    stopka stos:
    Nie reaguję na to co piszą fotohobby, Minolta d7d, Bertha, Emtebe, kucharz z Florydy, ...
    ekshibicjonizm emocjonalny czy coś innego... ?
    Ekshibicjonizm emocjonalny to obnażanie się ze swoich emocji, przemyśleń i problemów w sieci lub przed przypadkowymi (niebliskimi osobami).
    Taki stan rzeczy wprawia zwykle słuchaczy w zakłopotanie.
    Ekshibicjoniści emocjonalni mogą opisywać swoje problemy w internecie lub zalewać nimi dopiero poznaną osobę.
    https://lumine.me/blog/terapia/ekshi...zm-emocjonalny
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  20. #4240

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Natomiast w regulaminie jest paragraf 7 pkt 3.1:
    ... zastrzega sobie prawo blokowania Użytkowników oraz dostępu do zamieszczanych przez nich Materiałów jak również do ich usuwania, bez podawania przyczyny i powiadamiania Użytkownika, w szczególności jeżeli treść lub charakter wypowiedzi w blogach i na forum, galeriach i komentarzach jest bezprawny lub niezgodny z zasadami współżycia społecznego, wulgarny lub niezgodny z dobrymi obyczajami, łamiący prawo, w tym nawołujący lub ukazujący przemoc, nienawiść rasową, wyznaniową, etniczną, propagującą treści faszystowskie, nazistowskie i inne zakazane..."
    No właśnie.
    Napisanie "jebać tych którzy na filmie krzyczą jebać pis" zostało skasowane zapewne na podstawie tego paragrafu 7 pkt 3.1. No i słusznie, tylko dlaczego ten film na którym dziesiątki razy słychać to samo i tylko to, nie został skasowany?
    Czy to nie jest:

    "niezgodne z zasadami współżycia społecznego, wulgarne lub niezgodne z dobrymi obyczajami" ?

Strona 212 z 267

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony