dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 231 z 267
Pokaż wyniki od 4.601 do 4.620 z 5324
  1. #4601
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.868

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arturo1972 Zobacz post
    Za szybko pochwaliłem
    Mnie też dopadł przed chwilą ten wirus...


    Nawet nie mogę dodać screenshota jak to wygląda...
    Czyżby służby specjalne min.zero zainteresowaly się mną ? Może Maciar ze swoimi wojskami WOT działa
    Optymista
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  2. #4602
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar gustav.pl
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    02-668
    Posty
    276

    Domyślnie

    Witam
    Jakby "cóś", to nie mogę do postów dodać zdjęć z kompa. Fotki odpowiednio zmniejszone, przeglądarka FF, próbowałem też na Edge z takim samym skutkiem. Brak jakiegokolwiek komunikatu.
    Ostatnio udało mi się dodać fotkę 28.06. br. Był to post w moim DZIENNIKU traktujący o nalewkach, dlatego myślę, że nie jest to jakiś błąd techniczny, a jedynie zadziałała profilaktycznie cenzura w związku z Ustawą o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi

    Pozdro.
    Może dziennik, ale nie budowy.
    Wszystko przemija, nawet najdłuższa żmija.....

    Projekt IRMA II(odbicie lustrzane). Porotherm 38 + 10cm styro. Pow. użytkowej 130 m2 + garaż 18 m2, kubatura 430 m3

  3. #4603
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.868

    Domyślnie

    Kolejny Forumowicz z kolejnymi pretensjami??
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  4. #4604

    Domyślnie

    Chcesz dołączyć do wichrzycieli? Widzę że klakierów im tu nie brakuje.

  5. #4605
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.637
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Zostaw go @d7d.
    Było tu kilka dni spokoju, wrócił z bama i od razu się ciska.
    Ignorowanie jest najlepszą metodą.
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  6. #4606

    Domyślnie

    Dobrze Pan mówi, prose Pana.

  7. #4607

    Domyślnie

    A jednak i am specially treated bo czytając poniższy tekst czuję się wyróżniony że pomimo technicznych usterek nieuniemożliwiających zaserwowania bana ja dostałem z marszu bana ostatnio. Dziękuje za wyróżnienie.
    Cytat Napisał DUNIA.MD Zobacz post
    MODEROWANO.

    Takie posty zasługują na bana i go dam, jak tylko zostanie usunięta usterka forum.


    Ostatnio edytowane przez finlandia ; Dzisiaj o 13:14 Powód: post obraźliwy
    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Na forum jest chwilowy problem techniczny (błąd uniemożliwiający moderację), stąd prośba:
    - wszyscy, którzy pozwolili sobie ostatnio na obraźliwe posty mogą spróbować (jak się da) edytować swoje wpisy lub przeprosić innych użytkowników, bo zapewniam, że jak wróci możliwość to ja je usunę (włącznie z banem).
    Znając życie bana dostanie tylko jeden, ten któremu puściły nerwy a prowokatorzy pozostaną bezkarni z szyderczym uśmiechem na twarzy. Czy nie mylę się finlandia?

  8. #4608
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.637
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Śmieszny jesteś...
    Możesz zacytować te prowokacje, które zmusiły biednego użytkownika do użycia względem "prowokatorów" epitetów "mendy", "frajer", "możesz sobie wsadzić w dupę" ?
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  9. #4609

    Domyślnie

    Tak, prose Pana ma Pan rację.
    Dziwie się tylko że nie zgłosiłeś jego jeszcze do Redakcji, masz bardzo ogromny na nią wpływ.

  10. #4610
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.637
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Najwyraźniej moje kryteria oceny postów pokrywają się z kryteriami moderatorów.
    Co mnie nie dziwi, bo kieruję się normami społecznymi w zakresie których słowa "menda", czy "frajer" się nie mieszczą.
    Nie musisz się z tym zgadzać, gdyż jak wiemy, podobnych epitetów sam używasz.
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  11. #4611

    Domyślnie

    Tak, prose Pana ma Pan rację.
    Tylko oczywiście sam sobie nie masz nic do zarzucenia, jesteś tu niewiniątkiem które dolewa oliwy do ognia w każdej dyskusji powodując że adwersarzowi w końcu poszczają nerwy.
    A tak na marginesie to gorszy tu padały epitety i bany się nie sypały ale ich używali ulubieńcy Redakcji.

  12. #4612
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.637
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Możesz zacytować?
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  13. #4613

    Domyślnie

    A co, objawy amnezji wystąpiły? No niestety tym razem Cię zawiodę, nie dam żadnych linków, żadnych cytatów itp itd. mi za to nie płacą.

  14. #4614
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.637
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Ja to zwykle Ty - pyszczysz, ale jak trzeba poprzeć to dowodami, to nie potrafisz znaleźć.
    Tak, jak z pomówieniem o dwunickowość.

    No niestety tym razem Cię zawiodę
    Nie "tym razem", tylko "jak zawsze"...
    "Spirytus movies" z Tobą...
    Ostatnio edytowane przez fotohobby ; 09-07-2021 o 16:16
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  15. #4615

    Domyślnie

    Twojej gruboskórności nikt tu nie przebije a i żadne argumenty nie docierają co już niejednokrotnie zostało udowodnione. Ty sobie tu za dużo pozwalasz i jesteś nietykalny panie yntegitentny inaczej.

  16. #4616
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.637
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    yntegitentny inaczej.
    Uwielbiam to Twoje słowotwórstwo. Choć "spirytus movies" ciężko będzie przebić

    Bywaj zdrów - szkoda weekendu na ciebie...
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  17. #4617

    Domyślnie

    Widzisz a tak chwaliłeś się że wiesz co aforyzmy, alegorie czy inne tam rzeczy a nie załapałeś w jakiej intencji napisałem "spirytus movies" choć o ile pamiętam to było może movens (zresztą mało ważne bo i tak tego nie ogarniesz) ale Ty jak coś załapiesz to roztrząsasz to jak rolnik gnój na polu po całym forum.
    Udowadniasz tą żałosną pisaniną że jesteś tym o czym pisałem wcześniej.
    A cha nie zapomnij puścić cynka do Redakcji.
    Ostatnio edytowane przez henrykow ; 09-07-2021 o 17:59

  18. #4618
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.637
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  19. #4619
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.868

    Domyślnie

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    Widzisz a tak chwaliłeś się że wiesz co aforyzmy, alegorie czy inne tam rzeczy a nie załapałeś w jakiej intencji napisałem "spirytus movies" choć o ile pamiętam to było może movens (zresztą mało ważne bo i tak tego nie ogarniesz) ale Ty jak coś załapiesz to roztrząsasz to jak rolnik gnój na polu po całym forum.
    Udowadniasz tą żałosną pisaniną że jesteś tym o czym pisałem wcześniej.
    A cha nie zapomnij puścić cynka do Redakcji.

    Może ja puszczę cynka ale do Ciebie.
    Roztrząsasz wydumane pretensji "jak rolnik gnój na polu po całym forum".
    Jak długo można bić pianę ??

    Aha.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  20. #4620

    Domyślnie

    Szanowni koledzy od afery spiskowej, ja napisałem tylko jednego posta a to Wy roztrząsacie gnój jak rolnik na polu. Wy żyjecie docinkami innym na tym forum.
    W razie waszej amnezji to zajrzyjcie sobie https://forum.muratordom.pl/showthre...=1#post8065842 odpowiedziałem tylko na post @stos-a, reszta postów to tylko potok waszych głupich docinków pod moim adresem.
    Gdzie widzisz w tym poście jakieś pretensje, kolejny czyżby kolejny ynteligenty inaczej który nie umie odróżnić stwierdzenie faktów i podsumowania ostatniego zajścia.
    Pytam się po co? dowartościowujecie się się takimi docinkami?
    N o i jeszcze Aha, zarąbiście zabłysnąłeś, tak jakby tu nikt inny nie robił literówek tylko ja, naprawdę podziwiam Twoją ynteligencję.
    Dzięki za cynk .

Strona 231 z 267

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony