dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 232 z 267
Pokaż wyniki od 4.621 do 4.640 z 5324
  1. #4621

    Domyślnie

    Faktycznie, to zasługuje na dyskusje a kto wie może na jakiś elaborat. Ynteligencja jednak nie grzeszysz.
    Ale cóż, nie załój sobie bo nie ma to jak dosrać komuś w sposób ynteligetny,no nie prose pana? zaserwuj sobie trochę taniej rozrywki na weekend.

  2. #4622
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.863

    Domyślnie

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    Faktycznie, to zasługuje na dyskusje a kto wie może na jakiś elaborat. Ynteligencja jednak nie grzeszysz.
    Ale cóż, nie załój sobie bo nie ma to jak dosrać komuś w sposób ynteligetny,no nie prose pana? zaserwuj sobie trochę taniej rozrywki na weekend.
    Jesteś niesamowity.
    Kolejne bezsensowne bicie piany.
    Widzisz różnicę między wpisem stos który wymyślił fikcyjne "na żądanie" a faktycznie była to "prośba".

    Nie wiem na jakiej podstawie piszesz o innych
    "Ynteligencja jednak nie grzeszysz."
    Na FM dyskutujemy a Ty tworzysz kolejne obrażające wpisy.

    Może jednak Redakcja zareaguje na pyskówkę.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  3. #4623

    Domyślnie

    I jak tu cie nie nazwać ynteligenty inaczej, gdzie ty widzisz w pisie stos-a jakąś fikcyjna prośbę wymyśloną na żądanie??!!!! Ty widzisz to co chcesz i co twój umysł sobie ubzdura, zresztą tak jak fotohobby - żadne argumenty nie docierają, najwyraźniej nie podtrawią się przebić
    Cytat Napisał stos Zobacz post
    @Elfir. Widać na żądanie fotohobby to nawet niedziałające "narzędzia moderskie" działają. Vide @henrykow

    Redakcja powinna zareagować na ta pyskówkę i powinna was uciszyć a nie mnie. Bo Ty tak jak fotohobby nie macie nic sobie do zarzucenia a pianę to wy tu bijecie aż do bólu.
    I nie kłam tak jak fotohobby że to ja tworze kolejne obrażające wpisy przykład jaki pokazałem.
    Z wami dyskutować to gorzej jak kopać się z koniem ale cóż zaanonsuj do Redakcji wraz z kolegą mnie że wszczynam kolejne kłótnie., z naciskiem że to ja sobie pozwalam pierwszy.
    A na marginesie to ty i ten drugie delikatnie się odp.... od mojej osoby bo tylko jonczycie i ślinicie się na to co ja napiszę i obojętnie do kogo napiszę może Fan Club załóżcie, no chyba że chcecie podyskutować merytorycznie.

  4. #4624

    Domyślnie

    @henrykow, Daj spokój, te "dwa" typy trzeba ignorować. Szkoda nerwów.

  5. #4625

    Domyślnie

    Wiem, staram się ale wobec tak pustych roszczeń wobec mnie jakimi jestem obdarowywany od tych dwóch nie sposób nie odpisać forumowym trzepaczom piany.

  6. #4626
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.863

    Domyślnie

    Cytat Napisał stos Zobacz post
    @Elfir. Widać na żądanie fotohobby to nawet niedziałające "narzędzia moderskie" działają. Vide @henrykow
    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    I jak tu cie nie nazwać ynteligenty inaczej, gdzie ty widzisz w pisie stos-a jakąś fikcyjna prośbę wymyśloną na żądanie??!!!! Ty widzisz to co chcesz i co twój umysł sobie ubzdura, zresztą tak jak fotohobby - żadne argumenty nie docierają, najwyraźniej nie podtrawią się przebić



    Redakcja powinna zareagować na ta pyskówkę i powinna was uciszyć a nie mnie. Bo Ty tak jak fotohobby nie macie nic sobie do zarzucenia a pianę to wy tu bijecie aż do bólu.
    I nie kłam tak jak fotohobby że to ja tworze kolejne obrażające wpisy przykład jaki pokazałem.
    Z wami dyskutować to gorzej jak kopać się z koniem ale cóż zaanonsuj do Redakcji wraz z kolegą mnie że wszczynam kolejne kłótnie., z naciskiem że to ja sobie pozwalam pierwszy.
    A na marginesie to ty i ten drugie delikatnie się odp.... od mojej osoby bo tylko jonczycie i ślinicie się na to co ja napiszę i obojętnie do kogo napiszę może Fan Club załóżcie, no chyba że chcecie podyskutować merytorycznie.
    Czytaj wpisy @stos ze zrozumieniem. Nie zrozumiałeś tego co napisał.
    @stos napisał "na żądanie" @fotohobby
    a @fotohobby wyraźnie napisał "proszę".


    To ty napisałeś:
    I jak tu cie nie nazwać ynteligenty inaczej
    wiec nie jesteś takie biedne, prześladowane "niewiniątko".
    Masz taki styl.

    Twoje wpisy typu:"A cha", "w pisie" i "jonczycie" wiele wyjaśniają.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  7. #4627

    Domyślnie

    No i jak mam napisać aby Ciebie nie obrazić? Że tam gdzie powinieneś mieć mózg masz pustkę.
    stos napisał na żądanie bo takie żądanie napisał fotograf
    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post
    Prośba do Redakcji Forum
    W jednym z postów użytkownik @henrykow insynuuje, jakobym pisał na Forum Muratora po dwoma nickami:
    https://forum.muratordom.pl/showthre...=1#post8065125
    Ponieważ mimo moich ostrzeżeñ nie odwołał swoich słów proszę o zwetyfikowanie tej tezy, a ponieważ jest nieprawdziwa, o pouczenie @henrykow, żeby nie rzucał kłamliwych oskarżeń pod adresem innych użytkowników i skasowanie ww wpisu..
    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post
    @henrykow


    Mam nadzieję, że Radakcja rozsądzi kwestię podwójnego nicka i trochę Ciebie przystopuje, bo nawet rok nie jesteś z nami, a już dałeś się poznać ze złej strony.
    Czy twoja ynteligencja tego nie ogarnia to nie mój problem bo trzeba czytać wszystko aby wypowiadać się w temacie a nie na podstawie jednego posta wysnuwać błędne teorie i domniemania.
    Jak wypominasz mi literówki to ja mogę tez pokazać twoje i fotografa jakie robicie ale nie będę zniżał się do poziomo przedszkolaka i pokazywał literówki wasze bo mi to ... ale cóż z braku argumentów łapanie za literówki jest naprawdę suuuuuuuuuuuuuuper a zarazem żenujące

  8. #4628

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post

    Twoje wpisy typu:"A cha", "w pisie" i "jonczycie" wiele wyjaśniają.
    Ynteligencja nie błyszczysz bo to nie są wpisy tylko słowa. Zobacz sobie w Wikipedii co to znaczy wpis. To wiele wyjaśnia że nie rozumiesz co sentencji postów.

  9. #4629
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.619
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    @henrykow, masz problemy z zapamiętaniem mojego nicka (jak np słów z łaciny ), czy celowo go przekręcasz ?

    Czy post w którym dwukrotnie używam słów "prośba" i "proszę" może być traktowany jako "żądanie" ?
    No chyba przez kogoś, kto normalną polemikę odbiera jako pisaną "przez pryzmat nienawiści"
    Ostatnio edytowane przez fotohobby ; 10-07-2021 o 21:35
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  10. #4630

    Domyślnie

    Tak prose pana, a nie jest pan fotografem?? dodam bo ynteligencja zawodzi, to taka alegoria, chwaliłeś się że wiesz co to jest a tuuuuuuu taaaaaaaki zonk.
    Dałeś już cynk Radakcji, pseprasam, złożyłeś prośbę czy poprosiłeś już Radakcje.

  11. #4631
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.619
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Jesteś strasznie infantylny.
    A mojego nicka nie przekręcaj, bo to źle świadczy o Twojej kindersztubie.
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  12. #4632

  13. #4633
    Banned
    Arturo1972

    Zarejestrowany
    Dec 2020
    Skąd
    Przyszowice
    Kod pocztowy
    44-178
    Posty
    2.007

    Domyślnie

    Powyżej macie słuszne "uwagi do FM"
    Taka moja propozycja, umówcie się na jakąś ustawkę w środku lasu, bez kamer.
    Ale nie róbcie burdlu w temacie do tego nie przystosowanym...

    A w kwestii uwag do Redakcji, może warto przywrócić temat Hyde Park czyli temat do swobodnych wypowiedzi ?
    Ale to pod lupą Moda, nie politycznego czy swiatopogladowego jednoznaczne, tylko normalnego ?

    Bez obaw, jak będą chcieli Wam zamknąć usta jak TVN-owi, to będzie rewolucja
    Przynajmniej w tej Polsce cywilizacyjnej
    Ostatnio edytowane przez Arturo1972 ; 10-07-2021 o 23:13

  14. #4634
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Ratpaw
    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Skąd
    Gdynia
    Kod pocztowy
    81-531
    Posty
    4.454
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    9

    Domyślnie

    Dokładnie. Uwag odnośnie samego forum nie widziałem tu od kilku stron. Jak dzieci! Pyskówka i przepychanki.
    --
    Dom pasywny podpiwniczony, 230 m2
    Gdynia

  15. #4635

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ratpaw Zobacz post
    Dokładnie. Uwag odnośnie samego forum nie widziałem tu od kilku stron. Jak dzieci! Pyskówka i przepychanki.
    Powiedz to d7d i fotohobby, bo oni się nakręcają, ja im tylko odpowiadam na ich idiotyczne pretensje i uwagi skierowane do mnie.

  16. #4636

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Zobacz? może przeczytaj co znaczy w Wikipedii "Wpis".
    Wpis
    https://pl.wikipedia.org/wiki/Wpis






    PS

    https://pl.wiktionary.org/wiki/wpis
    Naprawdę bicie piany zaćmiło Ci wzrok i rozum że wypisujesz takie brednie pomimo że masz podana definicję co oznacz "wpis". Nawet definicji nie potrafisz odczytać poprawnie? Jak można polemizować z kimś kto jest tak ślepy w rozumowaniu prostych, podstawowych rzeczy.
    Wpis to jest tekst a nie słowo. Poszukaj u siebie w swoich wpisach i u kolesia od bicia piany literówek, znajdziesz ich bez liku i będziesz miał jeszcze większa radochę.
    Ostatnio edytowane przez henrykow ; 11-07-2021 o 08:54

  17. #4637
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar CityMatic
    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Polska B
    Posty
    10.174

    Domyślnie

    Mam pytanie kiedy będzie można umieszczać zdjęcia na forum? ​opcja ta nie działa już jakiś czas i czy jest coś z tym robione?
    Spokojna przystań M36a w wersji L
    ----------------------------------------------------------------
    Głupca nic tak nie drażni, jak cudza mądrość.
    Lenia nic tak nie drażni, jak cudza pracowitość.

    ----------------------------------------------------------------
    Rekuperator +GWC+Filtr PM, Centralny odkurzacz, PC klimatyzacja: Gree 6,6kW, Kominek PW Bufor 300+300
    FV 10KWp (2,68 +3,66 kWp S i 3,66 kWp E+W ),Instalacja Solarna Galmet 4,2m2,Junkers 2F
    IQ oparte na systemie Satel Integra, Abax 2 .

  18. #4638
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał stos Zobacz post
    Ode mnie pomocy już nie oczekujcie panie Redakcja.
    Nie zachowujecie się tak żeby na nią zasłużyć.

    ... z serii "ocalić od zapomnienia" (gdyby Redakcja chciała usunąć tak ważną informację)
    unde venis et quo tendis

  19. #4639

    Domyślnie

    Pytanie ściśle skierowane do redakcji.
    Proszę mi odpowiedzieć kiedy napisany post nosi miano obrażającego adwersarza który zasługuje na bana? Czy to jest np pierwszy z obrażającymi słowami czy np dopiero po trzecim dostaje się bana.
    Może też Redakcja pokwapi się i doda listę obrażających słów których użycie spowoduje dostanie nagrody w postaci pokarmu dla małp, byłoby to przydatnie w przyszłości i zapobiegało by dodatkowej pracy Redakcji jak i moderatorów.
    O odpowiedź proszę tylko Redakcję, ewentualnie któregoś z moderatorów, forumowym adwokatom których odpowiedzi nic nie wnoszą z góry serdecznie dziękuję i proszę ich o nie odpisywanie na tego posta.

  20. #4640
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie

    Powód? Obrażanie się wzajemne dyskutantów - awantura zamiast dyskusji. Jest konkretny powód za każdym razem. Mimo wszystko prosimy o zrozumienie pracy moderatorów.
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

Strona 232 z 267

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony