dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 245 z 267
Pokaż wyniki od 4.881 do 4.900 z 5324
  1. #4881
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.202

    Domyślnie

    Sprawdziłem.
    Kilka postów z tym słowem wpisałem - nie ma ani jednego!
    Dlaczego wolisz zrobić z siebie głupca, zamiast najpierw sprawdzić?

    Adam M.
    Ostatnio edytowane przez adam_mk ; 12-01-2022 o 17:02
    jak jestem potrzebny to: [email protected]

  2. #4882
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.202

    Domyślnie

    No, chyba, że....
    Są tacy co MOGĄ pisać tu o żydach...
    Tego nie sprawdzałem...
    Daj jaki link to poczytam JAK o nich piszą...
    Tobie o żydach nie skasowali?!
    Daj link!!!
    Najlepiej coś o 447...

    Adam M.
    Ostatnio edytowane przez adam_mk ; 12-01-2022 o 17:00
    jak jestem potrzebny to: [email protected]

  3. #4883
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.868

    Domyślnie

    Cytat Napisał stos Zobacz post
    Wielokrotne nazwanie innego użytkownika "kanalią" nie spowodowało że, ten o którym tu piszemy, dostał bana.
    Raz nawet dostał bana i już po 2 godzinach mu go zdjęto.
    To musi być jakiś rekord szybkości reakcji moderatora na "prośbę".
    Żeby taką "prośbę" zgłosić do moderacji z pewnością trzeba mieć bezpośredni kontakt telefoniczny, bo pisanie e-maili do redakcji czy nawet właścicieli forum mija się z celem bo nikt na żadne e-maile nie odpowiada. To taki jeszcze jeden przykład gdzie Redakcja ma użytkowników tego Forum.
    Ciekawe po co tam na dole strony podajecie link "kontakt do Redakcji"?
    Jako anonimowy forumowicz nie masz odwagi cywilnej czy lubisz niedopowiedzenia?
    @stos - napisz jasno kogo masz na myśli pisząc ten i kogo masz na myśli pisząc "innego użytkownika"

    Cały post @stos bazuje na fałszywych założeniach i kolejnej teorii spiskowej.
    Temat dotyczył nie @stos a jego wcześniejszego wcielenia @wiseman.
    Skarżący się teraz @stos (ani jego poprzednie wcielenie @wiseman) nigdy nie został nazwany "kanalią"

    Redakcja lub Moderatorzy mogą wyjaśnić dlaczego wspomniany powyżej ten otrzymał bana i dlaczego został zdjęty po 2 godzinach.

    @stos napisałeś
    Cytat Napisał stos Zobacz post
    Jesteś gorszy od Geobelsa.
    Dyskusja z tobą nie ma sensu.
    Za ten wpis autor nie dostał bana.
    W mojej opinii postępujesz jeszcze gorzej niż swoje poprzednie wcielenie @wiseman.

    PS
    Informacja dla tych którzy nie kojarzą "Geobels" (pisownia oryginalna @stos) vel. Goebbels
    Paul Joseph Goebbels (ur. 29 października 1897 w Rheydt, zm. 1 maja 1945 w Berlinie)
    – niemiecki polityk, minister propagandy i oświecenia publicznego w rządzie Adolfa Hitlera (jeden z jego najbliższych współpracowników i doradców), członek ścisłego kierownictwa partii narodowosocjalistycznej (gauleiter Berlina), w ostatnich dniach życia kanclerz Rzeszy, zbrodniarz wojenny.

    Joseph Goebbels po wojnie został uznany za jednego z głównych zbrodniarzy wojennych.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  4. #4884
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.634
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał adam_mk Zobacz post
    Sprawdziłem.
    Kilka postów z tym słowem wpisałem - nie ma ani jednego!
    Dlaczego wolisz zrobić z siebie głupca, zamiast najpierw sprawdzić?

    Adam M.
    proszę:
    https://forum.muratordom.pl/showthre...=1#post4804844
    https://forum.muratordom.pl/showthre...=1#post5536634
    https://forum.muratordom.pl/showthre...=1#post8002222
    https://forum.muratordom.pl/showthre...=1#post6566100
    https://forum.muratordom.pl/showthre...l=1#post742765
    https://forum.muratordom.pl/showthre...=1#post2187700

    nie kompromituj się....
    Nie dość, że poście #4880 nie pisałeś o "swoich" postach, to nawet okazuje się, ze i Twoje są.
    Ostatnio edytowane przez fotohobby ; 12-01-2022 o 17:56
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  5. #4885

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Jako anonimowy forumowicz nie masz odwagi cywilnej czy lubisz niedopowiedzenia?
    @stos - napisz jasno kogo masz na myśli pisząc ten i kogo masz na myśli pisząc "innego użytkownika"

    Cały post @stos bazuje na fałszywych założeniach i kolejnej teorii spiskowej.
    Temat dotyczył nie @stos a jego wcześniejszego wcielenia @wiseman.
    Skarżący się teraz @stos (ani jego poprzednie wcielenie @wiseman) nigdy nie został nazwany "kanalią"

    Redakcja lub Moderatorzy mogą wyjaśnić dlaczego wspomniany powyżej ten otrzymał bana i dlaczego został zdjęty po 2 godzinach.

    @stos napisałeś

    Za ten wpis autor nie dostał bana.
    W mojej opinii postępujesz jeszcze gorzej niż swoje poprzednie wcielenie @wiseman.

    PS
    Informacja dla tych którzy nie kojarzą "Geobels" (pisownia oryginalna @stos) vel. Goebbels
    Paul Joseph Goebbels (ur. 29 października 1897 w Rheydt, zm. 1 maja 1945 w Berlinie)
    – niemiecki polityk, minister propagandy i oświecenia publicznego w rządzie Adolfa Hitlera (jeden z jego najbliższych współpracowników i doradców), członek ścisłego kierownictwa partii narodowosocjalistycznej (gauleiter Berlina), w ostatnich dniach życia kanclerz Rzeszy, zbrodniarz wojenny.

    Joseph Goebbels po wojnie został uznany za jednego z głównych zbrodniarzy wojennych.
    Jak zwykle manipulujesz.
    Gdzie ja napisałem że ten osobnik, o którym tu piszemy, mnie nazwał kanalią.
    W tej sprawie też kłamiesz.

    Goebbels jest synonimem kłamania a ty kłamałeś.
    Ostatnio edytowane przez stos ; 12-01-2022 o 17:56

  6. #4886
    Banned
    Arturo1972

    Zarejestrowany
    Dec 2020
    Skąd
    Przyszowice
    Kod pocztowy
    44-178
    Posty
    2.007

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    Arturo i niktspecjalnego nie przebijesz.
    No ba
    Z tym, że ja obecnie wiem, że jak zasługuje na chwilę wypoczynku to tak jest i nie robię cyrków z tego

  7. #4887
    Banned
    Arturo1972

    Zarejestrowany
    Dec 2020
    Skąd
    Przyszowice
    Kod pocztowy
    44-178
    Posty
    2.007

    Domyślnie

    Z drugiej strony, na fb jakiemuś ormowcowi z PIS nie spodobał się mój wpis z 2020r na temat "przygłupów pisowskich" i tym podobne i fb stwierdził, że jest to "nękanie" i mnie zablokował na 30dni +30 dni

    Może dlatego, że byłem/jestem zbyt aktywny na portalu TVPis info czyli propagandzie PRL-owskiej dla uposledzonych umysłowo Polaków...
    Ostatnio edytowane przez Arturo1972 ; 12-01-2022 o 22:47

  8. #4888
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Ratpaw
    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Skąd
    Gdynia
    Kod pocztowy
    81-531
    Posty
    4.454
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    9

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arturo1972 Zobacz post
    Z drugiej strony, na fb jakiemuś ormowcowi z PIS nie spodobał się mój wpis z 2020r na temat "przygłupów pisowskich" i tym podobne i fb stwierdził, że jest to "nękanie" i mnie zablokował na 30dni +30 dni

    Może dlatego, że byłem/jestem zbyt aktywny na portalu TVPis info czyli propagandzie PRL-owskiej dla uposledzonych umysłowo Polaków...
    Co Ci z tego, że się politycznie wyżyjesz na jakimś portalu budowlanym? Dostajesz bana za banem i tylko tyle z tego masz.
    --
    Dom pasywny podpiwniczony, 230 m2
    Gdynia

  9. #4889

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arturo1972 Zobacz post
    No ba
    Z tym, że ja obecnie wiem, że jak zasługuje na chwilę wypoczynku to tak jest i nie robię cyrków z tego
    Z Tobą jest ta różnica że sam sobie na to zapracowałeś ale gdybyś dostał bana za takie same teksty jakie stosował wobec Ciebie twój adwersarz a on by nie dostał bana to chyba nie byłoby to w porządku. Prawda?

    Coś nie widzę aby Centrala się kwapiła z odpowiedzią na zadane pytania. Najwyraźniej prawdą jest że tu wyżej wspomniani ulubieńcy forum po tajniacku rządzą tym forum a Centrala pokornie podporządkowuje się wydanymi wytycznymi przez owych ulubieńców forum.

  10. #4890
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie

    Prosty apel: prosimy o kulturę, wzajemny szacunek i nie będzie trudnych decyzji, przed jakimi stoją Moderatorzy i Redakcja. Nie jesteśmy sądem, staramy się po prostu utrzymać porządek na forum. Wszelkie dywagacje, że kogoś wyróżniamy, a kogoś wręcz przeciwnie, są nieuzasadnione, to znaczy tak się może wydawać, ale tylko przez chwilę
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

  11. #4891

    Domyślnie

    Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    Prosty apel: prosimy o kulturę, wzajemny szacunek i nie będzie trudnych decyzji, przed jakimi stoją Moderatorzy i Redakcja. Nie jesteśmy sądem, staramy się po prostu utrzymać porządek na forum. Wszelkie dywagacje, że kogoś wyróżniamy, a kogoś wręcz przeciwnie, są nieuzasadnione, to znaczy tak się może wydawać, ale tylko przez chwilę
    Rozumiem że Redakcja zaprzecza że ignoruje e-maile do niej wysyłane.

  12. #4892
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie

    Cytat Napisał stos Zobacz post
    Rozumiem że Redakcja zaprzecza że ignoruje e-maile do niej wysyłane.
    Na jaki adres? Prosimy o prywatną wiadomość zawsze.
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

  13. #4893

    Domyślnie

    Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    Na jaki adres? Prosimy o prywatną wiadomość zawsze.
    [email protected]

    [email protected]

    Kilkaset e-maili wysłanych na te adresy w ciągu ostaniach 2 miesięcy pozostało bez odpowiedzi.

  14. #4894
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie

    Prywatna wiadomość jest najlepszą formą kontaktu.
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

  15. #4895

    Domyślnie

    Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    Prywatna wiadomość jest najlepszą formą kontaktu.
    Czyli e-maile ignorujecie?

    Zwrócę tylko uwagę że PW może wysłać tylko ktoś zalogowany.
    Jak ktoś się nie może zalogować, bo Wasi programiści nadają się tylko do sprzedaży ziemniaków, to jak ma się z Wami skontaktować?
    Ostatnio edytowane przez stos ; 13-01-2022 o 16:40

  16. #4896
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.868

    Domyślnie

    Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    Prywatna wiadomość jest najlepszą formą kontaktu.
    Forumowicz na pozycji BANNED nie może wysłać PW
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  17. #4897

    Domyślnie

    Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    Prosty apel: prosimy o kulturę, wzajemny szacunek i nie będzie trudnych decyzji, przed jakimi stoją Moderatorzy i Redakcja. Nie jesteśmy sądem, staramy się po prostu utrzymać porządek na forum. Wszelkie dywagacje, że kogoś wyróżniamy, a kogoś wręcz przeciwnie, są nieuzasadnione, to znaczy tak się może wydawać, ale tylko przez chwilę
    Odpowiedź wymijająca, niczym rasowy polityk w sejmie. O jakiej kulturze wypowiedzi Redakcja pisze? Przecież o to cały czas tu dopytuję.
    Nie jesteście sadem ale osądzacie i to jak pokazałem na w/w [przykładach subiektywnie. Przecież to widać naocznie co tu się wyrabia i nie są to żadne dywagacje, widać to na załączonym obrazku - czytaj w poście #4877
    https://forum.muratordom.pl/showthre...=1#post8111365 i
    #4879
    https://forum.muratordom.pl/showthre...=1#post8111371

  18. #4898

    Domyślnie

    Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    Prywatna wiadomość jest najlepszą formą kontaktu.
    Proszę nie robić z siebie tu pośmiewiska. Moje PW które wysłałem 09.04.2021, 07.07.2021, 22.09.2021 do dziś nie zostały odczytane przez Redakcję a są to tylko trzy wiadomości które wysłałem, więcej nie wysłałem. Więc Redakcja w moim przypadku w 100% ignoruje wiadomości już nie wspomnę o jakimkolwiek dialogu, dużym nadużyciem jest tu pisanie że najlepszą formą kontaktu jest PW.

  19. #4899

    Domyślnie

    Cytat Napisał stos Zobacz post
    Czyli e-maile ignorujecie?
    Tak, Redakcja ignoruje ale tylko od wybranych, od ulubieńców nawet o gdz 24 jest w zerwać się na nogi aby wlepić bana.

  20. #4900
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.868

    Domyślnie

    Cytat Napisał stos Zobacz post
    [email protected]

    [email protected]

    Kilkaset e-maili wysłanych na te adresy w ciągu ostaniach 2 miesięcy pozostało bez odpowiedzi.
    np. 5-10 wysłanych dziennie e-maili i nic?
    Dziwne...
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

Strona 245 z 267

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony